Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Dziubas kochana wiem że to oczekiwanie jest bardzo trudne ale co poradzić nie mamy wyjścia trzeba czekać cierpliwie i mieć nadzieję. Tak na badania genetyczne trzeba tak długo czekać to jest cały proces nazywa się to (kariotryp) trzeba sprawdzić dlaczego poroniłam tą ciaże także sprawdzą nasze chromosomy jak się nie mylę moje i mojego M , pozatym on będzie miał jeszcze bakteriologię a co jeszce to nie wiem. I sorki ja nie będe miała laparo tylko histeroskopię. Paula daj kawałek jak zrobisz pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka :) dzieki za słowa otuchy Ciebie też mocno ściskam dobrze, że masz takie podejście do sprawy co nas nie zabije to nas wzmocni w końcu się uda :) walka trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo coraz więćej kwiatków i serduszek u nas! Beti- taki [ a nie taki ( heheh :) naumij się :D Ja sprzatałam wczoraj, jużo obiadku, śledzie musze zrobić moje ulibione :) a później wieczór karciany ze znajomymi - nudziarze :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,wyszło!:) Wpisujecie kwiatek w nawiasach tylko nie (, tylko [ takich. A jak się serce robi:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia skoro
znudziło Ci się tamto forum to po co na nie wchodzisz i pytasz jak się nazywa? Ty Beti także? siedźcie w tym kurniku i gdakajcie o pudlach i kwiatkach bo tu nikt rzetelnej wiedzy na temat inseminacji czy badań nie znajdzie niestety , bo nie macie o niczym pojęcia. Tak to forum służy wam do plotek o obiadkach i innych bzdurkach ale niczego konkretnego nie można się dowiedzieć. Ciekawe dlaczego jeśli ktoś ma problem i pyta o wyniki lub badania to już nie potraficie na nie odpowiedzieć bo zwyczajnie nie macie o niczym pojęcia , a dziewczyny szukają porady na tamtym forum , na które ponoć nie wchodzicie ;-) Co za wstyd. Także wszystkie nowe dziewczyny - na tym forum nie znajdziecie porady dotyczącej leczenia i niepłodności ale za to dowiecie się jak wyczesać pudla albo jak zrobić placek, lub wygenerować kwiatka :-) powodzenia !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD dziubas :Witajcie! Jestem tu nowa, ale czytałam Was trochę na poprzednim forum. To mi znacznie bardziej przypadło do gustu i więcej się tu dzieje I dalej droga pomarańczo uważasz że beznadziejne jest to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewuszki znacie może przepis na śledzie w pierzynce serowej? Jak możecie to podajcie mi bo ostatnio jadłam, bardzo mi smakowały a przepisu nie wzięłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti na pewno
więcej się dzieje , ale nie o inseminacji :-) Ciekawe dlaczego donia , anulka85 , Emcia i inne dziewczyny pytały was o coś ale kompletnie żadna z was nie umiała odpowiedzieć na zadane pytanie i wróciły na tamto forum szukać porady , którą oczywiście otrzymały. No tak tu można się dowiedzieć za to jak zrobić maseczkę :-) Wszystko pięknie tylko po co to forum o inseminacji skoro z inseminacją nie ma absolutnie nic wspólnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia pod
pierzynką serową na pewno dziecka nie wystrugasz hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki nie zwracajcie w ogłóle uwagi na te pomarańczowe .......nie wiadomo co:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znamy odpowiedzi na każde zadane pytanie nie jesteśmy lekarzami ani chodzącą encyklopedią :) powiem Ci w ten sposób ja nie wiedziałam na początku nawet co to jest inseminacja i się tego nie wstydzę moi znajomi do tej pory pytają co to oznacza :) kto ma ochotę jest na forum kto nie to nie wchodzi. Po części się z Tobą zgadzam gadamy o pierdołach bo może mamy taką potrzebę i oczywiście się nie znamy na wszystkim , ale z czasem wiedza będzie coraz większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem po co sie ktos wtraca kazdy pisze o czym chce nikt nikomu kto nie ma ochoty tu zagladac niech nie zaglada temat nie tylko jest o inseminacji i mozna pogadac tez na inne tematy przeciez nic w tym zlego nie zawsze sie wszystko wie nikt nie jest lekarzem ja jak wiem co na dany temat to pomagam na tyle ile mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! Po co sie tłumaczyczyś komus a właściwie czemuś:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O!! Marunia
poleciała włoszczyzną :-) :-) oj słabiutko z polskim a co dopiero z innymi :-) Tak Paula , zgadzam się ale tutaj żadna nie ma żadnego doświadczenia , więc klepcie lepiej o śledziach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie przetumaczy się choćby człowiek nie wiem jak chciał i jak bardzo był miły 🌼 Także bez komentarza. Wiecie coś o Aniaszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula i na jaki film idziesz? może na "Życie PI" ? Książka była świetna...! Sama bym poszła, ale póki co oszczędzanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×