Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Hej dziewczyny chwile tu juz nie pisalam :) dzisiaj bylam na USG i widzialam dzieciatko ;) fajnie juz widac nie tak jak ostatnio w 8 tygodniu wszystko dobrze a wyniki mam takie ze lekarz powiedzial ze z takimi to do wojska moge isc :) pierwszy raz bylam z moim narzeczonym - spodobalo mu sie :) dziecko ma 5.5cm bez nog (podkurczylo i lekarz nie mogl zmierzyc) tc wg CRL to 12tydzien i 4 dni a wg moich obliczen to 13 tydzien dzisiaj zaczelam :), doktor mowil ze dziecko spi bo nie wykonywal zadnych ruchow i zachcialo mi sie smiac i zasmialam sie i wtedy zaczelo podskakiwac w brzzuchu i sie obudzilo i zacelo wymachiwac raczkami :) ale sie smialismy z tego, plci niestety nie mozna okreslic bo jeszcze za wczesnie, mowil ze moze za jakies 1.5 miesiaca dopiero, USG prenatalne musze zrobic w innym osrodku bo lekarz powiedzial ze maja lepszy sprzet itp. a on chyba najgorszego nie ma bo gabinet ma full wypas ale za wizyte tez duzo bierze bo 200zl wiec chyba go zmienie bo nie wyrobie z wydatkami :) na pierwszej wizycie myslalam ze tyle wzial bo robil mi duzo badan no ale teraz bylo tak samo wiec pewnie to jego standardowa cena :/ co wizyte daje mi jakies prezenciki teraz dostalam gazete mama i dziecko, cztery katy, sudokrem, johnson & johnson plyn do kapieli 3w1 taki malutki i jeszcze poradniki o wyprawkach itp. swietne sa - bede miala co czytac :) ahaa piszecie o owocach itp. mi dzisiaj lekarz powiedzial zebym sie pilnowala (choc przytylam 1.5 kilograma) szczegolnie jak mu powiedzialam ze moja mama w ciazy przytyla 30kg i mam tendencje, przytylam z 59 do 60.5 kazal nie objadac sie owocami, nie pic duzo sokow, nie jesc pikantnego i nie solic duzo, powiedzial ze jak teraz sobie pofolguje to pozniej przytyje 20 kg, ze powinnam zostawic sobie rezerwe na nastepne miesiace i najlepiej jakbym w ogole nie przytyla a ja i tak ciesze sie ze tak malo przytylam bo czasem po talerzu spaghetti juz mialam kilo wiecej a teraz 3 miesiac ciazy za mna a ja tylko 1,5 kg szok! najlepsze jest to ze przytylam tylko te 1.5 kg a w talii 10cm wiiecej i skad to sie wzielo?? Dodam ze korzystalam z roznych wag i wskazuja tyle samo tez jem duzo kwasnych rzeczychociaz slodkie tez ale mam zachcianki bardziej na kwasne niz na slodkie, no ale ja zawze uwielbialam ogorki wiec wiedzialam ze bede je sloikami wcinac :D Mowiliscie ze tu tak cicho to teraz macie rozpisalam sie tak ze bedziecie czytac pol godziny ehehhe :) niedlugo wysle zdjecia z USG na maila:) Dzisiaj zamowilismy obraczki, mielismy niezly dylemat ale w koncu udalo nam sie wybrac. Juz sie nie moge doczekac kiedy bede je mogla nosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Amy. no teraz troche lepiej ze mną. wapno łyknełam i ruonoskorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, za oknem zimno, ale słonecznie. Ja już po śniadaniu. Mam kłopoty ze spaniem, siedziałam do 2 w nocy a o7:30 wstałam. I nie chce mi się spać. Mam ochotę pójść do Kościoła, ale zastanawiam się czy z tym przeziębieniem wychodzić? Może lepiej nie. Dziecko dzisiaj wraca do domu, trzeba ogarnąć, może coś ugotować? Śniło mi się że robiłam murzynka - może to jakiś pomysł? Miłej i spokojnej niedzieli wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne to jest, kiedys tez tą stronę wklejałam:) ja na sniadanko wcinam wczorajsza zupke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
hej wszystkim :) poprosze na meila hasło do wspolnej poczty moj meil aga803@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulagagula - wysłałam hasło:) Moja desperacja doprowadziła do tego że ja nie znosząca żurawiny jadę po żurawinę. Mój pęcherz doprowadził mnie do ostateczności, boli mnie jak ch.... Tabletki Żuravitu nie pomagają, teściowa mówi że sama żurawina powinna pomóc no to jadę kupić. Się zobaczy, do tego jest mi mega niedobrze, może kupię sobie jakąś mieszankę studencką. Dobra mąż gotowy, zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
Dziekuje za hasło :) podajcie prosze jeszcze raz wrzesniowego meila bo szukam i znaleść nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
mam hasło mam meila ale cos nie tak, wyskakuje, ze hasło lub login nieprawidłowe, loguje sie na poczcie interia- czy tez dzis ktos ma problem z logowaniem? czy może cos zle wpisuje, pomocy dziwczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ale wczoraj była cisza na forum:) Ja zaraz pod prysznic i do ZUS, banku i po me dziecię - nie widziałam go od piątku - tęsknię strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) witam z nad sniadanka:) cos mnie wzielo na makaron z jajkiem:) wczoraj po 11 wyszlismy na spacer z M. pozniej prosto do rodzicow jego bo na 13 zaprosili nas na obiadek.wyszlismy stamtad po 17 wiec zanim bylismy w domu to bylo przed 18 poznej przyszla kolezanka a ja bylam taka padnieta ze jak ona poszla to ja wykapalam sie obejrzalam film i poszlam spac;) poczytalam Was ale nie mialam sily pisac;) mam nadzieje ze po weekendzie bedzie Was wiecej spojrzcie ile jest nas w tabeli, a ile nas pisze teraz regularnie:(( no nic milego dnia ja musze isc poznij do znajomej ktora rozliczy mi pity i do sklepu po plyn do czyszczenia pralki i musze pranie zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja piszę na forum tylko w dni robocze, przynajmniej dopóki pracuję, bo mam tu dużo czasu na komputer, a w domu popołudniami czy w weekend już mi się nie chce, szkoda czasu. U mnie 14 tydz i mdłości nadal są, też mam dość, a co gorsza tyję chyba za bardzo, muszę zacząć się pilnować, bo bez sensu wpadają słodycze albo jakieś podjadanie, także od dziś z tym walczę. Trzeba jeść z głową z korzyścią dla dziecka. Miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam spore problemy rodzinne i przepraszam, ale jakoś ciężko mi tu pisać i się uśmiechać.. Mam nadzieję, że za kilka dni wszystko się jakoś unormuje i będę w stanie znów wrócić do żywych. Ściskam Was mocno, udanego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja niedawno wstałam, zaraz będę się brała za robienie śniadania, chyba dzisiaj jajecznicę zrobię. Boli mnie ząb od wczoraj, muszę zadzwonić i umówić się do dentysty bo ząb jest do usunięcia, tylko boję się czy nie zaszkodzi dziecku? Wiem, że leczyć w ciąży można ale czy usuwać tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamirra a może jakieś suszone owoce podjadaj? Ja od wczoraj jem różne suszone, poza tym suszone mnie popędziły, miałam straszne zaparcia:) A dziś zamierzam przynieść sokowirówkę z piwnicy. Majonez trzymam kciuki aby sie wszystko ułożyło:) Cześć Żabko:) Zmykam suszyć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mamy poniedziałek, ale tak piękny i słoneczny ze żyć się chce po tych zawiejach.Wczoraj wybrałam się na zakupy, bo zaczyna mi się kryzys garderobiany, żadnych spodni już nie dopinam. Odwiedziłam parę sklepów i przeraziłam się ile kosztują spodnie ciążowe, chciałam jakieś fajne dżinsy, ale coś takiego to 130-150zł na dzień dobry. Oj, jak mnie głowa rozbolała, nie wiem od czego bardziej, od tych cen czy łażenia po galerii. No i przeprosiłam się z ciuchlandem i tam kupiłam 2 pary fajniutkich spodni i to H&M za 30zł! A nowych poszukam na Allegro o wiele taniej. Do tej pory nic ciążowego jeszcze nie kupowałam oprócz balsamów na rozstępy no i widzę że muszę nastawić się na poważne wydatki bo i wyprawka dla dziecka do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i założyłam sobie konto na Kafeterii bo już jestem tu na dobre, warto mieć pewność że nikt nie podszyje się się pod mój nick:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim dawno tu nie pisałam. Ostatnio się rozleniwiłam. Nie mam ochoty na nic, na spacery, na sprzątanie, w domu wielki bałagan, a niedługo święta. Niestety od dwóch dni bardzo bolą mnie zęby. mam przynajmniej 3 dziury do zaplombowania, muszę iść do dentysty ale się bardzo boje:-( Podobno w ciąży zęby się szybciej psują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze Groniska ze jestes na czarno juz;) ja wlasnie przerabiam bizuterie dla znajomej bo musze dzis oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 widze że mamy podobny problem;-) musisz powiedzieć u dentysty że jesteś w ciąży, on dobierze specjalne znieczulenie. Wyczytałam też że wizyta w ciazy u dentysty jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka no mi właśnie koleżanka, która jest w ciąży też mówiła, że konieczna jest wizyta u dentysty w ciąży. No cóż, czas się przemóc. Chociaż nie każdy dentysta też chce się podjąć leczenia zębów kobiety w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też muszę iść do dentysty, odwlekam to w nieskończoność:P też nie mam jeszcze nic dla dziecka, ani dla siebie, po siostrze mam 3 pary spodni ciążowych, na razie pasują w nogach, zobaczymy co potem, a póki co jeszcze chodzę w starych spodniach, dopinam się.. no musze coś na rozstępy kupić, na razie używam tylko oliwkę nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w I ciąży miałam 8 zębów do zrobienia, spowodowane to było wymiotami. Ale Pani dentystka wyleczyła. Dobierała mi specjalne znieczulenie. Byłam u dentysty 2 tyg temu, ponieważ bolały mnie zęby w górnej szczęce i na szczęście okazało się że ból spowodowany jest zapaleniem zatok. Poza tym ok, mam do zdjęcia kamień, ale to za jakieś 3 miesiące, bo teraz nie można. Aha mam jeden ząb do zrobienia, ale dopiero po ciąży - Pani doktor nie chce go ruszać, zrobiła mi opatrunek i miesiąc po urodzeniu będziemy go robić, chyba że trzeba będzie wcześniej działać to będzie działała. Ale woli nie, bo to 8 i wskazanie jest na kanałowe, a w ciąży kanałowe nie jest wskazane. Mam lenia, powinnam już wychodzić, a wcale mi się nie chce ruszyć z domu, czekam na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę kupic sobie już ciążowe ubrania bo w nic nie wchodzę. Chodzę w legginsach ale bluzki już ciasnawe. Nawet bielizna za mała. Ciekawa jestem ile przytyłam. Baterie w wadze mi się wyczerpały a mąż już od 2 tygodni kupuje ;) W piątek idę do lekarza więc się zważę i zobaczymy ile przytyłam. Ale ogolnie widać, że w udach i tylku mi przybyło bo wcześniej w ogóle pupy nie miałam a teraz mąż mówi, że w końcu jest za co złapac :D No ale nie cieszę się tak bardzo bo mimo, że nie miałam nigdy problemów z nadwagą to teraz się boję, że dużo przytyję i będzie mi ciężko to zrzucić, zwłaszcza że nigdy się nie odchudzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×