Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

MAMUŚKI !!! :) tu macie super pokazany i opisany wózek,kolory też fajne wystrczy wejść na linka i całą stronkę obejżeć :) MIŁEGO OGLĄDANIA I CZYTANIA :) JA TEŻ POCIESZĘ OKO :) BO CHYBA TEN WŁAŚNIE KUPIĘ DLA MOJEJ PCHEŁKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka na stronce jest zawsze pokazana cena wózka i z przesyłką ,jeśli jesteś poza naszym krajem PL to tam masz napewno maila do sklepu lub producenta który wystawia wózki i możesz do niego napisać ile np. będzie kosztowała przesyłka do innego kraju.jak coś chcecie jeszcze to piszcie jak mogę to pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak powiedziałam tak zrobię :D ten ostatni link cowam wysłałam to właśnie ten wózek będzie mój :) problem z kolorem :D oglądajcie stronę do samego końca bo są małe przerwy ale ogólnie cała strona jest wwe wzorach i opisach przy wózkach a na samym końcu jest info o nosidełkach i info jak by ktoś chciał taki wózek bez nosidełka. Ojjjj rozpisałam się :D Jednym słowem czytajcie dokładnie od deski do deski :D miłego wybierania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) ale się rozpisałyście ;) Co do wózków to mi się bardzo ten spodobał http://allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-alu-fotelik-wozki-tako-i3012317634.html Oprócz tego bardzo podoba mi się graco symbio ale niestety jest raz droższy :( Ja mieszkam w małej mieścinie więc wózek raczej będę zamawiała przez internet bo u mnie zbyt dużego wyboru nie ma :( chociaż zdaje sobie sprawę, że lepiej obejrzeć na żywo. Graco symbio widziałam na żywo i jest naprawdę świetny ale niestety cena przeraża i nie wiem czy się zdecydujemy. Jak się czujecie? Mnie od wczoraj bolała strasznie głowa, całą noc nie przespała bo ból był taki mocny i tępy :( a nie mialam nawet apapu w domu,teraz już jest lepiej ale za to brzuch dalej pobolewa, bardziej tak jakby w środku się wszystko rozciągało i czuję jakbym miała zakwasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 no fajniusi ten wózeczek ale cena fakt je***na Nie wiem jak wy ale mnie to czasami wkurzają te ceny dla tych maluszków takie malutkie a cholernie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula ja już myślę, że czasami warto trochę więcej wydać i może posłużyć następnemu dziecku ;) No ale co do cen wszystkiego co związane z dziećmi to faktycznie masakra. Ostatnio jak tak z mężem oglądaliśmy ubranka w sklepach to niektore ceny powalały. Ubrania droższe niż te dla dorosłych... U mnie akurat nie ma małych dzieci w rodzinie więc wszystko musimy kompletować od początku. Chociaż myślę, że większość ciuszkow kupię używanych bo nie opłaca się nowych kupować na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostane wozek od brata mojego chlopaka wiec nie ogladam;) troche szkoda mi tys na wozek a te co pokazywalyscie do mnie nie przemawiaja ide zaraz po siostrzenca do przedszkola i z nim na zajecia sportowe.. jak rzno siedzialam to prawie nikogo nie bylo a jak byla u mnie kolezanka to 2str nadrukowalyscie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Napisze wam swoja historie z zajsciem w ciązę.Mam córeczke 5 lat z którą 4 lata nie mogłam zajść w ciąże ale jakimś cudem udało sie:). W październiku 2012r. zaczełam sie odchudzac pijąć ocet jabłkowy i dieta 1000kalorii oczywiscie efekty byly w ciagu 1.5 miesiaca schudłam 12kg. Na święta powiedzialam sobie ze zrobie sobie przerwe w odchudzaniu i zaczełam normalnie jeść. W marcu 2012r. mialam operacje endometrioze na szwie po cc, przez caly czas bolało mnie w tym szwie, wiec poszlam do ginekologa zeby mnie zbadala czy nie mam znow nawrotu endometriozy. Doktorka mnie zbadala i powiedziala ze wyczówa jakas sliwe wiec sobie pomyslalam ze to jakies torbiel albo cos w tym stylu i dala mi skierowanie na usg. Co sie okazało zaszlam w ciaze przez ocet jablkowy bo tak mi rozregulował hormony ze sie udalo, znow cud bo nie moglam zajsc w ciaze. Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to przestalam palic papierosy i zero diety, teraz mam efekty odchudzania i przestania palenia +6kg.od swiat:(. Dziewczyny ale nadal nie wiem dlaczego mnie boli w tym szwie, bede musiala isc na usg normalne bo na dopochwowym nic nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
No wlasnie ja tez nie wiem co myslec o tych z allegro, bo sa ladne ba nawet sliczne kolorystycznie, ale nie ma szans ich zobaczenia i przetestowania wczesniej:( a cena bardzo niska. ten z emmy kosztuje ok 4000 pln :( http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=733 zreszta w szwecji ceny sa te same moze nawet ciut wyzsze (te wozki sa szwedzkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Iza gratulluje ciazy:) ja tez mam endo i jestem w 1 ciazy po 6 latach stran!! moj maz ma slabe nasienie. wiec u nas to na prawde cud. A co do diety, to nie odchudzaj sie ale masz troche nadmiaru wiec nie pij slodkiego i nie jedz slodyczy i bedzie dobrze. jak bedziesz miala mega ciag na cos slodkiego zjedz jakis owoc. i raczej nie banany. plus spacery o ile masz na nie sile. bo ja np umieram i jak bylam przed ciaza az nadaktywna to teraz nigdzie sie nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza witamy ;) Ja też rzuciłam palenie zaraz jak zobaczyłam 2 kreski ;) Mam apetyt ogromny i jem dużo więcej niż przed ciążą. Póki co jestem w 14 tygodniu i przytyłam 2kg. To zależy od organizmu. Niektórzy tyją szybko na początku a poźniej waga np stoi w miejscu a inni przybierają szybko pod koniec ciąży. ninka281 bardzo fajny ten wózek ale fakt, cena wysoka. My z mężem postanowiliśmy wydać na wózek maks 2000zł z myślą jeszcze o drugim dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
a ja w 13 tyg mam juz 4 kg na minusie. Mimo ze nie wszystko wwymiotuje. Po prostu bardzo malo jem bo juz nic z jedzenia nie lubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczęście ominęły ciążowe wymioty, mdłości miałam może 4 razy ale za to bóle brzucha i kręgosłupa dają ostro popalić :( Mimo, że apetyt mam straszny min. na słodycze (których przed ciążą wręcz nie cierpiałam) to teraz staram się nie jeść i jem tylko lekkie produkty, jakieś jabłka, jogurty, zupy bo jak zjem coś cięższego to zaraz brzuch boli i przez kilka dni mam zaparcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 wieszja już na wózki inaczej patrzę bo to napewno będzie moje ostatnie dziecko ,ale jak by nie było ostatnie to pewnie bym myślała jak Ty z myślą o kolejnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 - mnie też tak dziś głowa boli że nie wytrzymałam i kawa poszła w ruch, kiepsko się czuje bo niedobrze mi od rana...mam nadzieję,że szybko przyjdzie wiosna to będzie można częsciej wyjśc na spacer, bo to siedzenie w domu mnie dobija. Dziewczyny macie jakąś wydzielinę z pochwy? Bo ja nie mam i zastanawiam się jak to jest u was. Lekarz mi napisał na badaniu cytologicznym że wszystko czysto i nie ma upławów. Z tego co czytałam to dziewczyny często piszą,że mają zwiększna wydzielinę w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczka u siebie zauważyłam zwiększoną ilość śluzu, teraz już mniej ale wcześniej bez wkładek się nie obyło. Lekarz mówił, że to normalne, jak widać u każdego jest inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jestem zdecydowana na graco symbio i zbieram już zaskorniaki. To nasze pierwsze dziecko więc mam nadzieję że jeszcze posłuży. Od soboty nie biorę duphastonu bo mi się skończył i mój lekarz powiedział że nie muszę go brać. W poniedziałek zauważyłam brązowe plamienia i byłam w szpitalu u mojego lekarza, na szczęście.wszystko ok. Wróciłam do duphaston ale dzisiaj też troszkę plamie. Powinnam leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
jestemfit- mialas niedobory progesteronu czy na pale ci zapisal lekarz? razem z kwasem foliowym? Co do sluzu- mam taki normalny jak w dni nieplodne, ale powodzi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemfit ja biorę Luteinę i ostatnio zapomniałam cały dzień jej brać i dobrze się czułam a jak biorę to gorzej. Jutro mam usg i mam nadzieję że wszystko ok,a za tydz do lekarki i muszę jej podpytać czy aby napewno muszę brać tę Luteinę. A co do wydzieliny to też ją mam może nie dużo ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
wszyscy to biora?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ja mialam malutkie plamienie w dniu spodziewanej miesiaczki. Na samym poczatku ale NIC mi nie dali. tutaj w ogole jest tak ze nic nie daja na podtrzymanie no chyba ze wyjdzie na badaniu niedobor progesteronu a tak to nie daja. bo ''trzeba dac szanse naturze, jak usunie to znaczy ze wie lepiej''. Takie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
w sumie to sie pytalam zeby mi dali bo plamienie, ale lekarze olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam luteine podjezykową a od wczoraj mam dopochwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka281 , proszę CIę... Wśród nas są przyszłe mamy, które bardzo długo czekały na swoją fasolkę, i procedurą w takich przypadkach jest podanie progesteronu w postaci luteiny czy duphastonu i nic w tym nadzwyczajnego. I nie wmawiaj, że na podtrzymanie tylko na utrzymanie. Dla wyjaśnienia to podtrzymanie - jest pojęciem przy "ratowaniu" ciąży o zwiększonym ryzyku; utrzymanie - profilaktyką - takim hukaniem na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×