Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

daje na moje konto i tam jest stopka czy jakoś tak i wpisuje mniej więcej co i jak , a no jestem w zawieszeniu , wyniki sie nie poprawiają mimo leczenia , mąż w szpitalu , nie wiem czy uda nam się mieć dzieciątko , tak bardzo byśmy chcieli ale pierw trzeba sie podleczyć i mimo to że sie prubujemy naprawić to sie nie udaje , jestem zła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje nie ma dla mnie testowania za to jest @ z fejewerkami i jestem wkurzona na maksa.Beziku a nie mozecie sprobowac metod mniej konwencjonalnych?Oczywiscie zeby to szlo w parze z leczeniem Waszych dolegliwosci.Nie poddawaj sie Twoj wiek naprawde dziala na twoja korzysc i doczekesz sie bejbiska tylko to musi potrwac.Loniu nie przejmuj sie testem dopiero wynik z krwi powie jak jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezikmmalinowy wpisałam w stopkę i nic mi z tego nie wyszło dlaczego :(:(:( za to jako moją wypowiedz dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri - wejdz w: "moje konto" (wpisz login i hasło) - poźniej w miejsce: "Sygnatura / stopka" skopiuj sobie to co napisalaś (byś nie musiała drug raz to pisać) - a na koniec: "potwierdzam" i to wszystko ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saadee Tak właśnie robiłam weszłam na moje konto wpisałałam hasło i pseudonim i w polu sygnatura stopka wpisałąm to co chciałam a to mi na forum jako moją wypowiedz pokazało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saadee Jest udało sie w końcu hihihihihi , poprwiłam sobie wszysto, właśnie wybieram się na imieninki do usłyszonka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziczku ty napewno doczekasz sie maleństwa jestem o tym przekonana , mam jedna koleżankę która miała problemy z tarczycą jest młoda ma 29 lat i praktycznie ma tylko kawałeczek tarczycy ponieważ ma wiekszą częśc usuniętą z powodu guzków i przyjmuję duże dawki leków hormonalnych i też sie starali o dzidzie i im nie wychodziło a jak dali sobie spokój to nawet nie wie kiedy zaszła zapomniała nawet że okresu nie dostała :) tylko coś ją zaczeło na wieczów później zawsze mdlić jak była w pracy i dalej nie robiła testu bo myślała żę ciążą to raczej nie jest , nawet i prolaktyną też miała problem i myślała że nie ma szans na dzidziusia a tu niespodzianka taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas po obu stronach problem bo m ma słabe nasionka przez chorobe i nie może brać leków na poprawe :( jutro ma urodzinki 30 pojade do niego utule dam buziaka ... nie tak miało być dobry chłopina a tak cierpi , shit znowu sie rozkleiłam i wyje ja to sie wogóle do niczego nie nadaje nawet wczoraj tak kręgosłup mnie napierdzielał że zamiast z nim posiedzieć to musiał mi taksówke wezwać i tracić kase bo nie mogłam sie ruszyć do tego serce nawala boli kłuje mam dość samej siebie czuje sie jakbym miała z 70 lat :( ide se poszlochać do wyra może rozumu mi najdzie , trzymajcie sie kobietki dobrze że z wami moge pogadać , nikt nie wie z rodziny że mąż w szpitalu ale pewno sie dowiedzą jak z życzeniami jutro zadzwonią , życzę wam wszystkiego najlepszego i upragnionych kochanych bobasków ❤️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziczku tak to już jest ,że każdy w życiu ma swój krzyżyk :( ja ze zdrowiem też nie ciekawie od 6 lat przyjmuję psychotropy i miałam operację serca , będzie dobrze musi być ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam bardzo niskiem AMH. 23 lutego dowiedziałam się ze jestem w ciąży 26 wieczorem było po wszystkim. Ciaza była całkowicie naturalna. Właściwie była zaskoczeniem tak dla nas jak i dla gina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Witam Ciebie , to dokładnie tak samo jak u mnie po 8 miesiącach strań z AMH 0,2 ciąża naturalna i także poronienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyli nadzieja i szansa jest! :) Miłej niedzieli Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri9 mój lekarz twierdzi, ze niskie AMH nie ma większego znaczenia jeśli pozostałe hormony są w normie. Aktualnie wspomagać się dietą i ziolami. Może biedzie dobrze. Ponoć po samotnym poronieniu plodnosc wzrasta. Bardzo mocno na to liczę. Saadee nadzieja jest zawsze. Nie można się poddawać. To, co wyszło z tego jakże tragicznego dla mnie doświadczenia to wiara, ze się uda. Poza tym podjelismy decyzje, ze z ivf zaczynamy kilka miesięcy. Zioła, śledzenie cyklu i odpowiednia dieta: na tym opierają się nasze metody na najbliższe 4 cykle. Potem clo i max 3 inseminacje. Następnym krokiem będzie ivf. Wiem, ze my, kobiety z niskim amh nie mamy zbyt wiele czasu. Myśle jednak, ze zaryzykujemy. Za 3 tygodnie będę u mojego ginekologa w Krakowie, zrobię sobie kolejny amh test. Czasem bywa tak, ze ten hormon zawsze był bardzo niski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc skarbenki,witaj Zuzia:)Ja taz zaczynam kuracje ziolami bo z ivf mi nie wyszlo,wiec szkoda czasu,mojego zdrowia i pieniedzy.Na wtorek mam zamowione:NU BAO i DONG QUAI niewiele wiem na ich temat ale zalecil mi je naturoterapeuta polecony przez inna kolezanke z naszego topiku,ktora szczesliwie jest w ciazy:)Anuuula pozdrawiam:)Mam tez roznosci na depresje,watrobe i jelita oraz na krazenie i nadcisnienie.No i oczywiscie ziola Sroki 3.Czy mozesz napisac czym sie bedziesz wspomagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Ja wogóle nie leczyłam niepłodności jak pojechałam do kliniki to odrazu zaproponowali mi ivf ze względu na to co przeszłami itragiczne AMH a wcześniej nie starałam sie o dzidzie starania zaczełąm właśnie od 2011 bo zaatakowałą mnie znów enometrioza i już zartów nie było jak kolejny jajnik był w torbielu :( powiem tak moje hormony wyglądały tak estradiol -125,1 pg/ml FSH-9.38 mlU/ml LH-5,7 mlU/ml wiem że fsh jest za wysoki :( oczywiście te hormony były badane 2 tygodnie po odctawieniu antykoncepcji i nigdy nie badali mi hormonów w 3 dniu cyklu nie wiem jak to wygląda obecnie czasem mnie kusi żeby zobaczyć moje fsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 znalazłam zielarkę, która pomogła wielu parom, sama wylecyła się z raka ziolami i odpowiednia dietą. Kazała mi pić na początku mięte, arcy dzięgiel i krwawnik. Poza tym musiałam przejść na wegetariamizm. Ważę 70 kg (28 lutego ważyłam 74) więc zalecima mi małe odchudzanie. Mogę jeść tylko do godziny 15, tylko potem ziółka. Tak było przez pierwsze 2 tygodnie. Teraz piję zioła o. Klimuszki na regulacje pracy jajnikow. Terri nie zalamuj się. Mój gin twierdzi, ze amh ma znaczenie tylko jeśli kobieta jest to chemioterapii. Pogadaj z innym lekarzem. Ok, dziewczyny. M. Przygotował obiadem. Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, witaj w Naszym gronie Zuzia :-) Podczytuje Was sobie przez ostatnie dwa dni, nie pisalam bo...i nic sie nie wydazylo. Ani @ a i testy wychodza na - ...ciekawe. @ nigdy mi sie nie spozniala, mam zawsze krotkie cykle (21-23 dni), dzis jest juz 24dc. Jutro z rana ide zrobic badanie z krwi, pewnie by juz cos wykazalo, prawda? Przynajmniej bede wiedziala na czym stoje, najgorsza jest ta niepewnosc. Zuzia - a udalo Ci sie juz przejsc na wegetarianizm? Ja nie jem miesa juz od ponad osmiu lat, ale rok temu zaczelam jesc ryby i owoce morza, pomaga mi ta dieta na niedoczynnosc tarczycy, potrzebuje duzo Omega3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Lonia ale by bylo super:):)Jakie te testy wychodza,sa jakies kreseczki?Czekam z niecierpliwoscia na Twoje jutrzejsze badanie,napewno wykaze to na co czekasz z utesknieniem.Jak ja sie ciesze:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No walsnie nie ma zadnych kreseczek... temperature mam podwyzszona (36,6 - normalnie mam miedzy 34,8 a 35,8 - z powodu niedoczynnosci), bola mnie piersli straszliwie, jak nigdy - a kreska caly czas jedna :-) Jutro przed praca pojade to sie przebadam, ale wyniki beda dopiero nastepnego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonia, przejascie na wegetariamizm było łatwe. Problem sprawia mi zakaz jedzenia po 15. Dzisiaj nie dałam rady. Wstalismy bardzo późno więc padlabym z głodu gdybym nie zjada pózniej. Moge zgodzic sie na wylaczenie miesa z mojej diety ale bez ryb nie dalabym rady. Nie mozna tez popadac w przesadę. Moje cykle rownież są krótkie. Trwają 25 dni. Jeśli doszło już do zagniezdzenia zarodka testy jeszcze niczego nie pokażą. Zrób betę. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku dopiero teraz odpowiadam bo przeoczylam Twoj wpis.Tak to juz jest w pewnym wieku:PMialam na mysli dobrego zielarza,ten co ja bylam pomogl wielu osobom z roznymi schorzeniami.Tylko bardzo mnie zmartwil bo dopatrzyl sie u mnie zaburzen trawienia,nieprawidlowosci tetniczych,zanieczyszczenia watroby,totalnej depresji,zaburzenia pracy jednej nerki,na prawym jajniku niby torbieli czyli masakra.Dopatrzyl sie tez nadcisnienia i zapalenia nerwu kulszowego,ktore mialam kilka lat temu.Zapisal mi mase ziol i co najgorsze stwierdzil,ze w moim stanie psychofizycznym ciaza by byla zbrodnia.Ale obiecal wyciagnac mnie z tego i,ze bedziemy mieli dziecko tak,ze ja i tak nie mam wyjscia i mu uwierzylam.No bo co ja mam zrobic?Taka jestem madra,wszystko wiem najlepiej,dbam o siebie,stosuje co sie da a doprowadzilam sie do ruiny.Aaaa i jeszcze stwierdzil,ze musi mnie wyszczuplic bo obciazam kregoslup i ze mojemu M tez pomoze poprawic wyniki.Bezik nie poddawaj sie lap sie kazdej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki , bylam dziś u m i waży 57 kg wreszcie coś waga ruszyla choć i tak jak na 187 cm jest chudziutki , prawdopodobnie będzie miał rezonans jelita cienkiego z kontrastem bo nie przyswaja pokarmów ma niski cholesterol ... martwie sie co to będzie ,ma antybiotyki w kroplówce sterydy i żelazo , ja kiedyś piłam ziółka tzn rumianek i siemie lniane bo miałam paskudny refluks i zaleczyłam troszke dziadostwo , co do m to ma całe jelito zajęte zioła raczej nie pomogą tylko kroplówy i sterydy , zastanawiam sie nad prolaktyną jak ją zbić , jeśli nie dostane norprolacu to sprubuje ponownie castagnusa kiedyś go brałam ale musiałam przerwać bo żygałam jak kot po nim oj kobity dlaczego wszystko jest do dupy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COCONUT 2009 . WYKUPILAS JUZ TE LEKI OD NIEGO? BO JA JE MAM, NAWET NIE ZDAZYLAM POOTWIERAC TYCH OPAKOWAN. JESLI CHCESZ MOGE CI JE DAC MAM DONG QUAI, STRES CONTROL . pOZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuula dzieki kochana mam je zamowione na jutro i glupio by bylo teraz zrezygnowac mam po to jechac do Aleksandrowa.Ale podejrzewam,ze na jednym opakowaniu sie nie skonczy wiec nastepne chetnie odkupie od Ciebie.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :-) Bylam z samengo rana oddac krew do badania, duzo tego bylo, az 6 probowek!. Mialam skierowanie jeszcze na wiele innych wspolczynnikow, przeciwcial HIV, HCV itd, morfologia i HCG :-) Jutro po poludniu bede miala wyniki! Juz wyluzowalam, jestem zmeczona tym oczekiwaniem. @ jak nie bylo tak nie ma, a wiedziec musze bo w piatek z samego rana wyjezdzam z mezem na tygodniowy urlop i nie wiem czy mam dalej brac Encorton, Lutene i inne, i co powinnam ze soba zabrac. Tak wiec czekamy na wiesci do jutra :-) Testu siusianego juz nie robila dzis rano skoro wczoraj wyszedl negatywny. Pa Kochane, ide popracowac, caluski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj gorszy dzien. od rana rycze, nie moge sie pozbierac. caly czas staram sie siebie przekonac, ze bedzie dobrze. nie mam nawet dowodu ze moje malenstwo isnialo!!! wynik testu musialam zostawic u lekarza. to tylko jeden z tych gorszycg dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Musi być dobrze i będzie też czasem miewam takie dni , w w odrocie od miałam trzy testy ciążowe i wszytskie pozytywne do tego z krwi BTHCG również tam było 200 ponad anie pamiętam juz dokładnie ale jak wróciłam ze szpitala do domku to wszystko powyżucałam z żalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×