Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
lori, sama rozdajesz swojego maila na prawo i lewo, to co Ci szkodzi, że i tu będzie?:/ adopcja? a Ty nie widzisz różnicy pomiędzy własnym dzieckiem a adopcją? fakt, taka kobieta pewnie w końcu zdecyduje się na adopcję. ale wyobraź sobie jak to jest być kobietą i nie móc dać swojemu facetowi dziecka. potrafisz to sobie wyobrazić? jak to boli? i Ty pierwsze co robisz, to jedziesz po takiej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
wiesz lori, w sumie to nawet mi Ciebie szkoda. widać, że masz problem z tą swoją niepełnosprawnością. tylko wytłumacz, dlaczego czujesz się gorsza z powodu wózka? wielu ludzi jeździ na wóżku, mało tego! ja bym się na Twoim miejscu cieszyła, że "tylko" jeżdzę na wóżku... są ludzie którzy nawet tego nie mogą i potrzebują opieki 24 na dobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Loreline - nigdy dziecka nie adoptujesz dziecino! Nie masz ani kasy,ani warunkow socjalnych,ani zdrowia a w testach psychologicznych na samym poczatku odpadniesz. Inni-może nie,ale ty jestes w szkole policealnej bo nie masz matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Chytra,wiesz co z tym zrobic,nie? Dajesz screena;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bierzesz pod uwagę adopcje.. A może z tobą też nikt nie będzie chciał być, jeśli dać dziecka tej osobie byś nie mogła! A te kobiety bez macicy tez zaadoptować dziecko mogą i co?! hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna wiem :) xxx wiecie co zaszalalam dzisiaj i kupila zel micelarny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30349 tylko ten co tolpa da biedronki robi i lepszego zelu jak zyje tak nie mialam a testowalam juz chyba wszystkie dostepne (oprocz do cery problemowej etc bo nigdy nie mialam pryszczy :D ) i ten biedronkowy moge smialo porownac do orginalu a cena 5razy nizsza :D musialam wam sie pochwalic bo z tej radosci az mi kisiel kapie po nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nie lori, my z Ciebie takiej nie robimy.. to z Twojej każdej wypowiedzi bije wielki żal, że jesteś niepełnosprawna... Ty nam co chwile piszesz ze niepelnosprawny to normalny czlowiek, tymczasem my to wiemy. ale Ty to podkreslasz na kazdym kroku, czym pokazujesz, ze to Ty masz z tym problem. ludzie postrzegaja Cie jako normalna (nie biorac pod uwage Twoich postow), ale Ty sama czujesz sie nienormalnie, dlatego od razu wszystkich atakujesz. idz na jakas terapie, naucz sie akceptowac siebie, bo widac ze masz z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja uwielbiam biedrone :D w zasadzie glownie tam zakupy robie :D ide zmyc gary i wracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
[zgłoś do usunięcia] loreline oj tam, maturę można zaliczyć zawsze podchodząc do niej nawet w wieku np 50 lat. Nie odpadłabym w testach bo mam naturalny instynkt macierzyński i dzieci mnie lubią oraz się mnie słuchają, chciałam iść zamiast na złotnika to na opiekunkę dziecięcą..ale niestety w naszej PL lekarz nie wydał pozwolenia Jakbym zarabiała ja + partner pieniądze na utrzymanie dziecka by były, warunki też np przystosowane mieszkanie. nie dostaniesz dziecka z adopcji, zrozum - twoj instynkt nei ma nic do rzeczy - musisz byc tez zdrowa psychicznie i fizycznie. A ty nie potrafisz powstrzymywac emocji - sam fakt jak nas dzisiaj przywitalas. A kasa? Zartujesz ? Ja pracuje, mój mąż pracuje - i uwierz, zarabiamy znacznie wiecej niż ty masz dochodów a jednak hmmm nie moge żyć tak jakbym chciala. Pozatym - wiesz ile kosztuje dziecko ? Nieliczylam dokladnie, kiedyś to zrobie- ale nie wiem, czy zamkne sie w 6 tysiacach gdybym chciala podliczyć wydatki zwiazane z ciążą i wyprawka - a pare rzeczy dostalismy, w tym najdroższe wózek i odpowiedni fotelik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
ja też lubie robić zakupy w biedronce- kiedyś w lidlu robilam, bo moj maz to tak slodyczożerca a tam dobre slodycze maja, ale jakos tak : biedrona wygrywa. COraz szerszy asortyment, lepsza jakość ... ten żel też mam ... ale jakoś mnie nie przekonuje... używam zlotego płynu micelarnego z AA - a ten mam w kryzysie, jak zapomne kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
chytra - no faktem jest, ze ja prowadzilam cała ciąże prywatnie i same usg prenatalne wyszly mnie w pakiecie 700 zl ( więc można taniej to zrobić) ale mimo wszystko i tak się zdziwilam, bo kasa na dziecko mi topnieje :D a sama nie wiem gdzie poszla :) a jeszcze dziecka na swiecie nie ma :) Dlatego smieszy mnie tusk i te jego obiecanki z tym macierzynskim - bo to kropla w morzu - od stycznia zmiany w przyznawaniu becikowego, wiec nie masz co liczyć na ten marny tysiak :D a gdzie szczepionki, leki, wydatki na mleko, pampersy ? W uk wszystko to jest za freee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzieci i kasa idzie strumieniami :( a lori nie życzę dziecka :) nie każdy zasługuje , żeby być matką !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
czarna -----------> ja kupilam w tesco te celebrations :D i trzymam, trzymam - az urodze. Mezowi kupilam te z biedronki, bo w smaku takie same,a boje sie, ze znajdzie moja skrytke na moje ulubione galaxy :D :D :D :D chytra - ale mi o te mejle jej chodzi :D screnny trzeba wkleic na topic broniący LOrinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tam ojj tam o kurde niezle :) dziecko to droga inwestycja:) przetestuje ten plyn z AA bo moja sucha skora to tragedia :( nie umiem jej nawilzyc za cholere :( kompletnie nie wchlania kremow :o xxx Izabela na wage te twixy kupowalas? ;) xxx fakt tacy ludzie jak Lorka nie powinni miec dzieci ale zacznijmy od tego kto jej te dziecko zmajstruje? chyba ojciec bo zaden normalny chlopak nie zostanie przy jej boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam :) czarna -----------> ja kupilam w tesco te celebrations i trzymam, trzymam - az urodze. Mezowi kupilam te z biedronki, bo w smaku takie same,a boje sie, ze znajdzie moja skrytke na moje ulubione galaxy chytra - ale mi o te mejle jej chodzi screnny trzeba wkleic na topic broniący LOrinke łaśnie chytra wstawiła tam linki i wiem w pełni jaka jest Lori, na pewno nie zdrowa umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na wagę. Takie miniaturki w kształcie cukierków. Mięsa tam nie kupuję, ryby jak muszę bo za bardzo nie mam gdzie, ale nabiał, soki chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oj tam, zabronisz mi dostać? zechcę to dostanę, wystarczy pokazać i udowodnić, że podołam obowiązkom związanym z opieką nad dzieckiem. Psychicznie jestem, zdrowa, a fizycznie jak wyżej wystarczy pokazać, że mimo wózka dam radę zaopiekować się dzieckiem. Widzisz, pracuję na czarno i prawdopodobnie będę tak całe życie pracować przez co sama decyduję ile zarobię w miesiącu no i klientki się poniekąd przyczyniają do tego ile miesięcznie zarobię + praca partnera, daje jakąś kwotę miesięczną za którą można utrzymać siebie i dziecko, co więcej? dofinansowania dla niepełnosprawnych, wsparcia, itp. Wózek? Ten zakup odpada bo mam własny wózek. słoneczko, nie zabronie. Przecież nie mam do tego prawa... ale weź proszę poczytaj o warunkach przyznania dziecka do adopcji :D znowu bym musiala napisać, że trzeba znalezc partnera a z twoim charakterem bedzie cieżko...:( jednak, ukrzywdzili CIe rodzice, jesteś wogole nieprzystosowana do zycia, chcieli cie bronic, trzymali pod kloszem, ale niestety ... to chyba był bład ... nawet sam fakt, ze o kryzysie matka musiala ci powiedziec... te przekonanie ze 600zl napewno starczy na zycie, ze 2100 na bank zarobisz, nie biorac pod uwage kosztów.... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra85
Tak sobie mysle,ze jednak jedna z naszych forumowiczek jest wielka marzycielka. Marza jej sie rzeczy niemozliwe. I takie mi sie powiedzenie z nia kojarzy " jakby za marzenia karali,to bys dostala dozywocie" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
Lorenko, prawdziwa ty nas dzisiaj przywitała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie co o nas napisali CHAMY 😭 do wszystkich przekup Lori tak jak inne postacie z tematu to takie same buraki prostaki, dokladnie na jednym poziomie i z jednej gliny lepione,normalny czlowiek nawt by sobie dypy nie zawracal takimi tematami a te szczekaja jadaczkami i przekrzykuja sie ktora lepszymi epitetami rzuca,jak stare przekupy ...postawic je na targu zeby sie ich talent nie marnowal! widowisko bedzie ze hej! poprz. | 1 2 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
hehe to Wy też dziewczyny macie skrytki na słodycze?:D no ja też bym chciała już dziecko, ale na razie finansowo byśmy nie podołali :( ja w lidlu kupuję chemię, bo żadna inna tak nie czyści jak tamta. a co do ryb to te mrożone z biedry polecam jak najbardziej.. bo mają malutko lodu :) a z mięsa to kupuję w biedrze mielone to za 8,50 i jest naprawdę dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie co o nas napisali CHAMY 😭 do wszystkich przekup Lori tak jak inne postacie z tematu to takie same buraki prostaki, dokladnie na jednym poziomie i z jednej gliny lepione,normalny czlowiek nawt by sobie dypy nie zawracal takimi tematami a te szczekaja jadaczkami i przekrzykuja sie ktora lepszymi epitetami rzuca,jak stare przekupy ...postawic je na targu zeby sie ich talent nie marnowal! widowisko bedzie ze hej! poprz. | 1 2 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
ale mnie wkurza brak tych przerw ... wrrrrr chytra - ten jest do cery suchej i wrażliwej - mialam też z YR ale normalnie 'parzył mnie' nie wiem jak to odkreślić ... placki na gębie jak burak czerwone. Kosztuje ok 15 zl w rossmanie. I to jedyny plyn z AA co mi sluży :D tylko nie pomyl,bo zloty tez jest ten po 60tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×