Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Kini.. Karuzelka słodka.. :-) Co do tych termometrow, to myslalam, ze one sa drozsze. Zamierzalam kupic w Pl. w aptece z innymi rzeczami, ale zapewne na allegro jest wieksza roznorodnosc, a i cena przystepniejsza.. xxx Mama moja sie zalamie..Juz przyszlo jakies 9 paczek, a to jeszcze nie koniec, juz boje sie kupowac czegokolwiek.. :-D xxx Edziu, to prawda, wybór jest ogromny. Jesli masz czas i checi, poszukaj tez opinii w necie na temat roznych przedmiotow. My przez opinie wlasnie, zrezygnowalismy z lezaczka Fisher P., choc jak to mowią.. ile ludzi, tyle opinii.. Jeden zwroci uwage na to, inny na tamto. xxx Dziewczyny, na szare wieczorki polecam film The sessions.. Zobaczcie sobie zwiastun na YT :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie co to może być od paru dni mam ciemno żółty mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyt ja tak mam zwłaszcza rano , potem jest jaśniejszy. Ale warto w takiej sytuacji zrobić badanie na bakterie w moczu dla pewności . Jak tam Dziewczynki minął wam dzień? U mnie remontu ciąg dalszy , zimno i zamieć za oknem :-( kiedy ta wiosna będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini Dzień był ok, gdyby nie ta pogoda. Już czekam z utęsknieniem na wiosnę. Aby do Wilekanocy, to później powinno być lepiej z pogodą. Przyszła do mnie dzisiaj paczka z ciuszkami z c&a, więc super. Wyjęłąm wszystkie ciuszki z szafy i poodcinałam metki z cenami, a po niedzieli planuję wszystko wyprać. Zrobiłam listę ubranek, żeby wiedzieć co jeszcze dokupić. Ale wielka frajda jak wyjmie się te śliczne ciuszki na łóżko, aż nie można się doczekać kiedy bedzie można ubrać nasze Księżniczki. A te sukieneczki takie malutkie są naprawdę śliczne. Wczoraj i dzisiaj moja Wiki ruszała się, ale te ruchy nie są jakieś bardzo odczwalne i to mnie denerwuje, ale może tak ma być. W każdym bądź razie wyjęłam mój detektor i serduszko biło między 150 a 160 uderzeń na minutę, więc chyba ok. We wtorek mam wizytę u ginekolog, to zobaczymu co tam słychać. Nie wiem od którego tc robią ktg? A Ty kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia to prawda , ja te ubranka mogę oglądać bez końca , są przesłodkie. A rzeczy w C&A mają prześliczne nie ? Z ruchami to różnie , ale wczoraj jak się trochę napracowałam i nabiegałam to się tak okropnie wierciła wieczorem , że aż się wystraszyłam że coś nie tak , a ona chyba postanowiła pofiglować wieczorem skoro ja biegałam w dzień ;-) A Ty jesteś niesamowita z tym detektorem, ja właśnie dlatego go nie kupiłam ;-) ale rozumiem że się niepokoisz , ja też jak jej nie czuje dłużej to się denerwuję. Nie wiem od kiedy to ktg , Gusia na pewno wie , ja wizytę kolejną mam 27.03 to może mi coś powie na ten temat. Kuoiłaś matę i karuzelkę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki.. a ja dzis troszke na zakupach byłam.. Kupilam sobie kilka bluzek, w niektóre jeszcze się zmieszcza, ale już nie na długo, więc na "po ciaży będą". Fajną wyszperałam w HM dla mam, z takiego cieniowanego farbowania - wiecie o co mi chodzi..? Spódniczkę bawelnianą, tunike z baaardzo długim tyłem i krótszym przodem.. Szukalam niedrapek dla małego, ale tutaj nie mają. W Pl kupię. Jutro mamy rozkładać komodę, aby byla jak wrócimy z Pl, żeby bylo w co poupychać moje zdobycze z Allegro... Aaa... kupiłam sobie prezent na urodzinki piękny naszyjnik.. wlasnie sprawdzałam stronę, żeby dodać linka, ale nie ma już tego artykułu.. Ale wkleję Wam link do stronki, może dla siebie coś wypatrzycie.. ja jestem kolekcjonerka biżuterii, toreb, pasków i butów.. Czekam, aż pewnego dnia M. mnie wyrzuci z domu za przynoszenie kolejnych "zdobyczy".. I mam pytanie... Czy na tym etapie można wychodzić do miejsc, gdzie jest dość głośno, mam na mysli muzykę i ogólny hałas z tym zwiazany (koncerty, cluby)? Dziecko już słyszy i nie chciałabym mu zaszkodzić.. Wiecie coś na ten temat..? link http://www.adorre.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini masz rację, te ubranka w C&A są śliczne. Kupiłam tam m.in, sukieneczkę, kardigan, parę sztuk body, spodenki 2 pary (takie z krótkimi nogawkami), dres, skarpetki. Jeszcze planuję dzisiaj albo po niedzieli kupić parę sztuk tych śpioszków z Kubusiem Puchatkiem. Mój Mąż strasznie się ze mnie śmieje, jak rozłożę te ciuszki na łóżku i tak je oglądam. Mówi, że mogłabym sklep otworzyć, ale uważam, że przesadza. Aż tak wiele tego nie ma. Maty i karuzeli jeszczce nie kupiłam, ale obecnie licytuję matę, taką jak mi wysłałaś. Moja Mała też wczoraj wieczorem o 11 mnie obudziła skacząc. Jeszcze chcę kupić na allegro coś takiego: http://allegro.pl/teddy-zestaw-laktator-podgrzewacz-auto-dom-i3084146907.html Robisz remont tylko pokoiku Dziecka czy całęgo mieszkania, że już trwa tak długo? lonisława widzę, że u Ciebie też szaleństwa ciąg dalszy. Ja też muszę się zabrać za rozkładanie komody, bo na razie wszystkie rzeczy w kartonach leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki z rana :D Widzę że wy ładnie szalejecie z zakupami :D, no ale to sama radość, ja też nie mogłam się napatrzeć na te ubraneczka, kocyki, skarpeteczki takie to słodkie i kochane. Co do laktatora jak możecie pożyczyć od kogoś to nie kupujcie bo nie jest powiedziane że w ogóle je użyjecie więc szkoda kasę wyrzucać. Ja mam w domu 2 pożyczone elektryczny i ręczny i jak na razie leżą w pudełkach i mam nadzieje że nie będę musiała ich użyć. 🌻 Ja na ktg zaczęłam chodzić od 36 tyg raz na tydzień, a chyba od 32 lub 34 tyg miałam liczyć ruchy dziecka 3 razy dziennie żeby było min 6 w ciągu godziny, lub w ciągu 2 godziny lub w ciągu 3 z kolei jak nie ma to szybko do szpitala. Na szczęście nie miałam tak choć nie raz ta cholera mi stracha napędzała że musiałam ją tam potrząsnąć żeby mi jakiś znak dała że jest ok :D. 🌻 A ja muszę się pochwalić że zostanę po raz drugi ciocią moja siostra jest w 4 m-cu (cholera tyle wytrzymała w tajemnicy), i mam nadzieję że będzie dziewczynka to by miała całą wyprawkę z głowy. Bo powoli już zacznę odkładać ubranka bo niektóre są na styk. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, podczytuję Was codziennie - to jest jak narkotyk...:-) Oglądam wszystkie wrzucane przez Was linki i tylko czekam momentu kiedy będę mogła coś kupować a te wszystkie ubranka, łóżeczka itp. są tak cudnej urody, że dech zapiera z zachwytu! U mnie wszyscy co mieli wiedzieć już wiedzą i bardzo, bardzo się cieszą a najbardziej rozwaliła mnie moja siostra która we wrześniu 2012 sama została mamą a teraz mi powiedziała, ze cieszy się tak ogromnie jakby sama spodziewała się dziecka:-) Niestety, z powodu trudnych emocjonalnie wydarzeń rodzinnych mój czas dzielę jedynie na pracę i odpoczynek po niej i no chwila relaksu na forum. Co zaś do dzidzi to ma już 77mm i jak ją ostatnio widzieliśmy na badaniu to się bardzo wzruszyliśmy bo to już Mały Człowieczek - serce się wyrywało do Niego! Acha, badanie przezierności karkowej było też i wynik 1,79. Wydaje mi się, że ok ale musiałam jeszcze zrobić test PAPPA i teraz się zastanawiam czy ten test wykonywany jest standardowo czy nie - jak u Was było? Wynik ma być za tydzień i trochę mam stresa i chyba dlatego posprzątałam dziś mieszkanie o 6:30 a teraz piekę napoleonka. Pozdrawiam Was weekendowo i serdecznie Witam (bo jeszcze nie miałam okazji) Alusię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;-) Loniu Wszystkiego Najlepszego z Okzji Urodzin 😘 Wiesz czego Ci życzę ;-) Szczęśliwego rozwiązania , zdrowej Dzidzi i samych radości płynących z macierzyństwa :-) A biżuteria faktycznie prześliczna , muszę dokładnie przejrzeć. Ja jestem maniaczką markowych okularów, torebek i butów na obacasie ;-) Jak pracowałam jeszcze jako niania to raz w roku jeździłam z tą rodziną do Włoch na narty , tzn oni na narty a ja z dziecmi. No ale dzięki temu mogłam sobie pozwolić raz w roku na okularki Prady ;-) Więc taką małą kolekcję zebrałam ;-) Więc rozumiem Twoją pasję , bo mój M mówi to samo ;-) Pisałam Ci kiedyś że w H&M są fajne ciuchy ciążowe tylko trzeba sie naszukać bo są wymieszane z innymi , no i to prawda że w każdym mają inny asortyment. Co do głośnych miejsc to myślę że raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Ja byłam z okazji dnia kobiet na koncercie i potem w klubie , gdzie jest głośno , ale jeśli nie stoisz przy głośniku to chyba nie szkodzi. W kinie też jest b głośno , a Gusia chodziła praktycznie do samego końca . Poza tym łożysko to bardzo szczelna podusia ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edziu rozumiem , ja też oglądałabym je na okrągło , i wbrew pozorom wcale nie jest tego aż taka przesadna ilość . Seria Puchatek jest śliczna , mam też trochę zabawek typu pluszowe kubusiowe ksiązeczki , pierwsze przytulanki - takie chusty pluszowe z główką , kocyki itp. Wszystko takie słodkie. No widzisz Wikusia stwierdziła że jeszcze nie czas na spanie ;-) Laktotora nie kupuję koleżanka mi pożyczy , bo tak jak pisze Gusia nie wiem tak naprawdę czy mi się przyda , ale za to podgrzewacz napewno kupię. Myślę też o nawilżaczu powietrza za to . Ważne jest dla mnie żeby był cichy w pracy. Mata jest rzeczywiście super , będziecie zadowolone , u mnie w pracy się ''sprawdziła'' ;-) U mnie remont jednego pokoju tak na prawdę dziecinnego , ale jak się okazało to generalny remont łącznie z zerwaniem podłogi i regipsów ze ścian , wymianą okien i grzejników, drzwi , parapetów i paneli.. Więc trochę trwa , wszędzie biało chodzę tylko ze ścierką. Już mnie to denerwuje bo chciałabym już poskręcać komody i poukładać a tak leży wszystko w kartonach. Jeszcze trochę... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gusiu gratuluję siostrzenicy (mam nadzieję ;-) To Ala będzie miała z kim się bawić ;-) Szybko wyrasta , ale wiesz jak to jest - ciuszki krążą po rodzinie wśród dzieci a potem do Ciebie wrócą , jeśli zaplanujesz drugą dzidzię ;-) miłego dnia kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders dawno Cię nie było ;-) Cieszę się ze z dzidzią ok , będziesz jeszcze miała czas na kupowanie ;-) No i super że zostaniesz ciocią , będą wspólne spacerki ;-) Co do przezierności to pisałam jucż chyba agaolci albo marietance nie pamiętam. Ja zrobiłam test PAPPA bo u mnie NT wyszło 2.4 a norma jest do 2.5 A jeżeli u Ciebie jest książkowo bo jest to musisz się zastanowić czy chcesz takiego stresu , bo ten test to jest czysta statystyka tak naprawdę i czasem może namieszac w drugą stronę. Więc musisz liczyć się z tym że gdyby się tak stało to czekają Cię kolejne badanie w tym kierunku. Gdyby u mnie wyszło poniżej 2 , to ja bym go nie robiła , ale na szczęście wyszedł dobrze. Także decyzja należy do Ciebie , dobrze że mamy taką możliwośc wyboru. Trzymaj się i pisz częściej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanders u mnie nt było w normie 1,7 a i tak zrobili mi test Pappa, bo to tylko krew ci pobiorą i potwierdzą tym badaniem ze wszystko jest ok (dla mnie to badanie było tylko formalnością) a i tak za nie nie płaciłam. 🌻 A moja królewna dzisiaj dostała dwie nowe sukienusie do swojej garderoby zółtą u góry odcinaną pod biustem, dół zółty w białe groszki i zółta kokardka na łączeniu, oraz turkusową która na dole sukienusi ma nadrukowane kwiatuszki. Jak ubierze to wstawie wam na fb ale to tak latem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... kini...Dzieki, choć to dopiero za niecały mc :-) Ano, kazdy ma jakies swoje "hobby", my mamy takie.. :-D Zbieractwo... ;-) xxx sanders.. witaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jezeli moge sie przylaczyc do watku bede wdzieczna, napewno sobie was poczytam od poczatku jak tylko znajde chwilke czasu :) gratuluje wszystkim oczekujacym mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka858585 Witaj nas Mamuś! Gratulacje i życzę szczęśliwych 9 miesięcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anulka858585 , jasne ''rozgość się'' :-) Pamiętam Cię jeszcze z inseminacji ale byłaś chyba jeszcze na etapie staranek. Przypomnj po krótce swoją historię żebyśmy lepiej Cię poznały . Gratuluję Dzidzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe przyjecie... moja historia taka jak w stopce czyli w sumie 4 lata staran łacznie, dopiero 3 iui cos dała na cyklu stymulowanym clo. dzieki bogu sie udalo bo juz zastanawialam sie nad ivf. leci mi teraz 8 tydzien, w srode ide posluchac serduszka i wsumie tyle, najciekawsze pewnie dopiero nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusiu co do samopoczucia to narazie w sumie dobrze, jedynie co mi przeszkadza to to, ze po wiekszosci posilkow czuje sie jakbym miała całego prosiaka w zoladku i zle sie z tym czuje bo po pierwsze wygladam jak balon a drugie boli mmnie brzuch od takiego nadymania, ze tak to ujme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- i ja przylczam sie do powitania:) ja Ciebie rowniez pamietam z inseminacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini Właśnie udało mi się tą matę edukacyjną wylicytować (co wysłałaś mi link) za 50 zł, więc nie drogo. Kupiłam też fajną pościel do wózka niedrogo. Mają tam różne rzeczy i przystępne ceny. Adres sklepu internetowego: www.kolorowesny.pl Kupiłam model 4- częściowy Urocze zajączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia to fantastycznie , napewno będziesz zadowolona , widziałam tę licytację ;-) Ja też mam używaną po ''moich dzieciach'' z pracy , ona świetnie sie pierze w wannie i szybko schnie ;-) A pościel zajączki mam identyczną z allegro , kupiłam razem z ochraniaczem ;-) to weekend zakupowo możemy uznać za zaliczony ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anulka mnie tez w pieerwszym trym dokuczał taki gniot w żołądku i wszystko smakowało jak trociny , ale to stan przejściowy apetyt jeszcze wróci zobaczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna uj
Drogie Panie, jestem położną piszącą prace mgr. Jest to praca badawcza, więc potrzebuję Waszej pomocy. Jeśli jesteście po 37 tyg ciąży, to wypełnijcie proszę ankietę znajdująca się w linku poniżej, Będę bardzo wdzięczna. http://www.ankietka.pl/ankieta/107320/kwestio nariusz-ankiety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki dziewczyy za mile przyjecie, teraz sobie was troche poczytam i pozapisuje ciekawsze linki bo w sumie w mamusiowaniu jestem zielona i nawet nie wiem od czego zaczac wiec moze poprostu najpierw przestudiuje ten watek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spanikowałam jakoś ogólnie i zrobiłam dziś usg takie nie planowane, generalnie martwiłam się że słabo czuję ruchy i brzuś mój stanął w miejscu...nie rośnie. Wszystko jest ok dzidziuś rozwija się prawidłowo jest duży i SYN! JUPIII! Nie ma słów żeby opisać jak się cieszymy! Mam nadzieję, że to mi się nie śni i nie obudzę się zaraz. Kto by pomyślał, że ja donoszę tą ciąże wszystko na początku wskazywało na nie a jestem w ciąży i wszystko na dobrej drodze. Marzenia się spełniają szkoda że czasem muszą być okupionem tyloma łzami ale już nie chcę się martwić i płakać nad tym co było tylko cieszyć się i czekać na mojego synka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaolciu, gratuluję Ci serdecznie.. :-) Dobrze wiem, co czujesz.. Ja mialam może inne problemy, ale tez trochę przeszłam, więc rozumiem Twą radość z ujrzenia swojego Bąbelka na usg całego i zdrowego. xxx Anulka...witaj... xxx Edzia, widzę że i Tobie zakupowy szał sie udzielił :-D xxx Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Mamuśki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agolcia- az sie wzruszzylam.... gratuluje Synka, wyobrazam sobie jak mussisz sie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×