Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Rarity - ja jestem w 14 tyg., w zeszłym miałam robione badania przezierności karku u maluszka i wówczas podczas usg lekarz powieział,że ma podejrzenie,że bedzie córa :) no zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ŻABECZKA znam to ;) Ja kiedyś wymyślilam gulasz z żołądków.Czyszcząc je zwymiotowałam 2 razy ale chciam być TWARDA.Skończyłam jak zaczełam je dusić DRAMAT...Wyłączyłam i musiałam zamknąć drzwi do kuchni.Nie weszłam tam dopóki mąż nie wrócił i sam sobie gulaszu nie skończył ;D I pies mój jest pokrzywdzony bo o ile suchą karmę mu wsypie do miski to jak wyciągam te "roladki" z puszki to masakra.Więc męż musi go karmić ;) Przynajmniej nie musiałaś stać przy garach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Ja mam kolejne usg w marcu i mam nadzieje że się dowiem czy jest siusiak czy nie ma siusiaka. Mam już syna...ale bardzo chciałabym drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity - już poinformowąłam męża,że sam będzie musiał sobie przygotować coś do jedzenia :P no cóż miałam dobre chęci przynajmniej :) myślę,że mi wybaczy :P bo śmieję się z niego,że to jego sprawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys patrzyłam na podobne koszulki, ale na razie sie wstrzymałam bo za dużo bym rzeczy chciala kupić. Wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam cały 12 elementowy zestaw do łóżeczka i wózka jednocześnie (kołderki+podusie+pościel+prześcieradło+rożek i ochraniacz) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kupiłaś?Ja tez bym już najchętniej... Jak na allegro to pokaż która? Powstrzymywałam sie ostatnio w Smyku taka była piękna pościel.Ale daje sobie na wstrzymanie.Jest czas... Mam troche rzeczy po synku wiadomo ale chce kupić noweeee te maleńkie rzeczy sa takie superowe. No i łużeczko muszę kupić bo dla synka miałam pozyczone i oddałam. Ale mam juz upatrzone dwa fajne i napewno na któreś się zdecyduje. A mąż musi dać rade.Masz rację jakby nie było to wszystko JEGO SPRAWKA hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super.Cena rewelacyjna aż w szoku jestem to naprawdę! Ja za ta cenę o ile dobrze pamiętam kupowałam dla synka ale 6-elementową!!! Także jestem pod wrażeniem.Zrobiłaś dobry interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę,że zrobiłam świetny interes na tym, zwłaszcza,że jest cały komplet i rożek z prześcieradłem, a właśnie na tym mi bardzo zależało. Wczoraj pytałam u mnie w sklepie jakie są ceny i za komplet: poduszka + kołdra z poszewkami tylko do łóżeczka pani mi powiedziała 111zł, a kolor poszewek taki paskudny,że za darno bym nie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka bardzo ładna ta pościel ;) Ja będę zapewne kupowała razem z łóżeczkiem w zestawie bo łóżeczka nie mamy a taki zestaw mi się podoba http://allegro.pl/lozeczko-zyrafa-safari-mis-przewijak-20elem-gdansk-i3021800444.html Rarity ja u siebie też mam przeczucie na chłopaka i wszyscy mówią, że będzie chłopak, już się z mężem nastawiliśmy na synka ale wiadomo, że najważniejsze by było zdrowe ;) Mam nadzieję, że na usg za 3 tygodnie się dowiem, to będzie już 18 tydzień więc o ile dzieciaczek się pokaże to będzie coś więcej widać ;) Ja dzisiaj nazbierałam do siebie nieźle ;) Rano zjadłam 2 kanapki z serkiem i pomidorem, później zupa ogórkowa z ryżem a zrobiłam taką pyszną kwaśną, że dwie porcje od razu pochłonęłam, na drugie miałam piersi z indyka w sosie z ziemniakami i buraczkami ale zjadłam same ziemniaki z sosem i buraczkami bo jakoś mnie odrzuca od mięsa, śmierdzi mi :p Po tym wszystkim zachciało mi się słodkiego to zrobiłam kanapkę z nutellą ale zmuliła mnie strasznie więc zjadłam sobie gorzkiego gejpfruta i jeszcze jedną porcję zupy ogórkowej :D Nie wiem gdzie to się we mnie zmieściło, na ogół tyle nie jem. A teraz obrałam sobie jabłko i pomarańcza i jem sobie na kolację ;) Mam nadzieję, że na tym się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI wiesz że ja włąsnie wciełam 2 jabłka i pomarańcze na kolacje. Postanowiłam sobie kilka dni temu że zawsze będe jadła lekką kolacje...owoce albo warzywa.Z synem przywaliłam 33kg a teraz wolałabym tego uniknąć. Pozatym mam straszny apetyt na owoce KIWI POMARAŃCZE I JABŁKA mogłabym jeść ciągle ;) Dobrze że sobie pojadłaś niech dzieciątko rośnie zdrowo ;) Ja jem teraz dużo mniej niż przed ciążą o dziwo...przez te mdłości i wymioty głownie. Dziś zjałam bułkę z serkiem topionym na sniadanie potem jogurt spagetti i teraz te jabłka i pomarańczę.W między czasie sok żurawinowy,herbata.Bardzo dużoo pije... W pierwszej ciązy jadłam więcej niż mąż :) Co go przerażało troszkę. To łużeczko ma moja kuzynka.I dopóki go nie widziałam na zywo byłam zakochana.Powiem Ci oglądnij sobie gdzies w sklepie zanim się zdecydujesa. Ogólnie jest śliczne ale jak na tą cene jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia.Np to że wszystkie śruby są "ODKRYTE" i mnie zaskoczyło że ta sliczna zyrafka jest tylko na jedym boku. Aczkolwiek szczebelki sa już fajne i porządne. ;) Ja się zakochałam w łużeczkach firmy Drewex.Cena nie zwala z nóg a ładne. Mam na oku dwa: http://www.drewex.com/asortyment_3-108,MOCCA.html http://www.drewex.com/asortyment_3-412,lozeczko_SAHARA.html Czekam na małża...nudzę się okrutnie.Cały tydzień później wraca...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity dziękuję za radę co do łóżeczka, rozejrzę się się u siebie, rzeczywiście lepiej zobaczyć na żywo. Ja wczoraj nie miałam w ogóle apetytu, zjadłam zaledwie jedną kanapkę i zupę, za to dzisiaj nadrobiłam :D W jakim wieku jest synek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akla83
Cześć Dziewczyny :) Ja mam termin na 7wrzesien. wtedy dokładnie wypada nasza 5 rocznica ślubu. Również jestem po badaniach genetycznych i oprócz tego że moje dzieciątko jest zdrowe to jeszcze dr.powiedział, że na 80% dziewczynka :) a to był dopiero 11t4d ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI taka dobra rada ;) Ja się na błędach ucze i odkąd kupiłam pare rzeczy na allegro ktorych potem żałowałam.Teraz zanim kupię musze "pomacać" hehe ;) Synek ma 4 latka-mały urwis Witaj AKLA ;) No to Ci się szykuje prezencik na ROCZNICĘ ;D Fajnie że Ci powiedział że dziewczynka.Ja pytałam ale nie chciał powiedzieć NIC.Tylko tyle że to za wcześnie.Ale następne mam w 16tc więc już raczej się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akla witamy ;) Super, że z dzidzią wszystko dobrze ;) Ja 24 sierpnia zeszłego roku brałam ślub a termin porodu mam na 23 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz na usg genetycznym w 13 tygodniu powiedział, że może to być chłopak dlatego mam nadzieję, że mój lekarz na następnym usg już zobaczy czy rzeczywiście ;) Takie rzeczy typu łóżeczko, wózek może faktycznie lepiej na żywo zobaczyć, ja niestety mieszkam w małym mieście i u mnie dużego wyboru nie ma ale mam nadzieję że coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No RENI masz termin w urodziny małżona mego ;) No to trzymam kciuki za siusiaka.Ja bym własnie chciała drugiego siusiaka... U wrócił tatuś... DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się dołączam :) Termin 27 wrzesień. Ciąża numer 3 i dzidziuś nr 3 :) Daj Boże dziewczynkę.... Jeszcze jeden chłop w rodzinie i oszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie witam ;) Dzień dobry bardzo Jem sniadanko bułkę z dżemem i kakao-ostatnie moje sniadanie numer 1 ;) Zaraz zawożę małego do przedszkola a siebie na ploty do pracy-ciekawe co tam słychać. Potem jechać na mały shoping.Pilnie potrzebuje legginsy ;) WŁASNIE.Jak tak wasze brzuszki? Ja w poprzedniej ciązy widoczny zaczełam mieć dopiero około 18-19tc a teraz 12tc i już śmigam w ciążowych spodniach brzuch może nie jest pokaźnych wielkości (i specjalnie mi się do tego nie spieszy!) Ale jednak odznacza się.Jak ubiorę coś luźnieszego to git.Ale jak dopasowany sweterek to ewidentnie widać że mam ciążowy brzuch... A o 13.00 ma wizytę u gina więc trochę się dzisiaj najeżdzę. MARCOPOLO witaj ;) Trzymam kciuki za córę cobyś nie zwariowała z tymi swoimi chłopami.Pamiętaj że mogło być gorzej...przykładowo nasz znajomy na 4 córki do tego żonę i mieszkają wszyscy z jego mamą i siostra.Także ma wesoło ;) Uciekam Miłego Dnia Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis pierwszy raz wstawalam w nocy zeby zwrocic..cos kosztem czegos widze bo dzien mialam w miare spokojny ja juz po sniadaniu 2 grzanki z maslem i pije herbatke z imbirem..cos czuje ze wyjdzie mi ta herbata bokiem bo ja nigdy tyle herbaty nie pilam, nigdy nie przepadalam za herbata;) no nic dzis nowy dzien i w koncu koniec lutego;)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę ze sporo nowych dziewczyn sie dołączyło :) i super dziewczyny mamy tabletkę więc fajnie by było gdybyscie sie dopisaly :). Dzisiaj u mnie całkiem niezle :) moze najgorszy czas mam juz za sobą :). Za oknem piękna słoneczna pogoda więc umieram synka i uciekam do ogródka popracować troszkę aby na wiosnę synek miał wybieg :) miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa...... ............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38.....18.09.13..........Łódź... ..................?..... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... kad....................21.....27.09.2013.......Dębica... ................?..... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ja już kolejną noc z rzędu spać nie mogłam :( chodzę jak zombiee, śpię po 2 godziny a później kręce się na łóżku i nie mogę zasnąć, też macie taki słaby sen? Tak poza tym brzuch i kręgosłup pobolewa jak zwykle, już sie powoli przyzwyczajam, widocznie taki mój urok. Dzisiaj u mnie piękna pogoda ;) Słonecznie i ciepło, chyba najładniejszy dzień w tym roku, mam nadzieję że ta zima się już kończy. Marcopolo witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki za tabelkę...ja potem chętnie sie dopisze. Narazie uciekam a wizytę... Kupiłam sobię rewelacyjne spodnie nie ciążówki a jednak mają taką fajną gumę u góry i są mega wygodne.I nie wiem czy nie podajde jeszcze jutro kupić sobie inny kolor ;D Bo najchętniej bym ich z tyłka nie ściągała. RENI ja mam kłopoty ze snem.Na początku miałam kłopoty z nadmiernym a teraz znów nie mogę zasnąć wieczorem Około 5.00 przeważnie budzę sie do toalety i znów nie mogę zasnąć a potem o 7.00 nie mogę sie dobudzić gdy musze wstawać małego szykować do przedszkola. Tak źle i tak niedobrze.Miałam nadzieje że bezsenność przyjdzie później... A sny?Ja mam kosmiczne i mega realistyczne sny...jak już zasnę ;) Dobra uciekam pomału. Zobaczymy co tam doktorek powie ciekawego dziś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny u mnie dzisiaj do 14 nie było prądu więc dopiero mogę sie dołączyć do konwersacji. reni89 nie możesz dodatkowo spać przez to,że jest właśnie pełnia księżyca :) ja dzis nie rzespałam ani chwili i aż sie dziwię jak funkcjonuje. Odwiedziła mnie dzisiaj mama i stwierdziła,że schudłam, no może faktycznie coś w tym jest, bo ta waga 42 kg co ostatnio Wam pisałam to troche niska jest :( Ja siebie nie widzę więc trudno mi określić, ale mąż stwierdził wczoraj,że mam fajny tyłek haha :P / i jest za co złapać w końcu/ :P Może wszystko przez to,że odrzuciło mnie od wędlin i miesa i ostatnio raczej jem lekkie posiłki. Dziewczyny ja od dwóch dni czuję coś w brzuchu i zastanawiam się czy to nie pierwsze ruchy mojego szkraba. Jestem szczupła więc może poczuję wcześniej dzieciątko. Nie wiem czy to to, ale jestem pewna że nie są to jelita w żadnym wypadku. Przedwczoraj czułam tylko raz, a wczoraj raz po południu 2 ruchy i wieczorem takie jakby przepływanie i dość chwilę to trwało. Ciekawa jestem jak dzisiaj będzie, bo jeszcze nic nie czułam, ale bedę obserwować czy to samo powtórzy się. Trochę czytałam na ten temat i niektóre kobiety twierdzą,że czuły ruchy nawet w 13 tyg.już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wróciłam. Wszystko w porządeczku.Wynik badań mam książkowe Pobrał mi próbkę do cytologii i dał skierowanie na kilka badań. W tym kazał odwiedzic internistę...a nie chce mi się okrutnie ;) Zbadał mi szyjkę i wszystko okej. Przytyłam całe JEDNO KILO!!! ;) Pytał ile w poprzedniej ciąży jak mu powiedziałam że 33kg to powiedział że teraz "POZWALA" mi przytyć tylko połowę z tego. Zaskocze go...bo naprawdę tym razem dbam o to co jem!Bo z młodym sama wiem że sporo przesadzałam. Następne "oględziny" za 4 tygodnie dopiero. ŻABECZKA ja czuje takie jakby bulgotanie nie często tak raz dwa razy dziennie jak akurat nic nie robię i odpoczywam i jestem w pełni skupiona na swoim organizmie.Wydaje mi się że to co czujemy to jak dzidziuś się gwałtownie porusza to i wody sie poruszają. Podobno w drugiej ciązy szybciej się czuje ruchy...ale nie odbieram tego całkiem jako RUCHY bo dzidzia maleńka. No i znaczenie ma umiejscowienie łozyska...ja np.mam na scianie tylniej więc okej.Ale jak ktoś ma na przedniej to podobno później odczuje ruchy.Tak słyszałam Ja czekam na porządnego mocnego kopniaka pod same żebra...wtedy będe czuła że jestem w ciąży hehe ;D Ale to jeszcze trochę. Wiosnaaaa u nas aż chce się żyć.Wyotwierałam okna,wyniosłam pościel UWIELBIAM TEN STAN ;) A teraz mykam gotować obiadek.Dziś wymyśliłam rybkę z surówką z kiszonej kapusty bo byłam przekonana że jest PIATEK hahaha ;) Ale to nic jutro będą naleśniki za to... Wpadnę po obiadku...dopiszę sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jakieś strasznie senny dzień... Zaszalałam - kupiłam sobie ciążowe jeansy w h&m, a że jeszcze dzisiaj była promocja, ze od ceny jeansów odejmuja 40 PLN, więc zapłaciłam tylko 109 zł,fajne przecierane rurki i do szpilek i do balerinek, i do kozaczków jeszcze. No i fajna ta guma nic nie ciśnie, nic nie gniecie, rewelacja. Jak po praniu szlak ich nie trafi to kupię jeszcze szare. Zbieram się teraz do ginekologa, miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×