Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość radmon
Cos mi sie wydaje ze gosci jest więcej, nie tylko ta jedna. Czemu takie rzeczy mi sie przytrafiaja. Najpierw zostawil mnie maz bo znalazl sobie mlodsza a teraz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze gosci jest wiecej :-D nie myslcie, ze to jedna osoba. wiem,ze moje rady nt. zywienia mozesz miec w d***e, ale sa one wprost ze schematow zywieniowych, wiec sama tego nie wymyslalam ;-) ale szczerze.. radmon jestes jakas smieszna, dziwna, nieobyta.. az zal twojego meza, ze ma taka prymitywna zone, co sie wlasnym dzieckiem zajac nie potrafi i innym udziela tych pseudo cennych porad jak ugotowac dziecku obiad...swoja droga do tego nie trzeba miec doktoratu.. czytam ten watek od poczatku ale coraz bardziej schodzo na psy :-D spytacie czemu sie nie udzielam? Nie mam potrzeby obnazania swoich przemyslen i tego, co robie w domu. po prostu mam znajomych i przyjaciol, z ktorymi o tych sprawach rozmawiam, a nie jak wy zamkniete w 4 scianach kurki domowe, zero znajomych, to chociaz na forum sobie pogderacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę Was op*******ć. Przepraszam za słownictwo ale nie wytrzymuję. Możemy tak pisać do rana , nie zaśmiecajmy forum NIE ZWRACAJMY UWAGI NA GOŚCIA. Niech sobie pisze , przecież nie znamy się od wczoraj i każdy wie kim jesteśmy. Jak się ktoś podszywa i pisze coś obraźliwego to wiadomo , że to nie jest ta osoba. No dziewczyny zaczynamy pisać tak jak to zawsze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rana to radmon bedzie gotowac zeberka dla swojego syna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja też uważam ze tym "miłym" akcentem trzeba na dzisiaj zakończyć pisanie :) Dobrej nocki dziewczyny ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Radmon i na Ciebie przyszła pora :) Ja tez swego czasu miałam swojego hejtera :) Heh :) Juz gościom mało śmieciowych tematów - trzeba do cv dopisać cos większego - np zniszczenie forum o październikowkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahha
Gosciu!! Kocham Cie! Ahahaha ale sie nasmialam :p bez obrazy dla dziewczyn, ale padam ze smiechu :p swoja droga, troche racji jest w tym co pisze gosc niektore z Was NIE WSZYSTKIE ale niektore naprawde maja bardzo ubogie slownictwo przez co moze sie wydawac, ze podstawowki nie skonczyly, ale to nie znaczy ze jestescie zlymi mamami! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram przedmowce :-D kobieto ogarnij sie! Ludzie ci mowia, ze z toba cos nie tak, a ty sie cieszysz :-\ chyba faktycznie cos z nia nie teges :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Radmon ale tak serio to naprawde przesadzilas z ta pomidorowa, no jak mozna dziecku w tym wieku dac przecier pomidorowy? Ale oczywiscie rob jak uwazasz. Ide bo Jasiu sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
21:47 -podszyw !!! Na temat żywienia jak gość niestety nie zauważył nie wypowiadam się bo karmie piersią :) I Jas jeszcze śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Radmon normalnie jakiś lincz na Ciebie idzie ale pamiętaj najlepsza obrona totalna zlewka :) Nie Twoja wina ze ktoś ma ubogie życie i musi swoje problemy wyladowac na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze glupia- sama z siebie sie polewa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
A niech sobie ktoś pisze jeżeli w ten sposób mogę komuś sprawić trochę radości to proszę :) Piszemy już tak długo ze można spokojnie po stylu wypowiedzi poznać czy to dana mamusia czy jakiś nieudany prymitywny podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywne to wy jestescie ze wszystkie brudy z chalupy wywlekacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty radmon mezusiem sie zajmij bo chlopina biedny z taka baba musi byc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi,komuś brak pomysłu na docinki!!!A mąż podobno mnie zostawił dla młodszej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiejetnosc czytania ze zrozumieniem osiaga sie w podstawowce, oczywiscie jesli wszystko idzie zgodnie z planem :-)u ciebie mam co do tego watpliwosci... z tym, ze cie maz zostawil pisal ktos INNY. widac nie tylko mnie razi twoja szeroko rozumiana 'inteligencja" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś się bardzo nudzi, no nic dziewczyny, trzeba iść za radą gościa i iść spać z Mężusiami hehe:P Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ty suko skoro napisałaś że jesteś jedną z nas to k***a pisz z zastrzeżonego nicka ty myślisz że taka cwana k*********e jesteś to pokaż z jakiego nicka piszesz!!!! zobaczymy czy taka mądra szmato będziesz ****** krew mnie k***a zalewa jak coś takiego czytam ********** milka fakt zrób się niebieska :) *** idę spać bo jak takie gówniarstwo czytam to aż się odechciewa :O dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha była tu taka mama bliźniaczek ciekawe co u niej. jak daje rade przy dwójce urwisek :)powiem szczere że podziwiam mamy co mają 2 za 1 zamachem:D chyba 2 pary rąk są potrzebne i 4 cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gość chce Was skłócić, nie dajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×