Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

nick-------imię---------wiek-----tc----------płeć Judys002 Judyta 21 30 chł heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny Co do obecności męża czy partnera przy porodzie, ja swojego nie zmuszałam. Powiedziałam, żeby był tyle ile wytrzyma, tyle ile da radę. Był ze mną do końca. Nawet przecinał pępowinę. Później niestety został wyproszony ponieważ miałam stare łożysko i nie chciało wyjść w całości więc miałam zabieg łyżeczkowania. Ale ogólnie wrażenia mojego męża - wiem że nie żałuję, mówił że teraz dopiero docenia ile kobieta musi wycierpieć aby wydać wspólne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózka jeśli to okazja to myślę że warto kupić już teraz. Tutaj zawsze się mówi ze po 20 tyg można już kupować. My wózek córce kopiliśmy jak byłam prawie w 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek--------- ------tc----------płeć HinskiTurysta------------Ewa-----------21---------------- -27-----------CH mini93---------------------Asia-----------20------------- -----29-----------DZ Judys002.................Judyta.........21..................30...........CH Erisss......................Wiola..........28...................28..........CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że narazie jestem najstarsza. Pierwsze dziecie w wieku 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erisss w jakim wieku masz ju maluszka ?:) chlopiec czy dziewczynka :) Teraz Cie zamecze pytaniami :P Bo juz mialas porod za soba :) Powiedz mi czy rodzilas naturalnie czy przez cc ? Judys widze ty w moim wieku :) Judys, Mini pracujecie czy uczycie sie ? Planowane byly wasze malenstwa czy raczej wpadka ?:P Mieszkacie ze swoimi Facetami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród siłami natury w 38 tyg ciązy. Zaczęło sie od odejścia wód koło 24 godziny a o 10.25 córka była już z nami. Skurcze zaczęły się koło 4 rano. A od 2 w nocy byłam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka skończyła właśnie 1,5 roku. I dopiero teraz odstawiłam ją od piersi a właściwie zostawiłam jedno karmienie przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zaczęła pić mleko modyfikowane i o dziwo smakuje jej. Tak to zawsze na maminym. Jakbym mogla w czymś pomóc to śmiało pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek--------- ------tc----------płeć HinskiTurysta------------Ewa-----------21---------------- -27-----------CH mini93---------------------Asia-----------20------------- -----29-----------DZ Judys002.................Judyta.........21............... ...30...........CH Erisss......................Wiola..........28............ .......28..........CH blackeyed8888........Sandra...........23...................30...........DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
to ja tez poprosze o wpis do rameczki :) Ania 32 lata 29 tc synuś ;-) a coreczke mam juz 12 lat skonczy za dwa miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta -> a no młode, młode :) Młode przebojowe mamy, a co! :) Nasza córcia planowana nie była, ale już od dawna cieszymy się z takiego obrotu sprawy :) Mieszkam z moim facetem równo od 4 msc. w mieszkaniu (niestety wynajmowane, może w przyszłym roku pomyślimy o czymś własnym). Zaczęłam uczęszczać na studia po liceum, ale musiałam przerwać :( Początki ciąży znosiłam fatalnie i fizycznie i psychicznie, co znacznie odbijało się na moim zdrowiu, dochodził strach o dziecko.. Ale wiem, że MUSZE kiedyś zdobyć wyższe wykształcenie. Mam zamiar iść na studia w niedalekiej przyszłości, zobaczymy jak będzie. Teraz Wy napiszcie jak to jest u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek--------- ------tc----------płeć HinskiTurysta------------Ewa-----------21---------------- -27-----------CH mini93---------------------Asia-----------20------------- -----29-----------DZ Judys002.................Judyta.........21............... ...30...........CH Erisss......................Wiola..........28............ .......28..........CH blackeyed8888........Sandra...........23................. ..30...........DZ angelak--------------------Ania-----------32--------------------29-----------CH Angelak pozwoliłam sobie Ciebie dodac do tabelki :) to widze, że pierwsze dziecko urodziłaś tak jak ja, w wieku 20 lat :) super, ze teraz będzie synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eris to dlugo karmilas :) a odciagalas pokarm czy zawsze "prosto z cyca"? Jak wspominasz porod? mialas znieczulenie? I moze glupie pytanie bardzo bolalo? A odnoscie malej :) Walczylas z kolkami czy sie raczej obeszlo ? w jakim rozmiarze miałaś najwięcej ciuszków dla malej? uzywalas kapturków na piersi podczas karmienia ? masz specjalną komode do przewijania? Czy takie nakładki na łóżeczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi studiami, to przereklamowana sprawa moim zdaniem, mimo to- ja korzystam z okazji, że mnie od dzisiaj znowu do łóżka położyli ;/ i zaliczam sesję.... na odległość to co się da, a potem w czerwce polecę do kraju- i będzie dobrze:) Z córcią wszystko ok, jednak moja miednica odmawia tej pracy- mam bardzo wąskie biodra.... jakieś pasy mi zakładali dzisiaj w szpitalu, macali mnie- za nogi łapali, cuda na kiju bo rtg nie mogli mi zrobić- w ciągu dnia łącznie w pozycji stojącej, spacerującej max 1h i nie więcej, bo mam ucisk na żyły, stawy- stąd ten ból... szlag mnie trafia, bo w opcym kraju używaja dodatkowo jeszcze cieżko specjalistycznego jezyka, ze sama Wam wytłumaczyć nie potrafię- co mi jest;/ GIRDLE PELVICK PAIN - support by the girdle belt, reccomendation: stay in lying possition, can't walk and stand more than 1hour daily. medication: paracetamol 4/day, th gel- once a day cała opisówka z karty ciąży hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze na razie jestem ostatnia w kolejce na porodówkę :P Ufff będę wiedziała od was więcej :P mini93 mój synek tez nie był planowany, kompletna wpadka nawet nie chcę mówić jaka byłam zła jak się dowiedziałam ale teraz sobie życia inaczej nie wyobrażam :) Ja ze swoim mieszkam 1,5 roku na swoim. Tzn wprowadziłam się do niego i zrobiłam wszystko po swojemu :PP Ja nie uczę się ani nie pracuje mój mi nie pozwala tzn nie chce żebym pracowała mam się zajmować domem :) . Skończyłam technikum ale chciałabym iść na jakieś studia zobaczymy może kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze na razie jestem ostatnia w kolejce na porodówkę :P Ufff będę wiedziała od was więcej :P mini93 mój synek tez nie był planowany, kompletna wpadka nawet nie chcę mówić jaka byłam zła jak się dowiedziałam ale teraz sobie życia inaczej nie wyobrażam :) Ja ze swoim mieszkam 1,5 roku na swoim. Tzn wprowadziłam się do niego i zrobiłam wszystko po swojemu :PP Ja nie uczę się ani nie pracuje mój mi nie pozwala tzn nie chce żebym pracowała mam się zajmować domem :) . Skończyłam technikum ale chciałabym iść na jakieś studia zobaczymy może kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taką ciekawostkę opowiem wiecie, ze z mojm kochanym wpadłam na pomysł kupilismy antyramy 3 podłużne, i skany z usg- a dostaliśmy w ciagu 3 łącznie około 30 fotek- ładnie na białym tle wprawiliśmy i wiszą w gotowym pokoju??D Z czasem je wyciągnę- wymienie na świerze, wsadzę do albumu:) Szykujemy się na sesję ciążową- ale u mnie w tej wsi zabitej dechami profesjonalnego fotografa nie mam- jak jest oddalony ho ho to sobie liczy ciężkie sumy. W Polsce mam tylu znajomych fotografów- że sesje gwiazdorską byśmy mieli- a tak mi się rycześ chce. Mamy dobry aparat- statyw też gdzieś jest- myślalam, aby zrobić sesje w domu- we dwoje na romantycznie zarzucić jakieś prześcieradło jako tło i jazda:D Wysłałabym fotki do moich znajomych by je obrobili:P DOBRY POMYSŁ?? Troche się jednak martwię- mam szare włosy- tzn sprowadzam specjalny preparat do osiagnięcia takiego rozjaśnienia, moje naturalne to myszowate:P Preparat jak już napisałam jest rozjaśniaczem- najpierw idzie w biel potem się srebrzy i ciemnieje- i teraz mam ok 3cm odrost bo chcę jak najbardziej ograniczyć zabiegi fryzjerskie< ostatni raz robiłam je na pocz grudnia>- nawet zelu na paznokcie nie zakładam tak mi odbiło< nosiłam na naturalnych>, zreszta mam ładne teraz.... tutaj położna mówi, ze nie ma żadnych przeciwwskazań do rozjaśniania- jak kupię w aptece maseczkę, mam się nie bać- a ja tak jakoć... boję się:P i wstydzę wystąpić przed obiektywem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 ja co okolo 1,5 miesiaca farbuje wlosy (na jasny blond) farba bez amoniaku, gdyz to wlasnie amoniak szkodzi. Ostatnio uzywalam takiej w piance :) a powiedz mi co sie dzieje z Twoja miednica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjęć bardzo dobry pomysł, tez myślałam nad taka sesja ale nie wiem ile sobie fotograf by zażyczył w sumie wole wydać to na małego niż na kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak poznałam mojego D. i od razu miłość od pierwszego wejrzenia hehe zamieszkaliśmy po miesiącu znajomości razem :) ja wyprowadziłam się do niego do miasta 30 km tylko dalej od mojego ;p po 5 miesiącach bycia razem odstawiłam tabletki on i ja chciałam po 4 miesiącach okazało się że jestem w ciąży i jesteśmy oby dwoje szczęśliwi :) hehe skończyłam zawodówkę i średnią założyliśmy Firmę w której pracuje Ja jako przedstawiciel handlowy i kierowca :) no teraz na zwolnieniu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta- zarazem podziwiam Cię i Ci zazdroszczę- zawsze marzyłam o tym, aby mi partner powiedział- w domu siedź- nie musisz pracować ani sie uczyć- domkiem się opiekuj- i w sumie wiem, że gdyby mój był bogaty/ usytuowany- w życiu by mi nie mówił że mam pracować hahaha niestety obojepochodzimy z dość biednych rodzin- mieszkamy razem od 4 lat na wynajmowanym w polsce mieszkanie to było- oboje pracowaliśmy- to było tak- moje życie ułożyło się na tyle nie ciekawie , że nie była w stanie utrzymać mnie w liceum, sama była na grupie inwalidzkiej- zdecydowała się pojechać do uk- nie miała mnie z kim zostawić- zadnej rodziny bliskiej, która by mogła mnie przygarnąć w 2lo- chciała bym zostawiła szkołę- i kontynuowała za granica- bo z językiem sobie radziłam. Mojego wtedy znałam miesiąc i tydzień- tzn spotykałam sie z Nim. On słysząc to, jaką decyzję z mamą musimy podjąć- o wyjeździe- przespał sie z tematem, przyszedł do mojej mamy- powiedzia, ze rzuca swoją edukację w ciągu 1 dnia znalazł bardzo dobrze płatną pracę- że wynajmie mieszkanie i bez wzgledu na wszystko przyharnie mnie- żebym lo skończyła i miała maturę. Zrobił to nawet ze mną nie spał- nie wiedziałam czy to miłość. Moja mama nie chciała- a ja miała przeczucie i przystałam na to. Znalazłam dorywczą pracę w telemarketingu- po szkole na 15 leciałam i do 21 pracowałam, a w nocy nauka. On praca 6dni w tyg po 10-12h dziennie. Okazał sie wspaniałym człowiekiem. Skończyłam lo ze świetną maturą- dostałam sie na dzienne studia- tylko po to by uspokoić swoją ambicję i--- poszłam zaocznie- zmieniłam pracę i oboje w pełnym wymiarze pracowaliśmy. Najemca jednak podnosił co chwilę czynsz, praca kochanego sie pogorszyła, mniej h i kasy- zrobiło sę ciężko i wyjechaliśmy. I tu sobie żyjemy:) A Ciebie podziwiam bo ja na głowę w domu bym dostała- tak sobie marzyłam- mieć warunki, by kurodomowić, a jak mi w uk przyszło- to po miesiacy gnałam do pracy hahaha. może dlatego tak cierpię w łóżku uziemiona??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Wiec jak juz wiecie mam termin na 20 kwietnia. Na usg powiedziano nam, ze bedzie dziewczynka. No nic liczylam po cichu na chlopca, bo coreczke juz mamy. W przyszlym miesiacu skonczy 3 lata. No, ale wazne zeby bylo dziecko zdrowe :) chociaz do dzis chcialabym chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my razem zamieszkaliśmy chyba po 2 tyg :P Ale nie mogliśmy bez siebie dnia wytrzymać i tak jest do teraz :) Ja z jednej strony ciesze sie ze moge sobie siedziec w domku ale z drugiej troche brakuje mi kontaktu z ludzmi, inaczej jest jak sie chodzi do pracy czy szkoly :) Mojego w sumie nie ma do 15 w domu, je obiad i od 16 do 18 siedzi na silowi nasza w remoncie wiec chodzi gdzie indziej narazie, tak wiec w sumie caly czas siedze sama bo przedtem siedzialam na silowni z nim, czasem troche mi z tego powodu smutno i chciala bym wyjsc do ludzi :) Raz pamietam jak poszlam do urzedu pracy tak z ciekawosci to moj sie caly dzien do mnie nie odzywal i powiedzial ze jak pojde do pracy to sobie znajdzie taka na ktora bedzie robil hehe :) Wariat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - ja pierwsze dni jak dowiedziałam się o ciązy, też źle wspominam :) lajtowe życia, studia przede mną, zupełnie inaczej miało wyglądać życie.. a teraz też sobie nie wyobrażam, że mogłoby być inaczej :) I ja tak samo jak ty - zajmuje sie domkiem :) oby udało nam się iść na studia!:) blackeyed8888 - super pomysł z tymi skanami! świetna pamiątka :) Aleee miałaś historię! Rozumiem, że teraz dobrze Wam się zyje, to najważniejsze :) I ja też ten ucisk czuję co ty, a przytylam coś ok. 4,5 kg.. co to będzie w 9 msc?! :D Judys - U nas też szybko poszło, ale dla mnie to i lepiej :) Super, że macie wspólnie firmę;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tink dopisz sie do tabelki :) Moze lekarz sie pomylil na usg :P heh zartuje wazne ze zdrowe bedzie :) ja bardzo chcialam miec dziewczynke jest chlopiec ale oczywiscie i tak sie bardzo ciesze :) Ja zawsze wazylam 45kg, teraz waze 65 ;/. nie wiem jak ja to zrzuce heh. Nigdy nie mialam apetytu a w ciazy wszystko zaczelo mi smakowac :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - rozumiem, że dołuję Cie ze sporo przytylaś, ale powiem Ci tak. Ja przed ciążą wazyłam 60,5 i teraz ważę tyle co ty czyli 65 :) I jestem pewna, że wyglądasz dobrze :) poza tym u kazdej kobitki jest inaczej, byc moze ostatnie tyg. ciąży będziesz tyła bardzooo mało, a nam dopiero dojdzie od groma kilogramów :) Chciałabym przytyć max. 10 kg, ale wątpie czy mi się to uda, zważywszy na to, że jeszcze ponad 10 tyg przede mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×