Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Nie mam kurde czasu bo robimy z młodym laurkę dla babci a chętnie bym popisała... AMY u mnie na przeziębienie doskonale spisał się Prenalen-Polecam. ŻABKA gratuluje kochana córeeeeczki :* MARCOPOLO dopada Cię jakaś depresja ciążowo-zimowa mam nadzieje! Ja mam chłopaka i marze o drugim chłopaku strasznie! I trzeci też by mógł być chłopak gdyby nie fakt że zamykam po tym fabrykę. Ciesz się kochana!!!Najważniejsze że dzidziuś zdrowy.Jak się urodzi to potem nam napiszesz że nie wiesz jakby to było jakby go nie było! Pozatym jeszcze nie masz 100% pewności prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI jaki brzuszek ładny ;) Powiedź mi jakiej firmy masz łużeczko to co maly po nim skacze?Bardzo mi się podoba! ;) Jak kiedyś młody swój pokój posprząta to Wam pykne zdjęcie haha ;) Uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
zabka092 gratuluję córci, ja jutro idę na usg i zobaczymy co nam bocian ma zamiar przynieść. A, w końcu udało mi się zrobić i wrzucić fotki do naszej galerii brzuszków. Lecę zobaczyć co dzieje się w Watykanie bo słyszę jakieś zamieszanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity łóżeczko kupowałem synkowi z disneya z kubusiem puchatkiem wyrytym w drewnie. Bardzo mi sie podobało No i okazało sie praktyczne rozmiary 70x140 więc na jakiś czas starczy. Narazie odkrecilam mu tylko jedna ścianke ale pózniej jak sciagne druga to ściąga sie jeszcze od spodu takie części i składa na zgrabniutkie niskie łóżeczko dziecięce. :) Dla drugiej dzidzi planuje turystyczne bo będzie potrzeba aby wyjechać z pokoiku gdyby malenstwo nie mogło spać aby nie budziło starszego :) Amy10 synek 21 marca skończy 14 miesiecy :) będzie miał 20 jak drugie sie urodzi. A w jakim wieku jest Twój synek ? A z inne beczki to wkoncu sie doczekałam byłam dzisiaj na pierwszym usg i nie mogłam oderwać oczu. Malenstwo fikalo koziolki i kręcilo sie wokoło :) niezapomniane chwile :) . Pani niestety powiedziała mi ze za wcześniej aby stwierdzić płeć choć ja upieram sie ze widziałam ogonek;) Zrobione badania karczek zmierzony podobno raczej wszystko w normie na wyniki czekać powinnam do 2 tyg. Gorsza wiadomość to przysłali mi dziś wyniki morfologii i niestety anemia hemoglobine czerwone krwinki i jeszcze cos trochę poniżej normy. Jestem załamana bo wogole nie mam apetytu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam datę z usg wyszło na 17.09. :) z synkiem z tego samego usg wyliczyli mi co do dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no się załatwiłam, katar jak z Łodzi do Warszawy, kaszel, właśnie piję herbatę z sokiem z malin. Zimno mi niesamowicie. Do tego mam mdłości no i spać nie mogę. Postaram się Dominika sprzedać teściom na kilka godzin, teść będzie ok 13, to chociaż do 19 niech go zabierze, a ja w ciepłym łóżeczku się pouczę, mam angielski o 18 a nie chcę odwoływać, poza tym rano przyjeżdżają faceci od krat. Mam nadzieję że Dominika nie zarażę. Agi, mój syn w maju skończy 2 lata. Różnica będzie ok 26 miesięcy. Ja jutro odbieram wyniki na toxo, morfologię, hormony i mocz. Ciekawa jestem jakie będą? Zmykam, dopiję herbatkę i może się położę koło meża, ale ten katar nie da mi leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kamiira.............29......18.09.13...........Nowa Sól.................?.... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mój mail kamila_z15@wp.pl też poproszę o hasło u mnie niewiele widać, chyba nawet wcale, tylko ja coś tam dostrzegam, mam warstwę ochronną w postaci tłuszczyku i to pewnie dla tego obraz zaburzony ;) a przytyłam 1-2 kg, muszę się w miarę możliwości pilnować bo mam skłonności do tycia. Ćwiczycie coś, ruszacie się? Mi na początku lekarz zabraniał bo było trochę zagrożenie, ale pokonałam to i już sobie na kijkach śmigam. kilka razy w tyg po ok godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamirra ja nie ćwiczę, chociaż na początku ciąży obiecałam sobie że będę. Ale u mnie jak urok to przemarsz wojska. Najpierw w 6 tyg zagrożenie poronieniem - szpital, 9 tydzień odwodnienie+zapalenie zatok- szpital, koniec 12 tygodnia a ja na maxa przeziębiona i wracają wymioty, pół nocy z toalety nie schodziłam. Nie wiem co będzie dalej. Dziś dziadkowie zabierają Dominika do siebie, po to abym mogła odpocząć i poleżeć. Zmykam ubierać się, zaraz panowie od krat będą. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja;) dzis obudzilam sie juz przed 7 takze zbiore sie i pojde szybciej do siostry i jej chlopakow. wogole nie wiem czy dzis nie pojde tam na nocke;) no i dzis przychodza do mnie kolezanki na ploty jedna tez jest w ciazy tyle ze rodzi w siepniu;) zjadlam sniadanko i na razie czuje sie ok odpukac...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak sobie mysle skoro termin mam na 14,09 to dzis mijaja 3miesiace..jejku jak ten czas zlecial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Agi i gr@niska ładne brzuszki ;) Już powoli się zaokrąglają ;) Amy mi na takie przeziębienia pomaga mleko z czosnkiem i masłem, do tego duuuużo herbaty z lipy z miodem i cytryną. Na katar w pierwszym trymestrze smarowałam pod nosem maścią majerankową kilka razy dziennie. Ogólnie polecam czosnek ;) Dobry na wszystko. Oczywiście z umiarem. Na kaszel syrop z buraka lub z cebuli. Ja nigdy nie biorę leków, leczę się domowymi sposobami i póki co zawsze skutkowały. Za mną od wczoraj chodziły frytki :D I zrobiłam sobie na śniadanie :D Dzisiaj będzie taki ponury dzień, pogoda brzydka, za oknem śnieg, zimno a mnie jeszcze boli kręgosłup i głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) ja niedługo do pracy, my dziś przymusowo rozłączeni, ja spałam na materacu, mój chory na maksa (tydzień zwolnienia, antybiotyk) na razie się trzymam, Amy ja piję dziś sok z czarnego bzu rozcieńczony gorącą wodą- podobna kopalnia witaminy C :) życzę miłego dnia :) ps. Rarity wstępnie jak się dowiadywałam- składki społeczne na zasiłku chorobowym nie są płacone.. (informacja od Pani z firmy zewnętrznej, która liczy nam listy płac), poszukam jeszcze jakiś artykuł i Ci to wyślę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni 89 mnie tez boli kregoslup od 3dni masakra, wczoraj sie gin smiala jak wstawalam u niej po usg mowie ze mnie tak plecy bola no i mowila ze to normalka, wiem ale czuje sie jak stara babka;)) u mnie slonce za oknem pieknie swieci ale na dworzu podobno zimno, pokazuje mi - 14stopni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️)) 🌻 Żabka gratuluję na-90%-córki ;) 🌻🌻 co do przeziębienia to ja przeszłam je w 9 tc i kurowałam się domowymi sposobami (herbata z cytryną lub malinami, miód, czosnek) a z medykamentów jedynie tabletki do ssania Tantum Verde. W sumie po 3 dniach byłam praktycznie zdrowa tylko ja niestety miałam też stan podgorączkowy 🌻🌻🌻 Co do aktywności fizycznej to ja niestety jestem z tych jej unikających:P ale jesienią kupiłam sobie rower -taką miejską damkę - i mam nadzieję, że pojeżdżę trochę przynajmniej do wakacji. Muszę zapytać lekarza czy nie ma przeciwwskazań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila dzieki w sumie zawsze chcialam chlopaka a od jakiegos czasu nastawila sie na corke nawet mowilam do niej Hania ;) u nas duzzo chlopakow moja mama ma 2 wnukow Marcina mama ma 2 wnukow 1 w drodze tez wnuk i jedna wnuczke wiec dziewczynka jak najbardziej wskazana;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rowerze to tylko na własną odpowiedzialność, ryzyko upadku no i uderzenia się w brzuch jest spore, dlatego zostaje tylko stacjonarny, choć przyznam się że jeżdżę do pracy, bo nie mam wyboru,jestem ograniczona czasowo, mam 2 km, jeżdżę bardzo wolno i ostrożnie, mamy ścieżkę rowerową, bardzo uważam. Za mną od jakiegoś czasu chodziły lody i frytki, no to wczoraj mąż kupił, zjadłam loda, a frytki na inny dzień, bo dziś na obiad mąż zrobi pieczone ziemniaki w piekarniku, mniam. Często tak jak Wy mam zachcianki, ale jak już to mam zjeść to mi jakoś przechodzi i już tak się z tego nie cieszę... U mnie dziś rano -17, rowerem nie jechałam, bo na szczęście samochód miałam wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka ja tak wstawałam ostatnio u kardiologa jak mi robił ekg :D W ogóle nie mógł mnie zbadać bo wierciłam się i nie mogłam ułożyć, tak mnie plecy bolały a w domu leżę z poduszką rogalem i jaśkami pod tyłkiem bo inaczej nie da rady. U mnie w rodzinie sami chłopcy, tzn wnuków jeszcze moi rodzice się nie doczekali (teraz juz tak ;)) ale mam 4 braci i ja byłam sama, wymarzona córa taty :D I mimo, że z samymi facetami się wychowałam to zawsze chciałam mieć chłopca, jak będzie dziewczynka to oczywiście też będę się cieszyć bo teraz jak jestem w ciąży to mi wszystko jedno jaka płeć, ważne tylko żeby zdrowy był dzidziuś :) Co nie zmienia faktu, że chciałabym się w przyszłym tygodniu dowiedzieć czy nic się nie zmieniło od usg w 13 tygodniu bo już chciałabym wyprawkę kompletować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się bała na rowerze jezdzić ,zwłaszcza że teraz sama chodzę jak pijana i potykam się o wszystko, tak jakbym równowage nagle tracila. Wczoraj sobie nogi balsamem smarowałam a w łazience mam część jakby podwyższoną i na tej częsci jest wanna, kanbina prysznicowa i umywalka i tak noge opierałam o ten podest, że nagle zaczęłam się chwiać i dobrze, że się wanny złapałam bo poleciałabym do tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm sama nie wiem z tym rowerem...w grę wchodzi tylko jazda po chodnikach i ścieżkach a nie leśnych ostępach ja na frytki też miałam jazdę ostatnio - kilka dni za mną chodziły i w końcu uległam pokusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zdjecia poszly ja kiedys tez slyszalam ze rower nie ale w sumie nie wiem dlaczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo rowerowa, to moja ulubiona forma ruchu, dopóki śniegi nie spadły i nie byłam w ciąży to jeździłam prawie codziennie i teraz czuję się jakby mi coś odcięli:( też kręgosłup mnie boli ale czuję się dobrze, nie mam zawrotów głowy ani nic z tych rzeczy więc do pracy powoli sobie jeżdżę, oczywiście przestanę gdy tylko organizm zacznie dawać niepokojące znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wspólłczuję zabka092. Ja mam "tylko" mdłosci, parę razy wcześniej wymiotowałam ale teraz spokój. Same mdłości tez potrafia dopiec. Miejmy nadzieję, że juz niedługo bedzie lepiej. Ponawiam prośbę o hasło do skrzynki, mój email w2323@interia.pl Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z tą Kafeterią nie halo 😠 widzę, że temat na górze bo ktos coś napisał, wchodzę a tam cały czas widać ten sam wpis i nowa strona się nie ładuję...otworzyłam forum w Explorerze i dopiero zobaczyłam nowe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×