Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Pszczolineczka Ty robisz herbate z imbirem takim swiezym czy z torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kroje plaster imbiru obieram ze skórki, wrzucam do kubka z herbatą i zalewam wrzątkiem i ten imbir zostaje do końca w kubku. Ale mam też taki dzbanek termos i tak samo robię, tylko więcej imbiru bo dzbanek ma 1l i jak ten imbir posiedzi w tym termosie to da się go wyczuć wyraźniej. Ja to jeszcze dodaję jeszcze goździk, pomarańczkę limonkę, cytrynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co na nudności i przeciw wymiotna to jest dobra czerwona herbata ale czy w każdych przypadkach to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
czesc dziewczynki!! Macie juz wybrane wozki? ja duzo googlalam i zdecydowalam sie na emmaljunga edge plus fotelik do auta z adapterem(mozna mocowac fotelik na wozku bezposrednio, co ulatwia podrozowanie z maluchem) uzywala ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też sypie,w pracy grzeje sie takim piecykiem na paliwo a śmierdzi to dziadostwo, może potem właśnie z tego powodu mnie tak muli wieczorami bo się na wdycham tych oparów 8 godz.feeeee. U mnie w domu wszyscy na chłopca,moja córa i partner już imie wybrali NATANIEL,synowi to obojętne,ale mi tak sie wydaje ze córa bedzie.Moja mama to w ogóle oszalała,stara baba hehe ale głupieje,ciuszki juz kupiła,tyle ze wszystko niebieskie...dom wariatów.. Córa jak sie dowiedziała(ma 21 lat) że bedzie mieć rodzeństwo to się popłakała,ale na drugi dzień była w pepko i jak wróciła to juz od progu krzyczała jakie fajne czapeczki widziała:-)Pare dni temu pojechała do babci(moja mama) i na strychu grzebała w książkach..przyjechała do domu z pełna reklamówką,ja mówię ...a ty co tam masz...bajki,a co będziesz czytać Natanowi..a ja mówie ..jak to co kryminały w końcu ojciec policjant..:-) Wszyscy powariowali hehe A jak u was z ta informacja jeśli macie juz dzieci,jak to przyjęły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️)) dziewczyny czytałam gdzieś, że wbrew pozorom wymioty i mdłości to oznaka, że jest wysoki poziom hormonów odpowiedzialnych za utrzymanie ciąży - więc tak naprawdę trzeba się z tego cieszyć ;) mnie w sumie zemdliło może 2 razy ale nie wymiotowałam...zachcianek kulinarnych też nie mam innych niż przed ciążą...na słodycze zawsze byłam chętna, od czasu do czasu mam mega potrzebę wypicia lodowatej cherry coke w sumie to czuję się jak gdyby nigdy nic i sama nie wiem czy to dobrze czy nie :P patrzę, że niektóre solidnie zabrały się za kompletowanie wyprawki :D ja na wiosnę wybiorę się do Ikei chyba po mebelki i inne pizdryki a ciuszki też zacznę kupować jak się zrobi wiosennie bo teraz to się nosa z domu nie chce wystawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na razie oglądam i oczopląsu dostaje,mam jeszcze trochę czasu na kupowanie.Na allegro oglądałam i tak ze 3 mi w oko wpadły,ale nie kupuje jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
wiem ze drogi, ale ponoc bezpieczny i stabilny, ogolnie ma dobre komentarze. W sensie caly asortyment tej firmy. podobal mi sie tez chicco czy jakos tak (ten byl dosc tani) ale ponoc sa niebezpieczne, tak dziewczyny pisaly i odradzaly, wiec odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chłopaki byli zdziwieni i powiedzieli że kłamczucha jestem że nie będzie dziecka a ja pytam dlaczego tak uważają a oni na to bo jesteś chuda to nie będziesz miała dziecka :D ale jak już przemyśleli to ucieszyli się i chociaż zawsze wołali siostrę bo brata już mają to teraz słyszę że brat to będzie Max a siostra to oni nie wiedzą jak jak my (ja i partner) chcemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓżOwY sTrAcHuLeC Fajnie że masz tak dużą córkę i że rodzinka oszalała z radości :) U mnie narazie tylko kilka osób wie jeśli chodzi o moją i partnera rodzinkę (2 razy miałam nie fart,więc nie chciałam zapeszać) jutro mam usg aż się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
asiula nie otwiera mi sie ten wozeczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ok cos sie tam literki z tylu wkradly w adresie. poszlo chodzi Ci o ten wozek firmy Kunert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
a ten wczesniejszy tez ialas tej firmy? ja znalazlam to i szczegolnie przedostatni komentarz mnie przerazil: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4876859 ale moze to konkurencja wypisuje? nie wiem juz w co wierzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka Z racji tego że mam już 2 smyków to przerobiłam kilka wózków i powiem szczerze że samemu można sprawdzić wózek czy jest wywrotny i na ile wygodny.Ja osobiście nie lubię małych kół to mordęga dla mnie i nie cierpię tych kół które się okręcają to też dla mnie było przekleństwo.Ja zawsze uważam że muszą być duże koła,piankowe lub pompowane i najlepiej taki by za pół roku nie trzeba było go zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
sliczne kolory:) ogolnie to widze ze tych firm jest straaaaszzzzniiieeeee duzo:)) i byc tu madrym. Ja mieszkam w szwecji i bylam w sklepie i byly 3 albo 4 firmy. oczywiscie szukalam tez z polskich stron internetowych jak np bobowozki. te polskie maja na prawde mnostwo slicznych kolorow. z emmy sa od czarnego przez milion odcieni szarosci po bez i biel i koniec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
w sklepie jak pobawilam sie takim ze skretnymi to mi sie wydawal bardzo wyggodny. Ale pewnie co innego w sklepie a co innego w terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula74 ten wózeczke co dodałaś link jest świetny, pokażę mężulkowi jak przyjdzie z pracy :) ja nie mam doświadczenia w wózkach więc chętnie poczytam wasze rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
wow sliczne sa:) najbardziej mi sie podoba czerwony i niebieski w babelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka nie posiadam własnego transportu typu auto więc muszę mieć lekki(tramwaje,autobusy,mieszkania i inne instytucje)i wygodny wózek.Nie lubię z kręconymi kołami dlatego że różnie jest z naszymi ulicami chodnikami czy torami tramwajowymi jak się gdzieś przekręcą i staną w poprzek to można cholery dostać a jeszcze zimą jak jest np. dużo śniegu tak jak dziś u mnie to już masakra,dlatego JA OSOBIŚCIE widzę dla siebie tylko z dużymi i na stałe kołami.Owszem kolorów jest całe mnustwo że nie wiadomo jakie wybrać :D i mają dużo przyborów których już nie trzba dokupywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI jak wrzucacie sobie moje linki z wózkami to jedzcie ze stronami do dołu tam są podane najróżniejsze kolory tych wózków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
no wlasnie na sniegu... kurde jeszcze jednak musze to wszystko przemyslec:( ceny tych wozkow co pokazujesz sa mega kuszace:d poszperam w necie i zobaczymy na co wpadne;) tez pytanie ile za transport wezma ale znajac zycie pewnie z 300 pln bo to duze jest:) kiedy te mdlosci sie skoncza??!! niby 13 tydzien a ja dzisiaj znow umieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×