Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Czesc Dziewczyny :) Co do Walentynek ja swojemu kupilam bluze a on mi sponsoruje fryzjeram, na nic innego nie mamy czasu niestety. Ja nie palilam ani nie pale :) blackeyed8888 napewno wszytsko bedzie ok :) Krzyzuj nogi zeby mala za predko nie wyskoczyla :PP hehe Mini świetne foteczki! :) no i brzuszek juz calkiem spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini sliczne zdjecia ale Ty ladniutka :-) i szczuplutka sam brzuszek ja to chyba najbardziej utylam z was :-( dziewczynki pozostale wysylajcie fotki :-) Jutro mam gin na 17:30 :-) a polozna ma mnie odwiedzic w czwartek :-) heheh ciekawe ile moja kruszyna wazy :-) szogun maly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :* wszystkie mamy śliczniutkie brzuszki :D a co do kilogramów Judys pamietaj! wszystko zejdzie, szybciej niz sie obejrzymy :) bedziemy zajete opieka nad naszymi szkrabami, nawet nie pomyslimy o wadze.. a jak w koncu staniemy na nią, okaże się że -10 w dół ! :) I będą figurki jak kiedyś. Młode, piękne, szupłe mamuśki to nasz cel! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini dziękuje za słowa otuchy masz rację :) Jejku dzisiaj mam wizytę ale czas będzie mi się dłużył do 17 hmm bo o 17 wyjeżdżamy bo mój Gin jest w innym mieście i dojeżdżam 30 km ;p Ciekawa jestem ile dziecko moje waży ;p heheh Wariat mały wiecie jak on szaleje coś strasznego bo to jest już bolesne ;p hehe lubię wręcz kocham te małe kopniaczki a mój skrzat tak wali że brzuch to cały czas mi lata jak nie w lewo to w prawo ;p :) Ciekawa w ogóle jestem jak wyniki mi powychodziły z tą cukrzycą itp bo robiłam :) Ciekawe czy u naszych koleżanek wszystko oki bo tak jakoś ucichło nie piszą hmmm... Oby było wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dobrze nawet bardzo dzis znów na zakupach byłam z siostrą ;) a co do zdjęć to moze zrobie za niedługo bo nie chce mi sie strasznie ;) a kilogramów to ja wygladam jak 3-drzwiowa szafa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane a więc byłam u lekarza dzisiaj i wyniki wszystkie oki :) na początek powiem że położna mnie w błąd w prowadziła i jestem w 32 tc a nie 33 ;p ale co lekarz powiedział że mam bardzo duże dziecko waży już 2,300 kg hmm :) i na karce napisał DUŻY PŁUD i podkreślił na czerwono ;p ale co najlepsze z USG wyszedł mi poród na 23 marca a z kółeczka mam dokładnie na 10 kwietnia i lekarz mówi że dobrze jak bym urodziła w marcu bo jak w kwietniu to dziecko będzie na pewno ważyć koło 5 kg i prawdopodobnie cesarka :( a ja nie chce... wolała bym normalnie więc bardzo bym chciała urodzić w marcu ;p hmm a tak to wszystko oki :) aaaa i powiedział że bujną fryzurkę :) hehe widać dużo włosków i jest śliczny ma taki śliczny dzióbek :) hehe ale jestem szczęśliwa i teraz mam wizytę za 3 tyg. :) aaaa i przytyłam znowu 2 kg czyli idę równo co miesiąc idę 2kg tylko raz miałam na plusie 3 kg a na następny miesiąc już 1kg czyli równa się wszystko ;p czyli u mnie już 11kg na plusie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys jestem w tej samej sytuacji co ty dokładnie mam to samo ;) tez moja mała jest bardzo duza ma 2400 . ale ja mam jeszcze to ze mam ciaze na podtrzymaniu i moja gin mówi ze na pewno urodze w marcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoOlcia... a czemu masz kochana na podtrzymaniu ??? co się stało ? U mnie mówi że wszystko gra np z szyjką wszystko oki to pewnie chodzi że jeszcze rozwarcia nie ma a na kiedy masz termin z Z miesiączki a kiedy z USG ?? bo u mnie duża róznica co 23 marzec a 10 kwiecien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na podtrzymaniu temu bo mam bardzo krótka szyjkę macicy i miałam bezbolesne skurcze ktore obniżały dziecko co chwila ( wszystko przez przeziębienie i kaszel) z moim terminem to jest tak z miesiączki mam na 10 kwiecień z pierwszego USG na 27 marzec a przyjęłam 2 kwiecień ponieważ tak powiedział mi lekarz na badaniu prenatalnym i tego sie trzymałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz to tak jak u mnie hmmm ciekawe jak bysmy urodzily w Marcu to normalnie bysmy rodzily a jak w kwietniu to cesarka pewnie bo bedziemy mialy prawie 5kg dzieci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie ja to mysle tak ze w marcu to nawet lepiej bedzie najlepiej by było przed swietami zebysmy sie oswoiły z dzieciaczkami przez swieta u mnie wtedy peło osób w domu a tak to sama zostaje na codzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez juz bym chciala bardzo na swieta hmmm ale co tam chciec to my mozemy ;-) ale jak weźmiemy sie za sprzątanie ja mam tak okna juz brudne ze szok ale trzymam je w takim stanie zeby wlasnie przed swietami sie wysilic goraca kąpieli i noz widelec sie ruszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tez mam taki zamiar narazie musze sie oszczedzac ale nawet moja gin mi powiedziała ze w połowie marca moge juz robic co mi do głowy przyjdzie ;) HeHe i nie moze sie ruszy tylko napewno biore leki jeszcze tylko przez 3 tygodnie i potem juz wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czy moge dolaczyc do Waszego watku? Mam termin na 27 kwietnia, tzn. z pierwszego usg w 7 tyg tp 27.04 a z usg w 13/14 tyg tp na 19.04 moj lekarz prowadzacy twierdzi ze mam sie trzymac pierwszego terminu bo podobno jest dokladniejszy. Czyli obecnie 30 tydz ciazy :) To moja druga ciaza, mam juz 4,5 letniego synka, teraz tez ma byc chlopiec. Od lutego jestem na zwolnieniu, mam krotka i wiotka szyjke macicy, musze duzo lezec i ogolnie sie oszczedzac. Pierwsze dziecko urodzilam trzy tyg przed terminem, teraz wolalabym dotrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia -Witamy bardzo serdecznie ;) widze ze tez masz problem z krotka szyjka jak ja .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sisia pewnie że możesz dołączyć Zapraszamy :):):) Wy to macie skrócone szyjki, a u mnie wszystko gra więc ja mogę donosić ;p hehehe ale cesarki bym naprawdę nie chciała... szybciej się dochodzi po normalnym porodzie co nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie przyjmuje do wiadomosci ze mogłabym miec cesarke po cesarce trzeba lerzec i podobno nie dostajesz odrazu dziecka. noi w szpitalu zamiast 3dób jestes chyba 7 tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo tragedia ja nie chce... wszystko zrobie zeby normalnie urodzic...hmmm Ni blizna zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia25 - witamy w naszym wątku :) Ja dziewczynki też nie chcę cesarki! Zajebis*** boje sie poorodu naturalnego, połogu i wogóle.. ale jeszcze bardziej przeraża mnie perspektywa cięcia cesarskiego i tego, co po nim. Przez te skurcze co miałam ponad miesiąc temu, myślę że może urodzę nieco wcześniej. :D Nie chciałabym przenosić tydzien czy dwa ciąży, tym bardziej ze ostatnie dni podobno się okrooooopnie dłużą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najgorsza blizna. ja tez tak mysle wiec zaraz jak skoncze brac leki to biore sie do zycia i robie na nowo porządki w domku itp. teraz tylko trzeba przetrwac jakos ten 8 miesiac bo 8mc jest najgorszy .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie dluzy...... taaaaaaak baaaaardzo! Dzisiaj mi sie snilo dziecko moje hmmm tak juz chce go zobaczy i te nozki wycalowac paluszki mmmm jak ja juz sie doczelac nie moge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie strasznie boje porodu naturalnego ale mówie sobie tak tyle kobiet urodził i przeszło przez to i dobrze to wspominają ze nie bedzie tak zle. Ale gorzej maja takie osoby ktore maja niski próg bólu bo wtedy jest nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile przyjecie :) Ja pierwsze dziecko rodzilam naturalnie i drugie tez bym wolala, zwlaszcza ze teraz w wielu szpitalach polozne robia wszystko by uniknac naciecia. A orientujecie sie jak jest z wada wzroku przy porodzie? Ja mam 1,5 minus czy powinnam pojsc do okulisty zeby dowiedziec sie czy nie ma przeciwwskazan? Bo to chyba nie zalezy od wady tylko od stanu siatkowki, rogowki czy czegos tam innego? I kiedy najlepiej pojsc, czy juz teraz czy np 3-5 tyg przed porodem? Z pierwszym synem udalo mi sie urodzic w 15 minut :) Nie bylo czasu nawet na wenflon bo ledwo dojechalismy z pelnym rozwarciem... Ogolnie cala akcja trwala ok 1,5 godz z tym ze mialam kilka mocnych skurczy co pare minut a kolejne juz co 2-3 min, potem odeszly wody i dopiero do szpitala. Teraz mieszkamy poza miastem i boje sie czy w ogole zdaze dojechac, lekarz mowi ze drugi porod jest przewaznie szybszy. Zwlaszcza przy takiej szyjce... Ubranka dla dziecka mam juz skompletowane, wiekszosc po starszym synu, troche kupilam w ciuchlandach. Teraz sie zastanawiam kiedy zaczac pranie, i w jakim proszku? Czy wszystkie uprac najpierw w zwyklym, pozniej w dzieciecym czy moze dwa razy w dzieciecym? Czy wystarczy raz? Wlasnie nie wiem jak jest z tymi ubrankami z taniej odziezy? Do kupienia zastaly drobiazgi, szczotka, gabka do wanienki, nozyczki i kosmetyki. Z wiekszych zakupow to wozek myslimy o Baby Design Lupo tylko nie wiem jaki fotelik: ten od kompletu czy Maxi Coosi? Lozeczko wybralismy turystyczne tej samej firmy Dream z poziomem dla noworodka, przy pierwszym dziecku kompletnie nie sprawdzilo sie u nas drewniane. Ale z zakupami czekamy na zwrot podatku :) Ale sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 2 miesiace temu tak jakos przez 2 tygodnie miałam takie straszne sny zwiazane z dzieckiem własnie ze az mnie to wszystko przerażało ale wystarczyło radio właczone w nocy i było dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 8miesiac najbardziej trzeba uważać hmm ja mam wizyte za 3 tyg czyli 5tego to jak juz jestesmy w 8 miesiacu to wejde w 9 miesiac hmmm jakos tak to kurcze pojade do mamy do domu pomoc porządki robic hehe bo przez cala ciąże w sumie sprzatam w domu znudow wiec tak nnaprawde mam czysto tylko te okna hehe a mam duze ale popastuje podłogi aaaa cos sie wymysli :-) czytalam na temat jak przyspieszyc porod w 9miesiacu to polecaja sprzątanie lub zeby położona szyjke macicy pomasowala i w tedy leciiii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia.94 - dokladnie, nie my pierwsze nie ostatnie. Musimy dac rade :) Judys - ooo tak, ja tez juz chce ucałowac te Maleńkie Stópki!:) ciekawi mnie coraz bardziej, do kogo Mała będzie bardziej podobna, do tatusia czy do mamusi? Co będzie miała po mnie, oczka czy nosek? hehe :D sisia - No to widzę za pierwszym razem szycbiutko u Ciebie poszło :) miejmy nadzieję, że za drugim razem zdążysz. Co do wady wzroku niestety jestem zupełnie zielona w tym temacie. A jeśli chodzi o pranie, to ja jakoś wciąż się zbieram z tym, mam zamiar do końca lutego mieć wszystko poprasowane i poprane, półtora miesiąca przed terminem. Lepiej wcześniej niż za późno. :) ja będę prała w proszku Lovella dla dzieci raz no i z płynem do płukania też taki do ciuszków dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Judys ja tez czytałam i tak sie zastanawiam.. ;p czy jak juz bede w 9 miesiacu, np. tydzien przed terminem to czy zdecydowałabym się jakoś przyspieszyc może poród :D bo skoro dzidzia jeszcze by nie chciała, to po co samemu prowokować? a z drugiej strony pewnie bedzie nam juz tak ciezko, ze bedziemy chcialy zeby jak najszybciej było już PO porodzie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz tez bardziej boje sie porodu, wtedy nie wiedzialam czego sie spodziewac a teraz juz wiem dlatego teraz chcialabym rodzic z mezem. W wiekszosci szpitali jest na razie zakaz porodow rodzinnych ale mam nadzieje ze do kwietnia juz odpuszcza :) A Wy wolicie rodzic same czy z tatusiami maluszkow? Ja ostatnio mam problemy ze snem, najpierw nie moge usnac, krece sie na wszystkie strony, niewygodnie mi. Jak juz uda mi sie zasnac to sie budze i lece siku, po 2-3 razy, strasznie meczace. Nie moge lezec ani na plecach ani na prawym boku bo zaraz maly sie rozpycha, chyba jest ulozony po prawej stronie bo kopniaki czuje pod prawym zebrem choc czasem sie jeszcze przekreca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia tez bym chciała miec tak szybki porób bo jak słysze moje kolezanki to po iektore juz nawet po 20 godzin rodziły (masakra) a co do wzroku to najlepiej zapytac gin -pokieruje ale na woim miejscu wybrałabym sie do okulisty i zapytała czy nie ma przeciwwskazany bo nigdy nic nie wiadomo to chyba nie zalezne czy pójdziesz teraz czy przed porodem a co do ubranek to nowe kupuje tylko do szpiala chociaz u mnie sa szpitalne i raczej nie beda potrzebne noi jak widze cos ładnego na przecenach to tez zainwestuje a tak to mam wszytsko od mojej szwagierki noi przyszła chrzestna tez ma hopla na to .Bede prałą tylko raz w dziececym proszu ale te z ciucholandu wyprałabym w wyzszej temp i to 2 razy. Wózek mamy od szwagierki praktycznie nie uzywany bo jej synus był chory i długi okres czasu lezał w szpitalu. Łóżeczko chrzestna kupuje drewniane nie wiem jakie wiem tylko tyle ze z baldachimami i mówi ze musi byc różowe (nie lubie tego koloru) A co do kosmetyków to zdecydowałam sie na firme BAMBINO tania i bardzo dobra ;) Długa wypowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×