Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Dziewczyny co do Mustelli to ja stosuje od samego początku jak tylko zrobiłam test. Mam podwójny krem na rozstępy i oddzielnie krem wzmacniający do biustu. Co do działani antyrozstępowego, to się nie wypowiem, bo zobaczymy co będzie po ciąży. Natomiast krem do biustu bardzo lubię, bo zmniejsza napięcie i bolesność piersi i sutków - ja to czuję. Oba są wydajne używam juz 2 miesiąc i zużyłam jakąś połowę może. Ja kupuję w SuperPharm i za krem na rozstępy dałąm 69 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na drewniane łóżeczko niestety nie mam miejsc w sypialni i oglądałam na necie takie turystyczne z przewijakiem,budka,moskitierą funkcja kołyski,na 2 kółkach i z boku kieszenie,regulowana podłoga,lekkie z materiału i w plener się przyda jako kojec za 250 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ważne to cokolwiek stosujecie (oliwki, balsamy) to trzeba stosować również po porodzie. Czytałam na innych forach, że dziewczynyn stosowały kremy całą ciążę i było super, po porodzie odstawiły i rozstępy wyszły jak już chudły i gubiły ciążowe kilogramy. Tak więc musimy się nastawić na dłuższe smarowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja płaciłam bodajże 123zł + wysyłka za 400ml Co do rozstępów to ja myślę, że największy wpływ mają tu geny :) Jak się będzie miało duże skłonności do rozstępów to się ich nie uniknie i żadne kremy czy oliwki nie pomogą ale myślę, że zawsze w pewnym stopniu można to zminimalizować właśnie dbając o skórę ;) Nieważne czy zwykłą oliwką czy specjalnym kremem. O elancylu czytałam dużo pozytywnych opinii więc postanowiłam wypróbować, będę stosować na przemian z oliwką, pojemnośc 400ml powinna na długo wystarczyć. Dziewczyny ja szukam jeszcze jakiegoś dobrego balsamu nawilżającego bo mam strasznie przesuszoną skórę na nogach i rękach. Stosuję nivea mleczko w granatowym opakowaniu, przynosi ulge i jest super ale to bardziej na noc bo jest ciężkie i wolno się wchłania. Znacie jakiś lżejszy balsam dobrze nawilżający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka..jak patrzałam na wymiary to te moje ma 70x120,drewniane chyba wieksze jest.. http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-kolyska-przewijak-4-w-1-i3012580913.html mi o takie mniej wiecej chodzi i pomijając te wymiary bo być moze jest takie samo to chodzi mi o to tez że jest lekkie i w plener jako kojec będzie.My dużo jeżdzimy w sezonie bo mam przyczepe campingową więc się przyda a dublować się nie opłaca,zeby w domu było jedno a na wyjazd drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni89 ja używam kremunawilżającego DEXERYL. Jest super nawilżący nie zostawia plam na ubraniach i chyba będę go używać do nawilżania brzucha. Myślę że się nada :) za dużą butle w aptece płąciłam 29,90, chyba tam jest 500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka092 popieram cię lepiej używane a porządne niż nowe byle co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie pisałam bo jakoś tak nie było czasu. Wiecie co mi się ubzdurało ostatnio (nie wiem czy to przez te hormony);-P - że kupię sobie gitarę i nauczę się na niej grać. Jak myślicie czy to dobry pomysł? Będę siedziała w domku i się nudziła to chociaż będę miała zajęcie. A zawsze o tym marzyłam. Gra z Was któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, popytam w aptece czy mają któryś z tych kremów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka - mi sie z kolei ubzdurało,że bedę haftowac, żeby sie nie nudzic i właśnie przeglądam zestawy do haftowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie dziewczyny! Ja pracuję, do domu wracam koło 19, tak więc nie ma czasu na dodatkowe zainteresowania. A tak wogóle to do kiedy zamierzacie pracować w ciąży (jeśli zdrowie pozwoli)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam oliwke z Johnsona dla kobiet w ciazy. ona jest super nawilzająca i specjalnie dla naszych brzuszków i ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem od początku na l4 ze względu na złą sytuacje w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma pracę, ktora nie zagraża to można pracować. Ja ze względu na to, że moja praca jednak jest przeciwwskazaniem to poszlam na zwolnienie. A zresztą bardzo źle się czułam. Jednak lepiej wymiotować do swojego kibelka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od początku na l4 ze względu na bóle brzucha. Jadę za chwilę do lekarza, mam nadzieję że będzie wszystko ok. Miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz rwy kulszowej, którą niestety mam ogólnie czuję się bardzo dobrze. Więc tak sobie codziennie kuleje rano do pracy:) I tak myślę, że do maja/czerwca popracuje. Może z 3 trymestrem zwolnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam prace szkodliwą bo w aptece. na stojąco 8 h przed komputerem trzeba sie nachodzic do magazynów. nazdzigac skrzynek z towarem. a ludzie kichają i kaszlą wprost na farmaceute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak planuje ale co będzie nie wiem.Na dzień dzisiejszy czuje sie w miare dobrze,do pracy mam jakies 10 minut.spacerkiem wiec troche ruchu..wprawdzie zimno no ale już nie długo.W pracy z ludżmi to tak inaczej a w domu u mnie pustka.Moje kochanie wraca dopiero o 18,córa z uczelni o 20 syn mieszka u mojej mamy,tylko piesek mój kochany sam siedzi a tak byłby ze mną hehehe Nie wiem jeszcze co bedzie mój szef chcial zrobić,bo jeszcze nie wie ze jestem w ciaży i że planuje w pracy pojawic sie za 3 lata,wiec moze bedzie chciał żebym poszła na l4 a on sobie juz kogos przyjmie na moje miejsce ... a jak nie to tak w 7 pójde bo już mi za biurkiem bedzie ciężko te 8 godzin wytrzymać siedząc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam że są oliwki dla ciężarnych. Chyba podskocze do rossmana wracając z dziesiejszego usg. cóż ja bym zrobiła bez Was dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓżOwY sTrAcHuLeC az na 3lata? fajnie z dzieckiem tyle posiedziec, ale musisz miec wyrozumialego pracowdawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka mój pracodawca o moich planach na razie nic nie wie,ale mam prawo być rok na macierzyńskim(tym bardziej że płatny cały rok) a potem wychowawczy też płatny z MOPS 24 miesiace to czemu nie skorzystać??:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom ale z Mopsu to chyba jakies grosze co?i nie dla kazdego? ja tez mysle o rocznym macierzyńskim, lepsze to 80% niz praca i zostawicc dzidzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mopsu to z rodzinnym jakieś 500 zł a,le dochód ci nie może przekroczyć 536 na osobe z tym ze twój dochód bedzie jako utracony,wiec nie będą go brali pod uwagę... macierzyński z tego co czytałam jest przez pół roku płatny 100% potem tylko 60% ale masz prawo dorobic nawet w tej samej firmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×