Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

reni89- Moja droga nikt ode mnie nie odbiera telefonu.Jak jakąs wariatke mnie traktują ,jakbym niem miala prawa wiedziec co sie dzieje w firmie. Chora sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni89- nikt ode mnie nie dobiera telefonu jakbym nie miala prawa wiedziec cosie dzieje w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka no u mnie w rodzinie niestety nie ma takich małych dzieciaczków więc wszystko będziemy kupować sami. Ale poluje na licytacje z zestawami ubranek używanych :D Znając siebie to i tak nakupię za dużo bo to wszystko tak pięknie wygląda, że nie idzie się oprzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGAT86 - no faktycznie chora sytuacja :O przynajmniej by odebrały i powiedziały,że to nie rozmowa na teraz, jeśli coś im ta kierowniczka zabroniła mówić. Myslę,że zwyczajnie boja sie powiedzieć co się dzieje i wola nie odbierać tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabeczka- no jakis taki duży ... ale to po EMilce zostalo mi parę kilo nadwagi , wpiątek ide do lekarza acha dziewczyny ta biegunka co mnie dopadla to rotawirus pewnie bo duzo znajmychma wymioty do tego. uwazajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga więc i Ty się nie przejmuj, szkoda się denerwować. Sama kiedyś pracowałam w takiej firmie gdzie tylko czekali aż się komuś noga podwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI - ja wczoraj też oglądąłam na allegro "mega pake dla dziewczynki" używane ciuszki, bo były naprawde śliczne, ale siostry mają sporo ubranek więc nie będę kasy wydawać niepotrzebnie tym bardziej,że śpieszymy się z budową domu i mam fachowców już od tynkowania w środku i naprawdę czeka nas sporo pracy,żeby zdążyć przed porodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGAT86 - no właśnie przy drugiej ciąży szybciej widać, u mnie pierwsza ciąża, więc od jakiś 2 tyg. dopiero tak bardziej zaokrąglony, a teraz w 19tc juz widać, ale w końcu gdzieś ten dzidzius musi sie zmieścić i w końcu musi byc widać. Nie mam wagi w domu i nie wiem ile nawet przytyłam dlatego pytałam sie Was mniej więcej jak na tym etapie przybieracie. Pielęgniarka ostatnio mnie nie zważyła, choć ytałam, a potem lekarz wypytywał mnie le ważę :O A ja mu na to,że nie mam wagi i nie wiem. Następnym razem nie przepuszczę pielęgniarce i każę sie zważyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w sumie Ty najlepiej wyszłaś na tej sytuacji. Majonez chętnie bym skorzystała z zaproszenia, ale ja już za żadne skarby nie wyjdę z domu, już się dziś nachodziłam. Wera ja normalnie poza ciążą ciągle chodzę z opryszczką na wardze, ciąża jest jedynym momentem kiedy jej nie ma. Ale z nią do lekarza, niech powie co i jak. Reni jaki ładny:) właśnie pora się zacząć rozglądać. Dziewczyny te które już macie dzieci, napiszcie mi czy wy też macie tak, że każde osiągnięcie waszego dziecka wzbudza u was taką falę miłości, że normalnie kupiłybyście mu wszystko, non stop całus itd? Bo może ja jestem jakaś nienormalna? Dziś Dominik zrobił I raz kupkę do nocnika i ja oczywiście brawa i całusy, potem na szczepieniu dziecko nawet nie zająkneło, był tak dzielny że aż Pani doktor nas pochwaliła - ja oczywiście dumna z dziecka jak paw. Oczywiście telefon do męża i dziadków że mogą być dumni z dziecka. Ja w nagrodę kupiłam mu auto:) Ale chodzi mi o to czy ja czasami nie przesadzam? Kiedy muszę być stanowcza to jestem (próbuje wymuszać różne rzeczy), kiedy narozrabia to stosuję zasadę że przez parę minut udaję wielce obrażoną i to działa. Ale są takie momenty jak dziś, że wsadziłabym go w obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka jak dostaniesz ubranka to po co kupować i wydawać niepotrzebnie ;) Tylko się cieszyć, że ominą Cię wydatki na ubranka. Ja wagę mam w domu elektroniczną ale mąż już od 2 miesięcy kupuje baterie i dalej nie kupił więc też nie wiedziałam ile ważę, dopiero zważyłam się u ginekologa i w szoku byłam że nie przytyłam tak dużo bo teraz objadam się strasznie :p Muszę się trochę hamować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ogórkowa:) I sypie śnieg:( Myślałam że po tylu wrażeniach i długim spacerze dziecko padnie, a on nie, łobuzuje, podłoga zasypana zabawkami a ja padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek rosnie i dobrze przynajmniej dzidzia ma miejsce,tym bardziej że jestem niska a waga powoli idzie w góre w drugim mc wazyłam 50kg a teraz 53,7. jak dalej będzie taka pogoda to zaniedługo na zimowej kurtki nie wejde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agat co do pracy, to do mnie też średnio z sympatią w pracy. Pracuje od listopada, po drodze byłam w szpitalu, a w styczniu dowiedziałam się o ciąży, krwiaku i plamiłam, wylądowałam na l4 i jestem do teraz. W pracy mnie zżerają, a Zus kontroluje. Cóż zrobić. aAaaa i śliczne brzuszki dodałyście:) Mój jest jednak jeszcze mały, ale dzisiaj znalazłam na wdze jeszcze jeden dodatkowy kilogram, więc mam już 3 na plusie. 53 Kg:) woooww, dawno tyle na wdze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJUTKA - pewnie,że tak, najważniejsza teraz jest dzidzia, my na drugim planie teraz, a wagą będziemy sie później przejmować,żeby zgubić :) A któras wcześniej pytała, gdzie czujemy ruchy dziecka. Ja czuje nisko tak poniżej pępka, wczoraj dostałam pierwszy raz mocnego kopniaka w okolice jajnika, ale to chyba mała sie jakos dziwnie ułożyła, bo jeszcze zbyt mała na take mocne szturchańce i to było przypadkiem, bo mnie normalnie z bólu podniosło,aż mąż struchlał jak mnie zobaczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzieli dokumenty z pracy, zabrali moja kartoteke od lekarza i dostalam list o wszczęciu postępowania. Mam czekać w domu, bo mogą przyjść w każdej chwili, ale nie wystraszą mnie tym, nie oszukuję przecież. Myślę, że nie przyjdą, chyba, że znajdą coś w papierach, ale moja Gin zapewniła, że wpisała ciążę zagrożoną i opisała w dokumentacji wszystko dokładnie, więc nie powinni się do niczego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie uzależniające. ja nic w domu nie robie tylko zaglądam tu co chwile czy ktos cos napisal i czytamco u was. masakra len jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGAT nie jesteś sama mam wrażenie,że nic nie robię tylko siedzę i jestem zmęczona niczym. Nawet jeszcze obiadu nie zrobiłam,czekam na męża będzie dopiero po 18-tej. Ale sądzę,ze ta pogoda tak na mnie wpływa, że leniuch sie ze mnie zrobił,że szok :P Bo czasem mam taka energię,że zrobiłabym aż za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i tyle do doczytania- LUBIĘ TO ;) Dziś dzień wysyłania zdjęć zatem na poczcie zdjęcie Naszego 'Bałwana'-tak w ramach oswajania się z śnieżną wiosną... No to czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMajaFarmaceutka
Weraa82 nie słuchaj tego straszenia groźną opryszczką. Groźna jest opryszczka, ale narządów płciowych. a nie wargowa! Tym bardziej, jeśli przechodzisz ja któryś raz w życiu. Masz już przeciwciała. Nie martw się, smaruj najlepiej maścia cynkową i szczęśliwej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×