Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Gość nie dziwi mnie to
Szok gotowa na atak przez caly dzien.Forum nie jest tylko dla ludzi z Uk ,lecz co na ten temat moga powiedziec ludzie ,ktorzy tam nie byli.Ale Azjatycka pani to jak ktos wspomnial chyba wrozka jest ,na wszystko ma odpowiedz .Nie pomysli ,ze ile jest ludzi to tyle jest charakterow i to nie tylko w Polsce czy Uk .Wszystkich mierzy jednakowo i oczywiscie nikt nie jest lepszy i madrzejszy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oststnio spotakalm sie z osoba ktora chce wyjechac z PL do UK bez kasy bez jezyka..bez mieszkania..powodem jest to ze pieniedzy nie ma na utrzymanie rodziny w PL!!!!!! wy sie dziwicie ze odradzamy takim przyjazd??? albo kolejny madry..co pierdzili na YT, jak to za tysiaca mozna zyc super i do tego odlozyc na telfon.lub laptopa lub wakacje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uk jest niekoniecznie lepiej niz w pl.i tu i tu ciezko.zalezy od wielu rzeczy. Ale desperackie kroki odradzam,wtedy lepiej tkwic w pl beznadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjechalam bez pieniedzy ale ze znajomoscia jezyka udalo sie ; teraz bez jezyka jest bardzo trudno o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha, caly dzien na kafe
azjatycka ror siedzisz :D Ty naprawde masz przesrane w zyciu. Nigdy w UK nie mieszkalas ale najwiecej masz do powiedzenia, co? Zal ci dupe sciska, ze siedzisz w PL, brak pracy i kasy i frustracje na kafe leczysz. Zaden szczesliwy i spelniony czlowiek nie bedize sie wyklocal o swoje racje po calutkich dniach na forum internetowym :D:D:D:D Wlasnie dlatego, ze jest szczesliwy, spelniony, ma znajomych, przyjaciol, wlasne zycie, pasje i prawdziwe przyjemnosci. Jedynie takie nieudaczniki jak ty i nielubieuk moga calymi dniami nonsensy wypisywac. A zolc az tryska :D Oj bido ty, bido :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe dnie ka kafeterii powiadasz? A ty i tak sledzisz moje posty z wypiekami na policzkach. Pisze na tym forum dopiero od 3 dni, choć podczytywalam wcześniej i dało sie zauważyć, że jakaś wyjątkowa elita tu nie przesiaduje :) No moze z małymi wyjątkami. :) I druga już stronę czytam jakieś niestworzone historie na swój temat. Najpierw napisałaś ze jestem rorem, wymienilas nawet podpunkty jak detektywka jakaś ;) Potem sie dowiedziałam ze nie mam życia bo pisze na kafeterii albo co ja tam wiem, bo w Anglii nie mieszkam. Na końcu dowiedziałam sie, że mieszkam w Polsce ( ten żarcik rozbawił mnie najbardziej ) a niedługo pewnie sie dowiem, ze zazdroszczę komuś pracy na zmywaku :D Nie, nie mieszkam w Polsce. Muszę cie uświadomić, że świat nie składa sie wyłącznie z Polski i UK. I nigdzie rownież nie napisałam, że nigdy w UK nie byłam/nie mieszkałam. To ty złociutka tworzysz w swojej małej glowce jakieś farmazony. Skąd wiesz czy np.nie studiowałam w UK? Przecież nie muszę ci sie zwierzac z mojego prywatnego życia, które nota bene widzę niezmiernie cie interesuje jak i moja skromna osoba, inaczej nie stwarzalabys tylu niesamowitych historii na moj temat. Argumentów nie masz żadnych, poza obrazaniem mnie. Słaba jestes. I monotematyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabiutka ror to ty jestes
:D Wystarczy wejsc na jeden z tematow na kafe i widac godziny w jakich sie udzielasz - od rana do nocy. Taaa....studiowalas :D Dziecko chyba na tym zmywaku o ktorym wciaz piszesz bo tak dobrze to znasz :D Kompleksy leczysz bido? Pomijajc wszystko inne gdyby nie te wysmiewane przez ciebie zawody to bys nie miala jak zjesc w restauracji chociazby. Ups....co ja pisze, ciebie na McDonaldsa nie stac :D Szczekaj, szczekaj malenka. Ja zwijam sie do wlasnych spraw bo zycie bido menatlna i finansowa istnieje poza kafe :D "Azjatycka".....hahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana do nocy? To tez zabawne, bo u mnie jest już południe więc sama widzisz ze twoje godziny to pojęcie względne :) Możesz dalej fantazjowac ze nie stać mnie na McDonalda (którego zreszta i tak nie jem- nie lubię świństw), ale skoro ty lubisz siedzieć w McDonaldach to współczuje odkladajacego sie cholesterolu i nadwagi. Samo nazywanie przez ciebie McDonalda jako "restauracje" wskazuje, że to cos ekskluzywnego dla ciebie. ty chyba restauracji na oczy nie widzialas. no chyba ze od strony "kuchni". nie wnikam :D Możesz w myślach wyobrazac sobie, że nie stać mnie na kromke chleba, a ty taka bogata w zacnej UK masz na wszystko :) na mcDonalda także ;) i na bilet do Polski ;) Wiem, ze dla takich ludzi jak ty studia to pojęcie odległe i jest to wycieczka w nieznane. Przecież dlatego wyjechałaś do UK do pracy, bo ty w takie odległe wycieczki jak s t u d i a sie nie zapuszczasz :) I jeszcze jedno, ja sie nie śmieje z takich zawodów. Ja sie jedynie naśmiewam z takich ludzi jak ty- Polonii w UK, która reprezentujesz, prosta jak budowa cepa, wulgarna, agresywna, niewykształcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto nie napisze
Co kto nie napisze Pani Azjatycka zaraz odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto nie napisze
A głupia ta Azjatycka oj głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK!!!!!
Azjatycka pani nie wnikam gdzie jestes ,czym sie zajmujesz,Jako osoba inteligentna bawisz sie w taka walke na słowa.Ludzie prowokują Ciebie ,a ty sie odgryzasz.Widać łatwo wytrącić Ciebie z równowagi ale tym rozśmieszasz innych.I cały czas czepiasz sie zmywaków.Dla mnie o inteligencji człowieka nie świadczy to czy studiował i jakie ma wykształcenie ,zycie jest różne.Jezeli pracuje ,a nie zebra ,nie kradnie to chyba jest normalnym człowiekiem potrafi zadbac o siebie.Prawda nie znam Ciebie ,ale zachowujesz sie jakbys miała pretensje do swiata i wyzywała sie na forum ...bo bezpiecznie.W rzeczywistosci nikt by z tobą nie dyskutował,dałby sobie spokój .I po co psuć sobie humor .....od słowa do słowa.Najwidoczniej po to wynalezli forum,żeby co niektórzy mogli z siebie zrobić nie wiadomo kogo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka vel ROR
musi miec ostatnie slowo. wiadomo :-O przestan sie powtarzac kobieto bo nudno juz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło...
A niech pisze ,widocznie coś jej dolega ....ale na to lekarstwa raczej nie znaleziono .Biedna choruje nadal hehehehehhehe i tak będzie ,aż do śmierci heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Czyżby jakiś nowy kierunek studiowania wynależli,że po nich jest taka inteligencja???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka99999999
Ja uwazam ze moze azjatycka troche przesadza ale w pewnucj punktach sie z nia zgodze. i na litosc boska to takie dziwne ze ktos mieszka np w azji? Sama kiedys mieszkalam troche w japonii i 3 miesiace na Sri Lance, mam bardzo fajne wspomnienia z tych miejsc. teraz mnostwo europejczykow osiedla sie poza europa, np w tajlandii pelno brytolow. widac ze ktos ma male horyzonty ze ciezko mu uwoerzuc ze poza anglia jest jeszcze lepszy swiat. poznalam kilku polakow w japonii i byli totalnie inni od tych z uk. Na poziomie, zero tzw.polaczkowania itd. wiec zgodze sie ze polacy w uk reprezentuja nizsza klase spoleczna co widac po wypowiedziach niektorych na tym forum. I zeby niebylo mam rowniez doswiadczenie z uk, tez tam mieszkalam i powiem szczerze ze polakow z uk to normalnie omijac szerokim lukiem, bez urazy oczywiscie ale dlaczego polacy w uk tak zburaczali? ci w polsce wydaja sie lepsi A ty azjatycka gdzie konkretnie mieszkasz i jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
Sorki ale kto wysmiewa sie ,ze mieszka w Azji ??? przeciez to ona cały czas szydzi z innych .Ludzie są różni i nie zgodzę się z tym ,że w uk są gorsi .Zgoda to polacy zasłużyli swoim zachowaniem na taką opinie,ale są tez normalni ludzie ,którzy tam żyją i pracują .Wypowiedzieć się każdy może ,ale tak żeby nie ubliżać wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
Sorki ale kto wysmiewa sie ,ze mieszka w Azji ??? przeciez to ona cały czas szydzi z innych .Ludzie są różni i nie zgodzę się z tym ,że w uk są gorsi .Zgoda to polacy zasłużyli swoim zachowaniem na taką opinie,ale są tez normalni ludzie ,którzy tam żyją i pracują .Wypowiedzieć się każdy może ,ale tak żeby nie ubliżać wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka99999999
ok no zgodze sie ze nie wszyscy w UK tacy sa ale chyba jednak wiekszosc nie nalezy do tych fajnych,kulturalnych.a ci w uk jeszcze zauwazylam ze sa strasznymi rasistami, niewiem czym to spowodowane moze sama tez bym tak myslala jakbym mieszkala tylko w UK ale ciagle slysze np ciapaty brudas albo zoltek itd Sama bylam na sri lance 3 miesiace to byl taki wolontariat ze studiow i jacy to fajni ludzie sa,bardzo goscinni,u nich gosc w domu to jak bog dostanie wszystko co najlepsze do jedzenia i picia nawet jak rodzina niezamozna. ja poznalam fajnych ludzi tam na prawde I wtedy mi sie przypomnialo co polacy z UK mowia o takich i wiem ze to jest po prostu rasizm. A z kolei w japonii tez bylo super i japonczycy sa troche inni od sri lanczykow,sa troche niesmiali na poczatku wobec cudzoziemcow ale pozniej jak sie rozkreca to sa przezabawni I naprawde na luzie. A i jeszcze jak bylam zaproszona na obiad na Sri lance do bardzo biednej rodziny,-ale przyjeli mnie jak krola,specjalnie na moja wizyte kupili mi ladny talerz bo nie byli pewni czy zjem na lisciu banana tak jak oni. no a w UK tez bylam kiedys odwiedzic jakichs polakow i nawet herbata mnie nie poczestowano. Albo herbata to już max co podadza.wiec nie zgadzam sie tez co do tej niby goscinnosci polakow. I w sumie nie wiem ale wydaje mi sie ze polacy z polski ktorzy nie wyjechali sa jakby lepsi od tych z UK. Ale to moje przemyslenia nie chce nikogo tu obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w necie
nie rozumiem w ogole tych wiecznych dyskusji o zmywakach:-O dajcie ludziom robic co chca. chaby lepiej na zmywaku w UK niz w PL glodowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
Rozumię Ciebie i to doskonale.Jestem na miejscu i wiem jak jest.Zyję swoim życiem ,nie dzielę ludzi na klasy.Nie wchodzę nikomu w drogę .Zgodzę się ,że uk jest oblegane przez polaków .Prawda , ze co niektórzy szpanują ,kulturą nie grzeszą i też omijam takich z daleka .Lecz zmierzam do tego,ze jeżeli ktoś wypowiada się na forum to niech pomyśli o normalnych ludziach,a nie traktuje wszystkich jednakowo. Jestem tutaj sporo czasu i przeraza mnie to.Przyjezdzaja ludzie,maja do tego prawo ...lecz nie z nastawieniem na polepszenie sobie zycia tylko zepsucia go innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOGĘ ZMYWAĆ W UK
JEŻELI DZIĘKI TEMU MOGĘ NORMALNIE ŻYĆ I NIE MARTWIĆ SIE O JUTRO JAK W POLSCE. TAKA JEST PRAWDA. TU ZMYWAM,STAĆ MNIE NA NORMALNE JEDZENIE,UBRANIE,CZY WAKACJE. W POLSCE ZMYWAM,SPRZĄTAM,SIEDZĘ NA KASIE I LEDWO STAĆ MNIE NA JEDZENIE I KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOGĘ ZMYWAĆ W UK
LUDZIE KTÓRZY ZMYWAJĄ SPRZĄTAJĄ,SĄ OK BO COŚ ROBIĄ,PRACUJĄ UCZCIWIE,A CHAMSKIE JEST WYŚMIEWANIE ICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie zadowolisz wszystkic
Nie potraficie uszanowac innych .Co za róznica gdzie pracuje.Moze nie dla wszystkich najwazniejsze są pieniądze ,ale jak juz masz rodzinę to dzieci ambicją i dumą nie nakarmisz.Dajcie juz im spokój ,szczesliwi sa ,że maja za co zyc i to normalnie .Ci co maja jeszcze wybór bo są młodzi i bez zobowiązań niech wybierają ale nie wyśmiewajcie i nie krytykujcie innych. Zycie jest tak cięzki i nieprzewidywalne ..cieszcie sie z tego co macie .Serio od razu wszystkim będzie lżej.Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w necie
nie potrafia uszanowac innych bo maja po prostu kompleksy ktore chca wmowic innym. to jest naprawde jakies chore :-O niech kazdy bedzie dumny z siebie jesli ma prace i potrafi zadbac o siebie i swoja rodzine. i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy wyżej
Macie zupełnie racje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w necie
a najgorsze jest w dodatku to wychwalanie sie jakie kto ma studia itp kogo to interesuje?????wiekszosc z was ma masywne kompleksy i dlatego musicie ciagle gnoic innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu sa same chamy
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawisc i chamstwo to nie jest tylko cecha czesta u Polakow, ale na pewno u nas szeroko wystepuje. w kazdym razie niewazne gdzie-czy w pl, czy uk, czy gdziekolwiek w dyskusjach /czy to sa jeszcze dyskusje?/ przewija sie ton agresji. czemu to ma sluzyc-? anonimowemu wyladowaniu frustracji? bo na pewno nie wymianie informacji, pogladow, nie wsparciu, nie motywowaniu innych, masz inne zdanie - wyraz je bez obrazania innych, czujesz sie obrazona - napisz o tym bez znizania sie do poziomu tej osoby. chodzi mi o to ze sami musimy dbac o nasz poziom komunikacji, tylko od nas zalezy czy bedziemy ze soba wspolpracowali, czy walczyli ze soba i w efekcie bedzie jak jest teraz- kazdy kazdemu wilkiem i na dluzsza mete nic z tego nie wynika. gdyz sila jest we wspolpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewetka Piszesz, że w Anglii mieszka, dużo polaków rasistów.Może warto zastanowić się skąd to się bierze u takich ludzi? Mnie tez okrzyknięto rasistką, sami Kurdowie mi to mówili, bo nie chciałam z żadnym się umówić.Może niektórzy mają swoje poważne powody, żeby kogoś nienawidzić? Bo ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w necie
donkapatke prezentujesz niski poziom tutaj :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×