Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

poprawiam ......... wiek.....termin porodu.......miejscowość...........płeć reni89..............24...... 23.08.13.........Bielsk o-Bia ła..........synek kwiatówka.........33......30.08.13..........Łódź ..... ..............synek? brzuchatkaXX.... 26......03.09.13..........Warszawa... ... ............. Blanka1980.........33......04.09.13..........Wars za wa.................. gr@niska...........32.......05.0 9.13.........Lublin......................synuś żabeczka1982.....31.......07.09.13..........Krosno...... ....raczej córcia MajonezKielecki...27.......07.09.13..........Łódź..... .................córka rybalopika..........29.......08.09.13..........Poznań... .. .................... Dagna1988.........24.......11.09.13..........Szczecin ek... .......córcia?? pszczolineczka....29.......11.09.13..........Stare Babice.............synuś Rarity................27.......11.09.13..........Krak ów.... ..................... Ewelurkak...........27.......12.09.13..........Bielsk o-Biał a.................. KAJAmosia...........27.......13.09.13..........Śląs k............................. Zabka092...........28........14.09.13..........Koło(wlkp ).......raczej córa jestemfit............25........15.09.13..........Dębica. .... .................... martucha878787...25........15.09.13..........Wrocław. ..... ................ keiti78...............35........17.09.13..........Ziel ona G................syn?? agi1984..............29........17.09.13..........Hertf ord UK................... asiula74..............38........18.09.13..........Łó dź... ........................ kamiira...............29........18.09.13..........Nowa Sól....................... justinaaa............30........20.09.13...........Bia ystok.. ................... Amy10................32........20.09.13...........Łó dź......................syn? Agatka.09.2013....34........21.09.13...........Wrocła w... ................... AgaT86 .............. 28........21.09.13...........Katowice...chciałaby córkę agulagagula..........29 ...... 23.09.13...........Głogów.......................... kokoszka 0207......27........26.09.13...........Wrocław.......... .............. kad....................21........27.09.13............Dęb ica... ...................... Marcopolo............31........27.09.13............Legnic a....................syn Carolajna87..........26........27.09.13............Gdańs k......................... jupila..................30........28.09.13............Bia łystok ...................... majutka129..........23........31.08-1.09.13......Ruda Śląska.................... FRANEKczyMAJA.....25........13.09.13............Doncast er UK.................. TP 23.08.2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na te niki i duzo z dziewczyn odezwalo sie zaledwie kilka razy.. smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda troszkę, ale w sumie tworzy się zwarta grupa, przynajmniej będziemy mogły na sobie polegać:) Amy, a Twój brzuszek bardzo ładny jest, nie wydaje mi się, żeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(coś urwało mi wypowiedź)...żeby był jakiś wielki....i pisałam też, że jest łądny i proporcjonalny:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja to mam jakiegos duzego balonika jutro zrobie zdjecie a tymczasem wysylam zdjecie córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszło mnie na frytki i robiłam - pyszne są. Jutro ciężki dzień przede mną, rano będę z moim synkiem polować na jego siusiu do badania, a o 12:00 mamy szczepienia. Poza tym kiedyś z lenistwa zamroziłam pół kurczaka i już się rozmraża, jutro dzień gotujący. A dziś chłopaki już sobie śpią, a ja jak zwykle mam jeszcze dużo pracy, tzn muszę ogarnąć dom, ponieważ lubię rano mieć czysto. Obejrzę prawo Agaty i może pójdę spać. Aga śliczna córcia - ile ona już ma? KAJAmosia dziękuję za komplement 🌼. Dziewczynki dobrej nocy, ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo udało mi się zrobić kwiatka. Żegnam was wiosennie. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jaka śliczna dziewczynka:) Cudna:) Kaja masz fajnie zaokrąglony brzuszek, mój też przez ostatnie kilka dni się uwydatnił:) A u Amy nawet Wielkanocny króliczek się załapał:) Ale masz fajnego kawalera:) Ale z Dominikami tak już jest:) Ale laseczki pospałam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po Świętach! ja byłam u rodziców, szybko zleciało.. widzę, że chyba jakieś choróbsko szaleje- tutaj Wy pozaziębiane, u mnie w pracy podobnie, u mojego również.. wirusy szaleją :( mam nadzieję, że brzuszki przestaną Was boleć i nospa będzie niepotrzebna! U mnie na razie oki, jutro mam nadzieję, że ostatni dzień zapieprzu w pracy, mam zamiar trochę odpuścić.. w piątek moje Święto- kończę 30 lat :) tak fajnie wypada- po Wielkanocy, w piątek- trzydziestka- myślałam, że będę hucznie świętować! ale będę świętować inaczej i też będzie fajnie :) w czasie Świąt byłam na basenie i było super- muszę zacząć się w końcu ruszać, bo dosłownie czuję jak mi mięśnie zanikają- Wy tak niewiele przytyłyście, ja już mam 7 kg na plusie :( dlatego trochę ruchu nie zaszkodzi! miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do FRANEkczyMAJA dzieki:) to moja 1,5 roczna córeczka EMilka. chcialabym drugą córcię. ja brzuszek zrobie jutro.Dobranoc Przyszłe i obecne mateczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatówka
Witam was dziewczynki po świętach. czy u was też tak mnóstwo śniegu nasypało? Ponoć na wiosnę trzeba poczekać bo złamała nogę i czeka w szpitalu jak jej na NFZ gips założą :) Fajnie że niektóre z was wiedzą co tam pod serduszkiem noszą. Gratuluję wam. Ja w czwartek idę na usg w 19 tc i mam nadzieję że już dr potwierdzi. Co do bólu brzucha to odpukać mnie oszczędza. Rarity /jeżeli nie pomyliłam/ pisałaś że macica Ci się stawia, a co na to gin? Zdrówka dla chorujących. Odezwę się w czwartek. poproszę tez o hasło kwiatowkaa@o2.pl. dzięki i zaraz się zaczernię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam dodać a do pseudonimu. Wyobraźcie sobie ze dopiero co wysłałam wiadomość i chciałam się zaczernić a tu niespodzianka "pseudonim zabezpieczony hasłem" wiec teraz jestem kwiatówkaa :) Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr ale mam agresje.Pamietacie moje wczorajsze słoneczko?No to szlag je trafił nasypało tyle śniegu przez noc ze płakać mi się chce a muszę jeszcze młodego odtransportowac do przedszkola. Jak wrócę to was doczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj na obchodzie dowiedzialam sie, ze mam krwiaka pod lozyskiem i to on spowodowal krwawienie. Ponoc pekl i powoli zniknie. Lekaze mowia, ze jak bede lezala i brala leki, to powinno byc wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie. A teraz czekam na sniadanie a po nim spacer do lazienki :) Pozniej do was zajrze poczytam co slychac. Pozdrowienia ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dagna współczuję Ci, wiem co musiałaś przeżyć. Teraz dużo odpoczywaj, wszystko będzie dobrze 🌼 Dziewczyny super brzuszki ;) Agi córeczka kochana ;) Mnie od wczoraj pobolewa dalej brzuch więc leżę i nic nie robię, żeby nie pogorszyć. Dzisiaj oddam mocz do badania, ciekawe czy coś wyjdzie. Zastój w nerce jest, odczuwam nieraz pieczenie, do tego te bóle podbrzusza, które mogą być tym spowodowane a najlepsze jest to, że badania moczu zawsze wychodzą dobre. Wkurzona jestem bo 3 tygodnie temu zamówiłam na allegro cos dla męża na urodziny i wyobraźcie sobie, że dalej przesyłka nie doszła... Pisałam do sprzedawcy, czy w ogóle wysłał i zero odzewu. Więc mu wczoraj napisałam, że czekam na zwrot pieniędzy inaczej zgłoszę sprawę do allegro to zaraz mi odpisał, że pieniądze zwróci a przesyłka i tak dojdzie na ich koszt w ramach rekompensaty za opóźnienie... No zobaczymy. Co do ciążowych kilogramów to u mnie póki co 3kg na plusie. Do 12 tygodnia przytyłam 2kg a teraz tylko 1, ciekawe jak dalej pójdzie. Dziewczyny, które czują już ruchy - możecie napisać gdzie je odczuwacie najczęściej? Bardziej na dole brzucha, blisko jajników czy wyżej? Mój mały najczęściej kopie właśnie na dole, tak nisko i zastanawiam się czy to normalne czy może dlatego, że mam nisko łożysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, my pospaliśmy do 8, za oknem mroźno -3, na szczęście śnieg nie padał. Miałam dziecku zrobić badanie moczu, ale nie chciał zrobić siusiu w pojemnik, i musimy próbować jutro. A na 12 na szczepienie. Dagna trzymaj się dziewczynko, będzie dobrze, trzymaj się wskazówek lekarza. Reni z allegro jest tak, że czasami się trafi że wszystko jest ok, czasami nie. Ja zawsze sprawdzam opinie na temat sprzedawcy i odpukać do tej pory nie miałam problemów. Jak ja wam zazdroszczę że czujecie ruchy, ja do tej pory raz i tylko dlatego że się zapomniałam i położyłam się brzuchu. Zmykam ubrać Minka i do sklepu musimy wyjść. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. mam dosyc zimy, ta pogoda mnei dobija. znów calą noc sypal i sypie snieg. a ja w piatek mam wizyte u lekarza i znów panikuje bo boje sie autem jezdzic w taką pogodę. tu gdzie mieszkam przejezdza raz dziennie traktor który odśnieża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usz wróciłam...masakra. Do przedszkola wejść się nie dało bo od dziś rozdaja formularze na przyszły rok i wszystkie matki na korytarzu wypelniają żeby oddać JUŻ TERAZ NATYCHMIAST. Ja oddam popołudniu i tak nie decyduje kolejność zgłoszeń bo pytałam ;) Jeszcze na zakupach byłam...dziś wymyśliłam sobie bigos i mam nadzieje że kupiłam wszystko co mi potrzeba ;) Śnieg sypie okrutnie... RENI ja czuje ruchy nisko...pod pepkiem.Ale to normalne bo dziecko nie jest jeszcze wielkie ;) AMY a nie próbowałaś z woreczkiem?Jest taki specjalny woreczek naklejasz wokół siusiaka na wieczór nakładasz pampersa a rano masz pięknie nasikane.Ja tak zawsze młodemu pobierałam.Teraz to duży to wiadomo nasika mi ładnie do pojemnika. AGAT się łącze z Tobą w bólu bo mnie dziś dobił ten snieg. Ja mam wizytę w czwartek...i też będe pewnie musiała przez zaspy Wrrr Dobra biorę się za oglądanie brzuszków. I może swój podeślę...wielkanocny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajne dzieciaczki :* AGAT ile ma Twoja córa? śliczna blondyneczka... Dominik tez blondyn hehe ;) I jakie ma piękne ząbki. Mój też blondyn... ;) Brzuszki jak pięknie się zaokrąglają ;) Super...pomyślcie że jeszcze troche i będą naprawdę ogromneeee No to i ja poslałam nowe foteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o kilogramy ja przywaliłam już 5kg. A jeszcze nidawno tylko kilogram miałam więcej i się przestraszyłam bo nie chce tyć w takim tempie. Z młodym 34+ nie chce powtórki z rozrywki. Nie mam też zamiaru się glodzić ale jeść rozsądnie. Pisałam wczoraj wlaśnie o moim odzywianiu...wczoraj pięknie mi poszło. KWIATÓWKA moj lekarz jeszcze nic na moją macicę bo ostatni raz byłam u niego 4 tygodnie temu a wtedy mi się to nie działo. Ale w czwartek zapytam... Mam dużo pytań... Na basen chce jeździć a na początku mi zabronił... Zwolnienie mam leżące a chce wiedzieć czy by mi nie zmienił na normalne... I takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagna, krwiak bywa pocieszeniem, bo to znaczy, że z dzidzi na pewno nic sie nie dzieje. Dobrze, że się nic nie poodklejało, leż i odpoczywaj. Też miałam krwiaka w styczniu i od tamtej pory jestem na l4. Leżeć już nie muszę, ale mam zakaz chodzenia do pracy. Dziewczyny, a co do śniegu...to dziś rano jechałam z moczem na posiew. Pojechała bym na późniejszą godzinę, ale niestety mocz musi być poranny i dostarczony do godziny, a mnie już tak cisnęło o 7 rano, że zostałam skazana na wczesne wstanie. No i co? no i ulice zasypane, korki, nie ma gdzie zaparkować, zaspy lodu na poboczach...masaaakraaa. Wiosne kalendarzową mamy od dwóch tygodni! Zaraz też luknę na te wasze dzieciaczki i brzuszki:)) Miłego dnia mimo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Rarity, mamy podobny termin a Twój brzuszek taki bardziej ciążowy, ale to drugie dziecię, bo synuś już jest, to ma prawo. I tak też bym chciała:P jak założę kurtkę to jakby nigdy nic, z buzi dalej szczupła jestem, ogólnie to chyba dała bym rade ukrywać ciąże jeszcze długo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Obejrzałam naszą galerię i gratuluję Aga ,Amy i Rarity podchowanych dzieciaczków, brzuszki z tygodnia na tydzień coraz bardziej się uwydatniają:-) , kilogramy powoli przybywają, zresztą święta sprzyjały "poprawianiu się", ja do 17tc podłapałam aby 1 kg, ale tezaz czuję po sobie że mi pełniej się robi tu i tam ,ale nie mam się gdzie zważyć, ale z drugiej strony wolę nie wiedzieć bo całe życie trzymałam jedną wagę;-) Dagna szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie KAJA u mnie to już drugi dzieciaczek.A sama ciąża w sumie czwarta. A termin właśnie mam niby na 11 września a z wielkości dzieci wychodzi mi 3 września ;) DAGA mam nadzieje że szybko wrócisz do zdrówka :* Teraz będziesz dużo odpoczywać i jak mawia mój syn 'Będzie gitowo' ;) O PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ: Wycieram wczoraj młodemu głowę po kąpaniu i uszy i on się niecierpliwi bo już chce lecieć do pokoju...i mu mowię żeby stał spokojnie bo ma być mój synuś czysty i pachnący a ten do mnie "Jakbyś mnie psikła taty perfumem to bym szybciej był pachnący" ;) Taaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaa82
Dziewczyny tez mam termin na wrzesien ale nie udzielam , bo z moja ciaza od samego poczatku same problemy.....zyje od wizyty do wizyty.... Dziewczyny napiszcie mi prosze czy opryszczka w ciazy jest niebiezpieczna? Wczoraj mi wyskoczyla i jestem zalamna bo niby piewrwsza ciaze stracilam wlasnie przez to paskudztwo, choc nie wiem tego na 100 proc, prawdy nigdy sie nie dowiem. Niby jak jest to zakazenie wtórne to nie ma czym sie przejmowac, tylko ze ja w pierwszej ciazy tez mialam zakazenie wtórne a nie pierwotne... strasznie sie boje. Lekarz mi mowil, ze jak mi wyskoczy zimno to zebym sie nie przejomowala i ze moge smarowac np vratizolinem.. tak tez robie, ale starsznie sie denerwuje, ruchów dziecka jeszcze nie czuje.... jestem w 16 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×