Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tlusciutka_27

30 kg do 1 lipca

Polecane posty

czesc do 13 r z mialam niedowage. Od okresu dojrzewania zaczelam tyc.. na 1 roku studiow wazylam 90 kg --> schudlam do 60 kg w 5 mc. Zdrowo sie odzywialam, nie jadlam po 18, cwiczylam minimum godz dziennie. Wage utrzymywalam ok 5-6 lat. Potem mialam problemy sercowe - zaczelam sie obzerac, nie cwiczylam etc waga znow 90 kg;// Teraz zamierzam wrocic do tego co mialam kiedys! Bylam szczesliwa wazac mniej, bardziej pewna siebie! A wiec start! wzrost 173 cm waga 90 kg cel 60 kg! A jak? nie jem po 18 cwicze min godz dziennie (rowerek stacjonarny, z czasem dorzuce brzuszki i inne) ograniczyc chleb!! slodycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
163 dni to na 1 dzien jest ok 0,18 kg. 1k kg = 7000 kal a wiec 0,18 -to ok 1260 kal do spalenia dziennie wiem wiem, teoria teoria a kg tak latwo nie leca.. ale 3majcie kciuki ! musi sie udac! juz raz sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotka:)
Hej mogę dołączyć do Ciebie? ja też chcę schudnąć 30kg. będzie cięzko ale myślę że sie uda:) mam 176cm wzrostu i ważę coś ok. 95kg mój cel to wymarzone 65kg i wierzę że mi sie uda:) Dodam że mam 25lat. A powiedz mi jak Twoja skóra po schudnięciu tylu kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy jak schudlam z 90 kg do 60 kg (a czasem nawet mialam 58 kg np po @) to skore mialam jedrna! nikt by nie pomyslal, ze tyle wazylam! a dlaczego? bo dziennie przez te kilka mc dziennie!! smarowalam sie rano balsamammi ujedrniajacymi, prysznic z szorstka rekawica i zelem ujedrniajacym, masowanie ta rekawica, potem balsamowanie sie kolejnym ujedrniajacym baslamem. Duzo cwiczen (brzuszki 3x 100, wymachy nogami, przysiady, bieganie etc -->minimum godzinne dziennie, a prawda taka, ze rano 30 min, popoludniu 1 godz, wieczorem 30min do 1 godz). Nie jadlam po 18, chleb tylko rano na sniadanie, slodyczy tylo troszke, gazowanego zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1o2i3uiehyrh
jakie diety macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadystkaa
Ja tez musze sie.pozbyc nadwagi waze 93 na 170cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mogę dołączyć? Chce schudnąć 25 kg,dieta mż a z ruchem się zobaczy,bardzo dużo pracuje więc nie bardzo jest czas. Tłusciutka jak raz się udało to tym razem też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mogę dołączyć? Chce schudnąć 25 kg,dieta mż a z ruchem się zobaczy,bardzo dużo pracuje więc nie bardzo jest czas. Tłusciutka jak raz się udało to tym razem też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchna321
Także chciałabym dołączyć. Ważę 82kg przy 170cm. 25,30 kg w dół to mój cel :) Po porodzie waga została i nie chce spaść. Czas już teraz z tym walczyć, żeby w wakacje nie wstydzić się pokazać w stroju kąpielowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem;) mozecie dolaczyc;) ALE nie mozecie si epoddac!!! walczymy! juz po 18 nie jemy juz dzis!! jak jestesmy glodne to: pijemy herbate! duzo! (ja czerwona -juz pije 3 kubek w ciagu 40 min - ale psychicznie chce mi sie jesc) oraz cwiczymy! ja dzis juz 50 min na rowerku jezdzilam (3 obciazenie) jeszcze 50 min pocwicze od ok 19 do 20 potem prysznic poczuce sie testow na prawko i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w pracy jestem a spac chodze o północy więc coś ok.20 jeszcze przekąszam. Oczywiście,że się nie poddam,latem chce założyć szorty,letnie sukienki. Mam mase za ciasnych świetnych ciuchów. Dziś na wadze 1kg mniej ale może się umówmy na jakiś dzień oficjalnego ważenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam bardzo duzo za malych rzeczy (prawie same firmowe!!) a teraz chodze w jednym i tym samym;( ciezko kupic cos w czym sie przy takiej wadze wzglednie wyglada;( teraz masz 85 kg? ja mam 87 kg to moze co niedziele sie bedziemy rano wazyc? i pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchna321
ja już dzisiaj tylko wodę pije ;) właśnie skończyłam serie wybielania zębów a po niej herbata i kawa raczej nie wskazane, więc zostaje tylko woda. Od jutra porządne ćwiczenia. Z ubraniami mam to samo. Dużo świetnych firmówek, w których chodziłam przed ciążą - 90% za ciasna na mnie w tym momencie. Po za tym na początku września mam wesele brata... i za nic nie chcę pozostać przy takiej wadze jaką mam teraz. Marzy mi się fajna kiecka w rozmiarze S :) i nie ma innej opcji - założę taką! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na wadze równe 84kg. To może w sobote lepiej,co? :) Niedziela to taki inny dzień,przypuszczam,że po szaleństwach sobotnich nocy może być ciężko ;) Dziewczyny to super z tymi ciuchami się dopasowałyśmy,ja to mam schiza,że ciągle kupuje za małe bo przecież zaraz schudne I TYM RAZEM TAK BEDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być sobota ;) ooo, dokładnie to samo. Po co bede kupować rozmiar XL? wezme S albo M, przecież jak sie odchudzę, będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to w sobote sie wazymy! fajnie ze wszystkie jestesmy w granicach 80+ kg ja mam 87 kg;/ i 173 cm wzrostu, jestem najwyzsza i najciezsza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka301983
Dziewczyny, na wiszącą skórę tylko basen, moja mama schudła 30kg w pół roku, miała chorą tarczycę i lekarz w trakcie leczenia powiedział jej, że kg zaczną teraz lecieć, więc od razu zaczęła dbac o skórę, ruch, smarowanie balsamem. Ma 57 lat, a ciało jak u 40stki! Powodzenia! Ja kiedys schudłam 20kg, więc wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jeśli mogę to się chętnie przyłączę do Was:) jutro się zważę, ale moja waga to granice 90kg :(( jeszcze 5 msc temu było 75kg ale cóż, zero ruchu, podjadanie, czas z tym skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ujędrnianie skóry to podstawa. Trochę zaniedbałam to podczas ciąży i pozostało mi kilka rozstępów, całe szczęście bledną. Ja mam dzisiaj ostatni dzień okresu, więc waga pewnie będzie trochę niższa jutro... Prócz ważenia co sobotę zamierzam robić sobie zdjęcie - dla porównania + mierzenie obwodów. ;) Dzisiaj już po śniadaniu. Zjadłam leczo rybne. Trochę rybki, do tego warzywa i przecier pomidorowy. Teraz piję duuuuży kubek zielonej herbaty. Później mam zamiar zacząć ćwiczenia. Co myślicie o tych zestawach: http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48 http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=50&dz=11&page=1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ja dzisiaj robię oczyszczanie, skoro to mój pierwszy dzień to muszę się pozbyć zaległości w żołądku :D Planuję jeść warzywa, owoce i dużo wody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Ja też po śniadaniu,kanapka grahama z szynką i ogórkiem kiszonym,mam jeszcze jedną i pomarańczkę. Wieczorem wybieram się ze swoim facetem na kolacje więc troche mam obawy co do jutrzejszej wagi a dziś 83,7kg. Witam nowe koleżanki :) Aguchna cel 55kg przy twoim wzroście?? Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalarepka,jak ci idzie ten dzień oczyszczający? Myślałam robic sobie taki raz w tygodniu. Jak tam w ogóle się trzymacie? Tlusciutka,Aguchna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej ważyłam 52 ;) ale 55 bedzie optymalnie. Taką mam budowę, że zawsze wyglądam na wiecej :) Ja właśnie zjadłam obiad, rybę gotowana na parze z brokułami i marchewką + kubek zielonej herbaty. Cwiczenia na brzuch i talię zrobiłam rano, teraz zabieram się na uda i pośladki. Jak na razie się trzymam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina789
czy mogę się do Was dołączyć? waga... 113kg..... lat 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina,pewnie,że dołączaj. Trzeba rozruszać ten topik :) Aguchna,no to super,jutro podajemy wage. Ja już na dziś spadam szykować się na spotkanie z moim lubym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dolacz;) tylko prosze zaczenij sie i daj stopke, ile masz kg, wzrost i ile wazysz obecnie plus jakimasz cel;) ja o rownej 18 zjadlam pol paczki warzyw na patelnie;/ zla jestem no! bo robilam je na 3 lyzkach oleju;/ staralam sie olej odsaczyc;/ mam nadzieje ze jutro zobacze mniej niz 87 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa - samo zdrowie :) jak trochę oleju to nie szkodzi, nawet lepiej, witaminki się ładnie przyswoją. Ja już po kolacji, zjadłam 2 kanapki : graham z chudą wędliną i warzywami. ;) a jutro ważenie... aż się boje co pokaze waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa - samo zdrowie :) jak trochę oleju to nie szkodzi, nawet lepiej, witaminki się ładnie przyswoją. Ja już po kolacji, zjadłam 2 kanapki : graham z chudą wędliną i warzywami. ;) a jutro ważenie... aż się boje co pokaze waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wypilam dzis tylko0,75 l herbaty;/ musze jeszcze wypic 2 kubki bo to malo ;/ od jutro musze sie pilnowac z piciem! minimum 1,5 l ! ja obliczylam, ze dziennie musze zrzucic 0,15 kg:D to ok 1150 kal do spalenia, staram sie spalic tyle na rowerku stacjonarnym. Zajmuje mi to ok 2 godzin. Nogi mnie bola i dupka tez;/ no ale jak mus to mus! wiem, ze niby 0,15 to nie duzo (albo?) no ale tak mi sie latwiej trzymac w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazylam sie dzis 86,1 kg . W tym tygodniu spadlo 2 kg. Troche malo jak na taka wage. Ale i tak dobrze skoro dziennie mialam 0,16 kg zrzucic;) za 6 tyg bedzie 7 demka z przodu ;) a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×