Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Hej Dziewczyny :-) Odebralam dzis wynik i raczej nie jestem w ciazy :-( Beta to 0,8 w 25 dc. O 16 bede miala konsultacje telefoniczna z lekarka i powie mi co dalej, poniewaz @ dalej nie mam. :-) A to pech :-) znow bedziemy musieli popracowac nad dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor poradzila mi, zebym zrobila bete jeszcze raz w czwartek. Do tej pory mam dalej przyjmowac Encorton i Luteine. @ jak nie bylo tak nie ma. Przypomne, ze cykle mam krotkie i regularne (22/23 dniowe) a dzis jest 26 dc. A co u Was Kochane? Czy poprawily sie Wam humory? Ja wrzucam na luz, juz mam dosc testowania i zamartwiania sie. Bedzie co ma byc, po co sie martwic na zapas? Jak przyjdzie @ to mam sie umowic na histeroskopie i USG sutkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia37 a może się Tobie okres spóźni ze względu na stylulację może zawsez szybiej miałaś owulacje ni z tym razem ? a od owulacji po około 2 tyg tystępuje miesiączka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia nie masz @ bo bierzesz luteine,jak ja odstawisz to w ciagu 2,3,4 dni wystepuje @.Mam nadzieje,ze jednak nie wszystko stracone i beta sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiedzialam, ze trzeba odstawic Lutene zeby przyszedl @ ... Dzis po poludniu pojade znow na bete, wynik bedzie po 2 godzinach. Wiecie, ja w piatek wyjezdzam z mezem na tydzien do Wloch a tu nic nie jest wyjasnione... Kiedy obliczalam wczesniej przed stymulacja, to ten cykl mial sie skonczyc juz tydzien wczesniej i na wyjezdzie mialam byc tydzien po @... A teraz nic nie wiem, jak odstawie Lutene to po 2-3 dniach dostane @ rozumiem? Czyli na nartach bede "cierpiec":-( No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia37 Może nie będzie tak źle głowa do góy , rzeczywiście nie dostajesz\ @ bo ptrzyjmujesz luteinę a on podwyższa progesteron a przy miesiączce jak do niej dochodzi to progesteron spada i wtedy dochodzi do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri9 Teraz sprawdzilam i zaczelam przyjmowac Lutene 1x2 tab od 16dc (9 marca)- czyli dzisiaj wieczorem bedzie 12 dawka Luteiny ( 27dc). Owulacja rzeczywiscie byla pozniej niz w poprzednich cyklach, tym razem byl to 13/14dc (mialam monitoring i tez bardzo odczula pekajace pecherzyki :-) ). No coz, nigdy do konca nie odkryjemy tajemnic Naszego organizmu. Zrobie dzisiaj bete po pracy :-) A na @ w ogole sie nie czuje, moge nawet powiedziec, ze oprocz bolacych piersi (juz od ponad tygodnia) to mam sie super! Acha, jeszcze jedno: po przewertowaniu kilku tematow w internecie zmierzylam sobie wczoraj rano temperature w pochwie: wczoraj 36,8 C, dzis rano 36,9 C. Wiem, ze przed @ powinna spasc, a czy Luteina moze wplywac na temperature z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia37 no to jak owulka wypadała 13 , 14 dzień to@ możesz sie spodziewac na dniach , a luteina może blokować miesiączkę ze względu tego żę podwyższa progesteron ty go sztucznie podtrzymujesz tabletkami jak odstawisz to możę rozpocząć sie @ oczywiściue jeżli w rachubę nie wchodzi ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wydalam wczoraj 480 zlotych na te wszystkie smakolyki chinskie,rosyjskie i nie tylko no i przystepuje do dzialania.Jest tego sporo ale najgorsze sa herbatki himalajskie,ktore strasznie smierdza.Mam nadzieje,ze to najlepsza inwestycja w moim zyciu bo juz nie wiem komu wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatki himalajskie a co to jaki skład mają ? u nas narazie dalej lipa mąż jutro ma znowubadanie tylko tym razem nie kolonoskopie tylko sigmoskopie a po jutrze rez magn jelita cienkiego bo lekarze nawet po biopsji nire są pewni czy to wrzodziejące zapalenie jelita grubego czy crohn , normalnie porażka jestem wściekła na tych debili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia37 Dalczego nie odzywasz sie cały dzień a ja czekam z niecierpliwością na info od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezikmalinowy nie martw sie, bedzie dobrze. Od jak dawna Twoj m jest w szpitalu? Coconut napisz prosze jakie ziola dostalas. Jestem pewna, ze ta inwestycja Ci sie zwroci. Odpowiednio dobrane ziolka potrafia zdzialac cuda. Daj znac jak dzialaja. Dziewczyny, czy znacie kogos komu akupunktura pomogla? Znam jedna pare, tyle ze u nich problemem byl stres. nie wiem czy przy niskim amh zadziala. Milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, hej Bezikmalinowy, przepraszam, ze wczoraj juz nie mialam sily zalaczyc komputera... Otoz pojechalam po pracy na badanie bety prywatnie, pobrali mi krew, ale bylo juz za pozno na wyniki tego samego dnia. Po tym jak wrocilam do domu to ... dostalam @ ... i tyle z badania :-) A po wynik moge zadzwonic dzisiaj po 10tej. Bylam taka zmarnowana, ze poszlam spac o 21szej. Teraz jestem w pracy, zatamponowana i z bolem glowy. Maz mowi, ze za bardzo sie przejmuje, i ze wszystko bedzie we wlasciwym czasie. Pewnie tak :-) Dzisiaj mam duzo do przygotowania i spakowania na urlop, jutro z rana jedziemy samochodem do Wloch. Cale szczescie, oderwe sie od rzeczywistosci :-) Bede musiala umowic sie na histeroskopie chyba dzisiaj, musze to zrobic w tym cyklu. Oj Kochane, myslalam, ze uda sie naturalnie, wszystko bylo perfect. Tak przypuszczam, ze moje przeciwciala ATPO nie pozwalaja w zagniezdzeniu zarodka... pecherzyki byly, pekly, cialka zolte tez, nasienie perfekcyjne - a tu nic. Bralam Encorton na obnizenie przeciwcial, zrobilam badanie z krwi czy spadly po tym sterydzie i niestety byly w tej samej ilosci co przed. Od dzisiaj znow zaczynam pic ziolka Sroki i czekam az napiszecie cos o tych nowych herbatkach co przyjmujecie? Akupunktura tez mnie interesuje, chociaz nigdy nie bylam, z takich zabiegow jedynie na refleksoterapii stop, tez pomaga na przywrocenie rownowagi wewnetrznej i doprowadzenieorganow do porzadku. Ale sie rozpisalam... i tak jeszcze napisze po 10tej z wynikie bety - tej sprzed @ :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przypuszczalam beta ponizej 1,2 :-) Bezikmalinowy Jak bede jadla pizze to pomysle o Tobie :-) Ciekawe czy poczujesz sie wtedy najedzona :-) Terri9 I teraz na nartach nawet nie poszleje z mezem przy @ :-( A jak wroce to na zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity, m jest od tamtego tygodnia w szpitalu od piątku , dziś miał znowu kolanoskopie aż do jelita cienkiego strasznie go bolało , wcześniej mówili że znieczulenia nie trzeba bo zrobią nie do końca badanie a tu co innego , pobrali mu 3 wycinki bo ma zmienione nietypowo i zobaczą co to dokładniej a jutro ma enterografie i znowu ten wstrętny fortrans , jeju jak ja mam mu pomóc ?????????????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmmalinowy Bardzo współczuje twojemu m takich tortur :( poprostu masakra ile człowiek w życiu musi przejść i tobie współczuję tego całego stresu trzymaj sie kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy Bóg istnieje ... ludzie strasznie cierpią, kobiety my nie możemy w ciąże zajść , przechodzimy przez mase badań , lekarstwami sie szprycujemy mimo to dalej nie wychodzi, płacz żal ból smutek, kłutnie,inseminacje , in vitro , endometrioza i inne paskudstwa, koleżanka mojej kuzynki 5 razy poroniła ! za 6 jej sie udało donosić , niektóre kobiety z kolei nie kochają swoich dzieciątek krzywdzą je, gdzie tu sprawiedliwość ? w pewnym momencie szlag trafia człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam stopki i .... kurcze przecież nie tak miało być :( czy kobieta zanim uda jej sie zajść w ciąże i donosić to musi tyle cierpieć ? zabiegi operacje ... to jest jakieś piekło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmmalinowy AA szkoda słów !!! a mie jeszcze do tego cały tydzień serduszko nawal :( ale to spowodowane jest stresem :( aż już tym zmeczona jestem , ale jedna dobra wiadomość dostaliśmy dziś dokumenty Centrum pomocy rodzinie do wypełnienia celem naszej kandydatury na szkolenie dla rodzin zastępczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ! :D nam jak sie długo nie będzie udawać to byśmy chcieli starać się o adopcje , tyle dzieciątek potrzebuje miłości , ciepła rodzinnego , bezpieczeństwa ... a boli cie serduszko ? mocno ? mnie od jakiegoś czasu boli i mam takie skurcze kłujące przeszywające i ręka do tego lewa boli ale zastanawiam sie czy mnie nie przewiało , a wiesz dokładnie na czym takie szkolenie polega ? jak to sie odbywa ? prosze jak będziesz mogła to napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmmalinowy O ile mi wiadomo to także jeżeli chce sie adoptować dziecko trzeba przejśc kurs , u nas wygląda to tak że jest 48 godzin szkolenia w ty jakaś praktyka hihihihi dostaliśmy dziś masę ankiet do wypełnienia dotyczącej dlaczego chcemy podjać się tej opieki itp czy jesteśmy zdrowi trzeba iśc do psychiatry by ten wystawił zaświadczenie o naszym stanie zdrowia i też od ogólnego lekarza , różne dokumenty pozwalające Centrum na wgląd czy nie byliśmy nigdy karani i takie różne inne sprawy prawne mase tego w sobotę weźmiemy sie za to bo ja mam osobne papiery i m też do tego muszę napisać mój życiorys hihi to jakie są moje sposoby wychowawcze , czy mam własne dzieci czy mam doświadczenie w opiece nad dziećmi rekomendacje co najmniej 2 osób pracodawca sąsiadka może być i ksiądz hehehe , aż sie boje ale muszę iśc na przód :)A jeszcze jedno obdzwoniłm Bydgoscz w poszukiwaniu lekarza i zapisałam się do pani ginekolog enokrynolog na kwietnia muszę tylko zdobyć skierowanie, i jeszcze um,ówiłam sie do ginekologa najpier zadzowniłam do rejestracji Polikliniki w bydzi i ona dała mi telefon bezpośrednio do gabinetu bo jak pytałąm czy mają lekarzy którzy zajmują się niepłodnościa to nie potrafiła odp i dała ten nr i on do mnie a co to w Chojnicach nie ma Doktorów a ja na to że żaden nie jest w stanie mi pomóc , że wszyscy tylko gadają że jestem przypadkiem klinicznym a on że mam przyjechać i zobaczy i że to bedzie sie wiązało nawet z co 2 dzień z wizytą u nich ale mi to nie przeszkadza i wszytsko na NFZ odrazu zaznaczył że do nich trudno sie dostać zaraz zadzowniłam do rejestracji i mam wizytę ale dopiero na czerwca ale dobre i to , bo włąśnie przychodnie przykliniczne zajmują sie diagnozowaniem i leczeniem nie płodności na NFZ nawet przecież inseminacje domaciczne są na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny jak mi jest ciężko !!!!!!!!!!!:( właśnie dziś urodziła córka mojej sąsiadki , a ja w głebi serca cieszę sie ale odczuwam i też ogromny bół w sercu , tego uczucia nie da sie opisać !! słowami !! mogła bym wyć , ale pewnie to też nastąpi bo już mi sie kręcom łezki w oczkach :(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocno przytulam ❤️ u mnie moja kuzynka rodzi w lipcu , dziewuszka raz poroniła bidna ale teraz jest wszystko ok , tak bym chciała mieć bobaska .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri trzymaj sie kochanie!!!! Wiem, ze serducho nie sluga, nie da sie uciszyc.... Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia , bo wy wiecie co ja czuję dokładnie :( Beziczku kochany a jak twój m bo tyc badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolonoskopia bardzo bolała a dziś miał enterografie rez magn jelita cienkiego za tydzień wyniki , jutro jade do niego , mam nadzieje że święta spędzi w domku jeśli będzie w szpitalu to pojade i podzielimy sie świenconką , zrobie taką delikatną żeby mógł spapuniać , jeju żal mi mojego skarba ........ a wy jak sie trzymacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri czy myslalas o adopcji zarodka czy komórki jajowod dawczyni? Popytaj o taka możliwość. Wiem, ze chętnych jest wiecej niż ew. dawców ale może warto pomyśleć o takiej opcji? Po gruntowych przemysleniach nasze sytuacji zdecydowałam, ze ivf jest zdecydowanie ostatnim możliwym rozwiązaniem. Mam naprawdę cudownego m który wychodzi z założenia, ze to musi być moja decyzja. Bezikmalinowy strasznie mi przykro ze przechodzicie przez takie piekło. Mam nadzieje, ze wkrótce będzie lepiej. Życzę Wam tego z całego serducha!!! Dziewczyny, jakie plany na weekend? Jaką macie pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Pewni że myślałam ale tylko i wyłącznie o adopcji zarodka , ponieważ z komórką dawczyni to jest wyższa jazda jedna komórka 2000 zł+ inne koszty jak sie od mojego lekarza dowiedziałam bo to jest taka rekonpensata dla kobiet które sie na to decydują , a adopcja zarodka to para która nie wykorzysta swoich maleństa oddaje je innym którzy nie mają tyle szczęścia , ale jak narazie nie stać mnie na nic , a prawda jest taka że nawet na zarodki jest wieksza liczba oczekującyh niż dana klinika posiada , ale pocieszenie takie , że aby donosić ciążę to jest potrzebna tylko macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×