Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Gość angelak
hej dziewczynki :) moj maluszek dzisiaj bryka az brzuchol skacze po kilku dniowej przerwie:) uspokoilam sie troszke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielegalna2330 To jest piekne ze tak podchodzisz do swojego zycia. Z tego co czytam napewno jestes cudowna i kochajaca mama i zona :) Mam nadzieje ze tez taka bede :) angelak przeszlo z Ciebie na mnie :) Moje malenstwo odezwalo sie tylko raz porzadnie i to na 5 minut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
kochana chyba zalezy jak maluszek sie ułozy i swoja droga ma prawo miec cichsze dni ja widze ze moj trzy dni szaleje potem kilka dni jest cichutko stuka delikatnie i rzadko w brzuszek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby o tym wszystkim wiem, czytalam, slyszalam od inny ale wiesz jak to jest. Jak to nas dotyka to pozniej czlowiek sie zamartwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Dziewczyny a byla ktoras z was na uzg 3/4 D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja m miałam w 4 miesiącu zdjęcie 4D to u dzidzi było widać żebra :) masakra :) mówię wam :) Jak fajnie że już jest niedziela :) Mój chłopak obiecał że jutro weźmie się za malowanie pokoju dla mojego Synusia tzn naszego ;p A ja będę robić pierwszy raz w życiu pierogi ruskie wiec pewnie pół dnia mi zleci i we wtorek na 17 do lekarza :) w końcu też z dam relacje ile waży i jaki dłuży już jest :) Dziewczynki powiecie mi jak wcześniej już pisałam o tym porodzie jak patrzeć na USG czy z tego kółeczka co lekarz wylicza jak wam się wydaję i z doświadczenia jak rodziłyście :)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki :) W czwartek zaczynam 28 tydzień ciąży. :) Chciałabym do Was dołączyć i poudzielać się trochę. Tym bardziej, że od tygodnia mam zalecenie do lekarza, żeby jeszcze więcej wypoczywać i lenić się w łóżku, ponieważ w wyniku dziwnych skurczy okazało się, że szyjka macicy jest rozwarta wewnętrznie na 0,5cm. Zapobiegawczo dostałam trochę leków i nie zapeszając - jest ok. Czuję się super, właściwie całe dnie i często nawet noce odczuwam ruchy mojej malutkiej córeczki :-) Za około miesiąc jadę na USG 3D/4D. Już raz byłam, 14 listopada.. cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MINI :) Cieszę się że wybrałaś nasze FORUM bo tam jakaś nienormalna baba próbuje narzucić nam że będziemy złymi Mamusiami bo mamy po 20-21 lat... żal :) Ja jutro wchodzę w 29 Tydzień i mam wizytę na godz 17 już się doczekać nie mogę... Wisz co ja ogólnie bardzo dobrze się czuję tylko od czasu do czasu odczuwam takie rwanie do dołu jak by dzidziuś się obniżał no takie to uczucie, ciekawa jestem co to może być... I bardzo boli kręgosłup ;p oooo to to najgorsze :) A masz filmik 3D ?? fajna jest to pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys ja tez mialam 21 lat jak poraz pierwszy zostalam mama i nie uwazam sie za zla matke dalam i daje mojej corce wszystko co moge uwazam ze nie wiek jest tu wazny :) obecnie mam 32 lata i w kwietniu zostane znowu mamusia a podchodze do ciazy i macierzynstwa tak jak 11 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MAMUSIE ! :) Moja kruszyneczka przyjdzie na świat 27.04.2013r (wg. OM) z wyliczeń mojego ginekologa :) Po badaniu genetycznym 4D w II trymestrze data zmieniła się na 23.04.2013r. tak że czas jeszcze pokaże kiedy malutka zechce poznać rodziców :) Jestem w 26 tygodniu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys002 - dokładnie, na tamten temat już nawet nie wchodzę odkąd przeczytałam ten durny post. :) Szkoda naszego czasu. Rozumiem, że nie możesz doczekać się jutrzejszej wizyty, też zawsze się niecierpliwię :) Co do kręgosłupa to nic mi nie mów! Baaardzo często mnie boli.. masakra :D Nie raz płakałam z bólu. I też czuję takie rwanie, ciągnięcie brzuszka do dołu, nasiliło mi się to po wcześniej wspomnianych skurczach, ale daję radę. Filmik z 3D mam, pamiątka super ;-) Ostatnio czuję się trochę ociężała, mimo że brzuszek mam wcale nie taki duży i przytyłam dopiero 3kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak - no i właśnie, jeśli tylko ma się się głowę na karku i dobre podejście można być wspaniałą młodą mamą :) No i wspaniałe jest to, że niedługo tą mamą zostaniesz ponownie!:) Allegrowiczka1987 - witamy kolejną kwietniową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam przygotowania do przyjecia dziecka w domu? :) Ja juz remont pokoju mam za soba - moi rodzice uwineli sie w mniej niz tydzien podczas gdy ja bylam po krwawieniu i musialam jak najwiecej lezec , tak ze cala robota mnie ominela :D Zmienilam meble w pokoju zeby miec wiecej miejsca jak malutka sie urodzi :) No poltora tygodnia temu wzielam sie za pranie i prasowanie ubran dla coreczki (tych ktore dostalam) i plukanie np. nowej poscieli (bo bylo czuc ja farba) itp. Tak ze szafa juz jest czesciowo przygotowana :) Mialam w planach robic to dopiero za miesiac ale ostatnimi czasy bardzo boli mnie a wrecz parzy prawe zebro i ciesze sie ze sie juz z tym uwinelam bo bol jest coraz silniejszy i pozniej byloby mi ciezko cokolwiek zrobic :/ Wyprawka juz jest w 99% skompletowana :) Mam to co najwazniejsze... Teraz dokupuje tylko jakies ubranka takie wieksze na 62cm/68cm bo na 56cm mam juz baaaardzo duzo :) A w lutym musze sie wybrac na zakupy "do szpitala" pampersy, koszule, podklady itp. bo chcialabym miec wszystko w polowie marca naszykowane na GODZINE ZERO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek zimowych
Witam Was dziewczyny! Gratuluje "lokatorków w brzusiach" i życzę szczęśliwego rozwiązania dla każdej z Was! ja jestem mamą dwóch córek i mam do sprzedania kilka rzeczy zajrzyjcie w wolnej chwili na moje aukcje, a te trzy to tylko przykładowe. http://allegro.pl/motherhood-dla-eleganckiej-przyszlej-mamy-s-m-i2941461855.html http://allegro.pl/hm-mama-bluzka-dla-karmiacej-polecam-i2941541257.html http://allegro.pl/max-studio-bluzka-z-marszczeniami-rozm-l-i2941625751.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do USG 4D mialam robione w 18tc, i tak szczerze mowiac 4D bylo rozmazane tak ze nic na nim nie widzialam i lekarka mimo ze pokazywala obraz w 4D to zdjecia robila w 3D bo malutka za bardzo sie wiercila i obraz byl za bardzo rozmazany zeby zdjecie wyszlo w 4D. Po takim USG dostalam filmik i dwa zdjecia :) Teraz czekam na kolejne juz ostatnie genetyczne w III trymestrze i planuje sie umowic albo na 14.02 (walentynki) albo na 19.02 (urodziny meza) i chcialabym go zabrac ze soba zeby mogl zobaczyc Amelke i posluchac co mowi lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie Dziewczyny rację nie ważne ile ma się lat tylko to co mamy w głowie :) Tamtej napisałam wiadomość taką że się uszami nakryje i tez daje sobie spokój bo tylko drażni :) Ja mam z USG na 4 kwietnia a z kółeczka co lekarz liczy 11 Kwietnia i nie wiem wolała bym 4 kwietnia :D hehe też czuje się ciężko ale ja to z 10 kg przytyłam jutro zobaczę hehe a i tak bałam się że przytyje z 30 ;p hehe tylko boje się o te straszne rozstępy smaruje się ale zobaczymy co będzie ;p dzisiaj chłopak pomalował pokoik dla naszego synusia :) hehe ale się ciesze dziewczyny a czujecie się też jak takie wieloryby ja mam czasami napady płaczu że jestem dla mojego nie atrakcyjna i w ogóle on się wkurza ale nawet podczas sexu zdarza się że uciekam bo kurde wydaje mi się że on to robi z musu... jak bym mu o Tym powiedział to by się ze złościł na mnie na pewno, ehhh takie głupie pytanie ale kurczę czasami leże i myślę jak już bym chciała bardzo urodzić w tym sensie żeby czas szybko zleciał bo bym chciała tak normalnie już się pokochać z moim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój na początku się bał chodzić ze mna na USG ale w końcu poszedł i teraz już będzie ze mna 3 raz albo 4 i sam się dopytuje kiedy idziemy do lekarza :) bardzo lubi :) widzę że jest wtedy taki dumny wszystko się wypytuje :) Kocham Go za To i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam 4kg dopiero , a w sumie to nawet 3kg :D Bo pierwszy raz poszlam do gina prywatnie i tam wazylam sie w samej bokserce i wazylam 80,5kg. Potem krwawilam i w trakcie poszlam do gina na kase chorych i tutaj pierwsza waga w pelnym ubraniu 79,5kg a potem lecialam w dol... Teraz 83,5kg ale jakos nie czuje sie gruba :) Mam grube kosci :P Przed zajsciem w ciaze nikt nie mogl mi uwierzyc ze waze prawie 80kg , zawsze mi mowiono ze 68kg/70kg nie wiecej no ale pozory myla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys zazdroszcze moj partner slabo interesuje sie ciaza byl raz na usg bo go wyciagnelam :( nie pyta jak sie czuje i rzadko dotyka brzuszka:( przykre to dla mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys zazdroszcze moj partner slabo interesuje sie ciaza byl raz na usg bo go wyciagnelam :( nie pyta jak sie czuje i rzadko dotyka brzuszka:( przykre to dla mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja zawszę ważyłam 62 kg ;p ale jako poszłam do gin w pierwszym miesiącu to ważyłam 65 kg a ile tera nie wiem jutro zdam całą relacje właśnie pisałam sobie na kartce co mam się zapytać bo zawszę jak już jestem w gabinecie to zapominam co miałam się zapytać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
a jak to wygladau Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu Angelek to może porozmawiaj z nim ?? mój to zdjęcia robi i mnie wkurza ;p tylko jakoś nie tam odsapnę już się budzi i pyta czy wszystko oki... Dotyka zawsze brzucha jak tylko może i mówi do mnie skarby... hehe ale wczoraj mi powiedział że przeżywam ciążę jak mrówka okres i wtedy mi się przykro zrobiło :( może i za bardzo przeżywam ale to moja pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
rozmawialam wiele razy bez skutku niestety:( tak bardzo chcial tej ciazy a teraz taka zmiana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnióweczka_ona
Hej :) To i ja się dołączę do waszego tematu, jeśli można? Mam termin na 9kwietnia :) zaczynam jutro 28tydzień, mam mega brzuch :) jestem na L4 i chętnie podyskutuje o naszych przeżyciach,to moja I ciąża. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj bo nie którzy są tacy że nie pokazują ale na pewno się cieszy bo wiesz jak to jest facet nie pokaże za bardzo mu zależy bo wyjdzie na mięczaka :) hehe Mój z reguły jest twardzielem (chodzi o styl bycia itp) więc powiem Ci że jak pokazuje teraz że jest szczęśliwi to aż mi serce się kraja :) i chociaż raz mogę go takiego widzieć :) hehe mam tylko na dzieje że po ciąży to się nie zmieni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwietnióweczko :):) Siadaj do nas :) Zapraszamy :) hehe widzę że idziemy brzuszek w brzuszek ;p bo ja jutro 29 tydz. :) heheh Na kiedy wyliczyli Ci termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka1987 - ja też ciuszków na 56 mam mnóstwo. :D Zresztą tych na większe rozmiary też dużo, bo bardzo dużo dostaję. :) I w lutym tak jak Ty mam zamiar kompletować resztę, przede wszystkim te rzeczy do szpitala i inne. Masz rację, już w połowie marca warto być gotową :) Judys002 - U nas na razie zero seksu przez infekcję. Ale ogólnie też nie mogę się doczekać, żeby normalnie pokochać się z facetem.. tęsknie za tym okropnie! Z brzuszkiem to nie to samo. W 1 trymestrze bylo spoko, ale teraz już się trochę boję, zresztą nie wiem jak to będzie dalej zobaczymy co lekarz powie mi na wizycie 31.01 może wogóle zabroni do końca ciązy (no i jeszcze połóg) uprawiać seks :O A ja ważyłam przed ciąża 61 więc praktycznie tyle samo co Ty :) No i właśnie teraz przeczytałam o tym co piszesz o swoim facecie i.. nie mogę ze śmiechu, a to dlatego że MAM TAK SAMO JAK TY!! :D Wogóle widzę, że wiele nas łączy ahhaahaha :D angelak - mam nadzieję, że wkrótce się wszystko zmieni? Brak wsparcia i zainteresowania ze strony partnera jest czymś okropnym.. :( kwietnióweczka_ona - WItamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×