Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Po tej całej waszej dyskusji dotyczącej adopcji,postanowiłam też jeszcze raz porozmawiać z moim m.Powiedziałam mu że jak max 4iui nam nie wypalą to jak będzie kasa próbujemy ivf,a jak nie to na pewno na chama nie będziemy się zadłużać,może ze dwie iui nasieniem dawcy i jak to nie wypali to adopcja.Bedę powoli orientować się już w tym temacie.Lisa panda fajnie że też tak podchodzicie do sprawy,przetrzesz mi szlaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytałam Nati że wy też próbujecie max 4 iui :).Kurcze mam nadzieję że albo będę w ciąży za kilka miesięcy,albo już chociaż na drodze do adopcji.Tak czy owak te mniej więcej pół roku musi okazać się przełomowe,coś się musi zacząć dziać bo chyba oszaleję :) A tak jak mówisz lisa panda,jak by tak od razu dwójka to będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tematem adopcji wlasnie warto z wyprzedzeniem sie intersowac, bo to dlugi proces impodobno na male dziecko kilkumiesieczne dluzej sie czeka. Ja rozmawiam na ten temat z pania z domu dziecka i ona oczywiscie uswiadomila mnie, ze my jako rodzice z wlasnym dzieckiem mamy male szanse a przyajmniej duzo mniejsze. I ja to rozumiem, w sumie tak powinno byc ze pierwszenstwo maja pary bez dziecka. W sumie to wycofalismy sie z pomyslu bo czuje, ze zajmowalibysmy miejsce tym bardziej "potrzebujacym". Ale gdyby sie okazalo, ze na mojej drodze staje dziecko injest szansa sie nim zaopiekowac to bym racżej miala odwage to zrobic. Mowie o malym dziecku. Moze to egoisyczne ale dziecko z bagazem emocjonalnym to juz inna historia. Ja nie mam takiej odwagi, nie wiem czy bym sobie poradzila. Male odpoczaku wychowujesz jak swoje, jest duzo lawiej tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki mamy gości wiec szybko napisze namiary do tej genetyki w Łodzi nr,tel 42 6116311 a panie w recpcji bardzo miłe wszystko wytłumaczą gdzie to dokładnie podadzą adres naprawde polecam :)na skierowaniu musi byc nap.skierowanie do poradni gen.powód niepłodnośc.u nas lekarz uparł sie na te bad bo bez nich odmawiał leczenia. dziwny:) a i tak wszystko ok mojemu meżowi pomogła zmiana pracy i stylu życia i witaminki w poprawie nasinek:):)liczba sie zwiekszyła ale morfologia niestety nieznacznie 3%:( ruch prawie ok. u mnie AMH wysokie 8 a nasz lekarz nawet nie chciał ich oglądac twierdzac ze jestem za młoda na to bad(30 l)????też dziwne dlatego decyzja o zmianie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2929
Witajcie! Pisalam kiedys na starym forum, ale potem byla ta pomaranczowa masakra ;-) jutro podchodze do 3 Iui. Dzisiaj 11dc. dwa pecherzyki mam 17 i 18mm na cyklu naturalnym tak ze jest chyba ok. Ale sie stresuje bardziej niz przedtem...tak mi sie wydaje...potem znowu te 14 dni oczekiwania...echhh milego wieczorku! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - a takie wysokie AMh 8 nie wiaze sie czasem z pcos? Tak gdzies wyczytałam, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka858585anulka858585
hej dziewczyny ale naskrobalyscie... bede pol dnia nadrabiac..... aniaszy jak tam twoja betka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny zaczęłam trochę czytać o tej całej adopcji i się troszku załamałam.Staż małżeński koło 5 lat,to przegięcie według mnie,my mamy dopiero koło 2 lat jako małżeństwo,a jako para z 6lat.Także wniosek z tego taki, że trza jednak poświęcić więcej czasu na leczenie bo i tak z adopcji dupa... Jagoda dzięki :) Ania powodzenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a jakie wyniki chcialabys znac hormonalne czy z immunologii? Bo z imunnologii mam wszystko ujemne poza ta jedna toksoplazmoza co znaczy ze kiedys bylam zarazona ale juz jest...Ktore konkretnie Cie interesuja? Jakie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - masz wysokie amh to znaczy ze albo bardzo dobra plodnosc albo pcos... ale chyba raczej to pierwsze.. ja mam amh 1 takze na granicy, tragicznie nie jest ale dobrze tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia tz pecherzyki mi niby rosna nawet po 2 na cykl ale czy sa w nich jajeczka tego nie wiem (nie znam sie na pcos i nie wiem czy puste pecherzyki bez jajeczek moga rosnac) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kochana chodzilo mi o wynik toksoplazmozy bo mi wyszlo igg 29 a igm0,10 i tez nic z tego nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda bardzo dziekuję za namiary :) bawcie się dobrze Anula 29 wiadoma sprawa im wiecej IUI tym gorszy stres ja też tak mam, a pęcherzyki superowe :) będzie dobrze. Pozdrawiam Was i sciskam mocno. Coś Aniaszy nie chce nam dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - ja tez sie nie znam na pcos... co do toksoplazmozy to ja mialam na wyniku jedna reaktywna a druga ujemna i wyczytalam w necie ze kiedys mialam kontakt ( beti mi to potwierdzila) ale nie wiem jak to jest w Twoim przypadku, moze ktoras z dziewczyn wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
pisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
mam 17 i 18mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
pierwsza to szerokość a druga to ta dłuższa część jest em owalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
wszyscy mysla ze zartuje moze i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
a On zawsze musi sprawdzic co napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
ide klaczki do domu heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
czeka na mnie 4swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
miałam 4,5 kiedys miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
slabo rosne bo nie walcze tak jak u słoni nie boja sie nikogo to ciaza trwa i trwa i trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2swiat=
nie pisałbym ale ta dziewczyna ciagle jest usmiechnieta to mysle ze dobrze sie bawi przy vczytaniu moich wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ania powodzenia na ii. Anulka ja mamamh 3,75 i obawialam sie, ze to zly wynik. Ale tez mam owlacje i wszystkie badnia w normie wiec lekarz powiedzial, ze to jest dobry wynik a dla ńich w syt przystapienia do iui lub in itro taka dodatkowa inf, ze moge byc bardzo podatna na stmulacje i zeby uwazac zeby nie przestymulowac. Takze jak masz cykle owlacyjne i reszta hormonow ok to chyba to jest w porzadku wynik ale oczywiscie kazdy przypadek jest inny wiec zapytaj przy okazjo lekarza. Aniaszy...da nam znac co u ciebie? CZekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chyba ktos prZegina to jakis belkot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2929
Dzieki dziewczyny! Mam nadzieje ze sie tym razem uda. Do trzech razy sztuka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×