Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Kurczę, co do dawkowania to się nie wypowiem, bo nie chcę CIę wprowadzić w błąd. Ja przez miesiąc brałam 3x2, a teraz borę 2x1. Czy wypływa.. Jeżeli wypływają ci grudki, takie jak serek, tzn, ze się nie wchłania i musisz ją aplikować głębiej. Natomiast wodniste upławy, czy to przeźroczyste, czy białe czy takie beżowe są normalne, tak się po niej dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wcinam gruszeczke i jabluszko i mam ogromna ochote na winogronko ale to musze isc kupic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jestem dziś potwornie zła i sama nie wiem dlaczego, może pogoda wpłynęła też na to bo strasznie paskudnie dzisiaj :-/ brzuchatkaxx - może to niestety być rwa bo własnie przesilenie wiosenne powoduje,że sporo osób narzeka na taki ból tylko w różnych miejscach. Nic mi sie dzisiaj kompletnie nie chce, wpadłam w jakiś marazm normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi Jupi jade dzis do kolezanki na caly week do niedzielki;)) pospacerujemy sobie po poznaniu;)) juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda super - niebieskie niebo, słoneczko ale ja jeszcze nie wychodzę z domu żeby przeziębienie się nie odnowiło ja jeszcze nie czuję przesilenia ale przeważnie wtedy boli mnie głowa i czuję się mega zmulona dziewczyny - rozważałyście pobranie i przechowywanie krwi pępowinowej? ja w sumie nie ale ostatnio koleżanka mnie zapytała i tak chciałam wśród Was przeprowadzić sondę ;) denerwuje mnie, że nie można robić odstępów enterem tylko kombinować żeby się tekst nie zlewał 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam w Poznaniu - fajny taki wypad ;) macie plany na majowy weekend? my chcemy pojechać w góry ale nie do Zakopanego - może macie jakieś sprawdzone miejsca? jakaś miejscowość, która będzie dobrym punktem wypadowym na szlaki...myśleliśmy na razie o Wiśle lub Szczyrku ale ostatecznie jeszcze się nie zdecydowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, ja mam książkę "Moje dziecko" poradnik dla rodziców. Można powiedizeć że tu jest wszystko od poczęcia do trzeciego roku życia dziecka. i poród tu jest też ze zdjęciami. Kila rodzaji porodów, tradycyjny, na zdjęciu widać jak dziecko wychodzi między nogami, i tudny poród z przyssawką na glowie dziecka . Opisane co i jak i dlaczego. Ja polecam ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na studiach miałam taka fazę zainteresowania porodem - naoglądałam się z necie filmików i zdjęć za wszystkie czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka ja tez od rana miałam ochotę na winogrona i juz o 9 byłam w sklepie po nie :) A co do bólu w posladku ja tez tak mam ze chwyta mnie ból s posladku i promieniuje czasami aż na cała nogę. Cieżko wtedy nawet usiąść czy sie położyć pamietam w pierwszej ciazy miałam to samo. Lekarz mówił ze to od kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* Ja dziś odwiedziłam koleżankę i załapałam się na GOŁĄBKI mniam ;) RENI niezłą dawkę duphastonu brałaś. Chyba większej różnicy nie będzie jak zmienisz na luteinę aczkolwiek duphaston napewno jest silniejszy od luteiny. MAJONEZ KIELECKI mój mąż się tak usmiechnął cudnie jak usłyszał serducho. Tak mi fajnie się zrobiło jak zoabczyłam jego reakcje bo on ogólnie jest szczęsliwy ale nie przeżywa mojej ciąży tak jak ja ;) ŻABKA ja kupiłam dziś sobie czarne winogrona slodziutkie i truskawy...ZAPRASZAM ;) JUPILA żebyś Ty wiedziała jak mnie denerwuje że tekst się zlewa. I że stopka nie jest osobno tylko z tekstem. Może kiedyś się przeniesiemy na inny portal.Ja jestem od kilku lat na fora.pl i tam się super posty pisze ;) My często jeździmy do Zakpoca ale nie na szlaki tylko tak połazić po Krupówkach.Ale na TERMY...Polecam te w Bukovinie cudnie jest ;) Co macie dziś dobrego na obiad? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity ja tez pisze na fora.pl chetnie zajrzalabym na winogronka;) ale mysle ze blizej bedzie do sklepu;)) a moj M.zrobil mi wczoraj wieczorem koktajl z truskawek i bananka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABKA aż sprawdziłam skąd jesteś hehehe ;) I tak faktycznie bliżej będzie do sklepu A masz już dzieciaczka czy to pierwsza ciąża? Ja jestem na tamtym forum od czasów ciąży "młodego" i te dziewczyny sa mi jak siostry.Z kilkoma się już spotkałyśmy nieraz. Mmmm koktajl z truskawek i bananów bym pochłoneła.Już sie nie mogę doczekac takich truskawek truskawoych i młodych ziemniaczkówww Mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiad zupa szczawiowa z jajkiem i ziemniakami z kapustą a'la bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjałabym szczwiową... Ja miałam nalesniki robić ale zrezygnowałam bo zostały mi ryby z wczoraj i surówka.Także małemu ugotuje pare ziemniaczów. Pan ojciec wybył w delegacje wróci dopiero jutro to się nim martwic nie muszę. A ja własnie robie zapiekanki wczoraj sobie udusiłam pieczarki na oliwie bo miały byc zapiekanki na kolację ale byliśmy napchani obiadem. To będą na OBIAD ;) Mama moja nas zaprosiła na obiad i uparcie chce wiedziec co ma ugotowac.A mnie się chęci zmieniaja jak w kalejdoskopie...i NIE WIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u rodziców i mama zrobiła rosół i gulasz na obiad i się pogniewała, że gulaszu nie zjadłam a mnie po prostu od mięsa odrzuca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI moja tez kiedyś się pogniewała bo zrobiła mięso w sosie które zawsze lubiłam.Ruszyłam dwa razy widelcem pobiegłam wymiotować i już nic nie tknełam. I teraz się mnie pyta za każdym razem na co mam ochotę? Ale ja mam ochotę na coś a za godzine już po ochocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity ja mam tak samo ;) Rano wymyślam sobie co by tu zrobić na obiad a jak już ugotuję to nie jem bo akurat mija mi na to ochota :) Ja dzisiaj znowu odczuwam bóle podbrzusza, dosyć mocne kłucia w okolicy jajników, mam nadzieję że po tej luteinie coś się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz winogronko;)) ja nie mam dziecka to moja pierwsza ciaza tylko ja sie kiedys odchudzalam i mielismy topik tu ale pomarancze nie dawaly nam zyc i zalozylysmy zamkniety topik i tak piszemy juz ze 3-4lata ze soba o wszystkim;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI ja tez mam takie bóle mówiłam wczoraj ginowi powiedział że mam dużo odpoczywać i oszczędzać się. I jak troche zacznie boleć żeby się położyć. ŻABKA no my też własnie z dziewczynami na kafeterii zaczynałysmy a potem trolle żyć nie dawały i teraz na zamkniętym jest fajnie.Najlepsze jest to że można zdjęcia dodawać i suwaczki ładnie widać hehehe ;) Dobra uciekam po starszego brata do przedszkola.A potem sie trochę położe. Wczoraj słońce czułam że mogę góry przenosić a dziś deszcz i czuje...że powinnam się zdrzemnąć. Ehhh niech juz przyjdzie ta wiosnaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że szczawiowa rządzi dzisiaj :D Ja też ją mam, z jajeczkiem i śmietaną, jest pyyyszna :) A do tego piersi z kurczaka z serem pleśniowym,pieczonymi ziemniakami i surówką :) Dostałam od siostry 2 pary świetnych spodni ciążowych, super jakościowe, jedna z mothercare, a druga chyba z H&Ma. Mam jeszcze w spadku kilka fajnych koszulek ciążowych, a wszystko z krótkimi rękawami, bo rodziła w czerwcu i lipcu, więc jak znalazł na lato ;) Ależ mnie uciska dzisiaj coś po prawej stronie, właśnie tam, gdzie jest dziecko, normalnie czuję, jakby ktoś mi tam odważnik wstawił, okolice wątroby :o Masakroza, przypuszczam, że młody/młoda uciska mi na coś :( A właśnie, co do płci - wczoraj lekarka chciała spróbować określić, ale maluch nie chciał rozłożyć nóg niestety :D Tak więc czekamy i nic nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez kieleki- ser plesniowy chyba nie powinno sie jesc w ciazy?? tzn ja nie jem bo nie lubie ale z tego co slyszalam i czytalam to chyba nie wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie o piwkach typu lech free albo karmi?mozna napic sie takiego w ciazy/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sie uda na pewno!
Jezeli idzie o piwo to te o ktorych piszesz maja jakies promile.jest piwo Bavaria -absolutne zero promili, takie nam teraz wolno popijac :) dostepne w roznych smakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kiedys bylam z ciezarna kolezanka na piwku i ona pila free chyba ze 3-4 na raz i nic jej sie nie stalo ani dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sie uda na pewno!
Nie jest powiedziane, ze musi sie cos stac.ja jednak uwazam, ze lepiej dmuchac na zimne :) masz chec na piwko? Mnie nie opuszcza ochota na wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×