Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość
To nie czytaj, takie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sorki koietki to nie tu mialo wskoczyc odp komus inne'mu i sie zagapilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle mnie nie bylo ale naskrobalyscie:o gizelko no niestety adopcja u nas w pl nie jest taka prosta zamiast ulatwiac to utrudniaja zaostrzyli procedure adopcyjna niestety jest duza biorukracja duzo dzieci nie ma uregulowanej sytuacji prawnej i takie dzieci nie maja szans na adopcje a co do stazu tak trzeba miec 5letni staz malzenski zeby wogole sie starac o adopcje my z m w pazdzierniku mamy 5lat po slubie tak jak mowilam pomi c jestem na nie wierze ze jeszcze tak nam sie uda....a co to znow za trole na nawiedzily:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaZporcelany
agnes1978 - ja mam cykle ok 30 -33 dni i ostatnią iui miałam dopiero w 19 dc. Od 12 dnia chodziłam codziennie na monitoring, 18 dc ovitrelle na pęknięcie. Także może twój gin poczeka z iui aż wyhodujesz większy pęcherzyk? P.s. ja również mam pcos, byłam stymulowana clo i zaszłam w ciąże . Także głowa do góry:) Ciekawa jestem jak poszły testy AniaSzy? Odezwij się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juratka dziekuje za odpowiedz, dzownilam do provity zeby sie umowic do dr i sie tylko wkurzylam i musialam nakrzyczec na pania z recepcji zeby mnie łaskawie umówila na wizyte .... masakra zostawiał juz tam 10 kola a jescze robia mi łaske.... zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Paula czytałam o tym trochę więcej i gdzieś mi sie obiło że w niektórych miastach jest 3 lata,muszę to dokładnie sprawdzić,może częstochowa.Nam akurat w sierpniu mija 3 lata :) Może wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha ale się uśmiałam - 2swiat jest git ;D Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ania - Ty sie nie denerwuj tym iui, będzie dobrze! Ja też czeka po iui i to jeszcze jakieś 8-9 dni. Ale zupełńie luzuje, mam wrażenie, że nic z tego ale nawet nie mam jakiegoś doła w związku z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxx giziula1982TG Emcia32 donia28 paula31 LisaPanda Juratka marzeniia jagoda333 magdulaaa AniaSzy Siacha1 anulka858585 MAJKA30! wikiA-Z Endi86 laleczkaZporcelany agnes1978 ania2929 Nati_84 🌼 Tyle nas dziewczyny! Dla każdej z Was 🌼 🌼 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nati, oby ta lista nam sie zmniejszala z misiaca na miesiac:-) ale moze od razu ustalmy, ze nam 'nasze' ciazowki nie beda przeszkadzac co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zeby nie bylo, ze znowu pojawia sie jakies trole i na cos narzuca. Przy okazji pozdrawiam Gusie i kini, ktore nas tu odwiedzily. Wpadajcie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaZporcelany
Anulka - ja nie robiłam amh. Byłam u 3 niezależnych lekarzy, którzy przy usg stwierdzili pcos. Mój gin powiedział, że będziemy robić dokładne badania jeżeli 2 iui będą nieudane. Ale zaciążyłam za drugim razem, więc mi się upiekło. Nati = dzieki za kwiatuszki :) Juratko - ciężarne mi nie przeszkadzają :) P.s. moja fryzjerka "wpadła" z pierwszym dzieckiem. Z drugim starali się i nic. Lekarz powiedział, że jest bezpłodna -to go wyśmiała, bo przecież miała córę. Próbowali naturalnie i ... się udało! Co prawda po 3 latach, ale jednak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JURATKO jestem jak najbardziej za:D tez bym chciala zebysmy wszystkie byly w ciazy zeby to byl ten rok oby tak bylo!!!! GIZULA to chyba zalezy od danego osrodka adopcyjnego ale przewaznie to wagane jest wlasnie 5lat stazu malzenskiego troche to chore no ale.... ale poki co sie tym nie martw kochanienka IUI sie uda to twoja pierwsza proba napewno ktoras proba sie uda a wvostatecznosci ivf ja bym na twoim miejscu skupila sie narazie na IUI noi trzymam kciuki za kolejne testujace kobitkija jade w poniedzialek do ginka ehh juz to widze pewnie beda namowy na IUI mimo zlychwynikow bo co jak co kasa sie dla nich liczy:o Zycze wam wszystkim milego weekendu:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie będą przeszkadzać. Oby było ich jak najwięcej wśród nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lalecza, to peknie mu powiedzila:-) Dziewczyny, wszystkim nam sie w tym roku uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet nie wiedziałam że aż tyle dziewczyn udziela się na tym forum. Powiem ci Nati że ja jakoś chyba też na luzie do tego podchodzę,co prawda jak tylko zakuje jajnik to odrazy robi mi się uśmiech na twarzy,ale mimo to biorę pod uwagę kilka prób iui i liczę się z niepowodzeniem :) Paula jasne że póki co skupiam się na iui :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co tu taka cisza? Powiedzcie mi czy u was też jest problem z wczytaniem tej strony? U mnie wszystkie inne śmigają,a z tą jest jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny123
dziewczyny, fajnie się Was czyta, bardzo Wam kobicuję w walce. Chciałam tylko napisać, że na adopcję nie czeka się 5 lat, nie ma tego w ustawie. To tylko wytyczne ośrodka. W moim mieście nie trzeba mieć 5 letniego stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciąża? mama roczniaka
Tylko osoba, która nie ma dziecka może o nim marzyć - zobaczycie rozczaruje cię, nawet do kibla z dzieckiem będziecie musiały chodzić, dziecko nie zasypia samo, ma kolki, biegunki, infekcje, wstaje po 10 razy w nocy, a później i tak wstanie o 5 rano, nie siedzi w miejscu, nie bawi się samo, ciągle chce być noszone, marudzi, wkurza się, wiecznie wymaga opieki, w samochodzie krzyczy, w domu krzyczy, na spacerze krzyczy - urwanie głowy- niewolnictwo, ale skoro to kogoś marzenie to życzę powodzenia - ale ostrzegam to jedno z marzeń które nie należy spełniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy mamo za ostrzeżenie,jednak same musimy to przeżyć.Poza tym nie każde dziecko jest takie jak opisujesz,jeśli tobie się tak przytrafiło to współczuje bardzo domyślam się, że jest ci strasznie ciężko.Ale ten okres minie i dziecko wynagrodzi ci twoje poświęcenie,zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo roczniaka gratuluje ci dziecka ale z twoim podejściem raczej nie powinnas miec dziecka skoro ono Ci przeszkadza.Widac nie doroslaś do roli matki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Cosik miałam problemy z wejściem na forum. Nati fajne kwiatuszki. Miło usłyszeć że ktoś nam kibicuje :) Ja też uważam że w tym roku wszystkim nam się uda i nie mam z tym problemu że bedziecie pisać o objawach ciążowych itd. będzie miło. Aniaszy nas zostawiła :( Co do mamy ktora nas ostrzega rozumie cię , wiadomo że dziecko to 100 % uwagi przec cały dzień i jak to napisałaś niewolnictwo, może i tak jest ale o tym chcemy się same przekonać nie po to walczymy tyle lat żeby nam to nie było dane, i wezmy to pod uwagę że każde dziecko jest inne cierpliwości Ci życze :) Pozdrawiam Was kochane ja idę sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ciaza mama roczniaka dziekujemy ci za dobre rady ale my tu wszystkie doskonale wiemy ze dziecko to nie tylko pieknnosci slicznosi grzeczniutkie to normalne ze wychowanie dziecka noe jest latwe ale uwierz my tez duzo piswiecamy staramy sie pi kilka lat walczymy jak lwice i raczej jak juz nam sie uda sporostamy wszystkim kolkom nocnym wstawaniem wszystkiemu byle sie tylko udalo a reszte podolamy z pewnoscia kobiety ktore walcza o dziecko po kilka lat mysle ze maja inne podejscie do upragnionych i wyczekiwanych pociech niz tym ktorym przyszlo z latwoscia zgodzicie sie ze mna kobietki?mysle ze ta wiez z dzieckiem bedzie bardzo mocna a nikt nie mowil ze macierzystwo jest piekne itd wiadomo ze duzo z tym sie wiaze zycie z reguly nie jest latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati kochana moze dziwne pytanie mam , kurcze jak robisz te kwiatuszki bo sa sliczne hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti : jestem jestem a na tamto forum nie wchodze bo już mi znudziło sie pisanie i użeranie się z tymi pomarańczkami:) Ignorujmy je tutaj;) NIe pisze tez z tego powodu iż nie mam o czy pisać, nast.iui planuje w lutym a tak poza tym to nic sie nie dzieje ciekawego nie dzieje:) Dziewuszki, a czy to prawda że 14 dni od owulacji zawsze jest okres? Tak mi mój lekarz lekarz powiedział, że nie ma innej opcji,więc trzymając się tego to w pon tj.28 powinnam sie naturalnie starać:) No i tak bedzie:) A jakie tego będą rezultaty to zobaczymy;p Beti: A jak twój wynik? Sorki że pytam ale nie chce mi sie wertować poprzednich stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×