Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość no name 123
MarusiaJanka to długo, 2 lata ..... super, że się udało!! kibicuję Wam! ja tez jeszcze nie mam innych dolegliwości prócz powiększonych piersi (troszkę czasami pobolewa mnie brzuch jak na okres, ale już mniej), nie martw się niedługo nadejdą :-P w pierwszej ciąży miałam mdłości od 6,7 tc do końca 14 tc :-P dwa razy wymiotowałam w całej ciąży, ale mdłości były przeokropne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Witajcie :) coś zapytam - dzisiaj dokładnie po 48 godzinach zrobiłam - hcg total 3253 mIU/ml. Ostatnio w dwa dni temu o tej samej porze - 1735. Czy to jest prawidłowy przyrost???? Wiem że beta powinna min.66% . A total hcg ile powinien wzrosnąć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 2 stycznia czyli wynika że jestem w 6 tygodniu.. ;) wiem , że każda kobietka inaczej przeżywa ciążę ale jak "powinnam" się już czuć? .. nie mogę doczekać się czwartku.. wtedy w 100% uwierzę że rozwija się we mnie maluszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliczkunieczka
Witajcie ;) byłam dziś u gina na usg i mnie zmartwil... :( mowi ze pecherzyk jest pusty i kazal przyjsc za dwa tygodnie.... :( wedlug obliczen to 5 tydzien i5 dzien.. a dodam jeszcze ze beta dzisiejsza 7876- wiec pieknie rosnie... mam nadzieje ze za te dwa tygodnie bedzie widac mala fasoleczke... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowo zafasolkowane :) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!! MarusiaJanka uważaj na siebie i na dzidzie i pokaż tym co powiedzieli, że nie utrzymasz ciąży, że będzie inaczej, że wszystko będzie dobrze!!! margolcia_mm ja w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam żadnych objawów, w drugiej tylko delikatne mdłości na początku, a teraz mam chyba wszystkie książkowe objawy także jestem przykładem, że każda ciąża jest inna :))) karoliczkunieczka trzymam kciuki żebyś za dwa tygodnie zobaczyła upragnioną fasoleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
margolcia_mm: każda ciąża u każdej mamy jest inna, ja jak pisałam wyżej już w 6 tc miałam mdłości, później doszła senność a jeszcze później okropna zgaga, która trwała do końca ciąży ...... karoliczkunieczka: może gin u któego byłaś miał słaby sprzęt, a jakie usg brzuszne, czy dopochwowe? październikówki pojawiają się jak grzyby po deszczu :-) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
karoliczkunieczka nie matrw się pustym pęcherzem...ja w pierwszej i teraz w drugiej ciąży na tym etapie też miałam pusty...lekarz kazał mi przyjść za 3 tyg. na następne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie czy mogę się do was dołączyc robiłam dziś test bardzo czuły Clearblue DIGITAL conceptie-indicator mam wynik pozytywny czyli ciąża 1/2 tygodnie ,mieszkam w holandi i mam wielki problem dzis bylam rano u lekarza nic niechce mi wypisać żadnych tabletek żeby ciąża nie poszła w kwietniu mialam samoistne poronienie niemialam zadnych tabletek od lekarza oraz nierobili mi zadnych wyników tylki HCG bo tutaj lekarze nieuznają ciązy do 8 tyg dziś rano znalazłam w necie ginekologa polskiego w niemczech mam do niego 100km dzwoniłam dzis i mam wizyte na 21 luty jak sie zapytalam czy mogę cos brac jakies tabletki to tylko mi powiedział ze kwas foliowy i witaminy nic pozatym jak bedę na wizycie uniego i mnie zbada jak będzie cos nietak to wtedy mi wystawi recepte a za wizyte u niego calosc z badaniami usg to 200 euro ale cóz nic nieporadze do polski mam zadaleko bo 1200km pozdrawiam wszyskie swieze mamay i te starające sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi333
dziewczyny jak się zaciemnia pseudonim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj calineczka! 200euro to dość sporo ale warto zainwestować żeby być spokojną czy wszystko jest ok. Masz wizytę dzień po mnie. Daj koniecznie znać co i jak! a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej nas tutaj :) Wczoraj bylam u mojego GP, musialam dzis dostarczyc mocz na badanie, zeby mogli potwierdzic czy jest wynik pozytywny. Jak im wykaze ciaze to bede miala pierwsze spotkanie z polozna. Do tego czasu na wlasna reke biore kwas foliowy, bo tutaj ciaze uznaja dopiero po 12 tygodniu, a to jeszcze pare tygodni. Martwie sie bardzo o moja kropeczke. Maz dmucha i chucha na mnie, bo tak bardzo sie cieszy. rodzinie jeszcze nie poinformowalismy zeby nie zapeszyc. to samo w pracy. nikt nic jeszcze nie wie, oprocz naszej dwojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka,ja mieszkam w Irlandii,poprzednią ciąże również poroniłam,teraz biorę luteinę z polski,po poronieniu lekarz -ginekolog polski powiedział mi ,że jak tylko zobaczę IIkreski to mam od razu brać,to taka profilaktyka ,do tego oczywiście folik. Ja wizytę u polskiego lekarza mam 24.02 i również koszt nie mały ,bo 180euro,ale czego się nie robi,to bedzie już 7tc więc mam nadzieję,że usłyszę dobre wieści. Wszystkim przyszłym mamą życzę zdrowia,a oczekującym II kreseczek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze zastanawiało
mnie po co kobiety robią tą betę? nie wystarczy test ciążowy? po co tak szybko cchecie wiedzieć czy to ciąża? przecież w tylu cyklach następuje "naturalne poronienie", po co się nakręcać? okres się spóźnia robię test i tyle, a niektóre już tydzień po stosunku rabią badania z krwi ..... szkoda później zdrowia, nerwów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliczkunieczka
Gin ma naprawde dobry sprzet i ma bardzo dobre opinie... mam nadzieje ze poprostu fasolka nie chce sie teraz pokazac ale za 2 tyg sie pokaze ;) Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliczkunieczka
no name 123: Usg mialam dopochwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zastawiało, test ciążowy z apteki jest testem jakościowym i mówi Ci tylko że jesteś albo nie jesteś w ciąży. Bete robi się żeby zobaczyć czy poziom tego ważnego hormonu wzrasta prawidłowo :-) Mi gin zlecił robić przez tydzień hcg co 3 dni. Ale nas tu przybywa:) Miejmy nadzieje że nie ubędzie żadnej październikówki:) Zdrowia dziewczynki dla Was i dla fasolinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczk71
witam wszystie mamy oraz przyszle wiem ze drogo ale nic nieporadze napewno dam znac co i jak jutro rano idę wyniki odebrać z piątku bo cos przeczuwalam ze coś jest nietak w poniedzialek niemogłam odebrac bo do wtorku unas karnawal i osrodek nieczynny dopiero w srode po odbiorze odrazu powiem na powtozenie zeby mi zrobili hcg ile przyroslo od piątku do srody nawet niewiem czy mi zrobią ale będę probowała tez mama,,, dlamie to jest chore to co oni wyrabiaj wtych krajach unijnych moja najstarsza córka rodziła w grudni i bylam wszoku co oni robią urodzila 21 gr o 20:21 a o 23:30 wyslali do domu bo dziecko oddalo pierwszy tolec i jest ok i tyle a na drugi dzien trfila znów do szpitala z zapaleniem macicy bo byla nieoczyszczona i trzy dni byla w szpitalu a na drugi dzien dostala zakarzenia ja jak wpadlam do szpitala to taką furę zrobiłam ze no i lezala dopuki niebył ok a tak pozatym mam jeszcze blizniaki dz i ch 13 lat noi wnuka ktury ma 8 tyg pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki...tu Roxi333 nie umiałam siebie zaciemnić więć nadałam sobie nowy pseudonim... teraz będę się nim posługiwać... siedzę od dzisiaj w domu ponieważ jestem chora...boję się o dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro powiem mężowi o ciąży... ciekawa jestem jak zareaguje... niby się nie staraliśmy tylko współżyliśmy bez zabezpieczenia...mamy już jedno dziecko...będzie 6 lat różnicy...mam tyle obawów...mieszkamy od ponad pół roku w domu i wszędzie trzeba dojechać autem...córcia chodzi do przedszkola w mieście...mąż pracuje od 6rano...nie wiem jak to będzie jak urodzę...jak sobie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ciąża potwierdzona przez gina;-) Plamka była ale jeszcze pusta Gin powiedziała że na dniach powinno się pokazać Nie mam żadnych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
JULITA a kiedy miałaś ostatni okres? Który to tydzień, ja wybieram sie jutro i jestem ciekawa czy cos bedzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
cześć dziewczyny, calineczk71; kurcze tak szybko wypisać po porodzie do domu - aż nieorawdopodobne ...... masz duże odchowane dziecIAki, jak zareagowałaś na kolejną ciążę? nie odzwyczaiłas się od pieluch? moja córka ma 2,5 roku a ja już jestem odzwyczajona he he, pieluchy, co 3h karmienie, kolki, szczepienia, ząbkowanie ....... już zapomniałam jak to jest z noworodkiem/niemowlakiem :-P dlatego chciałam szybko zajśc w drugą ciążę by nie było za dużej różnicy między dziećmi, no ale czy w przysłości nie będzie 3 (trzecie tylko z wpadki, nie planuję 3:-P) to zwariuje ;-) gosieńka82: oj choroba nie fajny stan :-/ w dodatku w ciąży, rób domowe syropki i leż po kołderką, ja z pierwszym dzieckim jakoś w drugim miesiący zachorowałam i tylko domowe leczenie wchodził w grę. Ja niedawno też byłma chora - w trakcie starań o dziecko - brałam krople do nosa, robiłam inhalacje, ssałam septolette - co prawda było to w trakcie zagnieżdżania ale boję się czy te leki nie wpłynęły źle na początki ciąży ..... w sumie nie miałam nadzieji, że się udało po kilku miesiącach starań - myślałam, że dłużej nam zejdzie staranie - a tu taka niesppodzianka :-) oby było dobrze .... a co do Twojej ciąży - nie martw się, poradzisz sobie my kobiety mamy taki instynkt, że w każdej sytuacji damy sobie radę jeśli chodzi o dziecko - musisz wierzyć, że się uda, jak się urodzi będzie 7 lat różnicy - 7 latek dużo pomoże i wiele rozumie - myśl pozytywnie :- * J.U.L.I.T.A: gratuluję, super!! A JA JURO ROBIĘ DRUGI TEST - TRZYMAJCIE KCIUKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliczkunieczka
Witam wszystkich ;) Ja sobie wlasnie tak myslalam.... okres mmiałam 04.01.13, pierwsza betę robiłam 28.01.13 i wynik był ujemny, 02.02.13 robiłam test z moczu- ledwo widoczna druga kreseczka, 04.04.13 robilam bete i wyszła 279 06.04.13 kolejna beta wynik 829 11.02.13 nastepna beta 7803 wiec sobie tak mysle ze to dopiero dwa tygodnie od zagniezdzenia sie komórki jajowej wiec chyba moge byc spokojna ze na usg byl widoczny tylko pusty pecherzyk- bo to jeszcze za wczesnie...? jak myslicie dziewczynki? Duzo zdrowka wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
hejo, no i dziś dwie grube konkretne krechy jupii :-D karoliczkunieczka: dlatego ja nie idę do gina wcześniej jak w 8 tc (licząc od ostatniej miesiączki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie kiepsko ,jestem chora pije prenalen i krople do nosa dla dzieci-gin zezwolił ,powiedział ze niedotlenienie jest 100 razy gorsze od ich używania. http://www.ciazowy.pl/kalendarz,tydzien-7.html Na tej stronie pokazuje mi że 7 tydzień :) wizyte mam za 5 dni i mam nadzieje że usłyszymy serduszko i zobaczymy z mężem co nieco:) I rano od 6-7 do 10 mam takie okropne mdłości które troche w srodku dnia przechodzą i wracają koło 20stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no name 123
ale tu dziś cicho ..... dziewczyny wszystkie macie senność? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki...ja też choruję...byłam dzisiaj znów u lekarza i dostałam antybiotyk...boję się go brać ale lekarz mnie zapewniał że to jest bezpieczny antybiotyk który z pewnością nie zaszkodzi ani mnie ani dziecku...chyba nie mam wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Witajcie :) no name 123 -Gratuluje :) ja ide na pierwsza wizyte 22 lutego bedac w 8 tyg i mam nadzieje ze juz uslysze serduszko :) mala czarna kawka 22 - tez jestem w 7 tyg :) a wymiotuje od niedzieli co drugi dzien rano :P mdlosci narazie nie mam, zwymiotuje i jest wszystko ok za chwile juz moge normalnie jesc :D gosienka 82 - skoro Ci lekarz przepisal to pewnie mozesz spokojnie brac :) duzo zdrówka zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×