Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Seans filmowy zakonczony :) i szczerze.juz mam dosc tego wylegiwania w lozku:) Jutro jade porobic badania na tsh, rozyczke i te inne, potem do tesciowej na obiad i przynajmniej jakos dzien zleci:) Milego wieczoru dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini, wszystko ok po wizycie ale tak mi pobierał cytologie że zaczęłam plamić i miałam trochę stresu ale już ok uszkodził mi nabłonek i tak o. Niedawno wróciliśmy i jestem padnięta więc zmykam poleżeć, miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini- hihi już nie taka mała :-D powiem Wam ze moj brzuch przy waszych jest wielgachny.. jak kula sie toczę.. dziewczyny dzis myślałam ze padne przy tym moich chłopie.. postanowiłam boroka troche wprowadzic w tematykę porodów a że facet jak nie zobaczy to nie zrozumie to dzis oglądaliśmy porodówkę na TLC tak w ramach oswajania sie z sytuacją ;) oczy mu omało z orbit nie wyszły, przybiegł do mnie podnosząc koszulkę i bierąc moją rękę do swojego serca ze tak mu mocno bije !! póżniej wyjął ciśnieniomierz !! i mierzył sobie cieśnienie co chwilę i jak zwykle ma niskie tak ok 110/50 to dzis miał 150/80 puls 90 !! powiedział ze on bierze ciśnieniomierz do szpitala ze sobą bo oni mnie podłączą i będą monitorowac a o nim zapomną wiec będzie sam kontrolował i w razie czego bedą musieli mu pomóc, po programie powiedział ze jest tak zmęczony od tych emocji ze musi isc pograc dla uspokojenia !!!!! boze miej mnie w swojej opiecie !!! loni- tak czerwony wierchy :) pięknie tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. nie za wiele kupiłam.. Sobie torbe, a jakże... i to jedyny zakup z c&a. Ubranka chyba u nich wciaz zimowe, bo chcialam pajace, badz komplety spiochow, ale same grube.. Poczekam jeszcze. W innym natomiast body z krotkim, chyba ze dwa, skarpety 2pary dla malego, sobie jakas bielizne, czyli bokserki bezszwowe, zeby nisko byly i nic nie kłuło.. :-P delikatna sie jakas teraz zrobilam. Aaa.... i w Zarze sobie taka bluzke a la ponczo i malemu body w kurczaczki i koszulę "wyjsciówkę" :-D xxx dziewczyny, ktore kupilyscie juz wozki.. Kini i Edzia chyba, tak...? Zapodajcie wózki w tych kolorach w jakich kupiłyście... xxx Co do ruszania sie.. Moje dziecie zauwazylam podskakuje po ostrzejszych smakach, w sensie wyraźnych. Czyli albo musi byc cos slodkiego, albo ostrego, albo kwaśnego... Teraz nawcinałam się lodów, przegryzam cukierkami więc podskakuje... :-) Wczoraj buszowal po chipsach "mexicana" czy cos takiego... Ale jeszcze nie mialam tak, zeby konczyc slodkie i przegryzac ostrym. Czesciej mi sie zdarzaly takie rzeczy, jak nie byłam w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny.. Z czerwonych W. mam piekne wspomnienia jesli chodzi o widoki, natomiast mniej mile, jesli chodzi o przezycia.. Zlapala nas okropna mgla i siapił deszcz.. masakra.. Myslalam, ze to nasze ostatnie momenty na ziemi. :-) Dodaj zdjecie brzucholka, to zobaczymy czy pani w miesnym miala racje, wysylając Cię prawie na porodówke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do czerwonych wierchów to wierzę i nie chciałabym tam być przy mgle czy deszczu.. nam sie trafiła przepiękna pogoda, polecam wrzesien wtedy mieliśmy takie szczęscie ze każdy weekend spędzaliśmy w tatrach, teraz juz planuje, kiedy lenkę moją na morskie oko w wózku przytaszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaolcia to napewno lekkie otarcie , wypoczywaj ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny no to dawaj fotę tego mega brzucha ;-) Ale się uśmiałam z tym chłopem , oni są przewrażliwieni , udowodniono podobno naukowo że facet fizycznie nie przeżyłby porodu :-) Dlatego ja swojego zostawiam pod drzwiami , bo jeszcze miałabym stres jakby mi tam padł ! ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Lonia ja kupiłam dużo rzeczy z C&A przez stronę intenetową , mieli super ofertę , może w stacjonarnym jest inna oferta , ale poczekaj napewno będzie kolekcja wiosenna. Za mną dziś chodzą lody.... wogóle to mam chęć na słodkie a ogólnie nie przepadam. Wózek wybrałam taki jak Edzia tylko granatowy roan marita prestige s-153 http://allegro.pl/najlepsza-oferta-mega-zestaw-roan-marita-raty-i3027055404.html oczywiście koła 14 białe piankowe - retro musi być ;-) A Ty zostałaś przy tym Musty czy jeszcze myślisz? Chciałam wcześniej turkusowy ale wycofany z produkcji i ostatecznie stanęło na granatowym. U nas też pada.. :-( dwa dni było pięknie a teraz znowu d... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładny ładny...ze spacerówką, czy tylko gondolka..? Kini... Ale się wkurzyłam.. Czy Ty kupowałaś kołderkę w Ikei? Ja kupiłam, ... I ona ma wymiary 110x125.. Żadna z pościeli na allegro nie pasuje.. :-( xxx Zaraz dodam wózek, który wybraliśmy... Tak mutsy... xxx Jeny - zdjecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam znaleźć tak na szybko jakiegoś lepszego linka.. KOlor jasny niebieski... Powinien się akurat otworzyc... http://www.mamaija.pl/index.php?DepartmentID=0&ProductID=1802&Model=bright%20blue&x=1 xxx KOBIETKI... jEŚLI OBCHODZICIE, ŚWIĘTUJECIE.. dziś 8go... więc wszystkiego co najlepsze dla Was, radości i miłości oraz słonka na każdy dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) ja wczoraj byłam na zakupach wieczorem, wjechałam też do biedronki bo tam łosos był taniej a tu od drzwi piękne tulipany 3szt 3zł wiec kupiłam i sama sobie zrobiłam prezent :) dzis mąż podchodzi, schyla sie i całuje brzuch mówiac wszystkiego najlepszego moja kobietko.. a ja ???? loni- czyli juz nie mura ? ja jeszcze nie oglądałam na żywo ale tez albo mura albo mutsy, bardzo dobre opinie mają oba.. liste do ikei sobie zrobiłam i jutro jedziemy :) pożyczam busa od taty- komoda, szafa, łózeczko, materac yes yes yes w niedzielą mąż złozy to zrobię fotkę i dodam, z tą kołderką to dobrze ze piszesz loni bo ja tez ją chciałam tam kupic ! a moze były inne rozmiary ? można zwrócic w ikei bez problemu gusiu- ja kurcze kupiłam 3 op 1 po 48szt ! wykorzystam to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
hej wiem ze czekacie na jakas wiadomosc ode mnie... wczoraj bylam u calkiem innego lekarza. a wiec tak 9 lutego wtedy co zaczelam plamic to nie bylo poronienie byla to wczesna ciaza i lakarze tego nie widzieli.... wedlug niego poronilam 16 lutego wtedy gdy mialam bardzo ostry bol brzucha. Zrobil mi wczoraj bete wynik 6952 czyli spada. On nie krytykowal tamtych lekarzy ale ja wiem ze byc moze gdyby mi przepisali cos na potrzymanie i kazali lezec plackiem to kto wie... ale teraz nic mi nie da zadreczanie sie:( Oficjalnie w ciazy nie jestem!!! Dziekuje tym ktore dodawaly mi otuchy ze byc moze to ciaza... pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, mura drozszy, a jak juz pisalam, zapewne za jakis czas kupi sie wózek-parasolke,wiec wole kupic jednak cos tanszego. Mutsy jest lzejszy jakies 4-5kg poza tym, taki zgrabniejszy.. Wlasnie zaraz sprawdze czy sa inne rozmiary tych kolderek, jak nie, to oddam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna2013
Kochane drogie mamy.... te przyszłe i te obecne. Proszę was o wypełnienie mojej ankiety i udział w badaniu do pracy magisterskiej. Ankietka jest krótka i szybko się ją wypełnia- dotyczy ciąży. Zachęcam :) i każdej,która poświęciła tą chwilkę bardzo dziękuję :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna2013
Kochane drogie mamy.... te przyszłe i te obecne. Proszę was o wypełnienie mojej ankiety i udział w badaniu do pracy magisterskiej. Ankietka jest krótka i szybko się ją wypełnia- dotyczy ciąży. Zachęcam i każdej,która poświęciła tą chwilkę bardzo dziękuję Pozdrawiam http://moje-ankiety.pl/respond-39095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety z okazji naszego Święta składam Wam najlepsze życzenia i spełnienia wszystkich Marzeń 😘 😘 😘 🌼 🌼 🌼 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu ten wózek jest już ze wszystkim ze spacerówką , fotelikiem , parasolką, nawet ze śpiworkiem , pościelą itp. Twój śliczny , kolor też ale ja nie potrafię niestety jeździć takim wózkiem , chociaż ''wyjeżdziłam'' w nim dwoje dzieci ;-) Myślę że wszystko zależy od terenu na którym mieszkamy, u nas na górkach się poprostu nie sprawdził i te przednie koła się blokowały jak wjeżdżały na wertepę albo nie chciał po prostu jechac. Twój model jest nowszy , napewno doskonalszy. Lonia jeśli chodzi o kołderkę i poduszkę z IKEI to tak , masz rację. Oni mają niestandartowe rozmiary po to właśnie chyba żeby u nich odrazu kupić pasującą pościel. Ja kupiłam kołdrę LEN od pierwszych dni życia i ona ma wymiar właśnie 125x110 poduszka z tej serii ma 35x55 cm. Kupiłam bo kołderka jest cienka i lekka na start ale odrazu kupiłam 2 komplety pasującej pościeli. Mam też kołderkę standartową grubszą już na jesień i zimę i ona ma wymmiar 100x135 a pouszka 40x60 i pasuje pod ten wymiar większość pościeli. Jeżeli nie będzie Ci pasowała to w IKEI zawsze możesz zwrócić bez problemu. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jenny widzę że Twój M ma ''nowy obiekt zainteresowań'' ;-) Ale napewno żartował ;-) Po zatym skoro kupiłaś sobie kwiatki to pomyślał że ma z głowy , oni są praktyczni ;-) A poważnie to ma przecież jeszcze cały dzień na to , daj Mu szansę ;-) Widzę że planujesz hurtowe zakupy?! ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anitkam przykro mi bardzo , poziom hcg może się utrzymywać przez jakiś czas we krwi a Ty miałaś bardzo wysoki. Tego nie wiesz co by było gdyby , nie zadręczaj się jeszcze wszystko się ułoży 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonisława ja kupiłam taki sam jak kini - kolor śliwkowy Roan Marita Prestige S-136 Kini bardzo się cieszę, że kupiłaś wózek. Czyli już wszystko masz dla swojej Emilki. Widzę, że pozostało Ci uporządkować wszystkie rzeczy i przygotowywać się psychicznie na przyjście Córeczki. Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) ja juz po badaniach, mam nadzieje ze beda ok. Musialam wymienic wszystkie staniki, az sie boje co to bedzie dalej, moj aktualny rozmiar to E!!!!!!!!!!!!! :P wwwwwwwwww Lonia- co do wozka to zakochalam sie w tym Twoim:) i najlepiej jeszcze czerwony kolor, cudenko:) wwwwwwwwww Anitkm- przykro mi bardzo..... Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini.. tak, tak - jutro oddamy.. ale sie wkurzylam.. No nic to.. Wózki macie z Edzią superaste.. tez taki bym chciala... I mnie zadziwiłaś mocno.. Że niby po wybojach one dobrze jezdza? Pierwsze słyszę..? Wszystkie niby z tymi obracanymi przednimi są na wyboje.. u mnie są takie dziury w chodnikach, dlatego taki wybór wózka... No zobaczymy zresztą... xxx Aneta.. Cieszę się, że Ci podpasował.. My turkus/niebieski, bo dla chłopca.. Niby czerwony tez by przeszedl, ale ten niebieski mi sie bardzo podoba.. I ładna z Ciebie szcześciara z tym "eeeeee" ;-) xxx dziewczyny, wykupiłam pół allegro... Mąż mnie chyba ubije.. :-) Jak zaplacimy, to Wam napisze co, linków nie będę dodawała, chyba że chcecie, bo niektóre rzeczy, to np. pielucha flanelowa czy termosik na butelke... Pierdółki takie.. Idę sie ogarnąć, bo ja wciąż w piżamce, a zaraz M wraca... :-D Trza obiad ukręcić jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia szkoda że nie wspomniałam Ci wcześniej o tych rozmiarach , założyłam że wiesz ;-) ale nie powinni robić problemu ze zwrotem. Co do wózka tego typu to moja szefowa miała BEBECAR trójkołowy coś takiego http://www.ceneo.pl/1911501 i był okropny pod względem jazdy.. Nie wiem może dlatego że miał 3 koła. Podczas jazdy z góry ściągał okropnie na lewą stronę a wtedy cały środek ciężkości przechylał się na przód i o mało kiedyś dziecko nie wypadło mi na beton ! Ten Twój ma 4 koła to jakby nie było zawsze ten ciężar jest rozłożony. Poza tym te przednie kóło miało blokadę żeby nie kręcić się dookoła własnej osi ale wówczas po zablokowaniu ''stawało dęba'' i wózek nie chciał jechać :-( Oni mieszkają na osiedlu które zresztą nazywa się ''Pogórze'' i jest ostro pod górę a potem znów stromo w dół więc spacer z tym wózkiem był nie lada wyczynem .. A jak spadł śnieg to o jeździe nie było nawet mowy.. Także z czystym sumieniem nie polecam wózka BEBECAR zwłaszcza trójkołowych. Dostał mi się oczywiście w spadku razem z innymi rzeczami dzieciowymi , ale obdarowałam nim koleżankę którą uszczęśliwił bo finansowo miała pod górkę więc odpadł jej spory wydatek a szczęśliwe byłyśmy obie ;-) Lonia jak ukręcisz ten obiad to wrzucaj te linki , wszystkie są na wagę złota ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia z porządkowaniem i organizacją u mnie nieco gorzej , nie mówiąc już o nastawieniu psychicznym.. Na to chyba nie da się do końca przygotować.. Staram się poprostu o tym nie myśleć. Dziś zapakowałam wreszcie tę torbę , dokupiłam podkłady takie kwadratowe na łózko , podpachy grubości książki telefonicznej i gacie jednorazowe żeby mi to nie spadło ;-) Ponoć przy cesarce też się przydają bo jednak ''dołem'' też leci . No i jestem lżejsza o prawie 500 zł , mam szczepionkę , w poniedziałek idę się kłuć. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Aneta seksbombo , a moje cycki właśnie odwrotnie - jakby zmalały hahahaa ;-) wcześniej były ''napompowane'' hormonami a teraz jakby spuścił z nich ktoś powietrze ;-) Aż trudno uwierzyć że ma być w nich mleko ;-) Także ciesz się tym stanem , zwłaszcza Twój M ;-) ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonia- ja chce linki :) ciekawa jestem wszystkiego co kupiłas ;) mam tak samo jak Ty pół dnia chodze w piżamie a przed przyjazdem męża z pracy lece sie ubierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam ja nawet jak maz wraca to siedze w pidzamie, nie zawsze ale zdaza sie:) wwwwwwwwww Kini ale mnie rozbawilas z tymi gaciami :P wwwwwwwwwwwwwwwww Lonia wrzucaj wszystkie linki:) na pewno coś podpatrzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu- fajne rzeczy ! ochraniacz na łóżeczko taki sam wybrałam plus pościel.. a masz juz koszule do szpitala ? tak sie zastanawiam które sie najlepiej sprawdzają do karmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny to zależy od biustu i ogólnie chyba od tego co lubisz. Ja nie lubie rękawów więc wolałam koszulki na ramiączkach z odcięciem pod biustem, a też mam spory biust obecnie rozmiar F :D. Miałam też taką z zakładką że podnosisz i ci pierś wystaje jak dla mnie porażka cycek ledwo mi się mieścił fatalnie mi się w tym chodziło i karmiło, i na szybko dokupywali mi na ramiączkach. Zawsze ściągniesz dasz cyca a później założysz. http://www.pierwsza-wyprawka.pl/pokaz/409/koszula_kopertowa_do_karmienia_ciazowa_muzzy_szara.html ta nawet była całkiem ok Koleżanka z sali miała właśnie taką http://www.pierwsza-wyprawka.pl/pokaz/409/koszula_kopertowa_do_karmienia_ciazowa_muzzy_szara.html to jakoś dziwnie jej się rozchodziła że cyce / sutki miała prawie cały czas na wierzchu. Dlatego najlepiej taką przymierzyć przed zakupem i sprawdzić jak cycusie pasują do otworków :D 🌻 A ja dzisiaj znalazłam takie cudo i myślę nad kupnem żeby mieć coś jak idę na dół do komputerowego i mogła młoda przy nas spać, a nie sama na górze pomimo że mam niańkę i ją widzę co robi i czy płacze. http://allegro.pl/obaby-cudny-kosz-mojzesza-delikatne-kolory-i3062663183.html 🌻 Dzisiaj mieliśmy wizytę położnej mała ładnie przybiera i wszystko ok od jutra zaczynamy werandowanie i mam nadzieję że po niedzieli będzie ładniejsza pogoda to zaczniemy spacerki :D. A ja testuje kosmetyki bo moja kruszynka taka suchutka jest po tym porodzie, bo chyba jakoś ten termin wyliczony był nie bardzo bo wyszła pomarszczona i skóra jej schodziła bo za długo już w wodach była i były zielonkawe, a w sumie dokładnie w terminie urodziłam. Ogólnie myjemy ją mydełkiem, a po tym smaruję ją jakimś balsamem, jak na razie hipp nie bardzo bo jest nawilżający, dzisiaj stosowałam johnson&johnson i wydaje mi się fajniejszy bo jest nawilżająco natłuszczający, zobaczymy tak za 3 dni jaka będzie skórka. A jak się nie zmieni to położna poradziła jakieś emolim czy oilatum. Kini ty jesteś ekspertka co byś bardziej polecała?? Bo to są kosmetyki typowo do skóry łuszczącej się czy atopowej. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki..dokupiłam jeszcze mnóstwo ciuszków/ pajaców, kaftanikow i spiochów. Kocyki dwa, jeden do wózka i jeden na "po domu", pieluszki kolorowe. Trochę się tego uzbierało.. Muszę jeszcze znaleźć jakieś karuzele na łóżeczko grające i matę edukacyjną.. Polecicie coś? Te bujaczki fisher P. mają zle opinie w necie. Mój M. wynalazł i na nowo trzeba szukać, ale to juz jemu kazałam.. xxx Jeny.. ja kupiłam koszulki ostatnim razem, jak byłam w Pl. Wzięłam takei z krótkim/lato będzie/, i one mają odcinaną górę "kopertówkę", a z boku, jakby pod pachą jest dziura, i nią wyciąga się cycucha.. Kupiłam takie dwie. Na sam poród wezmę jakąś gorszą z domku, ale nie jestem pewna, czy takich rzeczy to czasem nie dają...?W sensie na poród.. Tych koszul z dupcią na wierzchu... xxx Zaraz przejrzę te linki od Gusi... P.S. Naprawdę fajna ta twoja Malutka.. :-) xxx Keyt..koszulki mają super te napisy..Szkoda, ze nie są dłuższe... (koszulki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu... Co do koszyka Mojzesza.. tez jestem napalona. Nie wiem jeszcze czy kupimy swój, czy pozyczymy od znajomych, czy poprzestaniemy na jakimś konkretniejszym bujaczku, który będzie się rozkładał również do pozycji hotyzontalnej.. Uwazaj przy ich zakupie, chodzi mi o te budki.. One są jakoś tak chusteczkowo mocowane, że wyglądają jakby były na wpół złożone, tak wiszą nieładnie. Będzie Cie to wq...Widziałam tu u mnie w sklepie wlasnie na tych drewnianych płozach i śmiem przypuszczac, że może to byc coś b. podobnego. Co mogę polecić, to mathercare.. Droższe, ale b. ładnie się prezentują. Może w necie znajdziesz używane, jęsli bierzesz w ogóle takowe pod uwagę. Niestety one są do 5-6 mies. - góra. jak tylko dziecko zaczyna się przewracać na boki, unosić, takie kosz staje się niebezpieczny. Dlatego się zastanawiam.. Nie jest tani, a posłuży na kilka miesięcy. Decyzja oczywiście należy do Ciebie... Buzka Mamusiu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×