Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Witamy kolejna mamusie :-) jak sie kochana miewasz dołącz do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Ciebie tez laska :-) i jaka szczuplutka to masakra :-) brzusio tezmasz taki dosyc dosyc :-) widze ze ty jak ja leglinsy tylko juz mam ich dosyc chce jansy ubrac w koncu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys mi piersi strasznie urosly, nie moge sie do nich przyzwyczaić. Ja na silownie tez bede chodzic tym bardziej ze mamy swoja. Teraz waze 67 a wazylam 45 wiec mam co zrzucac :P Jestem okrągla jak bączek :P Ja na poczatku tez nie z czaiłam sie ze jestem w ciazy tylko zastanawialo mnie to ze jestem ciagle glodna, co mi sie nie zdarzalo ;p i poszlam do lekarza bo myslalam ze znowu nerki mam chore :P on zrobil mi usg przez brzuch i mowi do mnie ze cos znajduje sie w jamie macicy ale on nie wie co i mam isc do gina. Ja myslalam ze to jakies tobiel albo co ale wracam do domu, mysle kiedy mialam okres stwierdzam ze nie pamietam ale mowie "nie dawno tampony kupowalam" :D patrze do szafki a tam stoja 3 nie otwarte paczki :D, no to do apteki test i patrze ze 2 kreski! SZOK! poszlam do gin okazalo sie ze to 10tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz mam dosc leginsow, czasem nosze dresy kupilam sobie specjalne dla ciezarnych, ale nie lubie tego materialu co na brzuch nachodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jak nie dostalam okresu to wiedzialam ze cos nie tak bo zawsze co bite 25 dni mialam :-) i jak poszlam do gin. To jeszcze zarodka nie bylo ale mowil ze na bank ciaza zwlaszcza ze 3 testy i po dwie kreski :-) ja w kolko leginsy i koszulki bleeee juz msm dosyc i mam jedne jansy ciazowe ale srednio wygodne przez ten wlasnie material :-) a ile masz wzrostu ? Bo ja 170cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palka131443@wp.pl ;) ja fotki wrzuce jak je zrobie ;) a z waga to mam masakre bo juz mam ponad 20 kilo na plusie czyli przed ciąza wazyłam 65kg a teraz to juz z 87 moze 88 waze masakra wielka.;) ale mysle ze zrzuce to szybciutko tym bardziej ze w sierpniu wesele brata sie szykuje;) a co do tego jak sie dowiedziałam to było to tak ze pracowałam 14 czasem 16 godzin na dobe i nawet nie myslałam o tym ze okresu nie mam wkoncu póżniej jak usiadłam to gadam z narzeczonym ze wydaje mi sie ze cos jest nie tak bo okresu nie mam moze to przez ta prace i dalej pracowałam az wybrałam sie do gin bo jak to przez prawie 3 miechy okresu mozna nie miec a ona mi mówi ze ja w 13tc ciazy jestem ;) narzeczony ucieszony bo gadalismy wiele razy na ten temat i on bardzo chciał a ja wiecznie zapracowana byłam taka to moje historyja ;);) a najlepsze jest to ze w dzien przez wizyta u gin zwiazłam z narzyczonym 4 tony wegla do piwnicy a podobno najgorsze te pierwsze 3 miesiące, a ja o nich nawet nie wiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiby tak ja tez caly czas cos robilam jak nie w pracy to zakupy ciągle w ruchu:-) teraz to ja boje sie wejsc na wage bo w tym misiacu tyle zjadlam ze szok :-) a w 2 oststnich miesiacach najbardziej sie tyje ponoc az sie boje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włąsnie zauwazyłąm z waga mi jakos ustała bo przedtem to kilo na tydzien minimum było a teraz to tak kilo na 2 tygodnie czyli przystopowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A ponoć przed samym porodem się chudnie. Nie wiem ile w tym prawdy. Mnie tez już sporo przybyło z 15 kg na+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak słyszałam ze przed porodem sie chudnie ;) Ja mysle ze to szybciutko zrzuce bo mam zamiar długo karmic małą a to wyciąga wszystkie kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogak
Gosia - 26 lat to moje pierwsze dziecko ;) Na początku nie miała żadnych objawów ciąży typu mdłości itp. obecnie jestem na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys ja mam tylko 165cm :P niziutka jestem :) nawet nie mow ze 2 miesiacach najwiecej sie tyje bo sie chyba zalamie, w nocy sie glodna budze tez tak macie? PaOlcia.94 ty masz wesele brata a ja swoje wiec mam presje zrzucenia wszystkiego ;p gogak dopisuje Cie do tabeli ja tez nie mialam zadnych objawow, moze z 2 razy wymiotowalam. NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------29--------D Z-----28.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------28.04 gogak-------------------Gosia----------26----------30-------CH------19.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 angelak-------------------Ania----------32---------31---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------31-------CH -----18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH------ blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04. PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04 Tak patrze i Paulina i Sandra jestescie pierwsze w kolejce na porodowke :P bedziecie musiala zdac nam relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHE ja sie nie zdziwie jak juz przed swiętami Wam zdam relacje;);) Jakie wy byłyście i jestescie szczuplutkie jezu tylko brzuszek macie ja to cała rozrosłam moze uda mi sie zdrobic za niedugo zdjecia to Wam przesle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poród na 11.04 :) możecie dopisać :) Ja też przytyłam w ramionach i udach ;p naprawdę widzę sama po sobie taka Baba się zrobiłam hehehe ale też napuchnięte jesteśmy to na pewno ;p wczoraj zjadłam za wasz dużo pyszności ale za to dzisiaj wszystko oddałam do WC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie miałam żadnych dolegliwości do 3 miesiąca tylko taka zmęczona byłam :) ale po 4 miesiącu głowa mnie strasznie bolała że momentami chciałam na pogotowie jechać i zgaga oczywiście :) potem dostałam leki na ciśnienie bo za wysokie miałam i mi przeszło to nerki się odezwały w 6 miesiącu tydzień w szpitalu spędziłam i ciągle zgaga a teraz już mi lepiej aaa i od 5 miesiąca wymiotowałam co jakiś czas raz mocniej raz słabiej ale chociaż raz w tyg zwymiotowałam hmm ale tak to luzik wszystko najbardziej tylko mi dokuczała ta zgaga a to wszystko od KAWY !!!! ŻAL a ja nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć-----X.04 Erisss----------------------Wiola--------28---------28--- ----CH------ Allegrowiczka1987------Iwona-------24---------29--------D Z-----28.04 HinskiTurysta------------Ewa----------21---------30------ -CH------28.04 gogak-------------------Gosia----------26----------30---- ---CH------19.04 mini93---------------------Asia----------20---------31--- -----DZ-----19.04 angelak-------------------Ania----------32---------31---- ---CH------ Mandarynkowa92------Adriana-------21----------31-------CH -----18.04 Judys002-----------------Judyta-------21---------33------ -CH-------11.04 blackeyed8888----------Sandra-------23---------33-------D Z------04.04. PaOlcia.94---------------Paulina -------19---------33--------DZ------02.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to chyba ja najczęściej tu siedzę :-) hehe ale tak sobie pomyslalam ze zapytam sie was o zdanie :-) Co robicie dla swoich Panow na WALENTYNKI? I jak myslicie czy cos wam przygotowali ? Hehe Bo ja powiem szczerze ze w tym roku nie mam zadnego natchnienia i nic mi sie nie chce moze jakas kolacje przygotuje albo cos hmmm nie wiem... a wy jak tam??? :-) Ja juz czuje sie jak krowa taka i nawet nie chce mi sie ladnie ubierac tzn chce mi sie ale nie mam w co. Jak juz urodze jak pójdę na zakupy to w normalnych spodniach bede chyba spac :-) hehe mam juz pas na brzuch i jeszcze kupie bandaże elastyczne i bede tym i tym sie owijac juz kiedys tak robilam jak sie odchudzalam folia bandaże i pas :-) i tak spalam nawet i zgubilam boczki tak zwane uchwyty miłości :-D nie nawidze ich :-p i jak cos mi sie ze spodni wylewa tez tak macie ??? Hehe to sie rozpisalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe ja to Wam powiem ze mój narzeczony Sam zazyczył sobie prezent;) mówi ze jak jest juz okazja to zebym mu kupiła jakies dobre etui na e-papierosa a ja sobie wybrałam ładny zegarek ;) wiec u Nas pewnie bedzie tak jak zawsze prezenciki i miły wieczorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was paliła przed ciążą lub nadal pali (co gorsza) i rzuciła tylko dlatego ze jest w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny- melduję się- dopiero teraz i mało w szpitalu jestem/ malo brakło a mała by już z nami była ehhhhhh Witam nowe Panie:**** napiesż więcej później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackey co sie stalo?????????????? Taaaakk ja palilam jak smok i z dniem testu spalilam do konca paczkebi koniec! Hmm i pewnie tez dla tego tak przytylam bo mowia ze jak sie rzuci to sie tyje czytalam ze nawet po 10kg a co Ty paolcia palisz dalej? Wydaje mi sie ze jak urodze to od czasu do czasu puszcze dymka :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackey opowiadaj.. Judys ja tez paliłam czasem nawet paczke dziennie przy robocie szła ale jak sie dowiedziałąm to stopniowo rzuciłąm (w ciagu tygodnia) teraz nie pale czasem wezme buszka od narzyczonego z e-papierosa ale to bardzo rzadko bo sie boje o mała. Przyznam ze ciagnie mnie bardzo mysle ze jak skończe karmic piersia to zainwestuje w tego e-papierosa (fajna rzecz) i to bede palic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam bardzo dużo, na szczęście wraz z dniem potwierdzenia przez lekarza, że jestem w ciązy nie tykam papierosów :) i jest mi z tym dobrze, nie chciałabym wracać. Dziewczynki piękne macie te brzuszki! :) ja wczoraj byłam mega zmęczona, nie chciało mi się nic, więc dziś już na 100% wrzuce zdjecia, po południu :-) Coś od 2 dni mam doła, często płaczę, mój facet nie wie co się dzieje a ja nie umiem mu tego wytłumaczyć.. Chciałabym żeby było już po porodzie.. też czasem tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 - ojj, nieciekawie :( mamy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! :* trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam czasem głupie słowo kogos a ja juz łzy w oczach to zalezy od dnia i nastroju;) a po porodzie tez bym juz chciała byc ja tam chyba temu tez troszke mam stracha =[ ale tez temu ze juz sie zgiąc nie moge bo brzuszek przeszkadza strasznie a tu jeszcze połtora miesiaca zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA kilka dni temu mała przestała się ruszać, tętno zwolniiło, a ja dostałam bolesnch ckurczu- co 30 minut mnie tak łapało, że siusiałam pod siebie- zimne poty i w ogóle.... przyjechało pogotowie- sprawdzili tętno małej i moje- nie ruszała się w ogóle/ kazali mi- specjaliści wypić litr soku jabłkowego, który przywieźli w lodówce turystycznej- to się dziecko troszkę poruszyło ale tetno niskie.. Zabrali mnie do szpitala- monitor i obserwacja. Podali mi jakąś kroplówkę i skurcze ustały. Nie wiedzą jaka przyczyna, ale do porodu się nie skłaniali. Torbę w każdym razie już mam spakowaną- ciuszki część ja popralam i poprasowałam, część zrobił- dokończył mój narzeczony. Doszło do tego rwanie bolesne w krzyżu nie mogę chodzić... drętwieja mi nogi. Łącznie przytyłam 9kg 600g, a mała ma 43 cm. Jestem WYKOŃCZONA- do 25tc nie czułam żadnych dolegliwości- super ciąża- teraz kosmos... Marwtimy się strasznie bo nie chcę cesarki... Dziękuje za wsparcie Dziewczyny:) Jeszcze troszeczkę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu to stresu sie najadlas :-( biadniusia :-( ale wazne ze wszystko jest oki :-) a co do nastroju tez mam czesto do dupy naprawde a czesem to tak sie dobrze czuje ze masakra nie wiem od czego to zalezne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed - no to dbaj o siebie kochana baaardzo :) Dzidzia musi jeszcze wytrzymać te parę tygodni, wierzę że dacie rade :-) Dziewczynki, wysłałam fotki na maila :) ehh jak tak patrzę na figurę sprzed ciąży, to mimo ze zawsze uważałam, że jest nieidealna to i tak za nią tęsknie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez doceniam figure z przed ciazy :-) a tak to zawsze narzekalam :-) jak bede w domku to zobacze fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×