Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Witaj Gusiu ciesze sie ze znalazła sie jedna osoba z niedroznym jajowodem.(oczywiscie w przenosni)Nie ma co sie załamywac.Miałaś robione jakies badania?Czy tylko z tego powodu masz problemy z zajściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda bardzo Ci dziękuję za informacje , pewnie że popytam o dofinansowanie po co mamy za wszystko płacić :) Dzięki za wsparcie Giziula jakoś się trzymam mój m wie też go to przybiło zaraz bedzie w domku kupił winko pokochamy się jakoś to bedzie najważniejsze że sie wspieramy :) Paula widzisz są niestety tacy ludzie najpierw do Ciebie teraz do mnie tylko niech ta osoba pamięta, że koło się zawsze obraca o 360 stopni i to ona w końcu zazna krzywdy za to jaką jest osobą zawsze ktoś musi wejść i psuć innym humor norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda a dałabyś mi może namiary gdzie dokładnie są robione te badania w Łodzi i mniej więcej co tam na skierowaniu ma moj gin napisać, na laparo bezpłatne też mam juz namiary takie są kochane tutaj i pomocne kobitki Jeny to do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka krzywda
kobieto !! ;-) masz klapki na oczach i nic do ciebie nie dociera , nikt ci zle nie zyczy , zmien nastawienie to moze ci się uda a jak nie to moze lepiej zajmij sie hodowlą jedwabników a nie robieniem dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I droga pomarańczko nie obrażaj nas poczytaj dobrze moje posty nie widzę ani jednego z " jadem " i nie życz komuś zle bo to się może obrócić bardzo szybko w Twoja stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówic do
słupa a słup jak duuuuuupa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti nie ma co zwracac uwagi na to bo i tak to nic nie da niech sobie pisze im bardziej odpisujemy tym jeszcze bardziej podkrecaja to chora atmosfera to dobrze ze juz ci lepiej ciesze sie pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni bedzie dobrze zobaczysz teraz moze jakas dobra kolacyjka z winkiem wszystko minie ja nie zauwazylam zeby beti bylo zlosliwa dla ktorej kolwiek tutaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Paula pewnie że damy rade jesteśmy już tak zachartowane i twarde w tym wszystkim że i nam się w końcu ułozy , ja też zaczynam ostro zbierać pieniązki bo a nóz już niedługo okarze się że zaczynamy walkę od nowa teraz tylko troche badań i do dzieła :) W końcu Rok płodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoje :) no i beta spadla ponizej 2 :) tak wiec pozostalosci po zastrzyku moze... no coz do 3 razy sztuka jak to mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mi jzu rece opadaja, jedno mnie tylko zastanawia dlaczego ani razu nie bylam w ciazy przez tyle lat, jezeli bym miala ciaze biochemiczna to bym chociaz miala te swiadomosc ze mozna a tak to nic :( no coz zyje sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylazły i tutaj krwiopijcy :) To straszne, jakm trzeba być złym człowiekiem żeby tak dokuczać innym, do tego jak to się robi umyślnie! I to pewnie są osoby, które same mają lub miały problemy, aż nie do wiary.... Oliwa zawsze sprawiedliwa i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - przykro mi bardzo :( Ale trzeba podnieść się i walczyć dalej, choćby nie wiem, jak bolało. Może kiedyś się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie pomyślałam że wypisze wam moje badania,a wy mogłybyście dopisać czy robiłyście coś więcej,będę wdzięczna a i może przyda się to dziewczynom które dopiero zaczynają walkę z niepłodnością. AMH ESTRADIOL PROLAKTYNA FSH LH PRZECIW CIAŁA PRZECIW PLEMNIKOWE(W SUROWICY) TSH ANTY-TPO HSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMH ESTRADIOL PROLAKTYNA FSH LH PRZECIW CIAŁA PRZECIW PLEMNIKOWE(W SUROWICY) TSH ANTY-TPO HSG Laparoskopia Toksoplazmoza Chlamydia ft3/ft4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka przykro mi:(ehh same zle wiadomosci dzis masakra:o moze reszcie testujacym w najblizszych dniach sie uda wiecie co czasem sie zastanawiam np jak u mnie od 5lat ani raz nie zaszlam.w ciaze iui mysle sobie czesto to IUI to tylko naciaganie pacjentow na koszta udaje sie za 1razem czy 2to fakt ale wiekszosc przypadkow to trzeba przejsc czesto i 3,4czy 5prob i sie nie udaje przeciez w sumie iui to jest tak jak naturalnie tylko skraca czas u szybsze dojscie plemnikow do jajeczka a reszta zalezy juz od natury i samego zaplodnienia czyli wychodzi jednak na to ze jest masa czynnikow ktora unieozliwia zaplodnienie na chlopski rozum to biorac cos w tym jest co wy myslicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gizelko ja bym jeszcze dopisala progesteron mykoplazme i ureaplasmei i LH jak mi sie cos przypomni to tez dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pomarańczy:):) "Jeżeli głośno krzyczysz to znaczy, że twój język jest zbyt ubogi i krzykiem chcesz stłumić głosy innych"Antoine de Saint-Exupry Zastanawiam się kiedy znajdujesz czas na czytanie tego forum i dokuczanie jak ja ledwo miedzy pracą a domem nadążam:):) kochane jutro napisze Wam namiary na tą genetykę(jestem poza domem a tam mam namiary )My robiliśmy -kariotyp(ja i mąż) AZF, CFTR jutro napisze dokładnie nie wiem czy dobrze pamiętam i nie chce wprowadzać Was w błąd:) Anulka przykro mi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Anulka ja też często tak myślę, że gdybym była chociaż raz w ciąży może bym miała inne myśli. Jutro rano obiecałam m że zrobię test z siusiu ale nie wiem czy mi powie jaki jest wynik. Dam Wam znać jak tylko będę miała dostęp do kompa. Pomarańczo z każdej z nas bije jad więc sssssssssssssssspadaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze miałam HSG , różyczkę , VDRL, HIV , anty wątrobowe nie wiem po co ale były. Oczywiście wszystkie te posiewy z pochwy ale to chyba każda. Ja bynajmniej tyle wiem , że zachodzę w ciąże marne pocieszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam miłego wieczorku kochane moje promyczki :) idę na winko i może cosik jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Beti baw się dobrze :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,zapomniałam napisać że progesteron, ft3,ft4,różyczka i toksoplazmoza też robiłam.Paula a po co wykonuje się badanie na mykoplazme i ureaplazme? Dziewczyny a to badanie na chlamydie wykonuje się po to że w razie jej obecności to jest trudno zajść,czy trudno donosić? Anulka w takim razie napisz proszę jutro jak dasz rade jakie to konkretne badania genetyczne i po co trzeba je wykonać? Beti masz rację odpręż się z mężem i procentami :) Udanego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana chlamydia moze powodowac przedwczesny poród lub jakie spowikłania generalnie lepiej ja miec wyleczona przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda po jakiej kuracji poprawiło się nasienie twojego męża ? ja badałam jeszcze wolny testosteron i dhea's testosteron z nadnerczy ... to w ramach tej listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×