Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tlusciutka_27

30 kg do 1 lipca

Polecane posty

Dziewczyny!!! to ja zapraszam na gołąbki!!!!! mam jeszcze kilka....:D to na którą mam do stołu nakryć? szybko wczoraj padłam spać bo około 21......a wstałam po 7 :D a i tak mi się ziewa.... córcia kilka razy w nocy jadła, więc wiecie jaki to sen ;) ale nie jest źle. dziś tak sobie pomyślałam...kurcze jak zaczną się w rodzinie, i wśród znajomych sypać wesela to będzie kłopot - ubranie ! dobrze, że wzięłam się za tą dietę....może w coś się zmieszczę fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska totalna
mozna sie przylaczyc? mam 24lata, tez sie zaniedbalam, 168cm, 79,5 kg do wczoraj bo od wczoraj postanowilam cos ze soba zrobic, ale nie zadne diety, zadne dukany tylko mniej i zdrowiej jesc, po prostu dzisiaj mam 78,4 ale to wiadomo pierwsze kg szybko poleca. a jadlam naprawde sobie dogadzalam, to czipsy, to ciasteczka, takze jestem po prostu lakomczuch do wakacji chcialabym wazyc ok 60-62kg kiedys wazylam 66kg i to byla dla mnie idealna waga ale teraz chcialabym troche mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) próbowałam wczoraj się wpisać ale nie szło. Skusiłam się na słodkie i już waga w miejscu ale walczymy dalej,zaraz jem śniadanie,2 kromki razowca z szynką. Witaj totalna grubaska,proponuje się zaczernić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie :) ja wczoraj dosyc malo zjadlam bo lacznie to 2 jablka, platki z blonnikiem z naturalna activia, grejpfrut i pomidora dzisiaj o 8 zjadlam serek wiejski i jablko, za 2 godziny chce zjesc papryke siedze w domu na razie takze nie musze jesc nie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jutro będzie lepiej virga :) poza tym to nasze odchudzanie to.....nie ma być kara... grzeszki pewnie przytrafią się wszystkim...oby było ich jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaska totalna - Twój nick to raczej do mnie pasuje :)... też siedzę w domku.. śniadanie- jajecznica bez tłuszczu,ale z cebulką....bez chlebka i bez niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooannaa
Ja do lipca 15 kg wiec sie dolacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy stosujecie jakas diete konkretna czy po prostu jecie mniej i uwazacie na to co jecie? ja wczesniej robilam dukana, szybko schudlam, szybko przytylam plus dodatkowe 10kg pozniej rozstalam sie z facetem z ktorym bylam dosyc dlugo i tylko jedzenie mnie rozumialo. dlatego ja nie stosuje zadnych diet, a jesli zdarzy mi sie zjesc cos slodkiego, to juz pozniej nic nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooannaa
powiem wam ze ja na zachete kupilam 2 sukienki w rozmiarze 38 -) to jest moja the best motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - ile ja mam mniejszych ciuchow to glowa mala ;) mam mase wlasnie sukienek, spodni, spodenek, bluzek obcislych ale to nie jest motywacja bo mam rowniez mase ciuchow w rozmiarze 42 takze na golasa nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooannaa
Ja tez mam cala szafe takich ciuchow ale 2 nowe zawsze mnie motywuja. A z rozmiarow 42 mam tylko pare niezbyt gustownych ciuchow zebym sie do tego rozmiaru nie przyzwyczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się nie łączyć węglowodanów z białkami czy jakoś tak... :) no i ok 18 jem ostatni posiłek, karmię piersią, więc jest on konieczny...poza tym moja dieta to nie dieta A ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH :) w porozumieniu z dietetykiem :) długa dieta=długotrwały efekt...poza tym do pewnych rzeczy idzie się przyzwyczaić.... pisałam już, że od 1 stycznia nie jem słodyczy a prawda jest taka, że od jakoś września słodycze jadłam już bardzo sporadycznie...za to zapychałam się chlebem..., którego teraz nie jem, mowa oczywiście o białym pieczywie...teraz razowe i waza.... fajnie, że robi się nas coraz więcej :D witam nowe koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o chleb to ja jem jedynie wlasnie albo grahamki, albo jakis ciemny ale od kilku dni chleba nie jem, jak mnie najdzie to kupie caly i polowe zamroze, bo sama calego od razu nie zjem. jak mam chleb to jem go zazwyczaj z twarogiem i pomidorem. ewentualnie pomidor i cebula :) wlasnie takie dlugie nastawienie jest dobre a nie dieta przez miesiac a pozniej wracasz do zarcia byle czego. wtedy dieta nie ma w ogole sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to z doświadczenia, że da się schudnąć całkiem sporo jedząc zdrowo....ale cóż z tego jak ciągle jestem grubaskiem ;( no nic, nie ma co płakać trzeba porobić brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również witam nowe koleżanki ;) Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa, bo nawet jak dojdziemy do tej wymarzonej wagi i wrócimy do starych nawyków to waga wróci i to z nawiązką :) Jeżeli o pieczywo chodzi to jem przede wszystkim żytnie i orkiszowe. Dzisiaj sobie pospałam trochę dłużej, śniadanie dopiero o 10 zjadłam. 2 kanapki z drobiową wędlinką i papryką :) Dzisiaj mam dość sporo załatwień na mieście, więc się zbieram. Za oknem brzydko, że aż się nie chce wychodzić z domu :( Nie ma, że boli, mus to mus... Później zabieram się za obiadek, chyba jednak te gołąbki będą, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja też mam masy za małych rzeczy a dla motywacji tyle nakupiłam,że aż do przesady więc chwilowo stop sobie powiedziałam z takimi zakupami. Na drugi posiłek mam serek wiejski i pomidora i 2 przekąski kisiel i pomarancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się jest napić kawy z rana bez cukru przeczyszcza ;) . Ja zaopatrzyłam się w Aktivie jest dobra , pije też mleko oczyszcza , chlebek razowy , warzywa ,owoce , od tego zaczynam piszcie mi jakie objadki gotujecie i robicie mało kaloryczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczace 70
hej moge sie dolaczyc? mam za cel schudnac 10 kg. Zaczelam w tamtym tygodniu i poszedl na razie precz tylko 1 kg. Wzrost 165 Waga wyjsciowa 70kg Waga docelowa 60kg Tak wlasciwie chcialabym do Wielkanocy zrzucic wiekszosc kg ale martwie sie o silna wole. Kiedys w pol roku zrzucilam 20 kg ale to bylo przy okazji matury. Pozniej waga utrzymywala sie na poziomie 58-61 kg. Az do pierwszej a potem kolejnej ciazy. Za kazdym razem tylam ok 30kg, zrzucalam ale pozniej nadrabialam ok 1o kg. Teraz chyba dojrzalam do tego zeby nie stosowac zadnych diet tylko jesc wszystko w malenkich ilosciach. wyjatek stanowia slodycze, napoje gazowane, slodkie soki, pieczywo i ziemniaki. Ograniczam tez owoce bo maja duzo cukrow. Zamiast tego warzywa w duzych ilosciach. W siepniu siorka sie hajta i to jest moja motywacja. Po za tym zaczelam w koncu szukac pracy a wiadomo wyglad sie liczy szczupli maja lzej... Dzis na koncie 1,5 banana na siadanie + 2 kawy z 0,5 lyzeczki cukru o mlekiem. Jakos bardzo glodna nie jestem ale jak wczoraj maz sobie do lozka zrobil kanapeczki z szynka to myslalam ze go wypchne przez okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia8686
Hej dziewczyny, mogę się dołączyć? Jestem na mż, jakieś 20-25 kg chciałabym zrzucić. Nie wiem dokładnie ile waże bo w ciągu ostatniego roku kilka razy chudłam i tyłam :( Od przyszłego tygodnia idę z koleżanką na siłownie bo inaczej to się do ćwiczeń sama w domu nie zabiore. Polecam też Therm line forte i ocet jabłkowy w tabletkach, mi pomagają ograniczyć apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny tj nowe koleżanki :) co dziś na obiadek? u mnie pieczony kurczak.. i surówka :) uwielbiam surówki :) ta jest z marchewki, selera, jabłka + sok z cytryny i odrobina przypraw do smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczace 70
hej odchudzajace :) ja sie nad obiadem jeszcze zastanawiam...albo zjem pol talerza kupniczku ktory ugotowalam dla reszty stada ( do gulaszu na drugie sie nawet nie zabieram ale paaachnieee ), albo mala gotowana piers z kurczaka + brokuly i pomidorek... co jakacie na kolacje? bo mi tylko do glowy przychodza potrawy mleczne typu owsianka lub platki zbozowe z owocami i jogurtem. jem kolacje ok 18 -19 wieczorem a chodze spac ok 23 i do tego czasu az mnie skreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, najlepsza kolacja to kolacja białkowa, jakiś serek, np. wiejski, jogurt, jajko, ryba itp. też uwielbiam surówki i nie mogę się doczekać jak zrobi się cieplej i zaczną się pojawiać nowalijki i świeże warzywa. mmmm... sałatka z pomidorków mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja białkowa powiadasz...ok to ja dziś owsiankę zrobię :) muszę lecieć do znajomej...będę jutro miłego popołudnia kobietki i trzymajmy się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Został mi już tylko kisiel,jak ja wytrzymam to nie wiem..ale musze!!! Za te wczorajsze batoniki musi być pokuta!! Jak to sobie napisze to bardziej się utrzymam w postanowieniu. Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o zaczernienie, stopke w ktorej znajda sie: wzrost, waga poczatkowa z data, aktualna waga oraz cel! Dzis po 6 dniach nie jedzenia po 18 i waga pokazala prawie 3 kg mniej!Dodam, ze jem wszystko, wczoraj sie tyle najadlam, ze wstyd;/ 5 dni cwiczylam dziennie po 2 godz na rowerku stacjonarnym. Wczoraj nie mialam sily;( a dzis bylam ponad 11 godz w pracy;( (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;)) U mnie dziś bardzo dobrze śniadanko to płatki fitness z biedronki sa pyszne może któraś z Was je jada;) później jablko. Obiad to roladka z piersi z kurczaka nadziewana szpinakiem z mozarella surówka z buraków i 2 łyżki ziemniakow z jogurtem ;d pycha. Później 2 godzinny spacer i teraz wróciłam od rodziny i jem drugą połówkę roladki z obiadu 2 suchary z serkiem białym i cebulą i buraczki;D tyle na dziś ;) mój mały sukces odmówiłam naleśników :d chociaż miałam nałożone już na talerz, ciesze się z takich małych rzeczy bo są bardzo ważne;) Tak bardzo bym chciała wytrwać w swoim postanowieniu ! I latem cieszyć się szczupłą sylwetką. Jestem niską osobową bo mam 158 cm :( ale jakoś tak bardzo nie widać po mnie tylko najgorszy jest brzuch i nogi. Mam wystającą pupę i duże piersi ale to akurat u siebie lubię ;d Tylko te okropne nogiii i brzuch :( Marzą mi się króciutkie szorciki !! Cieszę sie ze u was tez dobrze :) Macie jakies interesujące przepisy na obiadki ? Ja w piątek planuje zrobic dietetyczne krokieciki ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy koleżanki wstajemy ;) !!!! czuję się całkiem całkiem, rowerek już jest :) dziś go poskładam i można jechać ;) myślicie, że jaki czas codziennie poświęcony na rowerku wystarczy? 30 min? godzina? czy ile? i na jakim obciążeniu? mam od 1 do 5 :D mam silne nogi...od noszenia tylu kilogramów, więc nie powinno być problemów...poza tym 7 lat grałam w siatkę, więc mimo tej mega wagi kondycja najgorsza nie jest ;) jak na grubasa rzecz jasna :D udanego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja się dziś kiepsko czuje i kibelka brak trzeci dzień ,tak,że czuje się ciężko i w ogóle źle. Katarina co do rowerka to chyba duże obciążenie nie jest wskazane gdyż rozbudowuje mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×