Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Na poczatku stosowalam dwa trzy razy dziennie.Przez miesiac. Teraz raz dziennie. Mozna stosowac ciagle. Nie ma przeciwskazan. Oczyszczanie metoda Dr.H.Clark wplywa bardzo pozytywnie na samopoczucie. Zreszta sam stwierdziles po sobie. Gratuluje. Chcialam jeszcze krotko opisac dobroczynne dzialanie kapieli zasadowych:Kapiele zasadowe odtruwaja, orzezwiaja i sprawiaja wielka przyjemnosc. Skora po takiej kapieli jest mieciutka i gladka. Kto cierpi z powodu suchej skory moze uzyc natronu jako peeling delikatnie usuwajacy obumarly naskorek aby skora mogla wolno oddychac. Dzialanie: woda do kapieli ma mniej wiecej odczyn 7. Dodamy do takiej wody sode spozywcza podnosi sie do ok.8,5. Po godzinie kapieli w takiej wodzie jej odczyn obniza sie.To znaczy,ze poprzez skore pozbywamy sie kwasow i toksyn z organizmu.Tym samym nastepuje odkwaszenie organizmu poprzez skore. Jest to dzialanie bardzo pozadane przy odtruwaniu oraz dla candidatow. Nie mowie juz o przyjemnosci bo jest duza. Na poczatku stosowania przeze mnie tych kapieli pozostawalo w wannie tyle syfu,ze bylam pod wielkim wrazeniem. Teraz tylko czasami ten syf wylazi ale jest to zalezne chyba od tego co zjem. Zycze przyjemnosci i usmiechu tym,ktorzy wyprobuja. Pacjent, zachecam ciebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
Śledzę wątek na bieżąco - no i co tak ucichli aaa ? Do oczyszczania przymierzam się już od pól roku (tak samo jak do wody utlenionej) - no ale w końcu się wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry pie
Oxygen Napisz proszę, co dokładnie oznacza to, że po kąpielach zasadowych zostawialaś tyle syfu, masz na myśli brudną wodą, czy coś w tym stylu? Opisz to jeśli możesz. Napisz jeszcze ile powinno się moczyć w takiej kąpieli i jak często i czy nie najlepsza jakość wody wodociągowej, może być przeciwskazaniem do takich kąpieli ;) A i jeszcze jedno, co myślisz żeby dodawać do takich kąpieli soli gorzkiej, podobno również bardzo dobrze absorbuje toksyny. Z góry dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygrzybiarz
Dzisiaj zamierzam zrobic lewatywe z domieszka wody utlenionej. Moze ktos wie ile kropli wody utlenionej na 1 litr wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
ja póki co jutro będę miał sodę - w piątek napiszę co zostaje w wannie po kąpieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antygrzyb xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx odnosnie wody utlenionej przede wszystkim polecic moge nieumywakina i jego wode utleniona na strazy zdrowia do lewatywy 1-2 lyzeczki 3% na litr mozna spokojnie lac fajna jest do kapieli zaczynac od 100-150 ml perhydrolu na 1/2-1/3 wanny wody ja doszedlem do 300 ml i wydaje mi sie ze wiecej to juz babelki by szly do gory jak w szampanie :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oxygen :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ciekawy i interesujacy watek :) kilka fajnych... trickow ;) polecam ci solidnie wyczyscic watrobe ja to robilem sposobem andreasa moritz'a podobny do huldy tylek pawiana :):):):) fajne okreslenie przy wielu lewatywach ( miesieczne oczyszczanie jelita g. sposobem tombaka) sporej liczbie oczyszczan watroby... smarowanie odbytu przed... i po jakims olejem z pierwszego tloczenia na zimno... pomoglo mi uniknac.... tylka pawiana moritz zalecal co 4 tygodnie przeprowadzac oczyszczanie az do... dwoch ostatnich oczyszczan... czystych bez jakichkolwiek podejrzanych dodatkow ;) mi to zajelo 8 oczyszczan trzeba brac tez pod uwage ze z podjeciem takich krokow powinien :) jesli nie musi, zmienic sie styl zywienia, aby nie tworzyc sobie kolejnych, nowych kamieni cholesterolowych i uniknac sytuacji gdy oczyszczamy oczyszczamy i .... konca nie widac xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kon trojanski :) fajne okreslenie dla mnie podobne do oczyszczania czy tez sposobu antynotworowego z ksiazki moritz'a rak nie jest choroba gdzie stosowano syrop klonowy z soda oczyszczona i laczenie tego przez podgrzewanie - rozpuszczanie-laczenie kilka tygodni mozna ciagnac taka kuracje gdzies mi migla ta metoda z syropem klonowym i soda "na zimno" wlasnie tak jak ty to opisujesz z koniem trojanskim zamiast lugoli mozna dodawac jodyne w jakims filmie (o naturalnych metodach leczenia ) widzialem jak jakas stara babcinka - uzdrowicielka ze wschodu leczyla... dodajac lyzeczke jodyny na szklanke wody i kilka lyzeczek cukru do przegryzienia :) jak mi sie cos ciekawego jeszcze przypomni to dopisze pozdrawiam :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx papaja :) dzieki za cynk zonka bedzie testowac na sobie kuracje olejem rycynowym hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malachow stosowal taka kuracje oczyszczajaca antypasozytnicza: z oleju rycynowego i koniaku - bodajze co najmniej **** bodajze... 50ml/na 50 ml xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx co do absorpcji toksyn wydalanych przez watrobe i wciaganych - zatruwajacych nas- ponownie ja przed oczyszczaniem w dzien oczyszczania robilem rano i pod wieczor lewatywe nastepnie w kolejny dzien po oczyszczaniu takze najwiekszy kanal oczyszczania takim sposobem jest drozny dodatkowo stosowanie soli gorzkiej wywoluje biegunke ktora w oczywisty sposob oczyszcza jelito cienkie i dalej grube z zanieczyszczen ktore nas opuszczaja mysle ze tak postepujac nie nastapi samozatruwanie bez lewatyw... calkiem mozliwe zreszta chyba... o ile dobrze pamietam czy moritz czy malachow? zalecali lewatywy po oczyszczaniu watroby, wlasnie aby wszystkie kamienie cholesterolowe i inne szkodliwe wydaliny usunac z organizmu, ktore to pozostale w ciele moglyby nas zatruwac oki :) tyle co pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Hej Oxy, bardzo bardzo dziękuję za te informacje. Od dziś zaczynam kąpiele zasadowe :) Czy ktoś z Panstwa stosowal koktail błonnikowy: http://bioslone.pl/kb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sławek, a co żonka będzie robić z olejkiem? Nie za bardzo pojmuję, do wew. czy smarować się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focuss
Jestem po kąpieli - nie wiem o co chodziło z tym syfem ? Po kąpieli w sumie czuję się tak jak zawsze :0 Jedyna zmiana jest taka że mnie ramię swędzi. Siedziałem ponad godzinę że mi woda wystygła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pitku, pitku ala mikstura do oczyszczania watroby :) ciekawa sprawa :) jeszcze bardziej ciekaw jestem jak smakuje :):):) biorac pod uwage ze henryka sposob... kilka kropel pod jezyk dobre jest na alergie czy zapalenie spojowek... taka dawka moze byc ciekawa jednak tak jak oxy... nie bawilbym sie tyle... tylko tym jelito grube czyste watroba czysta to tą miksturą mozna sie doczyscic kapiele z soda tez beda probowane, zonka napewno ja na glodowce na razie odpuszcze troche przegialem na poczatku z sola gorzka... prawie poltora dnia mnie czyscilo hehe no ... ale przewod pokarmowy czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Zrobiłem sobie kąpiel zasadową i czułem się super po niej. Będę to robił częściej. Jaką dawkę sody stosujecie na wannę wody? Czy po prostu dosypujecie i mierzycie ph aż osiągnie 8.5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxy, mądra facetka, ale ja również ze zgrozą czytam o tych doświadczeniach z naszym kochanym olejkiem. Jelito też ma swoją wytrzymałość, coś o tym wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie papaja masz rację ja zrobiłam 2 razy ale chyba o dwa razy za dużo bo jest mi żle na jelitach a wcześniej tego nie pamiętam , bo pojawia mi się luz od czasu do czasu a wcześniej tego nie było , chyba się coś pokićkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke, może jakiś wlew z np. siemienia lnianego, zalej ciepłą wodą na noc, potem przez sito....podobno dobrze oczyszcza. Albo rozpuść jakiś olejek eteryczny, i zrób wlew, przepis ostatnio podawałam. Albo emy tam i tam. No coś wymyśl...na wątrobę też coś by się przydało, bo ona też trochę ucierpiała od nadmiaru oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiamamama
A co z piciem emulsji z oleju rycynowego przez mamy karmiace piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycynowka
Slawek, pytanie do ciebie uzywales soli do przeczyszczenia, mozesz napisac jakiej soli??? i ile ??? w jaki sposob, rozpuszczona w wodzie? nie mam o tym wszystkim zielonego pojecia dlatego pytam dokladnie, nawet jesli zabrzmi to troche naiwnie :( prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiamamama
Ja ponawiam pytanie, glownie skierowane do oxygen, ktora w jednym z poczatkowych postow napisala, iz nie ma przeciwskazan. Mam nadzieje, ze topik jeszcze pociagnie troche:) Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mamy....znam osobę karmiącą, która zażyła preparat mający dużą siłę detoksykacyjną, antyutleniacz, EMX Gold i znalazła się z potwornym bólem głowy na izbie przyjęć, tak duży był wyrzut toksyn....zaprzestała brania ema, gdyż bała się że toksyny mogą uciekać wraz z mlekiem....czy to było prawdopodobne? Z mlekiem? Wydaje mi się że nie, ale...? Lewatywa też ma podobne zadanie, wyrzucić z organizmu zbędne metale, a przy okazji oczyszcza układ pokarmowy....Różne mogą być reakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kobiety ciezarne nie powinny stosowac oleju rycynowego. Nie ma przeciwwskazan do stosowania dla kobiet karmiacych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycynowka xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx przed glodowka na ktorej jestem najlepiej solidnie oczyscic caly uklad pokarmowy zeby jak najszybciej wylaczyc z pracy... trzewia:) wtedy szybko przechodzi sie na spalanie wenetrzne szybciej przelom kwasiczny mniej kg sie traci... wszystko nastepuje szybciej do tej pory przy 5-10-11 dniowych glodowkach uzywalem 1 lyzke soli gorzkiej (siarczan magnezu - dostepny w aptece) na szkanke wody to wypijalem wieczorem tuz przed glodowka nastepnie rano delikatnie mnie przeczyszczalo wg mnie troche zbyt delikatnie :) teraz dalem 2 lyzki na 2male szklaneczki z samego rana w pierwszy dzien glodowki troche mnie pogonilo... bo prawie poltora dnia czyszczenia hiehie no ale.... uklad pokarmowy czystszy a ze teraz 20 dni... wiec juz zadnego uchybiania, bo chce glodwke przejsc jak najlepiej jak najlagodniej 10 dzien i jest git :) andreas moritz przy oczyszczaniu watroby zaleca ocyszczanie jelita... wlasnie sola gorzka sposob dobry zeby nic sie nie blokowalo i ladnie wszelkie zanieczyszczenia schodzily i powtornie sie nie wchlanialy tyle powinno cie to zadowolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycynowka
Slawek, wielkie dzieki! zamierzam zaczac metody oczyszczynia organizmu, co do lewatyw to jakos jeszcze nie mam przekonania, dlatego bylam ta sola tak zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycynowka :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja ci powiem tak.... pomimo tego ze poltora dnia pedzila mnie ta sol gorzka... to jednak przy lewatywie jeszcze troche brudu szlamu i bobkow ;) bez doczyszczenia tego newralgicznego miejsca jakim jest jelito grube, bedziesz sama sie zanieczyszczac zanieczyszczac krew zanieczyszczac watrobe zanieczyszczac nerki w jelicie grubym nastepuje najwieksze wchlanianie tresci pokarmowej zeby miec oczyszczone kosmki jelitowe i poprawna flore jelitowa ( ktore to sa odpowiedzialne za poprawne wchlanianie) "niestety" musisz to miejsce konkretnie punktowo zaatakowac tylko lewatywa plusem jest to ze mozesz to spokojnie w domu robic w kazdej chwili mozesz przerwac, mozesz sie bez przymusu nakazu nastroic na ten proces mi to zajelo... cos kolo roku ale jest to rzecz niezbedna jesli powaznie myslisz o zdrowiu jesli zeby myjesz szczoteczka i pasta, bo niezbyt przyjemnie pachnie z ust, to robisz to konkretnie punktowo, a nie przez wywolywanie wymiotow ( ktore to sa dla mnie analogia wywolywania biegunki) predzej czy pozniej dojdziesz do tych wnioskow, jednak lepiej zaczac wczesniej dzialac :) przy procesie oczyszczania watroby zalecana jest sol gorzka do wstepnego oczyszczenia ukladu pokarmowego jednak dalej sa jeszcze zalecane lewatywy przed i po oczyszczaniu i pomimo ze przed glodowka solidnie mnie przeczyscilo jak nigdy lewatywy wodne dalej jeszcze syf wyplukiwaly to jak tez robilem lewatywy urynowe i wodno-urynowe to dalej..... wiekszy szlam ze mnie wyplywal i to wydaje mi sie jak najbardziej wiarygodny obraz sytuacji a przeciez tak zdrowo zyje, zywie sie i tyle oczyszczan i wszystkiego mam za soba do ust wkladasz ladne swieze pachnace produkty, a i tak po nocy.... kapciem ;) zalatuje i teraz popatrz na to.... :):) z drugiej strony kupka kwiatkami nie pachnie :):) najlepsze srodowisko do gnicia ( ciemno cielo wilgotno) plesnienia rozwoju bakterii takze tych niekorzystnych i teraz.... pomysl ze tego miejsca (okreznica) cale zycie nie oczyszczasz az strach myslec co tam sie moze dziac i pozniej sie biora ranki zapalenia ewoluujace dalej do zapalenia jelita, wrzodziejacego zapalenia no bo jak w takim srodowisku maja sie zaleczyc wszelkiego rodzaju uszkodzenia blony sluzowej wywolane przez nadmiary niekorzystnych bakterii i gnijace zle strawione nie przyswojone pomieszane pokarmy? stad tez pozniej nowotwory jelita grubego syf w jelicie grubym... zasyfia krew, zasyfiawatrobe, nerki, i cale cialo gdzie dochodzi krew ( nosnik syfu z jeita grubego) - niestety powiedziec moge tyle.... ze pierwsze lewatywy w zyciu... to istne szambo taki smrod, nie do wytrzymania, ze az... zatykalo teraz juz tego nie ma po glodowkach kupka jak u niemowlaka :) tylka wycierac nie trzeba i nie smierdzi, konsystencja w sam raz ale wystarczy troche pochrzanic z zywieniem, odpuscic z rygorem zywienia, juz stolec i smierdzi i byle jaki, i tylek trza wycierac i wycierac to pokazuje ja sie zywic a jak nie a oczyszczone jelito grube... to i poprawne wchlanianie przyswajanie, i ogrzewanie! ciala poprawia sie cieplota ciala, i to znacznie poprawia prace mozgownicy sam widze ze jak co drugi dzien, obecnie robie lewatywy, to od razu lepiej sie czuje, bardziej rzeski, lepiej mi sie mysli, wiekszy wigor same plusy ale to wszystko trzeba poczytac przetrawic, nastroic sie wlasciwie do tematu przez swiadomosc trafiasz do podswiadomosci a pozniej to po prostu robisz i jest coraz lepiej :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx koniec wkladu moralizatorskiego hiehie i jeicie grubym :):) moze kogos zainspiruje i doda.... pary do dzialania ;) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zupelnosci zgadzam sie ze Slawkiem. Dobre i dlugotrwale skutki oczyszczania nie obeda sie bez regularnych lewatyw. Dlugo potrzebowalam rowniez aby sie przemoc ale teraz nie wyobrazam sobie aby tego nie robic. Musze jeszcze dodac,ze aktualnie waze 54 kg. I choc nie mialam zamiaru schudnac stalo sie to jakby samoistnie. Rownoczesnie bez wysilku zmienilo sie moje odzywianie. Oczyszczony organizm sam wie,co mu do brzuszka wlozyc i jak wysmienicie smakuja te potrawy dodajac energii. Nie mam ochoty na czekolade,ciasta czy inne takie. Warto wspomoc sie lewatywami. A osiagniety efekt bedzie mowil sam za siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiamamama
Dziekuje za odpowiedzi:) Jestem MAMA KARMIACA, JUZ URODZILAM:) Nie wiem, moze dla niektorych mama karmiaca a ciezarna, to to samo:) Tego wlasnie sie obawiam, uciekanie toksyn/metali ciezkich do mleka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiamamama
Papaja, autorka topiku pisala juz cos na temat bolu glowy, jest to normalne, przy pozbywaniu sie toksyn, gdy nie stosuje sie WSPOMAGAJACO lewatywy. Nie mam zamiaru stosowac zadnych cudow, tylko wlasnie olej rycynowy. Bardzo przeszkadza mi wyglad mojej skory, lekarze, jak to oni, nic nie widza, jesli przypadek nie jest tragiczny:) Zaczerwienienia na dekoldzie, przedramionach, niby nic ale juz nie wytrzymuje, plus jakies paskudstwo naskorne typu lupiez pstry. Walcze pare lat, odzywiam sie niezle, moze olej pomoze:) Kiedys stosowalam belisse hydro (wiem, wiem glupota) i byla rewelacyjna na te suche plamy, dopiero po roku od odstawienia (ciaza) dziadostwo wrocilo, w mniejszym stopniu ale jest, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiamamama
Papaja, a tam:P mowia, ze ja mam rozum kury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×