Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Witam moje kochane:)Siedze cicho bo mnie dopadlo jakies starcze przesilenie wiosenne.Mam kiepski nastroj moze tez przez pogode,ktora nas nie rozpieszcza.Jest mi bardzo przykro,ze Bezik,Terri i Zuzia maja takie trudne przejscia,nawet nie wiem jak Was pocieszyc,najchetniej to bym usiadla i plakala razem z Wami.U mnie po staremu,grzecznie pije ziolka i lykam zalecone specyfiki i czuje sie po nich dobrze.Po ziolach Sroki zaczelam wreszcie czuc prace jajnikow.Za dwa tygodnie mam nastepna wizyte u pana zielarza.Chociaz jestem ostatnio malo aktywna to jest mi razniej,ze zawsze moge sie do Was zwrocic z czymkolwiek:)Wyjezdzam na Swieta do Uniejowa na 4 dni to troche poplywam i pojem smakolykow no i ciasta bo ostatnio jem jak ptaszek:PWitam Ona zycze powodzenia i duzo wiary,ja tez bylam stymulowana w Gamecie,niestety bez efektow.Chwilowo robie sobie przerwe z lekarzami bo mi szkoda czasu i pieniedzy.Ale Ty si nie martw,amh masz dobre my wszystkie razem wziete pewnie takie mamy:)U kogo sie leczysz? Nadchodzi Wielkanoc czas odnowy i odrodzenia czas nadziei i wiary.Saadee,Bezik,Terri,Zuzia,Andziii,Anowi,Anuuula,Lonia moj maly Malyszu,Ona,Galutka i wszystkie dziewczyny zycze Wam spokojnych,szczesliwych Swiat.I zycze takiego wlasnie wiosennego odrodzenia,samych jasnych dni i zebysmy wszystkie mialy dzieci,przynajmniej po jednym:DCaluje Was i sciskam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! :) To ja też szybciutko dołączam się do życzeń i za Wasze serdecznie dziękuje :) Przede wszystkim życzę Wam moje drogie kobietki ZDROWYCH, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, by te Święta upłynęły w pogodnej i rodzinnej atmosferze. Wesołego Alleluja! :) Pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę wam dziewczyny ,Zdrowych i pogodnych świąt :) chodz to kurcze na BNoże Narodzenie wygląda a nie Wielkanoc hihihi u nas na pomorzu sypie śnieg na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Udalo mi sie dorwac internet tutaj w Italii :-) Zycze Wam wesolych Swiat, glegokiego przezywania zmartwychwstania i spelnienia najglebszych marzen! Tutaj w Alpach sbieg po pachy, jezdze codziennie na nartach, zadnych czlonkow nie czuje :-) i nic nie przyjmuje z lekarstw. Tylko ziolka popijaw wieczorem w pensjonacie, te Sroki. Chyba czuje jak pracuja jajniki :-) Napisze po przyjezdzie, po Swietach. Caluje mocno!!! p.s. wszystkie posty poczytam sobie po powrocie, bo widze, ze juz cale dwie strony stworzylyscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam cala serie badan wszytsko ok oprocz tego AMH ale mialam teraz powtorke wiec mam nadzieje ze bedzie lepszy wynik:) a wam wszystkiego najlepszego z okazji swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) posprzątałam troszku mieszkanko ale mam 2 skośne okna które są uwalone na maxa jednak postanowiłam je olać bo jest śnieg raz deszczyk i tak sie ciapią a pozatym jest zimno nie chce sie przeziębić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia, Terri, Ona, Bezik, Andziii, Coconut, Saadee, Ona i wszystkie panie ktorych nie wymienilam a tu zagladaja: Dziewczyny, Życzę nam wszystkim spełnienia marzeń, szczególnie tego największego. Życzę Wam Spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i wesołego zajączka!!!! xxxxxxxxxxxxxx Lonia gdzie dokładnie jesteś? Baw się dobrze! Zgaduje ze widoki masz nieziemskie.... Coconut, nikt tak nie rozumie takich problemow tak dobrze jak osoby, ktore same sie z nimi borykaja. Nie daj sie chandze, bedzie lepiej gdy tylko zacznie sie wiosna. Odrobina slonca i kolorow poprawi samopoczucie. Powodzenia. Bezik daj znac jak sie m. czuje. Terri Sandomierz jest bialy. Niesamowita pogoda... xxxxxxxxxxxxxx Jestem u rodziców a tu internet słabiutki wiec nie wiem czy uda mi się napisać coś przed powrotem do Cork. W środę czeka mnie wizyta przed inseminacja. Wiem, ze przy tak niskim amh szanse są znikome ale nie wybaczyłabym sobie gdybym nie spróbowała. Trzymajcie za mnie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margetalia
Hej. Odebrałam dziś wyniki AMH-wyszło 1. Historia starań-3,5 roku z mężem. Przez kilkanaście lat bez zabezpieczeń ale też specjalnych starań, także z wcześniejszym partnerem i nigdy nie zaszłam w ciążę. Mam 34 lata.Prolaktyna 32-34-zależy od badania. TSH, FSH- w normie. Rok temu laparo, histeroskopia i chromotubacja. Wyłuszczenie niezawadzającego mięśniaka, jajowody drożne. Wyniki męża-w normie, testy wrogości-ok. Na prolaktynę brałam bromek kilka miesięcy, także castagnus. pół roku temu kilka cykli wspomaganych-clo, puregonem, brałam też duphaston. Leczenie u kilku lekarzy-każdy po jakimś czasie rozłożył ręce-twierdzą, że powinno być ok i 20 % par tak ma, że nie wiadomo o co chodzi.Teraz jestem w klinice Artvimed. Szukamy przyczyny i mam nadzieję będzie jakieś rozwiązanie tematu-być może to zbyt niskie AMH. Za 2 tygodnie mam wizytę z tym wynikiem AMH. Zobaczymy czy dr zaleci inseminację czy in vitro czy też naturalnie+jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, wszystkie ktore znam i nowe kolezanki. Na nartach bylo wspaniale, meczaco fizycznie, odciazajaco psychicznie. Powiem tylko, ze po ostatnim cyklu wspomaganym CLO+zastrzyk Pregnyl+Luteina w drugiej fazie - dostalam @ po 27 dniach (najdluzszy cykl w moim zyciu!) i byl tak obfity, ze po czterech dniach wystraszylam sie na dobre, ale skoro bylam za granica to nic innego jak tylko czekac az sie skonczy. Po 6 dniach @ zaczelam czuc sie lepiej, ale powiem Wam, ze schodzilo ze mnie bardzo duzo skrzepow, boli specjalnych nie mialam. Ale powiedzcie mi, czy to normalne po Clo i Luteinie? Tzn. bardzo obfite @? Czy moze bylo to pewnego rodzaju wydalenie niezagniezdzonego zarodka? Przypomne, ze po Clo wyprodukowalam 3 jajeczka i z kazdego mogla byc ciaza (tak powiedziala lekarka). Temperature do samego @ mialam powyzej 37 stopni... i nic z tego nie wyszlo... Teraz jestem w 15 dc, jajeczkowanie bylo, wiem poniewaz mierze temperature, czuje sie bardzo zmeczona, spac mi sie chce, w pracy nudy okropne. I jeszcze ten niekonczacy sie snieg... W przyszlym tygodniu ide do endokrynologa, moze cos mi doradzi w zwiazku z moja tarczyca i przeciwcialami. Od 2 tygodni staram sie umowic na histeroskopie ( 2 lekarzy widzi miesniaczka malego, 2 nic nie zauwaza ). Chce sie umowic z NFZ i terminy niestety sa dopiero na sierpien. Teraz nawet nie jestem pewna czy ta histeroskopia ma w ogole sens w moim przypadku? Jak myslicie? Czy moje AMH 0,2 nie spadnie po tym zabiegu jeszcze bardziej? Zuzia1117 Witaj Kochana :-) Na nartach bylam we Wloskich Alpach, szczyt Marmolada. Pizza byla pyszna!!! Nie powinnam byla, ale jadlam codziennie jedna :-))) A widoki byly nieziemskie! Margetalia Witaj na Naszym forum, wszystkie mamy ten sam problem z niskim AMH, ale byc moze nie jest on wlasnie glowna przyczyna nieudanych staran...Wazne, ze mozemy sobie porozmawiac, wspierac sie i czerpac doswiadczenie od siebie. Ja dzieki temu forum dowiedzialam sie bardzo wiele na temat badan, odczytywania wynikow, nawet ziol i diety :-) Osobiscie mam nadzieje, ze ktoras z Nas niedlugo powie, ze zaszla w ciaze i bedzie mogla cieszyc sie pelnia zycia :-) Moze Nasz czas jeszcze nie nadszedl? Wszystkie Dziewczyny pozdrawiam Was bardzo serdecznie, przesylam same pozytywne fluidy i zycze dobrego humoru i ciepla mimo jeszcze chlodnych dni! Wiosna tuz tuz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedededede
w którym dniu cyklu wykonuje się to badanie i jaki jest jego koszt, jeśli chciałabym zrobić prywatnie? i w końcu jakie sa normy od 1,0 do 2,0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Badanie AMH wykonuje sie w dowolnym dniu cyklu, z krwi, z tego co wiem to jedynie prywatnie mozna je zrobic. Cena zalezy od laboratorium 150 - 220 PLN. O normach poczytaj w internecie. My na tym forum mamy AMH bardzo niskie ponizej 1,0. Ja osobiscie mam 0,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedededede
tak, wiem, że macie niskie... hm, koszt badania dość duży. ale czego się nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) byłam wczoraj u nowego endokrynologa , letrox mi zwiększył do 75 i powiedział że jak tsh spadnie do chociaż 2,5 to wtedy zobaczymy co z prolaktyną i amh czy dalej są takie brzydkie, mam sie w czerwcu zgłosić , pozdrawiam babeczki wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezikmalinowy To znaczy, ze tez masz niedoczynnosc tarczycy? Ja ostatnio zbilam TSH do 1,6 ( Euthyrox 62,5 )i juz myslalam, ze sie uda... ale mam przeciez Hashimoto i bardzo wysokie ATPO i ATG. Za dwa tyg.ide do nowego endokrynologa i zobacze co mi powie pod katem mozliwosci zajscia w ciaze. Powodzenia z nowa terapia i sily w nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam u gina. Okazało się ze po clo naprodukowalam się jak na ivf. Mam 2 dojrzałe i jeden prawie gotowy tyle ze w lewym. Dodatkowo 3 mniejsze w prawym. Zastanawiamy się nad podejściem do ivf. Szczerze mówiąc chciałabym podejść najpierw do iui..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuzia1117 To super! A jaka bralas dawke clo? i od ktorego dnia? Moze sprobuj najpierw iui, skoro tak dobrze idzie Ci produkcja :-) zawsze to mnniejsze koszty. Ile dni masz do podjecia decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonia brałam clo 1 tabletka dziennie 3-8 dc. Nie podchodzimy do ivf. Trzymamy się planu: min 3 iui przed ivf. ten i następny cykl spróbujemy z inseminacją, potem kolejną owu spędzimy na małych wakacjach we Włoszech (m.jest tamtejszy). Tak wiec jeśli się nie uda do końca czerwca to podchodzimy do ivf. Histeroskopia nie ma wplywu na amh. Leonia najlepsza pizza jest na południu Włoch. Naprawdę jest grzechu warta.... Ona232 zmień lekarza. AMH 1,0 to nie jest tak źle. Z tego co wiem dla niektórych lekarzy jest to dolna granica normy. Nawet jeśli masz do niego zaufanie to druga opinia nie zaszkodzi. Naprawdę można spotkać prawdziwych naciągaczy. Bezik jak m? Mam nadzieje ze się czuje trochę lepiej. Margetali witaj wśród nas. Rozmawiałam z lekarzem we Włoszech. Dla nich amh 1,0 to dolna granica normy. W Irlandii poniżej 1,6 to powód do skierowania do ivf. Co kraj to obyczaj... Moj gin twierdzi, ze niskie amh nie ma większego znaczenia jesli inne hormony sa w normie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:)Wlasnie wrocilam,wypoczeta ,wymasowana,przekarmiona jak maly prosiak:POd jutra dieta na maksa.Ale musze uczciwie przyznac,ze kazdego dnia 6-7 godzin spedzalam w basenie z tego dwie uczciwie plywalam tak,ze troche spalilam.Mam nadzieje,ze nie napsocilam bo mnie jajniki pobolewaja. Witam nowa kolezanke:) Ona na Gamete to uwazaj bo niby poziom maja europejski ale popelniaja bledy jak wszedzie,nie wiem moze nie zawsze wlasciwie dobieraja protokoly.Ja to slabo odpowiadalam na leki wiec sie nie skarze ale mojej kolezance popekaly pecherzyki w trakcie stymulacji i miala tylko dwie komorki a pecherzykow zapowiadalo sie wiecej a pozniej okazalo sie ,ze ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem co z tą moją tarczycą , mam tsh podwyższone prl wysoką i ft3 za niskie ale usg ok , ten nowy endo twierdzi że to nie musi być niedoczynność , narazie mam zbijać samo tsh, mój m ma sie całkiem dobrze po sterydach ma wilczy apetyt :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym nauczyć sie pływać ale sie boje bo kiedyś sie topiłam w sumie 2 razy :( mojemu kręgosłupowi by sie przydało , wszystkie umiecie pływać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Witam serdecznie nowe forumowiczki :) brrr...zimno gdzie ta wiosna na która tak bardzo czekamy?! ;) Loniu Spokojnie usuwanie mięśniaka nie ma wływu na poziom AMH! Takie pytanie zadałam mojemu gin. gdy byłam po wyłuszczeniu mięśniaka kilka misięcy temu, tak więc spokojnie. AMH spad gdy jest ingerencja w jajniki, a nie przy usuwaniu mięśniaka. Wiesz gdzie masz umiejscowionego mięśniaka? Jak duzy on jest? Coconut ojjj pojechałabym do SPA, jakiś masażyk, sauna ahh brakuje mi tego ciepełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik Ja "chyba" nie ;) tzn jakoś się przemieszczam w basenie, ale szybko się męcze, brak kondycji ;) wiec nie nazwałabym tego, że potrafię pływać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadee Dokladnie to nie wiem gdzie ten miesniaczek sie znajduje, ale z opisu na skierowaniu mam napisane miesniak podsuzowkowy. Z tego co pamietam to w macicy z lewej strony, lekarka mowila, ze moze, ale nie musi wplywac na problemy z zajsciem w ciaze. Zuzia1117 Ja bralam poprzedni cykl (pierwszy raz) Clo 0,5 tabletki i tez moja lekarka byla w zdziwiona, ze wyprodukowalam az trzy duze pecherzyki, wszystkie ladnie pekly, ale nic z tego. Pozniej mialam najbardziej obfity @, o ktorym juz pisalam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 ja mialam juz robione dwa razy AMH i maleje jedno bylo 1.0 drugie wlasnie dzisiaj doslalam 0.8 a gameta nie jest pierwsza do ktorej uderzylam teraz jej ufam zobaczymy co mi to przyniesie a dlaczego ty tak nie polecasz jej?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonia następny cykl mam brac 0,5 tabletki. poza tym zioła i przed inseminacja odrobinę aspiryny. Iui zaplanowane na piątek (jeśli komóreczki pozwolą....). Oczywiście trzymam kciuki za ten cykl i moje śliczne pęcherzyki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu moja droga, ja już troszę przeszłam i jestem dość wtajemniczona w tematy mięśniaków. Też zastanawialam się czy mięśniak tak umiejscowiony jak u mnie (śródścienny-w ścianie macicy) moze być powodem, że nie moge zajść w ciążę. Po operacji wyszło, ze był w ścianie, ale zachodził też do wnętrza macicy. Nie chcę się wymądrzać, ale mięśniaki te podśluzówke mogą być przyczyną, że zarodek nie może się zagnieździć, a nawet jesli juz dojdzie do zaplodnienia to może dojść do poronienia. Jesli zechcesz poczytaj co dziewczyny piszą na forum o mięśniakach, o zachodzeniu i utrzymaniu ciąży przy mięśniakach, wiedzy nigdy za wiele... ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3230071&start=840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem nowa, właśnie dzisiaj dowiedziałam się jak niskie mam AMH (0,1), a wiek niestety wysoki (35).Mąż ma bardzo słabe nasienie ze wskazaniem do IMSI, w domu atmosfera, że siekiery można wieszać. Mam do męża pretensje, o stracony czas, bo jak on to ładnie ujmuje, wcześniej nie był gotowy na dziecko. W piątek mamy mieć wizytę u androloga, w poniedziałek w klinice leczenia niepłodności, po tym wyniku mam ochotę wszystko odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje piekne co jest z Wami?Pisac,pisac i jeszcze raz pisac co u Was:0Beziczku jak tam napasasz M dobrymi rzezcami?Terri a Ty gdzie sie zabunkrowalas?Tesknie....... Ona ja nie chce Gamecie robic zlej reklamy,tam sa naprawde swietni fachowcy,po prostu mnie nie wyszlo bo lekarz bardzo niefrasobliwie podszedl do mojego przypadku.Ale to moze z racji mojego starczego wieku.Wczesniej bylam w Salve i w porownaniu z Gameta to jest dzien do nocy na korzysc Gamety wiec badz dobrej mysli.Jestes taka mlodziutka,ja jakbym sie uparla i dobrze postarala to moglabym byc Twoja matka:PAle kiedys takie sprawy jak dziecko nie byly mi w glowie,czego bardzo zaluje bo teraz zbieram plon mojej wczesniejszej bezmyslnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmadziula Ty nic nie odpuszczaj i nie pozwol sie oskarzac wlasnemu mezowi.Witam Ciebie serdecznie,jak mozesz napisz cos wiecej o sobie i gdie sie leczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×