Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Hej dziewczyny ;) Widzę, że dużo z Was planuje remont ;) My we wrześniu zeszłego roku powiększaliśmy sypialnię więc na przyjście dzidziusia nic nie zmienimy. Część pokoju mamy w kolorze ciemno czerwonym a część w takim trudno określić, ja bym stawiała na kawę z mlekiem i w tej części mamy spore okno dachowe więc jakby połowa pokoju dużo jaśniejsza. Podziwiam Was, że macie ochotę na remont jeszcze :D Jak sobie pomyślę ile było sprzątania po naszym remoncie to mi się odechciewa wszystkiego. Osobny pokój planujemy maluchowi urządzić jak będzie miał 2 - 3 lata, póki co będzie z nami w sypialni. Ja dzisiaj miałam kolejną noc z głowy, cierpię na jakąś bezsenność chyba bo już prawie od 2 tygodni śpię po 2 godziny i za nic nie mogę zasnąć. Przed snem piję melise ale nic nie pomaga. Strasznie jestem słaba ogólnie od tego zmęczenia. Ja chcę zrobić usg 4d na kolejnej wizycie u swojego lekarza, chociaż w 13 tygodniu na genetycznym lekarz też z takiego zwykłego przechodził na 4d i było lepiej widać ale to tylko chwilę. Miłego dnia wszystkim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ale wiosennie się dzisiaj zrobiło, co? :) Chociaż zimno na dworze jak cholera! :) Co do usg4d to ja miałam, nie ma porównania do zwykłego, jest świetne ;) Chociaż przypuszczam, że w późniejszej ciąży to ma większy sens, bo wszystko jest już tak pięknie rozwinięte, że oglądamy praktycznie noworodka :) Ja zamierzam nagrać sobie płytkę przy połówkowym prenatalnym :) Dzisiaj zrobiliśmy ogrooooooooomne zakupy, jakoś nam się wszystko pokończyło, i chemia, i spożywka i jakieś inne pierdoły. Wiecie co, wydaliśmy trochę ponad 300zł, a tak naprawdę nie kupiliśmy nic niezwykłego, ceny w sklepach mnie po prostu przerażają.. Tym bardziej, że kupujemy produkty raczej ze średniej półki, nie gustujemy w tych najdroższych.. No i pojechaliśmy do hurtowni dziecięcej, oglądałam pościele, łóżeczka, jakieś akcesoria dla dzieci i wiecie co Wam powiem? Jeśli chodzi o pościel, rożki, pieluchy flan/tetrowe, prześcieradła - w sklepie przepłacamy!!! Takie rzeczy naprawdę warto wybrać na allegro, najlepiej u jednego sprzedawcy, żeby nie płacić podwójnie czy potrójnie za przesyłkę. Można zaoszczędzić krocie. A ja oglądałam w hurtowni pościel, która jest na allegro (chciałam zobaczyć na żywo kolory) i wiecie jaka różnica w cenie? 45 złotych!!!! Więc jeśli macie możliwość i chcecie zaoszczędzić, sprawdźcie czy tego, co upatrzyłyście w sklepie nie ma na allegro. Można się nieźle zdziwić!! Przetestowałam też dzisiaj nowo otwartą pierogarnię niedaleko domu, najadłam się za wszystkie czasy, pierogi ruskie pierwsza klasa, lepsze niż w domu :) A teraz słodkie lenistwo, kanapa, koc, laptop i banany :P I kupiłam sobie truskawki, bo zrobiłyście mi smaka na koktajl :D Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzis tak nachodzilam po poznaniu ze teraz prawie 2h spalam :) Moja siostra teraz tez tak robila po 1dziecku.wiedziala co i jak i.duzo rzeczy kupila na allegro.nawet butelki bo mowi polowa ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę :) ja już po usg genetycznym, wszystko wygląda dobrze. Maleństwo spało i lekarz musiał je budzić ale zdecydowanie nie chciało, obróciło się plecami ;) jakbym widziała mojego partnera hehe ;) każde usg jest niesamowitym przeżyciem! w środę idę na normalną wizytę do swojego lekarza! czuję się w miarę ok, bez objawów ciążowych, ale za to gardło zaczyna mnie boleć- skąd to się znowu wzięło??? ok 17 wyszłam z domu na spacer, do południa sprzątałam.. pogoda piękna! pranie można było na balkon wystawić :) życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam jeszcze na miescie :) kupilam to piwo 0.0% zobaczymy jak smakuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sie uda na pewno!
Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nawet ale po jednym malym jeatem pelna pol by nawet wystarczylo :) dobrej nocy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zamieszczam Wam zdjęcia mojego pokojowego miszmaszu :) Tu sama fioletowa ściana, wczesniej była ciemna jak góra ale niestety przez kilka lat sie poobdzierała, próbowałam zamalować uszkodzone elementy, ale niestety niby ten sam kolor lecz z innej partii i juz był inny odcień. Żeby sie nie denerwować, popostu kupiłam 2,5L nowego koloru i tak przemalowałam http://imageshack.us/a/img69/9453/img1429vj.jpg Jedna ściana nadal jest zielona bo nie chciało mi sie malować :) ale komponuje sie wg mnie nawet ciekawie, więc tak pozostawiłam Tu zestawienie zieleni z fioletem http://imageshack.us/a/img20/6223/img1430j.jpg I to co chcialabym Wam polecić jeśli chcecie przyozdobić pokój dziecięcy. Kupilam na allegro puzzle nieduże rozmiary i wsadziłam w antyramy :) Jesli obrazek był mniejszy pod puzzle włożyłam kartkę papieru kolorowego pasującego do ścian (u mnie w papierniczym można kupić na sztuki)http://imageshack.us/a/img221/2245/img1427dj.jpg I coś jeszcze na zdjęcia pasującego do pokoju dziecięcego bez względu na płeć harmonijki zwierzaki - choć to już ciut droższy interes kosztują ok 25zł/szt http://imageshack.us/a/img191/3116/img1431q.jpg Zapraszam do obejrzenia. Zdjecia powinny otworzyć się w nowym oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcopolo dla mnie za mocne kolorki, zbyt meczace połaczenie , w ogole jest tyle fajnych naklejek na sciany do pokoju dzieciecego, moze w tym kierunku popatrz tu jest moje ulubione forum urzadzania wnetrz http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,122050361.html pokoje dzieciece, moze cos zaczeroniesz, gdzie sciany sa stonowane a kolor jest głowni w dodatkach. Ja dostałąm tam mnostwo porad urzadzajac swoje M-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie obejrze wszystko jak bede w domky na kompie ja. Mam tez wszedzie. Mocne kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. jak sie czujecie dzis/ ja wypilam małą kawe i mnie mdli a wy nie wiecie moze kiedy trzeba zdecydowc czy bedzie sie korzystało z urlopu krótszego czy dłuzszego macierzyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum rzadza wnetrza stonowane w szarosciach, listwy przypodłogowe białe, drzwi białe, kolor w dodatkach, http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,142100015,142916975.html, kiedys byłam za wenge i jakos ciezko było mi się przełamac ale decyzji nie załuje, http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,138793489,142422697.html białe kuchnie http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,142813509,142813509.html - tez mam białą tylko drewniany blat pokoj dzieciecy http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,138199834,142863891.html dla niektórych wiem ze to nowosc, ale nawet przegladajac czasopisma typu weranda, cztery kąty taki trend juz kilka lat temu przywedrował ze skandynawii:) ale oczywiscie kazdy urzadza wg własnego gustu i tego gdzie sie bedzie dobrze czuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjeciach widać ze sa mocne ale w rzeczywistości sa troche bledsze. no ja nie lubie takich kolorów nijakich, szarych, zótych. Poza tym jak dzieci zaczynaja chodzić i wiecznie trzymają się ścian na białej, czy ogólnie jasnej ścianie pozniej wychodzą brudy. Więc jak dla mnie takie kolory się nie sprawdzają. Nie szukam dodatkowych ozdób na ściany, naklejki są dla mnie za drogie. Tansze naklejki po kilku dniach się odklejają, więc trzeba wzmocnić np taśmą dwustronną. W starym budownictwie jakim mieszkam odklejenie takiej taśmy skutkuje odklejeniem również tynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj popołudniu idę do lekarza na kontrolne USG. A tak mi się nie chce, ze masakra.Ale jeszcze się przemęczę i z jednego lekarza zrezygnuje. Chodzę do niego tylko dlatego, że ma USG 3D i dla swoich pacjentek ma tańsze:) No i tak jak pisałam wcześniej w tej ciąży porównuję opiekę u lekarzy którzy przyjmują w ramach NFZ i prywatnie. A co do niechcenia to najchętniej cały dzień bym przeleżała w łóżku :] tym czasem po 7 obudziły mnie chłopaki. Mikołaj przylazł z taką kupą w pieluszce, że od razu mnie na nogi postawiła hahaha :) A tak w ogóle dziewczyny zastanawiałyście się już nad imieniem dla dzidziusia? Ja dla dziewczynki wybrałam Martyna, a dla chłopca hmmm nie wiem szukam coś na literę M. Macie jakieś propozycje? (prócz Michała i Mikołaja - bo już takie mają moje dzieci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten piękny słoneczny poniedziałek ;) Jest cudnie...zaopatrzyłam się w środki czystości,ręczniki papierowe i mam zamiar pomalutku ale dokładnie umyć dziś dwa okna. Pościel już na balkonie wygrzewa się na słońcu-uwielbiam takie dni. Mam zamiar w międzyczasie mycia okien rozmrozić lodówę. Syn w przedszkolu, małżon w Szczecinie (nieszczęsna delegacja!) a ja sama wkraczająca pomału w drugi trymestr z cudnym nadmiarem energii której mi brakowało od grudnia. Obiad dziś małowymagający bo zupka jarzynowa tylko. Myśmy planowali remonty już w tamtym roku a teraz to tylko mamy większy zapał by wszystko ogarnąć przed wrześniem ;) Wczoraj kupiliśmy tą szarą farbę i czekam tylko aż mój tata będzie miał wolny weekend i działamy z sypialnią.No chyba że zdarzy się cud i mój M będzie miał troche wolnego ale to sie nie zapowiada bo ciągle go nie ma niestety.Taka praca. A po sypialni bierzemy się za kuchnie. A a akurat będzie czarno czerwona. MARCO fiolet mi się podoba lubie fiolety.Zieleń już mniej.Nie wiem czemu ale mam awersje do zielonego koloru nieważne jaki odcień. I nie lubię też puzzli w antyramach lubie zdjęcia w antyramach ;D Takie moje zdanie oczywiście bez urazy... Natomiast te harmonijki -to chyba nawet miarki wzrostu są ciekawe ;) Powodzonka na usg ;) Ale Ci zazdroszcze że zoabczysz malucha dziś.Ja odliczam do 26 marca. PROPOZYCJE NA M: Mateusz , Maciej , Marcin ;) A co do imion to my wreszcie wczoraj pogadaliśmy i w sumie jeszcze większy mam teraz zamot Bo mąż swoje ja swoje. Dziewczynka będzie Aleksandra lub Kinga.Z tym że prędzej Ola ;) A chłopczyk to już sama nie wiem...ale napewno będziemy wybierać pomiędzy Szymonem.Damianem,Mikołajem,Bartoszem a Łukaszem ;) Jest czas...więc jeszcze coś może się zmienić ;) Uciekam MIŁEGO SŁONECZNEGO PONIEDZIAŁKU :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wrocilam wczoraj wogole to chyba musze ciagle gdzies wyjezdac w poznaniu prawei wcale nie zwracalam, a w sobote to ani razu, wrocilam wczoraj i od razu do wc dzis z lozka tez od razu polecialam;/ masakra pokaze wam nasze mieszkanie, z tym ze tam kikla zdjec bo to kiedys robilam dla siostry a juz nie chce mi sie nowych wrzucac https://picasaweb.google.com/115565918003955768789/Mieszkanie?authkey=Gv1sRgCOriy-ao8q-TsAE my ogolnie mamy ciemne kolory w mieszkaniu przeprowadzalismy sie i remontowalismy w zeszlym roku kwiecien-czerwiec i na poczatek w sypialni bedzie dziecko a pozniej pojdzie do swojego pokoiku ktorego nie ma na zdjeciach poniewaz ten pokoj zostal bialy bo tak myslelismy ze jak bedzie dziecko to wtedy pomyslimy nad kolorami pokoj jest tylko do malowania zadnych duzych remontow. u nas tak jak juz mowilam bedzie raczej Hania a syn chyba Bruno( na Tymona tata sie nie zgadza a ja bardzo chcialam) nie mam innych pomyslow dla chlopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie jestescie zajete urządzaniem pokoju dla dziecka i nikt nie czyta tego c inni piszą. a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam o oknach ale troche sie boje sama nie wiem czy myc czy nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) No to zaczynamy kolejny tydzień ;) Jak się czujecie? Mnie o dziwo brzuch nie boli od 3 dni, może zasługa luteiny? Obym tylko nie zapeszyła. W nocy obudził mnie straszny ból kręgosłupa, nie mogłam się ułożyć i zasnąć bo całe plecy mnie bolały. U mnie dzisiaj też słonecznie, właśnie wstawiłam pranie, uschnie na świeżym powietrzu, najbardziej lubię pościel taką prosto ze sznurka, pachnącą wiatrem i słońcem ;) Żabka bardzo ładne mieszkanie ;) Co do imion na M to mi się podoba Miłosz i Mateusz. Ja wizytę u lekarza planuję na 19 marca o ile nic się nie będzie działo i też odliczam dni kiedy zobaczę dzidzię na usg a chcę iść na 3d razem z mężem ;) Mam nadzieję, że poznamy wtedy płeć dziecka i będę mogła zacząć szał z zakupami bo mnie korci strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno okno za mną ;) A teraz przerwa na ciacho.Zrobiłam wczoraj 3 Bita już długooo nie jadłam slodyczy i mmmm NIEBO W GĘBIE ;) ŻABKA super mieszkanko.Ja mam taką tapete w sypialni jak ty ten fiolet na scianie na korytarzu z drzwiami ;) I mojaaaa czerwień wymarzona tych kuchennych szafek ;) Tylko ja będe miała górne czerwone a dolne czarne na połysk.No i czarny słupek z piekarnikiem i mikrofalą.Aktualnie mam brązowe meble ale mój M zajmuje się meblami na wymiar itp więc wymieni mi wszystko bo się nam już ten brąz przejadł ;) Ja teraz wieszałam pranie i sasiadka moja ulubiona wszystkowiedząca Pani B. przyszła do mnie na bajere i cały czas patrzyła mi na brzuch i ciągle pytania a nie idzie Pani dziś do pracy?A długo tak wolne Pani będzie miala... A ja specjalnie o swojej ciązy nie wspominam kto ma wiedzieć ten wie i smiać mi się z niej chciało. ;) RENI a zaczynasz w poniedziałki NOWY TYDZIEŃ CIĄZY?Czy tak tylko napisałaś że ogólem nowy tydzien? ;) Ja w środe zaczynam 13tc... Tak sobie myślę że teraz to już poleci szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity u nas tez mialy byc czarne ale podobalo nam sie polaczenie szarosci i czerwieni i jak poszlismy zamowic meble patrzymy a w nowym katalogu dolozyli szae i wzielismy szare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jak z czystością? Bardzo widać smugi na nich itp? AgaT no własnie o co chodzi? Przeczytałam nawet posty wstecz o kilka stron ale nie widze żebyś coś pisała i nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pisala pytala o macierzyński ja jej odpisalam nie wie o co chodzi wiesz co widac paluchy itp ale ja czyszcze to tak jak okno czyli plyn do szyb i recznik papierowy i sa wtedy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ale ja powiedziałam męzowi żeby sie nie martwił będe czyściła cierpliwie ;D No niedługo będzie widać małe rączki wyodbijane ;D Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dołączam i ja do dyskusji, bo własnie mam chwilę czasu :) wstałam rano dość późno bo w nocy jak sie przebudziłam to wierciłam a potem rano jak M. jechal do pracy zasnęłam :) Dzisiaj jestem jak wulkan energii (czyżby ten 2 trymestr pokazał,że właśnie mamy taki zapał?), pomyłam naczynia i szybko posprzątała, zabrałam sie potem za pranie i na zewnątrz wywiesiłam :) w koncu można pranie wynieść na zew. i bedzie ładnie pachniało. Posciel też wylądowała na balkonie :) Byłam wczoraj u siostry i mówi,że ładnie mi brzuszek juz widać :) póki co idzie mi w przód a na boki nie przytyłam :) Dzisiaj zaczynam 15 tc. Wreszcie usiadłam i z niecieprpliwością czekam na przesyłkę - zestaw kołderek co Wam pokazywałam :) Widzę,że dość konkretnie myslicie nad urządzaniem mieszkań, remonty sie szykują :) Ja będę szaleć później, póki co to raczej mysle o nadchodzących świętach :) Aga86 - czemu tak uważasz? przeciez żabka odpisała Ci,że trzeba zdecydowac sie przed porodem. Ja jeszcze o tym nie myslę, bliżej lata skontaktuje się z pracodawcą i wtedy uzupełnić trzeba jakiś dokument podobno. Na razie nie zaprzątam sobie tym głowy. Ja mam usg na 20 marca wiec jeszcze kawał czasu, ale widzę jak dzidzia rośnie, bo w zeszłym tyg. nie miałam jeszcze brzuszka a teraz juz widoczna kulka jest :) Dobrze,że idzie wiosna potem lato to sukienki założymy bedzie fajnie, bo ja już w spodnie ledwo sie mieszczę :) Reni - mnie tez krzyż od kilku dni boli i myslęże to przez przesilenie wiosenne, bo często tak mam niestety, na wiosne i na jesień i trochę się martwię,żeby mnie całkiem nie zablokowało, bo już kilka razy zdarzyło się,że nie wstałam z łóżka taki ból i nawet zastrzyki nie chciały pomóc :( Oby mnie to ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×