Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość Soojja
cdn. mniejszy od 4ng/ml) , od razu z "leczeniem" u lekarza rozpoczełm wspomaganie organizmu poza medycznymi sposobami. 23paz 2012r. miałem termin biopsji by określić stopień złośliwości raka. Dień wcześniej ponowiłem badanie na PSA z wynikiem 4,74 ng/ml , w tej sytuacji odmówiłem poddania się biopsji bo ten wynik (cały czas za wysoki) świadczył że coś się ruszyło w organiżmie. Na dzień dzisiejszy jestem po ośmiu czyszczeniach wątroby bardzo owocnych (kamienistych) , trzech kuracjach rycynowych , dziesiątek różnych lewatyw , odkwaszaniach ,odgrzybianiach . . . . itp. Na dzień dzisiejszy PSA 3,46 ng/ml , ph krwi z 7,385 na 7,425 . Wiem dziś że rozwój raka można z powolnić a może nawet powstrzymać wspomagając organizm by sam uporał się z problemem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi9
Raka można się pozbyć nawet całkowicie za pomocą metody NIA dr Georga Ashkara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soija, to wspaniale wiadomosci:). Bardzo,bardzo sie ciesze:)jestem przekonana,ze osiagniesz zupelne zdrowie bo wzioles je w swoje rece a lekarze sluza ci do twoich celow a nie odwrotnie. Status wit.d jest na tyle wysoki aby organizm poradzil sobie z twoim problemem. Dodatkowe zabiegi oczyszczajace jakie przeprowadzasz to same pozytywy. Wyniki twoich staran widzisz zreszta sam. Buzia sie sama cieszy gdy czytam co piszesz. Badz dumny z siebie i trzymaj reke na pulsie. ja trzymam nadal kciuki i odzywaj sie tutaj. Juz osiagnoles wielki sukces Soija a bedzie jeszcze lepiej:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soojja
Dzięki za życzenia i wsparcie . . . ale z rakiem nie ma żartów i dużym stresem dla każdego kogo dotknie , a nacisk środowisk lekarskich , rodziny znajomych jak się dowiedzą że zrezygnowałeś z "normalnego leczenia" jest dodatkowym stresem . Ja postąpiłem BARDZO RADYKALNIE - 1- zamieszkałem sam w kawalerce 2- przestałem pracować (chodzić do pracy - choć nie zarabiać) ,by moc się dokształcać i szukać jak można zwalczyć raka (teraz już wiem że z rakiem NIE MOŻNA WALCZYĆ ) ,info czerpałem i dalej czerpię z neta ,z początku były to strony amerykańskie i angielskie bardzo często medyczne opracowania dla lekarzy jak postępować w konkretnych stadiach raka 3- systematycznie od początku wprowadzałem (wprowadzam nadal) coraz to inne metody wspomagające 4 - radykalna zmiana diety z wykluczeniem całkowitym mleka , mąki pszennej ,cukru ,mięsa a wprowadzeni dużej ilości surowych warzyw 5- systematyczne oczyszczanie i wspomagania - jelit , wątroby , nerek trzustki ,śledziony , Krwi , limfy , zmiany ph krwi itp. 6-uczestniczą w spotkaniach i kursach (też płatnych) na czasami dziwne tematy dotyczące zdrowia , chorób i nie tylko raka. W zeszłym roku miałem okazję zobaczenia na żywo obraz swojej krwi w powiększeniu do 2 ooo razy (na granicy widoczności bakterii) , i tam zobaczyłem fizycznie że mam - zarodniki grzybów ,dużo kryształów moczowych i ortofosforowych , różne metale ciężkie, niestrawione białko i cholesterol (LDL) . Po tym doświadczeniu z obrazem krwi znalazłem instytucje która odpłatnie nauczyła mnie bym mógł sam to robić , kupiłem odpowiedni sprzęt (mikroskop z kamerą) i co parę dni sam robię sobie takie badanie . Jest to dla mnie bardzo przydatne bo dość często widzę fizycznie zmiany zachodzące po zastosowaniu szczególnie technik oczyszczających . Na razie dalej postępuję tak jak przez ostatnie 9 miesięcy ,oczywiście regularnie chodzę do lekarza by kontrolował czy gruczoł się nie powiększa lub nie nacieka (myślę że jak by objawy były niepokojące to poddam się pod nóż) . Ale przynudziłem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soojja, bardzo chetnie slucham takiego "przynudzania":) Rezygnacja z "normalnego leczenia" spotyka sie prawie zawsze ze stresem. Ludzie postrzegaja takiego czlowieka jak "kosmite". Twoje radykalne kroki sa naprawde radykalne. Ale cel uswieca srodki. Jestes w pelni swiadom tego co robisz i ksztalcisz sie wielokierunkowo. Jestem pod wrazeniem. Jestem pewna,ze w 100% osiagniesz zamierzony cel. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soojja xxxxxxxxxxxx niezle!!!!!!!!!!!! radykalizm odpowiedni do wagi... przedsiewziecia w koncu to byc albo nie byc dla ciebie czytales andreasa moritz'a rak nie jest choroba wiele roznych metod jest tam przedstawionych dieta gersona glodowki woda utleniona mms mozesz poczytac watki o urynoterapii i oczyszczaniu watroby hulda clark sa to watki bardzo szeroko traktujace o zdrowiu i nie ograniczaja sie tylko do tytulowej tresci pare osob walczacych, czy tez ... wygranych ... z nowotworami tez glosy zabieraja tanaka na UT polecal kilka mieszanek bardzo skutecznych przy zmianach nowotworowych papaja bardziej sie orientuje w ziolach :) danke... prowadzi wygrana walke tyle co pamietam xxxxxxxxxxxxxxx owocnej skutecznej pracy w oczyszczaniu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Cieszę się, że wątek żyje . Ja obecnie nie mogę się skłonić do kolejnego wypicia oleju rycynowego . Na samą myśl zbiera mi się na wymioty. Nie potrafię się zmusić do wypicia. Sam zapach oleju mnie zniechęca. Może macie jakieś pomysły jak się zmusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz sok o intensywnym smaku. Może pomarańczowy? I schłodź go wcześniej porządnie. Zatkaj nos, tak jak to robi Oxygen i zagryź czymś. Ja się przymierzam do oczyszczania, ale chcę zacząć od wątroby. Już mam dreszcze na samą myśl, boję się takich ingerencji, no ale uważam, że warto. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OXY
Dzięki OXY za opis tej metody, zupełnie u nas nieznanej. Wczoraj robiłam 1 raz - olej miksowany ok. 2 min, do wypicia ok, przebijał smak grejfruta. Sensacje - żadne, kilka razy w toalecie. Wnioski: albo stan mojego organizmu bardzo dobry, albo próba nieudana. Robię w niedzielę, czy może trzeba odczekać pełne 7 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrnanuta, bardzo dobrze cie rozumiem bo mam ten sam problem. Wystarczy,ze przemknie mi przez mysl olej rycynowy od razu mna wstrzasa. Poznalam kilka roznych mieszanek i je rowniez wyprobowalam aby wypicie koktajlu nie przysparzalo mi tylu problemow. Kilka z nich i moje spostrzezenia: 1. Z cieplym mlekiem: dla mnie niedopuszczalne gdyz nie lubie mleka 2. Z czekolada: zupelne obrzydlistwo, nie do polkniecia dla mnie 3. Sok brzoskwiniowy: potworne, bo geste jak olej silnikowy 4. Sok marchewkowy: ok ale emulguje sie nie za bardzo 5. Sok pomaranczowy z campari: raz wyprobowalam. Nie dla mnie gdyz alk od rana nie na moj zoladek. 6. Sok pomaranczowy: drugie miejsce po soku grapefruitowym 7. Sok grapefruitowy: zdecydowany faworyt. Jeszcze lepiej wcisnac troche soku z cytryny. Koktail po rosyjsku to olej rycynowy z koniakiem. Ale to to juz przesada. Nie probowalam i nie mam zamiaru ale sa ludzie ktorzy to robia. Najlepiej schlodzony sok graperuitowy z kapka soku z cytryny, nos zatkac mocno az przy kosci nosowej i trzymac jeszcze tak dosc dlugo po wypiciu koktailu, stanie przy oknie i oddychanie glebokie pomaga. ja musze jeszcze miec kawalek chlebka pod reka i w razie potrzeby( a zawsze ja mam) przegryzac. Przewaznie po kilku minutach jest po strachu. Zuje chlebek i jest w porzo. Dobrze jest przygotowac sobie goracy termofor i po wypiciu koktailu polozyc go sobie na watrobie. Ksiazka w raczce i odpoczywac. Do ostatni wpis(do oxy), nalezy wiedziec aby dzien przed zazyciem oleju rycynowego nie jesc za tlusto. Czesto jest tak,ze tluste jedzenie w przededniu powoduje mala reakcje, male wydalenie toksyn. Jesli chcesz mozesz w niedziele znow zrobic. Sa ludzie ktorzy robia to nawet dwa razy w tygodniu( RESPECT:) Ja jutro mam randke z Mr. Rycynus. Opisze oczywiscie:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wypiciem koktailu dobrze jest przygotowac sobie karafke z goraca przegotowana woda i po wypiciu koktailu, lezac z termoforem na sofie, popijac sobie. Pomaga. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytalska :))))
można sobie ten olej wypić na noc czy będą może jakieś reweolaucje nie pozwalające spać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna i niektorzy tak robia. Ja nie wyprobowalam tego. Reakcje sa rozne. Niektorzy normalnie spia ale sa tez tacy,ktorzy nie mogli zmruzyc okiem. Ja nie bede tego probowac poniewaz uwielbiam spac i obawiam sie,ze nie bede mogla zasnac. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Dzięki za podpowiedzi. Skorzystałem i sukces. Olej zmieszałem z 100% sokiem z grejpfrutów plus cytryna i lekko schłodzone. Weszło wszystko bez dżwigania. Szybko zagryzłem chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczni.bardzo ciekawy temat..wiele interesujących informacji. Ponieważ przymierzam się do oczyszczenia organizmu, bardzo duzo czytam na ten temat, żeby dobrze się przygotowac. Kilkakrotnie spotkalam się ze stwierdzeniem, ze przed oczyszczaniem trzeba pozbyc się pasożytów , które grasuja prawie w każdym z nas. Proszę mi powiedziec Oxygen czy Ty tez od tego zaczynalas? Jestem ciekawa Twojej opinii.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrnanuta, gratuluje sukcesu i zycze powodzenia. Podziel sie z nami twoimi doswiadczeniami i pisz tutaj. Im wiecej wiemy tym lepiej:) Alena, Nie wiem czy mialam pasozyty. Wiem,ze mialam candide i to silna. Mozliwe,ze mialam rowniez pasozyty. Nie wiem. Wiem jednak,ze oczyszczanie za pomoca koktailu z oleju rycynowego usuwa pasozyty. Podejrzewam jednak,ze bardziej chodzi tu o usuniecie martwych pasozytow i wszystkiego, co zalega w jelitach. Pasozyty,candida maja tez swoj metabolizm i ich odchody sa toksyczne. Jesli leczysz sie przeciw pasozytom, mozesz a nawet powinnas rownolegle zazywac olej rycynowy. Dobrze jest oczyscic sie najpierw metoda Dr.Huldy Clark. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Oczyszczanie przebiegło w miarę normalnie. Pierwszy raz w dniu picia oleju pod wieczór zrobiłem sobie lewatywę. Przyznaję- pomaga. Jeśli chodzi o pasożyty to często gości w nas lamblia. paskudztwo ciężkie do wytępienia. Trzeba pamiętać, że pasożyty zostawiaja odchody i tym bardziej warto się oczyszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrnanuta, ciesze sie,ze odnios-les/-las sukces. Konczaca zabieg lewatywa jest bardzo pomocna i wplywa bardzo pozytywnie. W dalszym ciagu zycze sukcesow. Oxygen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od lekarza i mialam robione wyniki krwi, okazalo sie ze mam podwyzszone wyniki watroby :( chyba to juz znak ze czas najwyzszy zaczac oczyszczac wytrobe, czy moze juz za pozno? jesli takie wyniki :( przymierzalam sie juz dawno ale niedawno przchodzilam b. ciezka grype i dlatego czekalam jeszcze z zastosowanie oczyszczania wytroby a tu dzis taka niespodzianka, widze ze cos sie dzieje z moja watroba ale nie wiem co? moze ktos moze mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Nie wiem jak ci poradzić. Ja nie robię wyników wątrobowych bo uważam, że to nic mi nie powie ponieważ wyszedłem z założenia iż w moim wieku 43 l.czy ma się dobre wyniki czy nie trzeba dmuchać na zimne. Jedno co pożyteczne dla ciebie to to, że sie przestraszyłaś i musisz coś robić. To zawsze daje kopa do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrnanuta, dzieki za odp. tak, dostalam juz kopa do przodu, powinnam wreszcie zaczac z oczyszczaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancia, mysle,ze powinnas bez stresu, easy rozpoczac kuracje z olejem rycynowym. Przeczytaj sobie poczatkowe wpisy tutaj aby zapoznac sie rowniez z kontraindykatorami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam zeby zaczac oczyszczanie watroby wg dr. Clark. Moze masz racje, mnie tam jest wszystko jedno. A wiec zaczne jednak z olejkiem rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancia, idealnie byloby najpierw przeprowadzic oczyszczenie metoda Dr.Huldy Clark ale nie jest to konieczne. Sam koktail z olejem rycynowym oczyszcza ale wczesniejsze udroznienie i oczyszczenie metoda Dr.Huldy Clark przyspieszy odtruwanie. Obrazowo: Brudne i pod sufit zagracone mieszkanie ciezko posprzatac. Wyrzucamy niepotrzbne graty (metoda H.C ) i zabieramy sie za ukladanie i sprzatanie ( olej rycynowy ). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soojja warto sięgnąć po EMX-Gold, on Ci oczyści krew z grzyba. Jest baaardzo drogi. Jest podobny i tańszy z innej firmy, trzeba by było poszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygen :) b. dziekuje za rady! powinnam juz wreszcie cos zaczac ale jakos trudno mi sie zabrac, chce dzis kupic Irrigator i ta sol gorzka, podziwiam ciebie, ze tak wszystko robisz konsekwentnie :) na pewno Twoje wyniki tak Cie motywuja. ostanio ze wzgledu na moja grype pilam duzo herbaty z imbru lekarskiego, bardzo mi pomagalo i nadal ja pije, bo jest dobra na wszystko. Wyczytalam, ze tez zabija nie tylko bakterie ale i grzyby itd. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy w medycynie chinskiej czy moze jakiejs innej (gdzies to czytalam ale nie pamietam gdzie i nie moge tego znalesc ) porownuje sie jelita do mozgu. Nietylko jesli chodzi o wyglad. Stan jelit jest stanem naszego mozgu. Jesli mamy problemy z brzuszkiem,mamy rowniez problemy z koncentracja, z motywacja,depresje,agresje,bole glowy,migreny,smutek,przygnebienie. Nie wiem czy to prawda ale ustapienie migreny,bolow glowy,depresji,smutku u mnie przypomnialo mi o tym,co przed paroma miesiacami gdzies przeczytalam. Moze znajde jeszcze gdzies te strone. Brak motywacji jest rowniez stanem umyslu. Asocjujac: motywacja wzrosnie gdy zaczniesz oczyszczac swoj brzuszek. Wiem to napewno i tego tobie zycze. Odwagi! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
cytat z pdstaw medycyny chińskiej Mówiąc o wątrobie należącej do ruchu drewna, powinniśmy wiedzieć, że kontroluje ona i odziaływuje na różne części ciała. Wiedza o tym jest jednym z ciekawszych rozwiązań diagnostycznych medycyny chińskiej. Mówi się: wątroba kontroluje oczy, napięcie mięśni (tonus mięśni}, ścięgna, paznokcie, emocje i łzy. Oznacza to po prostu, że zanim dojdzie do choroby wątroby, zmiany następują w tych wymienionych częściach ciała. Tak więc np. zapalenie spojówek, które dla nikogo na Zachodzie nie ma żadnego związku z wątrobą, dla lekarza chińskiego jest ważnym sygnałem. Częste zapalenia oczu wskazują na zbyt mocne właściwości jang wątroby. Przyczyną tego może być spożywanie nadmiernych ilości jedzenia o rozgrzewających właściwościach (re lub wen), zwłaszcza należącego do drewna albo kontrolującego drewno metalu. Zarazem oznacza to konieczność podawania takiego pożywienia, które osłabi lub zmniejszy ilość tej gorącej energii. Również oznakami kłopotów z wątrobą jest światłowstręt albo trudności w prowadzeniu samochodu nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufoczka
Można jeszcze zamiast metody Huldy Clark, zastosować przepis Moritza http://pl.scribd.com/doc/53030494/Niezwykle-p%C5%82ukanie-w%C4%85troby-i-woreczka-%C5%BColciowego-Andreas-Moritz łagodniejszy dzięki wcześniejszemu przygotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaQwerty
Czy ten koktail mozna zażywać jak ktos ma nie oczyszczone jelita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×