Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Morganna moj mały ma już jakieś 3.300 więc duży jak na 36tc lekarz powiedział że z jego obliczeń będzie ważył przy porodzie gdzieś 4100 więc nie jakoś tragicznie dużo ,ale jednak dlatego ciągle monitorowali cukier nie wiedzieli czy dzidzia duża sama z siebie czy ja mam cc .najlepsze jest to że chyba sięobejdzie bez insuliny bo od wczoraj wieczora jestem na diecie i cukier ju mi spadł z 10 do 8.1 :) Jezu jak się ciesze :))))) xxxx loniu ja tak jak pisze Morganna nie będę czekać za długo na znieczulenie po właśnie czasem jak się zwleka za długo to potem jest za pózno ,a ja z racji tego że mam wielkoluda w brzuchu nie chche sie męczyc za bardzo heheh .Wiem ze wywoływany oród to nienajlepsze wyjśćie ale cóż ja moge wole to niz cesarkę a co do szpitala to mnie i tak przyjmią w ostatniej chwili tak tu niestety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej zajęta przygotowaniami bo za tydzień wychodzę za mąż maleństwo fika koziołki chyba że więcej pochodzę w poniedziałek wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini odradzam ci takie spacerki. Nie wiem czy się czujesz na siłąch, ale ja nie dałbym rady, bo jak długo pochodzę to bola mnie nogi, więc nie odważyłąbym się na taką wyprawę. Generalnie czuję się ok., ale wczoraj parę razy w ciągu dnia miałam takie bóle miesiączkowe podbrzusza i pleców ia takie ciągnięcie bokiem brzucha, od góry w dół (tak jak przebiegają więzadła), które były nawet trochę bolące, więc się wystraszyłam, że niebawem zacznie się poród. Chyba były to skurcze przepowiadające. Masz też takie i czy są one silne? Morganna Mam detektor tętna płodu firmy Baby Saund B. Jest jeszcze model A, w ktorym słyszysz bicie serduszka, ale nie ma monitorka pokazującego ilość uderzeń serca dziecka na minutę. Kupiłam ten właśnie model B, bo mogę widzieć ilość uderzeń serca. Zpłaciłam za nowy na allegro jakieś 150 zł i jestem z niego bardzo zadowolona. Działa od 12 t.c i jak do tej pory jestem z niego zadowolona. Był dla mnie bardzo przydatny. U mnie z ruchami na początku było tak, że czułam ruchy dziecka 2-3 dni, a potem przez 2, a nawet 4 dni nic nie czułam, więc wtedy był dla mnie ten detektor wybawieniem. Masz słuchawki do uszu i detektor nasmarowany żelem do usg (jest dołączony) lub oliwką przykładasz do brzucha i szukasz serduszka dziecka. Wtedy wyskakuje Ci na monitorku liczba uderzeń serca dziecka i słyszysz te uderzenia przez słuchawki. Dowiadywałam się w Niemczech, jak to jest z przewiezieniem dziecka przez granicę. (kiedyś się pytałaś o to, jeśli sie nie mylę). Aby przewieźć dziecko przez granicę musi mieć ono dowód osobisty lub paszport. Dowiedziałaś się wszystkiego, czy potrzebujesz jeszcze informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-111
Dziewczyny, a teraz w kazym szpitalu bez problemu mozna prosic o znieczulenie??? bo jak moja bratowa rodzila kilka lat temu to tego nie bylo.Dostala jakis zastrzyk rozkurczowy i o wszystko. jesli wszedzie mozna o to poprosic to super wiadomosc dla mnie. Czy to jest platne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu, nie, nie dowiadywałam się, jak z tą granicą. Dla mnie to w ogóle ciekawe, bo ja będę rodzić w Szwajcarii, a mieszkam we Francji, więc żeby wrócić z dzieckiem ze szpitala będę przekraczać granicę. No a wiadomo, potem będę chciała do Polski też pojechać. Paula, nie w każdym szpitalu dają znieczulenie w Szczecinie (ale nie pamiętam, w którym nie ma tej opcji) - trzeba się dowiedzieć wcześniej. Ogólnie jak chcesz i jest taka możliwość, to dają bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Dziewczyny, wiem o tym, zeby nie przedobrzyc i nie spoznic sie na ewentualne znieczulenie. Mam nadzieje, ze lekarz mi to wszystko objasni, kiedy, co i jak... xxx Paula-no niestety nie we wszystkich szpitalach jest znieczulenie. Musisz sie wczesniej dowiedziec i ewentualnie umowic na nie. Poza tym bywają różne.. xxx Nadzieja.. ok. 4kg.. No, no, no.. będzie co wyciskać.. :-) xxx U nas dzis naprawde pięknie, bylismy z M na spacerze, chyba ze 2 godz., mam nadzieje, ze skurcze sie nie odezwą w związku z tym. Jutro mam labunię, bo M jedzie nad morze na kutrze ryby łowic :-) Muszę zacząć wymiatać z zamrażarnika, lody, owoce mrożone, (mniam, mniam), bo już sie zapowiedział, że tyyyyle nawiezie.. :-) U mnie tyle póki co.. Puchne okropnie, ręce, stopy, co to będzie, jak upały nadejdą?! Chyba sama do zamrażarki wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu mi czasem drętwiały palce . teraz mi puchną i rano mam jak parówki ;-) Ale myślę że może jest to spowodowane tym że głowa leży na ramieniu i jest ucisk i słabsze krążenie. Potem mija w ciągu dnia . A może faktycznie potrzebujesz większej dawki magnezu. A jak Twoje skurcze minęły? Widzę że trwa u Ciebie zakupowe szaleństwo , ale co tu innego robić w taką pogodę , upić się nawet nie można ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jenny nie wiem czy rwanie to to samo co skurcze nóg ale czytałam że chocbyśmy zjadły wiadro magnezu to i tak będą dokuczać bo mamy ucisk na tętnicę udową i jest zmniejszony przepływ krwi. Jak śpisz kładź sobie poduszkę pod nogi tak żebyś miała je wyżej. Mała wczoraj po całodniowej ciszy dała czadu wieczorem a dziś umiarkowanie.. Szafy nie kupiłam bo jej nie ma na stanie w IKEI , przenoszą się w nowe miejsce i 8 maja będzie nowy towar to wyślę męża po zakupy . A chcę taką: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19876562/#/S79876564 białą , można kombinować i dobierać szafki i komody Kupiłam też dywan taki : http://allegro.pl/dywan-kleur-130x190-cm-super-jakosc-dywany-i3169527116.html Nie był najtańszy ale przynajmniej 100% bawełny a nie sztuczny akryl no i pasuje ;-) Nie przypominaj mi ... wiem że zegar tyka... ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadzieja , nie wiem jak będzie u Ciebie ale u nas wskazaniem do cc jest cukrzyca ale napewno lekarz jeszcze będzie rozmawiał z Tobą na ten temat. Póki co pozostaje Ci dietka ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu , Nadzieja powiem wam że wywolywanie naturalnego porodu wcześniej oksytocyną różne ma skutki.. Moja szefowa będąc w drugiej ciąży z Agatką bardzo chciała urodzić ją jeszcze w starym roku (mała jest z 29 grudnia) a termin miała na 10 chyba stycznia ze względu na szkołę i rówieśników wiadomo. Poród miał być wywoływany. Podali oksytocynę były skurcze itp i minęły... a mała zaczęła się przyduszać i uśpili ją natychmiast i wyjęli dziecko poprzez cc.. Dlatego w tym przypadku cc jest lepsza bo wszystko jest pod kontrolą od początku. Ja też bardzo się boje żeby utknęła w kanale lub była niedotleniona itp.. wiem że nie powinnyśmy myśleć w takich kategoriach ale się nie da... Mało się ostatnio wydarzyło takich tragedii że lekarze czekali do ostatniej chwili a potem roślinka... dla mnie psychicznie jest to nie do przeskoczenia i niech mnie pokroją na plasterki byłe by dziecko było całe i zdrowe i żebym z tego wyszła cało.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Morganna ja także mam wiele podziwu dla takich odważnych kobiet które chcą być dzielne ale życie jest inne. Moja przyjaciółka rok temu urodziła córkę. Będąc w ciąży miała właśnie takie optymistyczne podejście że urodzi z uśmiechem na ustach , da radę i wogóle. I miałam dla niej wiele podziwu... Niestety porodu nie wspomina mile... Nie dość że dziecko było bardzo duże jak się potem okazało , kazali rodzić sn , była porozrywana , pozszywana jak szynka na święta , męczyła się dobę i przetoczyli jej dwa wory krwi... A wszystko po to żeby potem przyszedł lekarz i powiedział jej że mogła być jedna cc i żeby o tym pomyślała przy drugim dziecku!!!! Na szczęście dziecku nic się nie stało ale chcieli już użyć vakum tą wysysarkę i skakali jej po tym obolałym brzuchu czujecie? Mała z wysiłku miała popękane żyłki w oczach z wysiłku i wybroczyny ale dzięki Bogu nic się nie stało. Ja nie chcę przeżywać takiej rzeźni a nikt nam gwarancji nie da że poród potrwa 15 minut. O znieczuleniu oczywiście mowy nie było.. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia miałam kilka razy takie bóle brzucha jak na okres i bóle podbrzusza ale mijały. To raczej zapowiadające bo ponoć tych prawdziwych nie da się z niczym pomylić i nie mijają tak szybko. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Paula to zależy od szpitala i jakie stosują znieczulenia. Wiem że w moim stosują demerol to cos w rodzaju głupiego jaska i ma niekorzystny wpływ na dziecko i trzeba go podać w odpowiednim momencie. Lepsze jest zzo ale nie wiem czy jest w standardzie w każdym szpitalu , musisz zapytac o to wcześniej. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Dziewczyny ja tę wycieczkę w góry odpuszczam ,nie będę się forsować i jeszcze gdzieś utknę jak mówi Lonia albo urodzę. U nas dziś leje cały dzień i nie sądzę żeby jutro było lepiej :-( ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Keyt wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia , gratuluję!! ;-) Maleństwo bryka bo się cieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini, ja to jeszcze slyszalam taka historie, ze dziecku na usg sie pomylili w wadze o ponad kilogram i dziewczyna rodzila naturalnie, bo myslala, ze w normie jest waga, a przy porodzie okazalo sie, ze jest bardzo duze i ze hie da rady urodzic, ale na cesarke bylo za pozno cy cos i musieli zlamac temu dziecku bark, zeby wyszlo przez kanal rodny. No to juz naprawde straszna historia, byc moze cos tam pokrecilam, bo to juz z trzeciej reki opowiadane, ale jakkolwiek by nie bylo, malemu cos tam musieli przestawiac, zeby wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaie
Do LONISŁAWY 77 witaj,szukałam Cię na forach bo ciekawa jestem twojej histrorii który tydz i jak się czujesz ?;) wiesz że nigdy się nie widziałysmy a z mężem kibicujemy ci bardzo az do samego parcia;)) nie będzie tak źle ale dokładnie poród to piekna chwila i nie ma co się katować ido tego własnie służą znieczulenia;))) jak znajdziesz chwile napisz proszę co u Ciebie na emaila czekamna@interia.eu no moja Blanka już ma 7tyg i kapryśna z niej panienka ale skarb największy;) pozdrawiam wszystkie dziewczyny co długo czekały na te skarby bo ja na ten aż 8,5 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaie.. Miło mi ogromnie... Na pewno sie odezwę na mejla.. Pozdrawiam Cię serdecznie... xxx Keyt.. A o jakim rodzaju "pobolewania" piszesz? Kłującym, miesiączkowym? Mnie co jakiś czas cos tam doskwierało.. xxx Dziewczynki - koniec labuni, weekendzik się skończył i pora wracać na forum :-D xxx Pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jakby misiączkowy nieumiem określić dokładnie ale mi się wydaje że to mieśnie się rozciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc jak mowisz, ale ogolnie uwazaj na siebie i obserwuj te dolegliwości, bo bóle miesiączkowe nie są dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) Majówka i po majówce. Byliśmy na działce nad jeziorem, ale niestety nie dało się posiedzieć. Pogoda koszmarna. Burza za burzą, mokro, zimno ech.. Wróciliśmy w sobotę i od razu pięknie się zrobiło. Czuje się dobrze, moje dziecko siedzi mi cały czas na pęcherzu, więc latam do łazienki. Powoli zbliża się koniec szkoły i egzamin. Dziewczyny poradźcie coś na trądzik. strasznie mnie sypie, w okresie dojrzewania nie miałam takich pryszczy:/ Kini jak tam samopoczucie przed wielkim dniem? Coś cisza z Twojej strony, może Emilka zrobiła psikusa i już po wszystkim? :) Jak tam reszta mamusiek? Edzia u Ciebie też już blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... Marietanka Emilka ma swój zegarek chyba i zamierza wyjść planowo ;-) Moje nastawienie niestety nie jest takie pozytywne.. wczoraj wstawiłam łożeczko do sypialni i przewijak i ... jakoś dziwnie to wygląda.. mam chyba schizę przedporodową i jeszcze ta pogoda.. Do tego od rana koleżanki piszą smsy kiedy , czy już i czy się OGOLIŁAM!!! ;-) Już chyba bardziej nie da się ogolić ;-) dziś muszę przejrzeć torby czy wszystko mam i kupić jeszcze parę drobiazgów. Jutro przed 8 na czczo mam być w szpitalu , będą robić mi badania itp. Dziewczynki w tym szpitalu jest problem z netem vifi , nie wiem czy uda mi się połączyć ale jak tylko będę mogła to napiszę smsa do Jeny to ona wam przekaże wszystko. Trzymajcie kciuki żeby było ok... 😘 A jak reszta Mamuś po weekendzie? Lonia , Edzia , Nadzieja , Jeny Aneta , Gusia i reszta - koniec weekendu (i dobrze ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
ciąża biochemiczna, czyli wciąż nic z tego... Kolejny dłuuuugi ciągnący się w nieskończoność czas do owulacji, potem do okresu i tak w kółko. Mam wrażenie, że ostatnio żyję tylko tym. Dziewczyny też tak macie/miałyście? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
ciąża biochemiczna, czyli wciąż nic z tego... Kolejny dłuuuugi ciągnący się w nieskończoność czas do owulacji, potem do okresu i tak w kółko. Mam wrażenie, że ostatnio żyję tylko tym. Dziewczyny też tak macie/miałyście? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuniu juz jutro do szpitala !?! no tak :) kinigus nic sie nie bój, ja wiem ze łatwo mówic ;) ja to bym juz miała biegunke ze stresu... pojutrze WIELKI DZIEŃ !! :) wszystko będzie dobrze, myśl o Emilce :) cieszę sie strasznie :) będę czekac na smska- choc jedno słowo ale daj znac pliss ciekawa jestem jak wygląda to łózeczko i przewijak, daj fotkę ! wszystkie tu jesteśmy z Tobą !!!!!!!!!! :) i czekamy na Was dwie z powrotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca przykro mi , wiem jak to jest .. Na pocieszenie powiem Ci że ja przed tą ciążą miałam dwie biochemiczne miesiąc po miesiącu i nie wiedziałam co się dzieje..Najważniejsze że dochodzi do zapłodnienia , jeśli nie ma medycznych przeciwskazań i nie musisz odczekać to jestem pewna że wkrótce zaskoczysz ;-) Trzymaj się ciepło . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Tak Jeny jutro... Ja mam sr...... od rana ;-/ i nerwobóle w klatce , ale się nakręcam.. No nic trzeba wziąć się w garść . Jeśli zdążę ze wszystkim to wrzucę fotkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini powodzenia trzymam mocno kciuki, trzymaj się, czekamy na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza wyniki badan bardzo dobrze prawdopodobnie będzie dziewczynka ale lekarz 100% nie dał bo nie chciało pokazać maleństwo waży 700gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
Kini.... dzięki za dobre słowo. Pocieszające jest to, że pomimo wszystko już niedługo będziesz miała swoją upragnioną dzidzię. Mam nadzieję, że mi też się to w końcu uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
keyt - zazdroszczę i gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini.. bedzie dobrze, zobaczysz... Za kilka dni będziesz sie śmiala ze swojego stresiku przedporodowego. Życzę Ci spokoju i aby wszystko przebiegło pomyślnie.. Ściskam.. xxx Oczekująca.. Przykro mi bardzo.. :-( No i tak to było właśnie, że żyło się troche tak od okresu do okresu.. Wiem, że to okropne.. Oby następny raz skończył sie szczęśliwie... xxx Pozdrawiam Wszystkie Ciężaróweczki serdecznie i Mamusię.. P.S a u mnie tak sobie, noce nieprzespane, latam do łazienki, mam okropne parcie na pęcherz, tzn., czuje, że jak Maly sie tylko jakoś przestawi niefortunnie, to ja już wstaję.. Poza tym te mrowienia w ręce się nasiliły.. stały się uciażliwe, już nawet utrzymanie łyżki czy mycie zębów stało sienie lada wyczynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) wyobrazcie sobie ze ja dopiero wstalam ;p wwwwwwwww Kini- wow to juz jutro, to musi byc niesamowite uczucie, ekscytaccja polaczona ze strachem i nie wim co jeszcze. Jestesmy z Toba i bedziemy niecierpliwie czekac na wiesci. Juz doslownie chwila i bedziesz miala swoje Malenstwo obok siebie:) wwwww Keyt- gratuluje coreczki, macie juz wybrane imie? no i oczywiscie gratulacje z powodu slubu wwwwww Marietka- ja niestety Ci nie pomoge, ale chetnie poznam odpowiedz na to pytanie bo zaczynaja mnie dopadac jakies problemy skorne.. wwww Oczekujaca- ja Ciebie doskonale rozumiem, ale nie poddawaj sie.... wwwwwwwwwwwww A reszta mamusiek jak sie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie ❤️ Oczekująca będzie dobrze zobaczysz , jest taka zależność w przyrodzie że po ciążach biochemicznych organizm sobie to ''wynagradza'' więc życzę Ci żebyś wkrótce ogłosiła nam radosną nowinę :-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Marietanka trądzik to efekt hormonów niestety. Co Ci mogę poradzić to doraźne środki - toniki , maseczki z glinki itp oraz dieta.( smażone , sól , słodycze - sio , ale to pewnie wiesz ;-) Co do maści i leków to musisz się udać do dermatologa i powiedzieć że jesteś w ciąży bo wiele leków i maści zawiera sterydy i substancje szkodliwe i nie wolno ich brać w ciąży. Pociesz się że to stan przejściowy ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Keyt gratuluję !!! Jak już wybierzesz imię to podziel się ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu znam ten ''ból'' łażenia do wc ;-) mnie się ponoć obniżył brzuch , choć ja tego nie widzę - widzą to inni i 5 razy w nocy to standart.. to drętwienie zgłoś lekarzowi przy najbliższej wizycie , może zwiększy Ci dawkę magnezu albo zapisze coś na lepsze krążenie. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Idę prasować buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiaa
hej dziewczyny nie wiem od czego zacząc a wieć po kolei , od 5 lat jestem szczęsliwą mężatką ale do szczęścia brakuje nam dzidziusia 10 miesięcy temu poroniłoam w 7 tc było to straszne ale sie pozbieralismy i postanowilismy dalej zacząc sie starać , 4 kwietnia miałam miesiączke zwykła , normalna trwała 5 dni jak zawsze . miesiączke mam raczej regularna co 35 dni wiec nastepna miesiączke powinnam dostać 9 maja , dzis jest 6 maja temp 37,2 C a ja od 2 dni odczuwam bol w okolicy jajników jak na okres a okresu brak, mam wrazliwe i bolące piersi i sutki najmiejszy dotyk sprawia mi bol nieprzespane noce i częste oddawanie moczu . nigdy tak nie miałam piersi raczej przed okresem nie bolały a brzuch dopiero godzine przed miesiączka . co o tym myslicie ciaża? chyba jeszcze za szybko na test ?? prosze o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
dariiaa są testy, które powinny wykrywać już 2 dni od zapłodnienia, ale one chyba mają marną trafność. Sensowniejsza jest Beta HCG z krwi, ale to też nie daje gwarancji, no i w zasadzie trzebaby zrobić więcej niż jedną, żeby zobaczyć czy poziom rośnie - to w zasadzie jest wyznacznikiem ciąży. Niestety choć cierpliwości często brak najlepiej poczekać z testami do dnia, w którym powinnaś dostać miesiączkę. Wtedy powinny być już pewniejsze. A potem na USG :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zastanawiamy się ale niemożemy się zdecydować ja tak myślę nad imieniem natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×