Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

ja tak na szybko z telefonu, wiec jak co to sory za bledy.. jeny, spokojnie, zdjecia i wszystko co tam piszemy widza tylko i wylacznie osoby ktore sa w grupie. Juz sprawdzalam z meza konta na fb i nie ma sladow istnienia naszej grupy, to tak jak tajna jednostka rzadowa :) odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
dziewczyny alarm potrzebuje pomocy... odebralam dzis wyniki bety hcg i wiecie jakie jaja.... wynik to Beta-HCG 7499,00 mIU/ml ktory to tydz napiszcie prosze bo zglupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
czy w ogole to mozliwe ze ja bylam w ciazy a lekarze mowili ze poronilam?? mie wierze 2 lekarzy by sie pomylilo... RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitkm- to zalezy jakie maja normy beta, ale gdzie 5-6 tydzien. Ale moze byc to rowniez zasniad groniasty, czyli cos co pozostaje po obumarlej ciazy... Lec do lekarza najszybciej jak mozesz. Mam nadzieje, ze zdarzyl sie jakis cud i ciaza jednak jest i tego bardzo mocno Ci zycze wwwwwwwww Jeny- bylam na zakupach ale nie dzieciecych, jeszcze troche za wczesnie na to, u mnie dopiero 9 tydzien. Ale za dwa tygodnie ide do lekarza i jak wszystko bedzie dobrze, to pozwole sobie na jakas pierdolke, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
Aneta teraz to mnie pocieszylas... czytaam wlasnie o tym zasniadzie i teraz mam takiego dola ze szok.. az wylaczylam te strony bo popadam w paranoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anikm... oby to była ciążą.. x tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 moze byc i siodmy... :-) Tak by Ci pasowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitkm, nie chcialam Cie zalamac, przepraszam nie taki byl moj zamiar. Chodzilo mi o to zebys jak najszybciej poszla do lekarza i sprawdzila co sie dzieje, moe lekarze sie pomylili. Jeszcze raz przepraszam jesli Cie urazilam. Wiem co czujesz bo przez to przechodzilam i czepialam sie kazdej mozliwej deski ratunku, takze Cie rozumiem. Wiem jak to jest caly czas miec nadzieje.. Chce zeby Ci sie udalo, tylko idz z tym do lekarza bo cos sie dzieje,mam nadzieje, ze dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz odliczam godziny do poniedzialku... Mam rano badanie usg .. Oby wszystko bylo dobrze.. Na szczescie Maly sie uaktywnil, wiec jestem spokojniejsza.. Szkoda ze brzuch w ciazy nie staje sie przezroczysty.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja mi wyslalas?? bo narazie nic nie mam, zobacz czy dobry adres wpisalas, neta0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta kochana no tak tobie wysłałam ale z innego konta bo mam dwa wszystko ci napisałam w wiadomości . 🌻 anitkm mam nadzieje że to jednak dzidzia trzymam kciuki 🌻 kiniuś ja zakupiłam łóżeczko z wszystkim czyli materacyk pościel itd, wózek tez juz mam brakuje mi pare rzeczy i beędęmiała wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Ci zaproszenie, tzn mam nadzieje, ze |Tobie, bo po mailu Cie nie znalazlam, ale wpisalam imie i nazwisko i mi wyskoczylas:) Jak przyjmiesz zaproszenie to dodam Cie do grupy, bedziemy juz prawie w kaplecie, jeszcze Gusi brakuje, ale nie dziwie jej sie , ze nie ma czasu wejsc na fb. Tez bym juz chciala nie miec tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia tryzmam kciuki ya poniedyialkowe usg, na pewno wszystko bedzie dobrze, inaczej byc nie moze:) ja musze jeszcze cale dwa tygodnie czekac, a im blizej tym coraz bardziej sie stresuje, ehh stres to chyba bedzie niodlaczny towarzysz moich wizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta kochana tak to ja oglądam i jeszcze nie moge sie połapac kto jest kto ale i tak fajnie was zobaczyc moje mamuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
ja juz nic nie wiem:( w pierwszej chwili jak zobaczylam wynik to bardzo sie ucieszylam ateraz sie martwie. Do dzis szukalam objawow i znalazlam jedynie to ze piersi mnie caly czas bola czasem w ciagu dnia tez mam mdlosci ale myslalam ze przez to moje odchudzanie.. tak sie boje aneta nie mam ci za zle... pytalam i mi odpisalas... mysle ze po prostu ja sie nakrecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitkm- dopóki jest nadzieja trzeba w to wierzyc. To nie fajne ze los Cie tak testuję i przez caly czas wielka niewiadoma. Umow sie jak najszybciej na wizyte, jesli to ciaza to przy takiej becie musi byc widoczna na usg.. Trzymam za Ciebie kciuki i koniecznie daj znac jak juz bedziesz cos wiecej wiedziec. Naprawde chcialabym zeby byl to Twoj maleńki cud..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😘 Anitkm , no tego bym się nie spodziewała.. ale jaja chciałoby się powiedzieć! My Ci tu wszystkie kochana życzymy żeby to jednak była fatalna pomyłka i żeby to Był Twój maleńki cud , lekarze też się przecież mylą ale leć szybko do lekarza bo tu tez chodzi o Twoje zdrowie przede wszystkim. Trzymam kciuki ❤️ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu jak tam brzuszek lepiej Ci? czekamy na Twoje usg. Ja dziś miałam wizytę i to już moje ze 20 usg od początku ciąży tak sobie uświadomiłam.. I żadne nie było fanaberią bo albo mam wizytę albo badania prenatalne albo pobyt w szpitalu , a jeszcze na początku w klinice w celu potwierdzenia ciąży i tak się nazbierało.. Mała nadal ułożona pośladkowo i nie ma zamiaru się obrócić póki co... ;-) Mam problem z immunoglobuliną bo muszę ją przyjąć a w hurtowniach brak.. Więc koleżanki z pracy aktywnie poszukują go dla mnie , zobaczymy czy się uda. Jak nie to dostanę 72 godz po porodzie. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadziejka to widzę że też nie próżnowałas i poczyniłaś zakupy ;-) Dziewczyny bardzo się cieszę że mamy ten profil i mogłyśmy się wreszcie poznać ;-) Fajne macie te brzuszki , czekam na resztę i na Gusię z Maleństwem :-) buziaki do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitkm88 Mam nadzieję, ze to pomyłka, aż uwierzyc w to nie można, a jednak zdarzają się takie rzeczy. Pisz szybko jak tylko będziesz cos wiedziała. Kini Mam nadzieję, że Twoje koleżanki znajdą Ci tą immunoglobulinę. Zamówiłaś już wózek? U mnie niestrawność minęła. Teraz od dwóch dni mam straszny ból jak się pozginam po prawe stronie pod żebrami, aż momentami piecze. A masz coś takiego jak piszą w książkach lub inne ciężarne opowiadają, że dziecko się tak rozpycha, że widać na brzuchu rązckę, czy nóżkę? Ja tak nie mam. W ogóle ruchy jakoś słabo odczuwam, co mnie niepokoi. Są dni, kiedy nic nie czuję, pare dni przerwy i potem znów czuje intensywniej. Ale tak mam od kiedy zaczęłam czuć ruchy. Nawet nie za bardzo pomaga zjeść coś słodkiego i sie położyć na chwilę.Trochę się tym martwię, ale może już taka moja natura? PJak jej nie czuję, to wyciągam mój detektor tętna płodu i sprawdzam, czy serduszko bije. A to, ze moja mała leży pośladkowo, to też się nie przejmuję, najwyżej będzie cesarka. Najważniejsze, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitkim- az mi serce podskoczyło na widok Twojej bety, z całych sił ściskam kciuki zeby to była ciąża a lekarze sie mylą, jak tylko sie czegos dowiesz to pisz a jakbys powtórzyła betę jutro ? anetko- laseczka z Ciebie ;) wszystko będzie dobrze i zaczniesz juz nie długo jak my szalec ;) ahhh jakie to przyjemne zobaczysz ;P loniu- odliczaj odliczaj juz niedługo, zobaczysz swojego maluszka :) też załuję ze brzuch nie jest przeżroczysty, ostnio z mężem stwierdziliśmy ze do smartfonów powinni sprzedawac takie głowice jak u lekarzy i kiedy tylko sie chce jeżdzimy głowicą a no ekranie tel widac maluszka :) nadzieja- chwal sie łózeczkiem i co tam kupiłaś jeszcze ? linki proszę :) ja tez jeszcze nie mogę sie połapac sie kto jest kto.. kini- Ciebie to sobie milion razy wyobrażałam wczesniej i strasznie sie cieszę ze Cie w koncu zobaczyłam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkm88
sama nie moge w to uwierzyc... to jakas wielka pomylka.. powtorze jutro bete i wtedy bede wiedziec co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitkm, Ty idz do lekarza jak najszybciej, usg zrób, powtórka bety Ci nic nie da. Trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitkm tez uważam, ze powinnaś zrobić usg. Trzymam mocno kciuki żeby była to ciąża. Loniu w poniedziałek zobaczysz swojego skarba fajnie będzie wszystko dobrze, też bym już chciała bo ostatnie usg miałam miesiąc temu i muszę czekać jeszcze do 8 kwietnia, mój lekarz nie chce robić usg jak nic się nie dzieję robi 3 razy w ciąży i tyle. Wydaję mi się że czuję ruchy tak poniżej pępka z prawej strony dziś mi pukało wczoraj też czułam ale nie byłam pewna mam nadzieję że to już to :) Mam dzisiaj wizytę mam nadzieję że chociaż posłuchamy serduszka przez detektor. Miłego dnia dziewczyny, chociaż u mnie dziś buro i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak mam was znaleźć na fb bo ja to troche nie bardzo wiem jak się tam poruszać ?? 🌻 Jeny ja kupiłam newborn 1 (2-5 kg) 43 szt do szpitala żeby zabrać, i na początek miałam/mam 2 x 108 szt new born 2 (3-6kg), oraz na później chyba z 8 op x 58 szt pampers sleep&play 3 (4-9kg). Na dobę to tak z 6-8szt trzeba liczyć że pójdzie :D. I jak na razie karmię ją tylko piersią, w drugiej dobie w szpitalu dostała trochę butli nad ranem jak całą noc się męczyłam żeby dać jej cyca, a albo nie miałam jeszcze tak pokarmu albo źle ją przystawiałam i co trochę popłakiwała, ale i tak nie podeszło jej to mleko bo większość ulała. 🌻 Lonia super te śpiochy już sobie zamówiłam 5 różnych sztuk 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaolcia, to wielce prawdopodobne, ze czujesz juz ruchy.. Na poczatku faktycznie ciezko zdiagnozowac co to, pozniej stana sie juz mocniejsze i bardziej regularne. Moj maly juz ma swoje pory.. Ciekawe, czy na zewnatrz bedzie dokazywal w tym samym czasie..? xxx Gusiu, oni maja oprocz spiochow i kaftaniaki, i body... xxx dobra, czas sie uniesc,bo jak zaleglam przed kompem po sniadaniu, tak leze..lece do c&a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia,wlasnie dodalam Cie do grupy. Jak wejdziesz na facebooka to na dole po lewej stronie bedziesz miala ciaza 2013 i tam wszystkie jestesmy:) juz teraz na pewno sie odnajdziesz|:) wwwwwwwwwwwww A ja dzisiaj totalne lenistwo, nic nie robie, nic nie gotuje. Maz poszedl do pracy, wiec moge sobie pozwolic na calodzienne lezakowanie:) wlasnie sciagam jakies komedie romantyczne, do tego popcorn i tak postanawiam spedzic dzisiejszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie.... tez uwielbiam takie nicnierobienie.... Ale mam ochote sie przejsc, bo u nas ostatnie dni ciepelka... Zobacze te ciuszki, a poza tym mam ochote na jakas nowa torbe.. :-P Buzka..milego popoludnia dla wszystkich.. P.S.\ Probowalam zrobic sobie sama zdjecia i nie umiem, a w lustrze lampa sie odbija, bez lampy wychodzi beznadziejne, takze musze przycisnac mojego nadwornego fotografa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia- mam do Ciebie pytanie. Czy Ty do polski latasz samolotem? Tzn chodzi mi teraz, w ciazy. Bo w kwietniu mielismy leciec do mojej siostry na chrzciny i juz nie wiem co mam zrobic. Z jednej strony bardzo chcialabym tam poleciec, a z drugiej boje sie. Nie chce zrobic przykrosci mojej siostrze, bo mialam byc mama chrzestna, ale wszyscy mi odradzaja ten lot... Ehhh chyba jednak zrezygnuje, mam nadzieje, ze moja siostra zrozumie. Zreszta sama w ciazy nie latala samolotem, bo sie bala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w Pl 4 tyg temu, czyli w 17 tydz. ciazy. Nie ma zadnych medycznych p.wskazan.. Ja sie czulam bardzo dobrze, lecialam sama, gorzej, bo z Wawy pociagiem do Lodzi, i to juz byla wyzsza szkola jazdy.. Strasznie trzeslo.. :-) Takze odradzam pociagi.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Edzia tak zamówiłam , taki sam jak Twój tylko granatowy ;-) Szczepionka zamówiona , będzie na jutro. Pod żebrami boli , bo dziecko się rozpycha i uciska , mnie czasem ''wejdzie ''taki ból że aż oddychać nie mogę. Edzia ja nie mam tak jak opowiadają inne ciężarne że jak wyciągnie nóżkę to robi się taka gula na brzuchu i zmienia kształt. Czasami jak mocniej bryka to rusza mi się brzuch ale nie tak jakoś bardzo mocno. Lekarka mi powiedziała że możemy czuć słabiej ruchy niż inne kobiety bo mamy łożysko na przedniej ścianie brzucha i to działa jak dobrze amortyzująca poduszka ;-)Słodkie czy ostre też nie ma znaczenia , jak chce się ruszać to się będzie ruszać i tyle ;-) Więc myślę że to jednak taka nasza natura ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny mnie też miło było Cię zobaczyć moja mała Blondyneczko ;-) Ty się śmiejesz ze smartfonów , zobaczysz że kiedyś będą takie cuda techniki ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Agaolcia jak tam wizyta? Twój lekarz to naprawdę trzyma się książkowych procedur , ja jak już pisałam miałam chyba ze 20 razy usg....:-0 ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Lonia jak tam zakupy , chwal się co tam drapnęłaś ;-) Masz rację robienie zdjęć sobie samemu jest okropne.. Ja zrobiłąm chyba z 50 z czego wybrałąm 2 haha ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Aneta seans filmowy zaliczony? Oglądałyście ''Jak urodzić i nie zwariować?'' ;-) słyszałam że warto obejrzeć ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Ja dziś próbuje ogarnąć nadal ciuszki , sypialnia tonie w ubraniach :-P wyślę wam potem fotkę jaki sajgon ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anka79 co z Tobą? Ty zakładaj konto na fb i dawaj do nas kobieto ;-) Jedziesz jutro do Wro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×