Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

do Agatka .09.2013 pewnie już zobaczysz seruszko no USG :) Cieżko bedzie mi teraz wytrzymać te dwa tygodnie, bedzie sie dłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnnni
Cześć dziewczyny ;) Właśnie mam tak samo, też nie mogę się doczekać kolejnego usg, najchętniej co tydzień chodziłabym do lekarza :D Jak się dziś czujecie? Mnie od rana boli brzuch i mam problemy zaparciami (w sumie od początku ciązy) tak więc męczę się okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz prywatnie brał różnie zależy czy dawał jakieś recepty itd ... Czy robił cytologie... ale zazwyczaj 60 zł... Więc nie jest drogi a dobry... Ale teraz nie wiem ile bierze, bo teraz chodze na NFZ do tego samego lekarza i nie ma różnicy czy prywatnie czy na NFZ jest tak samo miły jak i prywatnie pozatym sam zaproponował wizyty na NFZ :) Także w porządku lekarz :) A ja czuję się jak czuję często mam zawroty głowy i mdłości... Jak się najem niedobrze mi a jak się nie najem to też... No i wieczne zmęczona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym chodzeniem do lekarza to sie zgodze najchetniej co tydzien czy wszystko jest ok.. Hehehe :) Ale jak sie nie jest w ciazy to juz tak chetnie sie nie idzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suselka
A ja chyba musze sie zegnac z malenstwem,zyc sie nie che,ale nie ma serduszka i maluszek stoi w miejscu...tragedia,nasza pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka.09.2013
Dziewczyny o co chodzi z nickami, bo ja jestem w tym temacie zielona. że jedne są na pomarańczowo inne na czarno? Do Sierra Nevada - masz jakieś objawy? Bo mnie teraz już tylko piersi strasznie bolą, i dzisiaj w sklepie zakręciło mi się w głowie i więcej nic, zero mdłości, zero wymiotów??? Dziwne. Też tak dziewczyny macie?? Do suselka --- strasznie mi przykro. dlaczego tak się dzieje, i co jest tego powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka czarny nick to nick zarezerwowany czyli jak się zaczernisz to nikt się pod Ciebie nie podszyje. Możesz się zalogować klikając na zakładkę na górze "Moje konto" suselka bardzo Ci współczuję, trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka.09.2013 jesli chodzi o moje objawy to w zasadzie od początku tylko ból piersi, zmęczenie. Teraz nawet piersi nie bolą mnie juz tak mocno jak jeszcze w zeszłym tygodniu. Wcześniej czułam ból nawet gdy tylko podnosiłam ręcę do góry, a teraz czuje ból tylko przy dotyku. Nie mam żadnych mdłości ani wymiotów, może głowa boli mnie trochę częsciej. Susełka strasznie to przykre....Współczuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jak mija weekend? Ja się wczoraj wybrałam na dotleniający spacer bo taka u mnie piękna pogoda i dzisiaj też,ale dzisiaj już z mężem w końcu.Trzeba dotlenić maluszka :) Ja w poniedziałek rozpoczne 10 tc.Troche nudnosci mnie męcza ale dziwne,że w nocy też jak się przebudzę, żeby wstać do łazienki. Zauważyłam,że się szybciej męczę, a w sumie nic takiego nie robię, prócz domowych codziennych rzeczy. Lekarz kazał mi siedzieć w domku całą ciążę i jutro jadę na spotkanie z szefem.Bałam się,że będzie zły (a nawet jakimś cudem nie jest),że tak wcześnie,ale zalecenia lekarza są dla mnie ważniejsze. Miłego dnia Dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nudności męczą tylko w nocy ;) na szczęście nie wymiotuję. Dzisiaj mnie bolą jajniki więc znowu się męczę... Oby tylko te bóle nie trwały całą ciążę. Też bardzo szybko się męcze, wystarczy że pranie poskładam a już sapię jakbym co najmniej 5km przebiegła :D Ogólnie od początku źle znoszę ciąże, ciągłe bóle brzucha i krzyża mnie wykańczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki żyjecie? Forum upadło czy jak? Jak się czujecie? Ja właśnie wróciłam z pracy i idę spać, ziewam na potęgę. To spanie to jest straszna sprawa, bo zasypiam w sekundę, myślę, że spałam 3 minutki, a tu 2 godziny, to samo było wczoraj. Dajcie znać co tam u Was? Już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ... Mogę się dołączyć? Ostatnia @ 08.12.2012 a 10.01.2013 dwa testy pozytywne i beta 522;) w następnym dniu widziałam naszą kropeczke. Biorę duphaston 2x1 i bromergon 1/2 na noc i oczywiście kwas foliowy. Z objawów to straszny ból piersi do 22.01 bo wtedy nagle przestały mnie boleć byłam ns usg i biło serduszko. Niestety nie słyszałam bo to było w szpitalu. Kolejna wizyta 21.02. Wg @ to 7 tydzień i 2 dzień. Czy w tym tygodniu zażywał którąś z Was inne leki typu witaminy? Teraz mam małe mdłości i jestem słaba. Staraliśmy.się 17.msc i pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemfit - witaj w naszym gronie przyszłych mam :) Ja dzisiaj byłam na badaniach, które zlecił mi lekarz,a że chodze na wizyty prywatnie to za badania musiałam zapłacić aż 210zł - trochę dużo...no cóż,ale najważniejsze teraz żeby wykluczyć różne choroby. Trochę mi zeszło bo najpierw te badania, potem spotkanie z szefem było i wróciłam do domu po południu. Dobrze,że siedzę w domu bo właśnie przed chwilą zrobiło mi się słabo, więc zaraz usiadłam i zjadłam coś pożywnego.Do badań oddałam 5 ampułek krwi to pewnie organim troche osłabiony jest. Ogólnie dużo wypoczywam, ale śpie strasznie dużo, jak borsuk chyba z 15 godzin na dobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemfit - Witaj w klubie, zapraszamy. po dwóch godzinach obudził mnie telefon i dalej jestem śpiąca. Nigdy wcześniej nie sypiałam w dzień, ta senność jest niesamowita, i normalnie wcześniej zawsze było mi szkoda dnia na spanie, a tu teraz mam wszystko gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ;) Jak ja Wam zazdroszczę tego spania ;) ja mam z kolei na odwrót, w ogóle spać nie mogę. Kładę się spać o 22-23 a o 2 w nocy się budzę i nie śpię już do rana. Później w dzień jak próbuję się przespać chociaż chwilę to nie ma szans, 2 godziny przekręcam się z boku na bok i za nic nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka.09.2013 - no niestety takie uroki ciąży :) ja też wcześniej w dzień nie spałam, a teraz nie mogę się opamiętać taka chodzę skołowana, ciekawe kiedy się to skończy czy całą ciążę tak będzie. a w dodatku jeszcze ta pora roku i pogoda nie sprzyjają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, ja na spotkaniu z szefem zostałam zapytana o to,że po macierzyńskim na wychowawcze pewnie pójde, a ja nawet w przyszłość jeszcze tak nie sięgałam i nawet mi do głowy nie przyszło mysleć jeszcze o tym skoro tyle jeszcze czasu do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
dziweczyny a czy was tez pobolewa brzuch , albo przy kichnięciu?? ja sie boje bo mam pęcherzyk ale bez zarodka ato juz 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! arttelaa - czasami mnie pobolewał, ale od tygodnia już nie, teraz tylko sypiam doskonale i bolą mnie piersi. Ale czemu Ty się przejmujesz, że nie było zarodka na USG w 4 tygodniu, ja też poleciałam w 4 tygodniu i nic ginekolog nie widział, i kazał przyjść za dwa tygodnie i idę w czwartek. Wczoraj byłam na babskiej imprezie i dziewczyny (a wszystkie mają dzieci) mnie pocieszyły, dosłownie żadna nie wymiotowała, nawet nie miały mdłości, ewentualnie przeszkadzały im mocne zapachy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch boli od początku ciąży a teraz jestem w 11 tygodniu i dalej mnie boli. Lekarz w 5 tygodniu mi przepisał duphaston i magnez ze względu na te bóle i oprócz tego jak bóle są mocne to biorę nospę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam, czasami męczyły mnie mdłości ale nie było wymiotów a dzisiaj rano tak mi było niedobrze, że nad kibelkiem wylądowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze co to odrzuciło mnie od mięsa i wędlin, jak lubiłam bardzo tak teraz wszystko co mięsne mi śmierdzi. Wczoraj upiekłam kurczaka którego zawsze lubiłam ale nawet kęsa nie zjadłam bo mi tak śmierdział :p Tak samo wszelkiego rodzaju wędliny, nie mogę na nie patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
wszędzie czytam ze w 5 tyg powinien byc zarodek. Załamie sie jak go wcale nie bedzie. juz sie zalamuje -jutro ide do ginekologa ale nie wiem co on na to powie jak zobaczy usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
b to był 4 tydzien od zapłodnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina2307
Hej dziewczyny. powiedzcie mi prosze czy wielkosc jak to lekarka powiedziala "embrionu" 13,4 mm (na drugim usg w tym samym dniu 11,7 mm)jest w normie? z moich obliczen to 8 tydz i 1 dzien. ostatnia miesiaczka 2.12.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
kochana ja sie gubie w tym wszystkim i mi sie plakac chce Om 15 grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×