Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Terri, nie wiem jak jest w mojej klinice. Jeszcze nie pytałam. Wiem, ze lista oczekujących jest długa, ale może warto jest się zapisać... Ja daje sobie jeszcze kilka cykli na naturalna lub iui. Potem się zobaczy. Czy bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 nie ja nie biorę żadnych leków , nie wiem co dalej ja jestemw zawieszeniu czas leci a ja czekam na cud !! moim najwiekszym problemem jest enometrioza i AMH 0,2 może już o,1 :( pamiętam jak pytałam o komórke dawczyni to lekarz najpier gadał że takie cos bedzie wchodziło w rachubę bo on mi nie gwarantuje że nawet ivf wyjdzie a potem powiedział bedziemy próbować tak długo jak trzeba i bedzie to tylko możliwe , potem zaszłam w ciażę i laparotomia bo myśleli że to była pozamaciczna :( a faktycznie operacja była nie potrzebna :( sie tylko nacierpiałam :(:( i potem już tylko zrobiłąm kontrole u lekarza co mnie operował i nie wróciłam do kliniki niepłodności nawet mnie już na nic nie stać dlatego jestem w zawieszeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri u mnie pieniadze na razie nie sa problemem. probelemem jest odleglosc. Tutaj lekarze sa naprawde niekompetentni. Po ostatnim spotkani w klinice leczenia nieplodnosci w Cork czulam sie jak po spotkaniu z przedstawicielem handlowym. Kazdorazowa wizyta w Krakowie oznacza kilka dni wolnego w pracy. Terri moj gin (ten z Krakowa) twierdzi, ze niskie amh nie jest tak powodem do ivf. nadal wierze ze sie uda naturalnie/iui. A czy myslalas o alternatywnych sposobach? po swietach mam akupunkture, od jakiegos czasu pije ziola i stosuje diete wspomagajaca plodosc. moze jestem naiwna, ale naprawde wierze ze to przyniesie jakies efekty. Terri, bylas w naturalnej ciazy, moze ponownie sie uda. Trzymaj sie dziewczyno. Nie wolno sie poddawac. Czy mozesz mi napisac ile masz lat i czy masz regularne @ i ile dni trwa Twoj cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Wiesz co miałam kupione zioła ojca klimuszki piłam ale boje się że może mi sie torbiel zrobić bo przecież wszytsko co pobudza w moim przypadku estrogeny jest nie wskazane :( potem miałam torbiel czynnościową ale nie wiem czy spowodowaną ziołami czy tez przebytom stymulacją :( odległośc to dla mnie też problem do Gdańska mam 120 km tak samo do Bydgoszczy , teraz zapisałam się na nfz ale na czerwa do polikliniki do ginekologa co zajmuja sie diagnozowaniem i leczeniem niepłodności zobacze co on tam powie ale ja nie będę sie udzielać i mówić mi że już miałam ifv i nie wspomne o AMH chce by ta rozmowa była tak jak by pierwszy raz w tej sprawie , chce zobaczyć co będą w stanie mi zaproponowac i czy wogóle co kolwiek a znów w kwietniu jadę do Bydgoszczy też na nfz do pani ginekolog endokrynolog chce posłuchać opini lepszych fachowców na ten temat.Bo powiem Tobie szczerze że jak wspomnę sobie moje wizyty w klinice to praktycznie zostałam skreślona jako szansa na naturalną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Kochan jak narazie cykle jak w zegarku czyli cos tam musi funkcjonować jako nigdy z tym nie miałam prblemu moje cykle trwaja przeciętnie od 26 do 30 dni , i właśnie dzis dostałam okres też regularnie ale nie są zbyt obfite nie wiem czy to dobrze zobacze jak bedzie teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 a lat mam 29 zapomniałam napisać ;) jedyne co lekarz w klinice powiedził że mój młody wiek jest jeszcze ratunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri, strasznie duzo przeszlas. Ja nigdy w zyciu nie bralam tabletek antykoncepcyjnych. Zanim spotkalam m. myslalam ze po prostu mialam szczescie. Z perspektywy czasu mysle, ze nigdy nie maial wiekszych szans. Jestem z m od 8 lat, swiadomie staramy sie od 2. Wczesniejsze 6 lat wychodzilismy z zalozenia, ze jesli sie wpadniemy to bedziemy sie cieszyc, jesli nie to wyjedziemy na wakacje/kupimy samochod/pobawimy sie... Caly czas wierze, ze moze sie udac. O ivf nie mysle na razie. Ta ciaza, moja pierwsza zreszta byla dowodem, ze moze jeszcze sie udac. Terri, nie mozna tracic nadziei. Zycze Ci z calego serducha spelnienia marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Ja również swiadomie staram się 2 lata ,niby że jak udało sie raz to i uda się 2 raz , to dowód na to że jakoś tam wszystko funnkcjonuje chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co tu tak cicho? Napiszcie jak Wam się weekend udał. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro 3 dzień okresu. Mam zamiar zacząć brać closterbegyt. Mój gin chciał mnie co prawda zobaczyć przed kuracja clo.... Czy którejś z Was ten lek pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki , m wypisali ze szpitala ale wyniki ma w środe a histop za 3 tygodnie , także wielkanoc spędzimy razem :) ja brałam raz clo ale mi nie pomógł pewno dlatego że mam niedoczynność i prl wysoką i m słabe nasionka a wtedy jak brałam clo to nie leczyłam niedoczynności ani prl, pozdrawiam babeczki wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezikmalinowy, będziesz miała udane święta. Gratulacje! Jak się czuje? Mam nadzieje, ze jest lepiej. Miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi że nieźle ale musimy bardzo uważać na jedzenie , zero przypraw wędzonek błonnika maleńko soli , miłego dzionka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jestem załamana :( trzeci cykl miesiączki tak skąpy że w życiu takich nie miałam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik co Ty mu dasz do jedzenia? masz juz zaplanowane? xxxxxxxxxxxxxx Terri, bylas z tym u lekarza? Nie martw sie. Zrob sobie badani. Trzymaj sie kochana. Daj znac co sie z Toba dzieje. xxxxxxxxxxxxxx Mma zaplanowana inseminacje na przyszla srode. Czy zancie kogos,kto ma niskie amh i komu iui pomogla zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia1117 Nie u lekarza z tym nie byłam , mam wizytę dopiero 9 kwietnia , i chce by dała mi skierowanie do ginekologa endokrynologa do którego mam wizytę zaklepaną na 17 kwietnia , ale to nie jest normalne cos tam mi poleciao troszkę i koniec miesiączki :(:( załamka czy to zbliża sie menopauza ?? aż sie boję :(:( ja mam dopiero 29 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ostatnio byłam u gienkologa to wspomniałam że miałam bardzo skąpą miesiączkę to mnie zlał :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane jestem tutaj nowa mam ten sam problem co wy tzn... mam 23 lata staramy sie z mezem i dziecko od 4 lat :( ja mam AMH zbyt niskie bo 1,0 a maz parametry nasienia niskie:( wiec u nas jest problem u obojga.... nie jest wesolo wlasnie wczoraj bylismy w klinice w lodzi znaczy sie w rzgowie w GAMECIE i zaczynamy przygotowania do IN VITRO:) mam nadzieje ze sie uda ................wsumie tylko nadzieja juz zyje bo ilez mozna przez cztery lata ponosic porazki??? ile mozna wytrzymac glupich tekstow juz by sie przydalo??? ile mozna ogladac szczesliwych kolezanek u boku swoich pociech??? a ja wracajac do domu od jakiej kolwiek z nich siadam przed kompem i czytam co moge jeszcze zrobic zeby byc po tej drugiej szczesliwej stronie??? no i mamy in vitro cud natury ale czy dla mnie tez bedzie cudem sie okaze gdzies kolo czerwca bo bede miala stymulacje dluzsza zeby wyprodukowac jak najwiecej pechezykow zeby je zaplodnic i wrazie czego zeby zostalo do zamrozenia!!!! powiedzcie mi gdzie wy mialyscie swoje in vitro i jak bylyscie przygotowywane? pozdrawim:) i trzymam za nas wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri, nie zalamuj sie. Za kilka dni bedziesz miala wizyte u lekarza. Jesli to kobieta, bedzie wiedziala jak wazne jest to dla Ciebie i potraktuje Cie powaznie. Skape miesiaczki sa objawem endometriozy a z tego co pamietam pisalas ze masz tego rodzaju problemy. Nie panikuj, do menopauzy jeszcze Ci troche zostalo. J ak przygotowania do Wielkanocy? Pozdrawiam. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ona232 amh 1.0 nie jest wcale takie zle. Na pewno wyprodukujesz kilka slicznych komoreczek. Powodzenia. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny ja mam pierwsze (i ostatnie) podejscie do iui. Od kilku dni biore clostirbegyt. Wielki dzien w srode (lub czwartek). Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa lekarz mowil ze nie ma rewelacjii:) ale moze tak specjalnie zebym sie zbytnio nie nastawiala na rewelke:) ale czy to tak duzo pragnac dziecka:) ja tak bardzo chcialabym chlopca:) mam nadzieje ze moje marzenie wkoncu sie spelni tak samo jak wasze:) a powiedzcie mi jakie mialyscie leki przy stymulacjii zastrzyki tez sa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa lekarze, ktorzy twierdza, ze amh 1.0 jest dolna granica normy. Czy mialas robione inne badania? Cztery lata to sporo czasu.... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona232 Witam cibie w gronie , i muszę powiedzieć że twoje AMH nie jest tu wogóle problemem jak dla mnie rewelka jedyne co to parametry nasienie o których wspomninasz , ale masz racje próbuj jesteś jeszcze taka młodziutka :) Zuzia1117 Tylko że ja nigdy nie miałam takich problemów z miesiączką , może to ze względu na to że mam za mało estrogenów? bo o ile mi wiadomo to kobiety z endometriozą mają obfite miesiączki ja miałam wręcz zawsze idealne ! ani obfite ani skąpe , a zaczeło sie jak odstwaiłam tabletki anty w grudniu bo brałam bo miałam torbiela czynnościowego :( i nie wiem co sie stało:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri, nie martw sie kochana. Poczekaj na wizyte. Jestem pewna,ze to nic powaznego. Wlasciwie szukalam informacji na ten temat. Terri, ponoc to normalne po odstawieniu antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona232, nie podchodzilam jeszcze do ivf. Chce jeszcze troche z tym poczekac. Z tego co wiem, wiele dziewczyn dostaje gonal. Kiedy zaczynasz stymulacje? Jakim protokolem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki , witaj ona :) zuziu jedzenie na parze bez pieprzu , może tylko z przypraw jeść koperek i natke pietruszki ewentualnie tyci soli , terri ja też tera miałam taki okres w sumie to chyba przez tsh i prolaktyne bo cały czas mam wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri, zuzia, ona232, lonia, coconut, saade, anuula, anowi ,andzi , i wszystkie babeczki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i smacznego jaja :D życzy bezik :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja":) p.s nie mam czasu pisać, ale zaglądam do Was dziewczyny i jestem z Wami myślami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nieźle tylko jest wychudzony bardzo ale przypilnuje go zrobie wszystko żeby lepiej sie czuł moje słonko kochane , taki bidny prosiaczek , idziemy lulu , dobranoc kwiatuszki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik na pewno Ci się uda go odkamić. Nie ma to jak kochająca kobieta... Powodzenia! Smacznego jajka i wesołego zajączka Dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×