Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość DO PAULA 31
JAK JA NIE DOTYCZY INSEMINACJA TO PO JAKI GRZYB SIE WCINA DO IUI?NIECH IDZIE NA DZIAL IN VITRO BO ROBI Z SIEBIE OFIARE JA SIE TU UDZIELAM I NIE ZTCZE SOBIE JEJ WPISOW NA TEMAT IN VITRO NAM NADZIEJE ZE STAD POJDZIE SOBIE NIECH ZNAJDZIE INNEGO FACETA I TEN JA ZAPLODNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Ja myślę że nie przejęłaś się tą marną prowokacją ze strony tego czegoś,tej porażki życiowej.Kochane ignorujemy takie wpisy chciałam tylko przypomnieć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA I JESCZE JEDNO TO JEST OSOBA Z POZA FORUM,NIKT Z NAS. PAMIĘTAJCIE!!! To po prostu jakiś frajer który ma ubaw jak są jakieś niejasności między nami,jak wspomniałam wyżej nieudacznik i porażka życiowa. NIE ODPOWIADAMY,IGNORUJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula Donia wie ona miała spytaj ją jak bedzie :) czyżby znowu ktoś chciał nas skłócić wstrętne to jest i przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
aaaaa chyba zaczynam czuć @ :-((((((((((((((( Niech ta pomarańcza zamilknie. A Ty Paula nie waż się odchodzić :-))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie 84 to miała ale nam raczej nie pomoże nie wiem co to ma wspólnego z niepłodnościa z cukrzycą ok i z nadwaga też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Betuńko za cynka :) Aniaszy nie bój żaby :) nie pozwolimy Pauli odejść,ona z resztą na pewno ma to głęboko w poważaniu.Ale jakby co to ja mam z nią kontakt na facebook-u to ją bym w razie czego naprostowała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - naprawdę IGNORUJ. Wiem, że jak sie czyta takie rzeczy napisane przez kogoś to to też potrafi zaboleć i cholernie zranić ale nie mamy na to wpływu. Tacy ludzie, którzy nie rozumieją jak jest czasami ciężko i jak strasznie potrzeba wsparcia znajdą się zawsze. I nie ma sensu walczyć z takimi, bo jak będą chciały to i tak krwi napsują a Ty nawet nie będziesz wiedziała z kim rozmawiasz.... My Cię tu bardzo chcemy, rozmawiaj z nami omczym tylko chcesz :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka ma życzenie, a czego Wy moje drogie sobie życzycie? Bo ja oprócz II kreseczek chcę PSA ale mój mąż nie chce mi go kupić!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Nati z tymi pieskami to jest temat rzeka :):):) Ja już mam jak pisałam wcześniej,ale marzy mi się wziąć jeszcze jednego ze schroniska.Tylko musiałby być mały,znaczy nie wiekowo tylko rozmiarowo :) Ale mój też już się nie godzi na drugiego:( A twój na malutkiego,takiego co by miał włosy i nie gubił też się nie godzi? Chociażby york,maltańczyk itp Moja siostra ma maltana,co ubaw jest z nim po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lisa panda, a znasz dr mońike lukasiewicz? Pytam bo o Bielanskim pisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikiA-Z witaj z jednym niedrożnym jajowodem też się iui udaje choć czasem może to potrwać jak owulacja będzie uparta i będzie szła nie z tej strony co trzeba. Przykładem osób z jednym niedrożnym jajowodem jestem ja (3 iui-udana), Kini (1 iui-udana) oraz marietanka (po nie udanej iui naturalny cudzik). Także życzę powodzenia i wytrwałości. 🌻 Witajcie kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Dziewczyny w Wawy wiem że w szpitalu dzieciątka jezus jest klinika rozrodu planowanego i robią IUI na NFZ wiem bo moja siostra tam miała robione 2. Podobno były 3 na NFZ chodź teraz się może to zmieniło. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Beti czuję kłucie w jajniku i nie wiem co jeszcze :-( cholera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Witaj Gusiu :-) na tym miejmy nadzieje spokojniejszym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gusiu :D jest z nami i mama już ża chwilkę :) Giziula - jak coś to tylko i wyłącznie labrador - moje marzenie ❤️, w sobote sie zgodził a w niedziele mu przeszło. Myślałam, że powieszę za j...a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja znajoma tez chwaila ten szpital dzieciatka jezus i tez sie tam leczya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z poprzedniego forum - czy Wam ten nieładny wpis czegoś nie przypomina? :) taka złośliwa manipulacja hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z poprzedniego forum - czy Wam ten nieładny wpis czegoś nie przypomina? :) taka złośliwa manipulacja hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Nati :-) ja kupiłam mojego pudliszcza wbrew mojemu mężowi :-P ale jak przyjechał to się ucieszył bo to takie małe zwariowane i włochate :-) dziś była u fryzjera i tak się cieszyła :-) mówię o moim psiaku hehe Ludzie ponoć z całej polski przyjeżdżają do tego szpitala. To dużo podnieśli jak jest 6 iui na NFZ szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu dzięki za linka zaraz biorę się za czytanie:) Co do piesków,to też naszym pierwotnym zamiarem było kupno labradora,w zasadzie golden retriver,nawet miałam już wpłaconą zaliczkę na szczeniaczka,ale w ostateczności po wielu rozmowach ze znajomymi zrezygnowaliśmy i kupiliśmy pudelka.Fajny przeskok,co? :) Ale labi dalej mi się marzy. Witaj Gusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana tak mi przykro. Ja zawsze tego się boje po iui ale podejmując próby musimy też liczyć się z porażką. :(:( dziękuje za odp na moje pytania szkoda ze nikt nie jest z K-kowa. Beti może to nie jest najlepszy moment ale koszty badan można zmniejszyć. My badania genetyczne robiliśmy na nfz w Łodzi na termin czekaliśmy ok 2 tyg potrzebne tylko skierowanie od gina lub rodzinnego a laparo można też w szpitalu wykonać(zostają jakieś 2 tyś:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko nie bede sie znizac do twojego poziomu i powiem tak:nic ci do tego i huj cie to obchodzi czy mam miec iui czy mam miec ivf nie podoba ci sie to wypad nie czytaj jak masz z tym jakis problem bo ewidentnie masz to propnuje udac sie do psychiatry kobietki wcale nie zamierzam wynosic:D wprost przeciwnie bede pisac i pisac ile wlezie :D kobitki dzieki za mile slowa nie zamierzam sie przejmowac pomaranczowym trolem wrecz mnie yp bawi hshaha tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti a może sie
dlatego się nie udaje bo masz w sobie bardzo dużo złej energi??!! wyluzuj troche i zmien nastawienie do innych , bo poki co plujesz jadem moze wtedy ci sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×