Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

no niestety taki nawyk......... pracowałam w godz 8-16 rano dzieci do przedszkola, w pracy zapiernicz o jedzeniu można było zapomnieć, po pracy po dzieci, kompanie, sprzątanie, kolacja dla nich i spać i na jedzenie nie było czasu, a wieczorem brakowało sił, żeby coś zrobić. Mąż w domu gość, więc nie miał kto pomóc i tak jakoś sie przyzwyczaiłam mało jeść. Czasami nie jadłam przez 2-3 dni. Ale dużo piłam - napoje, herbata z cukrem. Więc zawsze jakoś się trzymałam i nigdy nie było mi z tego powodu słabo. Oczywiście w weekendy sie nadrabiało :) No i do tej pory nie potrafię zjeść np o 7 normalnie śniadania - poprostu nie przejdzie mi nic przez gardło jak nie jestem głodna. A najgorsze dni są takie jak dzisiaj czyli ciągle jestem głodna, w brzuchu burczy, ale mam dziwnie zapchany żołądek i najchętniej bym poszła zwymiotować, żeby się odciążyć. Oczywiście przez gardło mi nic nie przejdzie, no chyba, że herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumie, sama miałam taki zasuszony żołądek przez stres, że jak mnie w 13 tc ważyli to waga pokazała 42,4 kg w ciuchach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra 64kg waże, niedługo ide do lekarza i musze poprosić o przepisanie potasu. Mam wkurzajacy na maxa syndrom drgającej powieki. Łykam sam magnez w podwójnej dawce, ale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcopolo a Aspargin próbowałaś? to jest właśnie magnez z potasem w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonez kielecki dzięki serdeczne za przepis z tego tez napewno skorzystam ale pytałam o sos czosnkowy :) ale dedukujac pewnie zamiast oregano i bazyli powinnam dodać czosnek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wlasnie wstalam spalam troche bo oczy mi sie zamykaly same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonez kielecki :) dziękuje Ci serdecznie juz nie moge sie doczekać mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja właśnie niedawno miałam usg,wszystko w porządku,i lekarz po tym jak zapytałam co ma między nóżkami wspomniał o dziewczynce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti a Ty ktory tydz ? Ja mam w srode usg to bedzie 13tydz moze cos sie dowiem :) Ja mam ciezki wieczor.znow przy wc moze uda sie usnac. Jestem juz w lozku.do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele zacznę 13,w ogóle z miesiączki termin mam 22.09,a z Ełk ust na 14.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny koniecznie wejdzcie na ten topik - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3241856&start=0 dziewczyny opowiadaja o smiesznych wpadkach podczas porodow dawno sie tak nie usmialam !! i mozna sie troche nauczyc jak to wyglada jak ktoras jeszcze nie rodzila (tak jak ja) POLECAM :))))) szczegolnie na poprawe humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ;) Dzisiaj mogę powiedzieć, że się wyspałam bo spałam aż 6 godzin :D Kad przeczytałam 4 strony tego tematu i uśmiałam się strasznie :D Dziewczyny wiecie może czy w ciąży można stosować maść clotrimazolum? Zrobiło mi sie jakieś podrażnienie w okolicach intymnych, podejrzewam, że to od proszku bo ostatnio zmieniłam i już 2 razy jak wyprałam w nowym proszku mi się tak stało i zawsze ratowałam się właśnie clotrimazolem a teraz nie wiem czy mogę go użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim...tez mi smaka narobiłyście tymi plackami ze dziś je zrobie,ale całkiem inne..polecam placki z chili i te co dzis zrobie to robie tak.. Trę ziemniaki ale na grubej tarce,takiej jak się np trze ser,do tego kroje kiełbase i ogórki korniszony,jajko,maka i na patelnie...potem polewam je ketchupem..mniam,mniam Tradycyjne to bardzo lubie z cukrem i ze smietaną.. U mnie mdłości już minęły,brzuszek rośnie,rano tragedia bi nic mi nie pasowało,stałam pół godziny przed lustrem i płakałam bo co ubrałam to katastrofa..Brzuch jeszcze nie az tak duży żeby każdy wiedział ze to ciiąza i wyglądam na razie jak otyła stara baba..masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy Strachulec link kieruje na stronę główną. U mnie już jest drugi trymestr. Do lekarza idę dopiero za dwa tygodnie... A jest coś co wolno stosowac na takie podrażnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wkurzyłam,sprawdzałam ten link i miałam te leginsy w koszyku..dziś juz pisze..produkt wysprzedany..myślałam ze jak mam w koszyku to to jest zarezerwowane!! reni...ta maść to tak na prawdę jest na co innego nie na podrażnienia,dlatego w ciaży ja nie można stosować bez konsultacji z lekarzem,jeśli u ciebie to podrażnienie to zastosuj puder albo jest taki płyn z Zaji na podrażnienia..bo ta clotrimazolum jest na grzybice:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Kobiet!!! U mnie zima. Pada śnieg i jest super biało. My od 6-tej na nogach, mam nadzieję że chłopak ok 12 pójdzie spać. Mam dziś dużo rzeczy do zrobienia. Zresztą od rana działam, porobiłam przelewy - przynajmniej część. Od wczoraj nie czuję się najlepiej - mam mdłości, spać mi się chce, dziś nawet Redbulla wypiłam. Wczoraj byłam u stomatologa - nastawiłam się że zostawię kupę kasy, a okazało się że nie mam żadnego ubytku, jeden ząb do zrobienia, ale dopiero po ciąży, a ok 6 m.c. mam wejść na zdjęcie kamienia. W sumie dentysta był za darmo. Weszłam do mojej kosmetyczki - zrobiła mi hennę na brwiach i rzęsach i wyrównała brwi - też się nie wykosztowałam - całe 22 zł. Zmykam ogarnąć mieszkanie, koleżanka do mnie wpadnie na herbatę, przy okazji zostanie z Mińkiem, a ja wyjdę do sklepu do kostki do zmywarki. Czy dostałyście coś na dzień kobiet? Mój mąż nawet życzeń mi nie złożył:( A teściowa się pochwaliła, że dostała dziś kawę do łóżka, a o 5.15 tulipany od męża. Teściowie chodzą na 6 rano do pracy, dlatego tak rano:) Mówię wam, są 35 lat po ślubie a zachowują się jakby się dopiero poznali:) Tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moje kochanie dało buzi w czółko na dzień dobry,zreszta jak dziennie rano,ale wieczorkiem pewnie kwiatki dostanę bo wiem że nie zapomniał jaki dziś dzień:-)..kawkę do łóżka (zbożowa hehe) i śniadanie mam zawsze w weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
kad ... zmierzyłam sie i również jak ty mam dokładnie 87 cm i tez jestem w 11tc, tez mi sie wydaje , ze ten moj brzuch jest za duży jak na 11 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wieczorem umeczylam niech te wymioty sie juz skoncza...boli mnie troche zoladek ale to zawsze tak po wieczornych rewolucjach w wc;) ja dostalam buziaka i zyczenia rano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze życzenia dla wszystkich kobietek 🌻 u nas świętowanie dnia kobiet rozłożone na 2 dni :D wczoraj dostałam tulipany bo - jak to mąż wyjaśnił - dziś bym się spodziewała a tak był element zaskoczenia ;) dzisiaj czekały na mnie białe Michałki i kartka z wierszykiem autorstwa męża - uśmiałam się do łez :D oglądacie program O matko! na TVN Style? Prowadzi Bosacka - ta od programy Wiem co jem - bo Ona jest teraz w ciąży i program też jest o ciąży. Na razie był jeden odcinek ale może być ciekawy program. W soboty są premierowe odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od męża tulipany i czekoladki ;) Śmiał się, że chociaż raz ucieszyłam się z czekoladek bo w ciąży jestem i mam ochotę na słodycze, przed ciążą nie cierpiałam wręcz wszystkiego co słodkie a na sam widok czekolady mi było niedobrze i mąż zawsze jak mi kupował czekoladki to później sam je zjadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni u nas jest odwrotnie - mój mąż nawet nie liczy, że choć jeden mały cukierek będzie na Niego czekał :P ja nie spocznę póki nie zobaczę dna torebki - ale to nie jest zależne od ciąży akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* No i po słoneczku... Deszczowo u nas i pochmurno... Wczoraj nie miałam czasu na komputer OLIWKA witamy ;) O brzuchach piszecie...ja mam typowy już ciążowy zmierzyłam się dziś. SZALEŃSTWO ŻABKA u mnie na zgage MLEKO zawsze pomaga ;) JUPILA ja własnie stwierdziłam wczoraj że gotuje jedno i to samo wciąż. I że wędlina jedna i ta sama...i kupiłam wczoraj surowy karczek i boczek i upiekłam w piekarniku do chleba. I postanowiłam że skoro siedze w tym domu i nudzi mi sie to będe męża rozpieszczac. I jeszcze staram się ogarnąć "lodówkę" tzn chodzi mi o to że wyrzucam mnóstwo jedzenia a co za tym idzie kasy! I doprowadza mnie to do szału.A to sereki jakieś bo sie przeterminowały a to warzywa bo ZA DUŻO KUPIŁAM. A to pół smietany bo już stoi troche a potrzebowałam odrobine. Powiedziałam sobie KONIEC. I walcze z tym! ;) Ale mi narobilyście smaka na placki po wegiersku!!! Już od dawna chodzą za mną ostatnio mi mój tata zrobił on najpyszniejsze robi na świecie.Starł mi na tarce (któraś tak pisała że trze) I wtedy sa najlepsze! Ja robie w robocie kuchennym wszystko zawsze. I moje najpyszniejsze to placek polany gulaszek na to łyżka duża smietany i do tego kroje w drobniutką kosteczkę papryke marynowaną i ogórka konserwowego i taką garstkę Daje na tą smietane Mniaaaaam No MAJONEZOWA to sobie widzę że weekend WASZ ;) A z tym NFZ-tem to ja tam nie narzekam.Lekarza mam cudownego.Wiele mu zadzięczam zawsze mega uprzejmy i nie czeka się u nas długo... Porostu mój gin przyjmuje dwa razy w tyg. Przyjeżdzam troche wczesniej rejestruje sie i czekam sobie w kolejce. Zawsze zleca mi potrzebne badania odpowiada na pytania i nieraz się smiejemy razem bo ma poczucie humoru :) Ze zwolnieniem to już wogóle żaden problem! JUPILA o wlasnie przypomniałas mi że miałam sobie to z Bosacką oglądnąć ;) KEITI dziewczynka ;) Super...ja idę w 16-tym tygodniu zoabczymy czy się dowiem co we mnie siedzi ;) Ja bym strasznie chciała Szymka STRACHULCU szkoda że Ci się nie udało kupić legginsów. Mnie się podobają te z zameczkiem 7/8 ;) Ja się własnie zajadam pyszna karpatką od mamy ;) Najlepszego kobietki... :* I u fryzjera byłam,zrobiłam farbę, kurację arganową i wyregulowałam brwi ;) Odpoczełam i czuje się świetnie W ramach Dzień Kobiet dostałam na tego fryzjera własnie ;) Mój M lubi pratyczne prezenty.A że dziś pojechał znów w delegacje to na tulipana nie liczę-bo wróci późno w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×