Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

kini gratulujemy z Alunia i zyczymy zdrowka i szybkiego powrotu do domku. Czekamy na relacje i zdjecia. Dlugasna ta twoja Emilka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini gratulujemy z Alunia i zyczymy zdrowka i szybkiego powrotu do domku. Czekamy na relacje i zdjecia. Dlugasna ta twoja Emilka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini wielkie gratulacje!!! Cieszymy sie Twoim szczęściem. Emilka ma wymiary modelki:-) Dużo sił dla Ciebie, pewnie musisz leżeć cała dobę. Calujemy!!! Dziewczynki ja byłam dziś na ostatnim USG. Moja Blanka jest malutka, waży 2800, więc może przez te 2 tyg dobije do 3000-3200 może, ale ja tez jestem drobna, wazylam 2700. Także u mnie termin za 2 tyg aktualny. Edziu czekamy na wiadomości od Ciebie. Kiniu jeszcze raz z całego serca gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-111
kini gratuluje!! ale dluga tA twoja coreczka, wysoka dziewczyna bedzie :) super . Wracaj szybko do sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie wiem czy powinnam ale edzia mnie chyba nie zabije bo wiecie co ???? kini mi napisała jakąs godzinę temu ze edzia tez dzis urodziła :D tyle tylko wiem :) i nie mogłam sie powstrzymac ! mamy siostrunie na forum, obie sie dzis rozpakowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-111
super wiadomosci!!! mamy dzisiaj dwa maluchy. Gratulacje dla dzielnych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tylko gościnnie ;-) kini - ogromne gratulacje! to niesamowite, ze 9 m-cy już minęło. pamiętam, jak miałaś iui i podczas urlopu kombinowałaś gdzie zrobić betę. niesamowite jak czas leci:) trzymaj sie i dużo szczęścia życzę:) oczywiście życzę również powodzenia wszystkim z Was, które za niedługo już dołączą do kini! :) bądźcie dzielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Niezle! 2 maluchy jednego dnia. Trzymajcie sie ciepło Mamuski i czekamy na zdjęcia i wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
Kini, Edzia gratulacje!!! Czekamy na relację! Z dobrych wieści, u mnie też może nie wszystko stracone. We wtorek miałam dostać okres i nic. Dziś rano zrobiłam dwa testy, oba pozytywne. Poleciałam na betę, jutro o 12 wyniki... niedowierzam, tyle było już rozczarowań chyba cieszyć się będę dopiero jak na USG wyjdzie pęcherzyk... Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasienka jak to to Edzia już też ma Wiktorię przy sobie ?? Jak tak to super Pozazdrościła Kini chyba :D i się pośpieszyła Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia i Kiniusia gratuluję z całego serca dzidziusiów ❤️ 👄 Sama nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko minął i mamy już troje forumowych dzieciaczków. To takie piękne, że nasze marzenia się spełniają. Nawet nie wyobrażam sobie jak cudne jest uczucie, gdy spogląda się na swoje własne dzieciątko, to na które tak długo czekamy, z wielką miłością i utęsknieniem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja dziewczynki pragnę Wam się pochwalić, że mam chrześniaka, urodzony 08 maja 61 cm i 4300 waga, moje drogie SIŁAMI NATURY :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Przepraszam Was dziewczynki, że dawno tu nie wchodziłam i że nie śledziłam na bieżąco Waszych cennych rad. Byłam bez kompa i neta. Nadrobię ostatnie strony to się zorientuję co tam u Was :) Całuję Was mocno i pozdrawiam 👄 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U nie i u Mateuszka wszystko w porzo. Widziałam konkretne jajeczka na usg, więc już spokojnie mogę zakupki robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gusiu, Jeny nam tu zdaje relacje na bieżąco. Wiedzialam, ze Edzia tez szybciej urodzi, ale nie sadzilam ze az tak szybko. Super! Alunia ma forumowe 2 koleżanki. Jak narazie same dziewczynki, u mnie sie 4 szykuje na świat. Widzę tylko ze będzie najmniejsza, same duże dzieci sie rodzą; a moja mała Blanka pewnie dobije do 3kg. Trudno, ja tez zawsze byłam z tych mniejszych, miałam nadzieje ze może po mężu trochę wysokich genów przejmie. Nie wiemy jeszcze ile Wiktoria waży. Miłego dnia dziewczyny- dziś u mnie 27 stopni:-) A jutro mam baby shower. O matko teraz moja kolej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam bóle brzucha maleństwo się nierusza martwie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini Edzia Gratuluje wam bardzo i strasznie zazdroszcze tez juz bym chciała trzymać maleństwo w ramionach .Same dziewczynki na forum moj bedzie pierwszy facet buziaczki dla was i maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia gratuluję! Czekamy na wieści. Ale niespodzianka:) Keyt, do lekarza się udaj, zamiast pisać na forum. Bóle brzucha zawsze trzeba konsultować z lekarzem, tym bardziej jak mówisz, że maluszek się nie rusza. Nie ma na co czekać. Leć do lekarza, albo na IP i daj znać koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia- ale nam niespodzianke zrobilas:) gratuluje:) Czekamy na wiecej wiesci i wracajcie szybko do domu.. No to teraz czekamy na chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia gratulację dużo zdrówka dla Was i czekamy na wymiary i szczegóły 😘 Ja dziś mam usg 4d ciekawe czy zobaczę buźkę małego Jasia pewnie łożysko na przedniej ścianie trochę będzie zasłaniać ale może się uda oby tylko wszystko było dobrze. Keyt lepiej się skonsultuj z lekarzem. Oczekująca na dobre wieści trzymam kciuki będzie dobrze beta potwierdzi że dołączasz do grona szczęśliwych ciężaróweczek, już 12 więc pisz nam jaka beta??? Miłego dnia dziewczynki, piękna pogoda ale pewnie kończącym nie dodaję to sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
agaolcia, 12 ale jutro :) dzięki za ciepłe słowa, na pewno dam znać. Mam nadzieję, że ja będę oczekującą na 2014! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to lekarz powiedział coś zjadłam i temu brzuch mnie bolał a maleństwo się nierusza bo pochodziłam. Chyba zmienię lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wczoraj byl jakis magiczny dzien.. Emilka i Wiktoria przyszly na swiat a ja...poczulam motylki w brzuchu:) niesamowite uczucie i nie mozna tego pomylic z niczym innym wwwwwwwwwwww Oczeukjaca- trzymam kciuki i mam nadzieje, ze do nas dolaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-111
Ja juz po wizycie lekarskiej, dzidzia rosnie i sie rozwila, a tak machala nozkami. na moje kiepskie wyniki z morfologi dostalam zelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca to trzymam mocno kciuki, czekamy na wyniki. Wierze ze Ci sie uda i zapoczatkujesz dobra passę na przyszły rok.######## Paula w tym okresie malenstwo ma tyle miejsca i tak sobie słodko fika, pamietam jak to było... Dbaj o siebie i jedz to żelazo, oby wyniki jak najszybciej sie poprawiły bo masz przed sobą pare miesięcy. Ciekawe kto taki tam rośnie?###### Mnie powoli dopada stresik; tak po prostu jak sie wczoraj kladlam spać zaczęłam sie potwornie denerwować.##### Dziewczyny pewnie jutro wyjdą do domu? U mnie tak na 4 dobę wypuszczają po CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
Cześć dziewczyny, dzięki za wsparcie! W mężu też je mam, ale tak naprawdę tylko kobieta kobietę zrozumie, to jasne :) Nie mam jeszcze wyników (jadę po 12 odebrać Betę), ale zaważyłam zmiany i jestem ciekawa, czy mogą one być związane z ciążą. Od 2 dni mam problemy ze spaniem, budzę się wcześnie i nie mogę już zasnąć, dziś obudziłam się strasznie głodna, pomimo, że zjadłam niewielką kolację w poprzedni wieczór, no i chyba męczy mnie zgaga... Miałyście może też tak? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, czekamy na dobre wiesci. Napisz, w ktorym dniu cyklu beta robiona i czy bedziesz powtarzac. Paula, a to juz sie widzi dokladnie te raczki i nozki? Usg przez brzuch czy dowcipnie? Ja mam wizyte we wtorek, a w srode genetyczne, chyba sie nie doczekam. Ponoc na genetycznych widac kazdy szczegol, a moja kolezanka na tych badaniach poznala plec chlopca swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgana, ja jak bylam na wizycie w 6 tyg to byl malenki zarodek z bijacym serduszkiem, nastepna wizyte mialam w 10tyg i juz widzialam malenkiego czlowieka, nogi, raczki, wszystko co na tym etapie jest wyksztalcone. Maluch fikal koziolki, machal raczkami, cudny widok:) A na genetycznych sprawdzaja dokladnie budowe kosci nosowej, przeziernosc karku, czy sa wszystkie narzady, przeplywy krwi i takie tam.. I faktycznie mozna poznac plec, ale to zalezy od jakosci sprzetu i od lekarza. Mi np.gin (a bylam u innego niz normalnie chodze) poowiedzial, ze on sie nie bawi w zgadywanki na tym etapie, bo to roznie bywa... Ale trzymam kciuki, moze sie dowiesz kto u Ciebie mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodalo mi calego posta wrrr.,,, Joasienka- stres to chyba calkiem normalna rzecz, tym bardziej, ze tak niewiele Ci pozostalo:) ale dasz rade, wszystkie damy:) wwwwwwwwwwwww Oczekujaca- ja na samym poczatku mialam niesamowity problem ze spaniem, nie dosc, ze nie umialam zasnac, to budzilam sie do 4 i potem juz nie spalam... Zaczelo sie to gdzies w 6 tyg a skonczylo...calkiem niedawno a u mnie 18 tc. Takze chyba pomalu musisz sie przyzwyczajac:) Oby to bylo to:) wwwwwwwwww Paula- gratuluje widoku:) wwwwwwwwwww A jak tam reszta mamusiek? Pozdrwiam i czekam na nasze dziewczyny, az sie podziela wrazeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-111
Morganna tak widac juz dokladnie. Moje malenstwo nawet ok kciukiem pokazalo :) ja mam usg genetyczne we wtorek. Za wczesnie aby okreslic cplec dziecka, ale na lekarza oko to dziewczynka (tylko to nic pewnego). ja bym powiedziala ze to dwa jajka :) a lekarz mowi ze jemu to na wargi sromowe wyglada :) Najwazniejsze aby bylo zdrowe. Na razie przytylam 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×