Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anecia0804

10kg do wiosny!!

Polecane posty

a co jesz i jakie ćwiczenia robisz? bo ja wszystko po swojemu ,troszkę poczytałam po oglądałam ćwiczenia i pomału idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam ćwiczyć ,ćwiczyłam 30 minut.uffff,padam na twarz ;p idę napićmsię wody i zabrać się za obiadek :) piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien do 14 jest na obrotach wiec juz 3 kawy zaliczylam i kromke z papryka i szynka na sniadanie ..teraz zabieram sie za obiad a wieczorem albo hula hop albo silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Tzn zrezygnowalam szczegolnie z ziemiakow ,bialego pieczywa , mieso jem tylko drob, pije wode .Jezdze pol godzinki na rowerku cwiczenia na uda ora brzuszki :) i licze sb kalorie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem po obiedzie .zjadłam miesko i surówkę :)z ziemniaków zrezygnowałam :) Idę poćwiczyć zaraz jeszcze chociaż 30 minut,bo mam chwilkę :) Tylko zerknę na jakieś nowe cwiczenie :) tak sobie myślę gdyby nie ten śnieg to pobiegałabym na dworze :D a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! widzę, że niedawno zaczęłyście, topik w miarę świeży, więc chciałabym się do was przyłączyć :) można ?? Ja zaczęłam się odchudzać tydzień temu, zaczynałam od wagi 70 kg. Dziś jest 67, chyba zawsze tak na początku szybko spada ;) jestem dosyć niska - 160 cm.. Chciałabym zrzucić ok 15 kg do lata, do wiosny to mogę sobie pomarzyć co najwyżej hehe. Oczywiście ograniczam jedzenie, zrezygnowałam z mojej miłości czyli chipsów, jasnego pieczywa. Czyli ogólnie mniej jedzenia, dużo mniej. I od lutego pójdę chyba na siłownię. Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
moge dołączyć 10 kg marzenie jak z 5 się uda , to będzie cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie dziś było tak: rano owsianka bez cukru, jabłko, kawa, 2 figi, na lunch kurczak z ryżem, na kolację sałatka z tuńczyka i warzyw i jabłko. Na razie jem prawie jak zwykle tylko mniej i bez słodyczy. Z ćwiczeń kręciłam hula hopem ale tylko 15 min bo łapię zadyszkę przez to przeziębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny, że mocno ograniczyłyście węglowodany.. Ja niestety nie mogę bez nich żyć:( staram się tylko zmiejszyć porcjie, a jak skończą się domowe zapasy to będę jeść tylko pełnoziarniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny, że mocno ograniczyłyście węglowodany.. Ja niestety nie mogę bez nich żyć:( staram się tylko zmiejszyć porcjie, a jak skończą się domowe zapasy to będę jeść tylko pełnoziarniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moge sie do was dolaczyc? moim marzeniem do 23 marc jest tez zrzucenie ok 10 KG. stawiam na diete ok 1200 kcl i cwiczenia. Rowerek stacjonarny i hula hop; musze sie wziasc za siebie; dwa tygodnie temu moj chlopak po osmiu latach zostawil mnie i nasza coreczke dla innej; chce mu pokazac ze umiem o siebie zadbac; niech zobaczy co stracil;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na obiad mialam pulpety w sosie pieczarkowym z kasza...obiady jako tako musze gotowac normalne (dziecko i mąz) za to na kolacje byl koktajl wlasnej roboty glodna nie jestem i dobrze bo lubie takie uczucie jak brzuch nie jest pelny... paula moja bratowa chodzi na zumbe i bardzo sobie chwali...wycisk na maksa ponoc KASIA przykro mi strasznie ale nie poddawaj sie! moja babcia mawiala ze jak nie zjesz" dobrego sniadania" ,mozesz zjesc "dobry obiad" a zycie przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Berta. Kasia trzymaj się, życie nie kończy się na jednym facecie. Szczególnie jeśli to beznadziejny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewci171996
Hej kochane widze,ze sie jako tako trzymamy przy swoim . Ja dzisiaj planuje sb zrobic na obiad indyka z pieczarkami ogorkiem kiszonym cebula i dwiema lyzkami ryzu na sniadanie jakis jogurt + kawa na kolacje bulka ciemna + ser bialy 0% tluszczu:):) W miedzy czasie pewnie jakies jablko skubne:p I pamietajmy faceci sa dla nas a nie my dla facetow:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) widzę,że idzie wam nie źle,ja właśnie jem śniadanie serek wiejski i chrupkie pieczywo :)później zagryze jeszcze abłuszko i koniec do obiadku :) kurcze musze sie wybrac na zakupy i zrobic wieksze zapasy ;p dzisiaj jeszcze nie cwiczyłam,bo nie miałam czasu ,ale za pół godzinki pocwicze jakieś 40 minut :) kasiu-dasz rade ,masz cel ,najwazniejsza jest motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. wczoraj wyczytała gdzieś ,że najlepiej jeść pieczywo pełnoziarniste,te takie ciężkie i bardzo ciemne,bo jest prawdziwe ,a te inne są tylko barwione .ja je kupuje w biedronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już po sniadaniu,jadłam wczorajszą sałatkę:) a potem kawa, a zamiast słodyczy figa. Na obiad może mało dietowo bo pizza, ale zamierzam zrobić dla siebie wersję mini na ultra cienkim cieście, z dużą ilością warzyw. Akurat mam trochę czasu i wszystkie składniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie czytać i zrobić listę co kupić.wiem,że ryb powinno sie dużo jeść.będę sobie robic w piekarniku bez oleju jakoś ..aha i ostre rzeczy,nie wiem nie znam sie ,ale tak słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczynki jakie wy jestescie kochane; naprawde bardzo mile mnie zaskoczylyscie, nie spodziewalam sie; nie znam was a juz bardzo was polubilam :-) i czuje ze z wami naprawde mi sie uda; ja takze postaram sie was wspierac jak tylko moge; zapowiada sie naprawde fajny topik :-) na sniadanko byla tylko kawa, a przed chwila trzy male kromeczki ciemnego chlebka z chudym serkiem no i kawka; rano przed praca zaliczylam cwiczonka; 40 min hula hop i 40 min rowerka; oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja dzis tylko o 2 kawach ,wiem ze to nie dobrze ale normalnie nie mialam czasu...teraz cos zjem lekkiego no i za obiad sie biore wieczorem jak moja Pierdola pojdzie spac to wskocze w koło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mieszkanko ogarniete i przy okazji kilka kalorii spalone :-) za mna 450 kcl i narazie chyba nic nie bede jadla bo wczoraj bardzo pocholowalam sobie; myslalam a co mi tam to ostatni dzien rozpusty to moge sobie pozwolic a od jutra ostro biore sie do roboty; no i zgubilo mnie to myslenie; dzisiaj nadal czuje sie pelna; ale obiecalam sobie ze takich dni juz wiecej nie bedzie ! i dzisiaj dzielnie sie trzymam; i musze schudnac; musze byc silna i pokazac ze tez moge byc piekna i zgrabna :-) berta no dwie kawki tylko; podziwiam bo ja zwykle jak z rana przegloduje to wieczorem rzucam sie na jdzenie; dlatego stawiam na syte sniadania i obiadki ale wszystko oczywiscie do 1200 kcl;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mam tak jak Ty, jeśli nie zjem rano to potem rzucam się na jedzenie.. już jestem po obiedzie, zjadłam 2 kawałki pizzy ale mocno odchudzonej bez tłustych dodatków :) idę teraz do pracy wrócę póżno więc na kolację planuję jakieś warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mi zjadlo wyraz ,przeciez to nie jest brzydkie slowo...Pierdołka no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że jest ciężko bo mi też,ale jakos idzie mi nawet .. teraz jestem po obiedzie makaron pełnoziarnisty ,warzywa i drób :) pooglądam sobie jakieś jeszcze ćwiczenia na yt i zaraz pójdę znowu poćwiczyć :) Kasia -ile ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaxxx411
Aneta0804 powiedz które dokłanie pieczywo kupujesz w biedronce? ja żyję póki co tylko n tych kromeczkach chrupkich:) ale zjadlo by sie jakiegoś chlebka czy bułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×