Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość ppmartap
Bella, ja mam już 37 lat...więc moje niskie AMH nie powinno mnie dziwić chociaż jak odebrałam wynik to doznałam szoku (0,18), nie myślałam, że jest aż tak źle. Ogólnie reszta badań ok. FSH też mi jakoś skacze. No cóż, jak dalej nic nie wyniknie z naturalnych starań to na wrzesień planujemy invitro. Póki co monitoring wykazał, że pęcherzyki powstają. W tym cyklu mam nawet dwa większe jeden ma 19 mm a drugi 15 mm ( 13 dc), zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cate14
Dziewczyny NIE PODDAWAC SIĘ...!!! Stokrotko, jesli mozesz podac mi jakiegos meila do siebie (nawet stworzonego tylko dla potrzeb naszego pisania), to chetnie Ci cos ciekawego przysle.. ;-) Dziewczeta pozdrawiam.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Jestem po operacji , mam usuniety nie jeden a dwa jajowody , obydwa byly zepsute. Jestem zrospaczona , ciaza naturalna calkowicie niemożliwa , a z moimi wynikami amh i fsh to i na in vitro nie ma duzych szans . Na razie jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia rozumiem ze nie bylo mozliwosci uratowania zadnego z jajowodow... Kurcze..no wiec teraz wchodzi w gre in vitro i pewnie jak najszybciej, rozmawialas z lekarzem? Macie ulozony plan dzialania?bo to nie ma co tracic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Katia, głowa do góry, choć na pewno jest Ci ciężko. Trzymam kciuki za dalsze starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Na jednym byl duzy wodniak a na drugim zaczynal sie robic bo byl poszerzony, czyli stany zapalne obydwoch. Ten lekarz, ktory robil operacje wiedzial, ze do in vitro sie szykuje i pewnie dlatego usunol obydwa , po stwierdzil , ze gdyby ktorys zostawil mogloby dojsc do ciazy pozamacicznej. Zastanawiam sie tylko czemu nie zrekonstruowal tego ktory byk w lepszym stanie, lepiej jak jest nadzieja na naturalne tez :(((( cios za ciosem , co jeszcze moze sie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Dziewczyny mam pytanie. Niestety dzisiaj byłam u gin (innego niż do tej pory, bo stwierdziłam, że czas porównać spostrzeżenia) i się okazuje, że z mojego pęcherzyka powstała torbiel, a nawet dwie. Mam na lewym i prawym jajniku. Lekarz przepisał mi Proveran 3x1. Czy któraś z was brała taki lek? Czy słyszałyście coś o nim? Wyczytałam, że hamuje owulacje... Mam też zrobić prolaktynę i CA125 (marker nowotworowy). Czy któraś z was miała takie zalecenia? Nusial, a co u Ciebie? Robisz coś w tym cyklu, czy odpoczywasz i korzystasz z wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Cześć Dziewuszki! Jakoś nie mam ostatnio czasu na pisanie, bo cały czas coś...poza tym piękna pogoda, nawet nie chce mi się siedzieć na internecie tylko cały czas jestem na zewnątrz. Martusia ja póki co odpoczywam, za 2 tygodnie jedziemy na wczasy do Bułgarii i nie chciałam przed czegoś zaczynać, chce się na spokojnie cieszyć z wakacji, poimprezować, pobawić się, miałam ciężki rok, więc stwierdziłam, że nam się należy. Po powrocie z wakacji zaczne stymulację, już na spokojnie, bez stresu. a odnośnie tych tabletek co dostałaś to ja nigdy ich nie brałam, mi zawsze przepisywali orgametrill, Duże masz te torbiele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Jeden podobno 23 mm, a drugi 25 mm. Idę jeszcze dzisiaj do Novum i zobaczę co mi tam powiedzą, a później tak jak Ty planuję cieszyć się słońcem :-) Jestem już zmęczona tym ciągłym oczekiwaniem... Planuję jeszcze zmienić lekarza w Novum. Może mi kogoś polecicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Kolejna wizyta i kolejna niewiadoma... Po wczorajszej załamce, że mam torbiele okazuje się, że w lewym jajniku jest czysto, więc rzekoma torbiel pękła... a w prawym jajniku jest pęcherzyk 20 mm, ale może się wchłonie, tym bardziej, że mam dopiero 15 dc... Nie wiem, dlaczego lekarz na wczorajszej wizycie stwierdził, że to TORBIELE!!!! Już nie wiem komu wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Nie martw sie, pewnie to zwykle torbielki, ktore sie wchlona , po miesiaczce pewnie juz ich nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ppmartap Ja wprawdzie nie brałam tego leku, o którym piszesz ale moja "przygoda" z niskim AMH zaczęła sie właśnie od torbieli...na zwykłej wizycie u ginekologa dowiedziałam się ze mam torbiel, a ponieważ mocno mnie to przestraszyło moja Pani Doktor od razu dała mi skierowanie do poradni na oddział onkologiczny - strasznie sie przestraszyłam ze aż tak poważne to musi byc...ponieważ to był piątek a do poradni miałam iść dopiero w poniedziałek zrobiłam zgodnie z poleceniem mojej znajomej onkolożki tez właśnie ten marker ca125 (normy były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poradni dostałam skierowanie na laparoskopię, której jednak nie zdążyłam zrobić bo torbiel sie wchłonęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Marta a u którego lekarza w Novum TY byłaś? który to stwierdził torbiele? bo ja tez się leczę a raczej leczyłam w Novum i zaczynam mieć pewna wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Nusial, torbiele stwierdził mi lekarz u mnie w przychodni, a dopiero na drugi dzień lekarz z Novum stwierdziła, że w jednym jajniku już nie ma pęcherzyka (bo ona wcale torbieli nie podejrzewała), a w drugim był taki ok. 20 mm. Opinia tego lekarza z przychodni trochę mnie zdziwiła, bo nie wiem jak można stwierdzić, że 23 mm pęcherzyk w 14 dc to już jest torbiel! A w Novum chodzę do Starosławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
ja to teraz już nie wiem któremu lekarzowi mam ufać i wierzyć, czasami mam wrażenie, że oni nie do końca są przekonani do tego co tam widzą, czy to torbiel czy pęcherzyk albo jeszcze coś innego :) a potem faszerują nas hormonami po których wcale nie jest lepiej... ja na początku chodziłam do dr Taszyckiej, potem przy kolejnej procedurze chciałam dostać się do Starosławskiej ale nie było miejsc, potem chodziłam do dr Zygler a na końcu znowu wylądowałam u Taszyckiej, bo Zygler była na urlopie..a chciałam żeby ktoś nowy mną się zajął i popatrzył świeżym okiem na mój przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
No z***biście! 18 dc dzisiaj mam i chyba dostałam okres!!! ja oszaleję!!! :( co cykl to coraz krótszy cykl będzie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Nusial, może to są efekty po stymulacji... Powiedz mi, czy brałaś może duphaston? Jeśli tak to czy miałaś jakieś efekty uboczne tego leku. Ja mam wrażenie, że puchnę po tych tabletkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Martusia, tylko że ja tą stymulacje miałam w tamtym cyklu. Wczesniej po stymulacjach nigdy tak nie miałam. Duphaston brałam nie raz, nie malam chyba jakichś skutków ubocznych, ale to fakt że chyba te wszystkie hormony powodowały u mnie tycie i opuchliznę. Może postaraj się pić więcej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Cześć dziewczyny Katia- bardzo mi przykro z powodu jajowodów , teraz przygotuj dobrze organizm na procedurę in vitro. Nusial- mi czasem też przychodzil bardzo szybko okres,ogólnie to od kilku lat moje cykle są 24-25 dniowe. Wypoczywaj Aloaloalo, merdzik, siedemcztery, sonic- zaglądacie tu jeszcze?? Mój synek ma 10 miesięcy i coraz więcej umie, jutro jadę z nim pociągiem do moich rodziców , trasa 2 h, mam nadzieję że wytrzyma i że ja dam radę z wózkiem i torbą. W czerwcu w końcu odważylam się i zrobilam badania kilku hormonów, bez amh, bo szkoda kasy a może być przecież tylko gorsze. Oczywiście znów prolaktyna po obciążeniu wyszla przekroczona dziesiątki razy, fsh mnie zalamalo, bo w 2 dc bylo prawie 20, rok i 7 miesięcy temu najwyższe i to w 4 dc mialam 10. Więc podskoczylo znacznie, nie spodziewalam się, że tak szybko wzrośnie, spadl mi estradiol i skoczylo lh. Ogólnie zaczęlam szperać w necie o htz, bo wyniki nieciekawe. Chcialam iść do lekarza, żeby zapytać się co on myśli o tym i czy już muszę interweniować jakimiś hormonami. Jednak zamiast rozmowy o menopauzie byla rozmowa o ciąży!!! W tym kiszkowatym cyklu , pierwszy raz po porodzie poszlam z mężem na calość i po jednym razie udalo nam się po raz drugi, tak po prostu , bez niczego. Jesteśmy w dużym szoku, ja do tej pory nie wierzę, wczoraj widzialam pęcherzyk, ale nie dociera to do mnie. Za dwa tygodnie wizyta serduszkowa, nie wiem jak to się zakończy, ale sam fakt że w jeden cykl i to z takimi wynikami zaszlam w ciąże, jest dla mnie sukcesem. Znajomi i rodzina pomyslą że ja jakaś matka Polka na starość się zrobilam, że tak szybko druga ciąża, na razie mam wrażenie że to sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cate14
Azzurro!!! Przecudowne wieści !!! Ogromne GRATULACJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Azzurro gratulacje ogromne Kochana!!! Ale czad :) aż się popłakałam ze wzruszenia :) ciesze się strasznie ze Wam się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
A u mnie znowu coś dziwnego się dzieje. ..pisałam Wam o tym okresie w 18 dc... dzisiaj mam dopiero 8 dc a ja już mam temperaturę podwyższona, piersi mnie bolą jakby już było po owulacji albo druga połowa cyklu bo nie wiem czy jeszcze w ogole mam owulcje...zaczynam się zastanawiać czy to w ogóle był okres czy tylko jakieś krwawienie. ..wkurzony jestem bo się cieszyłam ze na urlopie będę bez okresu bo jutro wyjeżdżamy do Bułgarii a tu coś czuje ze okres znowu dostane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
a tak w ogóle to zdecydowanie coś ze mną się dzieje niedobrego...Azzurro ja też chyba raz czy dwa miałam krótki cykl ok, 24 dni ale nie 18! na dodatek dzisiaj mam 8 dc a mnie już od chyba 3 dni bolą piersi i tempka jest podwyższona tak jakby było już po owulacji/druga część cyklu...no chyba, że to wcale nie był okres tylko jakieś takie sobie krwawienie...nie wiem co myśleć bo to trochę za szybko wszystko! Jutro wyjeżdżamy do Bułgarii i mam tylko nadzieję, że nie dostanę tam okresu bo już się cieszyłam, że mam go za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
a tak w ogóle to zdecydowanie coś ze mną się dzieje niedobrego...Azzurro ja też chyba raz czy dwa miałam krótki cykl ok, 24 dni ale nie 18! na dodatek dzisiaj mam 8 dc a mnie już od chyba 3 dni bolą piersi i tempka jest podwyższona tak jakby było już po owulacji/druga część cyklu...no chyba, że to wcale nie był okres tylko jakieś takie sobie krwawienie...nie wiem co myśleć bo to trochę za szybko wszystko! Jutro wyjeżdżamy do Bułgarii i mam tylko nadzieję, że nie dostanę tam okresu bo już się cieszyłam, że mam go za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
sorki Kochane że mi tyle razy dodało wiadomości ale w ogóle mi nie pokazało, że dodało a tu nagle 3 na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmartap
Dziewczyny kolejna niesamowita historia.Wczoraj zrobiłam test ciążowy, a dzisiaj odebrałam wynik bety i okazało się, że jestem w ciąży (beta 289). Dodam tylko, że jeden lekarz w tym cyklu widział u mnie tylko torbiele, a nie pęcherzyk owulacyjny. Wiem, że jeszcze za wcześnie na wielką radość, ale już sam fakt, że udało mi się w naturalny sposób jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem (niskie AMH i tendencje do torbieli...). Azzurro, gratuluję Ci z całego serca i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
No masakra! co to wysyp ciąż :) hehe, Kochana gratuluję CI ogromnie!! kolejna cudna wiadomość!! dajecie mi nadzieję, że może i mi kiedyś się uda :) jestem w szoku po dzisiejszym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×