Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anecia0804

10kg do wiosny!!

Polecane posty

Gość anecia0804

Hej .Może ktoś dołączy do mnie ,aby było raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka diete planujesz?
wybrałas juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia0804
To znaczy żadna znana dieta,poprostu jakoś po swojemu zaczynam od dzisiaj do wiosny..chrupkie pieczywo ,jogurt naturalny,dużo wo(jakieś proste tak do 30 min.dziennie),a wiem ,że tak schudne ,bo kiedys jeszcze przed ciąża schudłam tak 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia0804
dużo wody przede wszystkim,jadłam obiady normalnie ,ale bez ziemniaków,jeśli mozna było to zastapiłam je makaronem pełnoziastym,a pieczywo chrupkie ,lub pełnoziarniste..A Wy ile chcecie zrzucić? Może piszmy sobie codziennie co zjedliśmy i ile ćwiczyliśmy żeby było raźniej nam :) ja waże 72 kg i mam 167cm do 21 marca chcę 10 kilo zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia0804
dużo wody trzeba pić .ja na przykład normalnie jem obiad,ale bez ziemniaków jeśli można zastapić to jem makaron pełnozirnisty.na wieczór jogurt naturalny..najlepiej piszmy sobie ile ćwizczymy i co jemy za dnia.Razem bedzie nam raźniej ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie dołączę:) chciałabym zmienić nawyki i zrzucić 8-10kg do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście warto byłoby to jakoś zorganizować..Na razie chciaałabym 2-3 kg schdnąć do końca stycznia1.63/70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie=) z miłą chęcią się przyłączę bo chciałabym zrzucić jeszcze ok 6kg=) jak widzicie jestem juz od jakiegoś czasu na dietce=) z tym ze oczywiście w swieta sobie odpuściłam=) ja z miłąchęcią bede się tutaj udzielała, oczywiście jeśli autorka mi pozwoli=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkaa
hej Ja też chętnie dołączę jeśli mogę. Ja jestem na diecie kapuścianej i jem zgodnie z jej jadłospisem, a nie jest on bardzo rygorystyczny. Też chciałabym schudnąć jakieś 10 kg do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o samą dietę to raczej się nastawiam na mż, bez słodyczy i nocnego obżarstwa. Za pare dni chcę też dołączyć rowerek stacjonarny, tylko teraz jestem chora i zadyszkę łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę na steperze 20 minut wieczorem albo rano zależy jaką mam zmianę w pracy=))))i skacze na skakance=)))to wszystko jeśli chodzi o moja aktywność fizyczną=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia0804
ja dzisiaj jadłam rano jabłko później pieczywo pełnoziarniste i oczywiście kawę ,bo z niej nie zrezygnuję,a około 18 będę ćwiczyć tak mam w planach jakieś 30 minut,będzie ciężko,bo dzisiaj pierwszy raz,ale chcę a to najważniejsze!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia0804
nie wiem dlaczego jestem cały czas na pomarańczowo :/ musiałam coś pomylić w loginie hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb pełnoziarnisty z chudą wędliną, 1 kromka rano potem jeszcze 2 ok 12, grzanka z dżemem do kawy2, na obiad: ryż, mięso z kurczaka papryka, pomarańcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to wsumie tak ja ja...nie mam zadnej diety ale pilnuje co jem i o ktorej do tego hulam kolem:) rok po ciazy wzielam sie za siebie i startowalam z wagi 72 zatrzymalam sie na 65kg i teraz chce pozbyc sie tak 6 do 10 kg wiec z checia sie przyłacze:) do wiosny bo w kwietniu hajta mi sie siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja ...nie mama zadnej diety ale uwazam co jem i o ktorej i ruszam sie :) rok po ciazy startowalam z 72kg ,pozniej mialam przerwe bedzie juz z 7 miesiecy jak stoje na 65 ale biore sie za siebie raz jeszcze i zrzucam kolejne kg chce tak z 6 do 10 kg i do wiosny bo siostra mi sie hajta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam hula hop:) Przeraziło mnie dziś moje 70kg od 2-3 lat staram się nie przekraczać tej wagi... bo z dziewczyny 'przy kości' robię się po prostu gruba, dlatego się biorę za siebie :), ale u mnie głodzenie = mega efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta-zapraszamy.Fajnie masz bo masz taki cel..damy radę wkońcu to nie 20kg :)do wiosny mamy jeszcze 2,5 miesiąca.Ja juz ćwiczyłam nie długo bo szybko się zmęczyłam ,ale jakieś 20 minut.Ja urodziłam dziecko 5 miesięcy temu i co przytyłam w ciąży to zrzuciłam ,ale jeszcze chcę chociaż te 10 kg do 62 kg schudnąć ,jak na pierwszy dzień poszło nie źle :) teraz zjem dwa takie chlebki(pieczywo chrupkie) i pomarańczy pół i idę spać :) Muszę sobie zrobić większe zapasy jedzenia takiego jak:jogurt naturalny,woda,pieczywo pełnoziarniste,kefir ,warzywa i owoce :) Jutro si odezwę,mykam spać paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Anecia0804,poprostu mi się hasła pomieszały anecia z Anetą,ale już jest ok,znowu jestem czarna tak jak powinno być.Piszcie jak Wam idzie co jecie i ile ćwiczycie paa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pare słów Paulina-nie głodź się najlepiej jedz tak jak my..ja tam w diety nie wierzę,schudłam według siebie i teraz też tak chcę,bo mam sprawdzona i wiem ,że schudnę ,ale trzeba też mieć silną wolę.ZAPRASZAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę sobie dodawać codziennie jakieś nowe ćwiczenia ,zaraz popatrzę na you tobe i tak pomału do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, zgadzam sie...też dla mnie zadna dieta nie istnieje, poprostu trzeba się ograniczyć co do pewnych art.spożywczych=0 no i troszke ruchu kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Wszystkim :) Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam chrupkie pieczywo 3 takie.i do tego kawa ,bo zniej nie zrezygnuję,zaraz jak znajdę chwilkę to po ćwiczę..narazie zajadam się jabłkiem i popijam wodą :) A Wam jak idzie? piszcie!:) później się odezwę paa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Z checia sie przylacze bo od listopada tez mi sie troche przytylo i wgl. Rok temu rowniez sie odchudzalam ale wtedy to wazylam 78kg i do lipca schudlam do 63 wiec wiem ze mozna :) teraz wystarczy mi ta dych aby wazyc tak 60kg:)mam 173 wzrostu wiec to bd moja idealna waga:) i powiem wam ze najlepiej stosowac diete mz i duzo ruchu.Inne diety sa do niczego wiem bo probowalam i zawsze waga po nich rosla z nadwyzka bo kiedy ,,dwutygodniowka'' sie skonczyla rzucalam sie na zarciexd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Z checia sie przylacze bo od listopada tez mi sie troche przytylo i wgl. Rok temu rowniez sie odchudzalam ale wtedy to wazylam 78kg i do lipca schudlam do 63 wiec wiem ze mozna :) teraz wystarczy mi ta dych aby wazyc tak 60kg:)mam 173 wzrostu wiec to bd moja idealna waga:) i powiem wam ze najlepiej stosowac diete mz i duzo ruchu.Inne diety sa do niczego wiem bo probowalam i zawsze waga po nich rosla z nadwyzka bo kiedy ,,dwutygodniowka'' sie skonczyla rzucalam sie na zarciexd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Ja od 1 stycznia juz stosuje cwiczenia i diete ale jeszcze sie nie wazylam ale juz czuje roznice:) zwaze sie pod koniec lutego:) aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,ja waże teraz 72kg.a chcę ważyć do wiosny 62 :D a co jesz i jakie ćwiczenia robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×