Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość do pomarańczy
wynocha z tego forum ty wredna , wstrętna babo jesteś jak wrzód na tyłku zero uczuć nic ale Bóg patrzy i Cię osądzi oj osądzi będziesz się smażyć się w piekle tego Ci życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zostaw te dziewczyny w spokoju zajmij się czymś , najwidoczniej to ty nie masz co zrobić w wolnym czasie ale pewnie nie masz przyjaciół wcale się nie dziwie kto by chciał mieć kogoś tak wstrętnego za przyjaciela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, jesli chodzi o inspiracje kulinarne to ja czesto korzystam z tej storny Makecookingeasier.pl :-) Jezeli chodzi o krewetki to ja robie na masl, sol, pieprz, full czosnku i oczywoscie natka pietruszki, na koniec pol lampki wina i gotowe. Jesli chodzi o pomarancze to ja zazwyczaj wyciskam z nich sok:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana Beti i widzisz znowu przejęłaś się tym czymś.... Dla zainteresowanej pomarańczy,och jak mi przyjemnie nie pracować,siedzę w domu i robię co chcę,jestem darmozjadem i dobrze mi z tym :):):) uwielbaiam to że mogę spać do 12.00 i nic nie robić och jak cudownie :):):) Dobrze że mój cudowny mąż zarabia na mnie i moje cudowne zachcianki. Beti nie tłumacz się nam,to twoje życie i możesz mówić tylko to na co masz ochotę,przeczytałam o twojej chorobie,przykro mi że musisz zmagać się jeszcze i ztym.Ja choruję dodatkowo na epiepsję,ale ogólnie już bardzo długo nie miałam żadnych napadów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny wklejam definicje Trollowanie (trolling) antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. PROSZE WAS IGNORUJCIE A ZA TYDZIEN DWA CZY TRZY ZNUDZI SIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka masz rację,ale ja się już nie mogę powstrzymać bo aż mnie śmieszy ta marna prowokacja ze strony pomarańczy.Szkoda tylko dziewczyn które biorą to do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JESCZE JEDNO Obrona przed trollowaniem Nie karmić trolla Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie. Kasowanie cudzych wiadomości wywołuje konflikt, gdyż jest powodem oskarżenia o cenzurowanie wypowiedzi, jest dodatkowym argumentem do podtrzymania konfliktu. Zazwyczaj konsekwentne ignorowanie trolla skutkuje jego zniechęceniem i przeniesieniem się w inne miejsce lub całkowitym zaprzestaniem działalności. W praktyce jednak rzadko do tego dochodzi, ponieważ na forum bardzo często znajdą się jakieś osoby, które będą jednak z trollem dyskutowały i tym samym zachęcały do kontynuacji działalności. Dodatkowo niektóre trolle potrafią stworzyć wokół siebie krąg osób, które ich wspierają, chronią przed oponentami, podsycają dyskusję z udziałem trolla etc. na szczęście jest to zjawisko czasowe, bo trolle swoim pogardliwym i nacechowanym wyższością zachowaniem w stosunku do tych osób, szybko je do siebie zniechęcają. W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy karmić czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek polemikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juratka :) 🌼 Anulka dobre :) A co do choroby cóż życie juz takie jest narazie mam rzuty tylko na oczy całe szczęście :) Giziula masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przykro Anula jesteśmy z Tobą , mam nadzieję że nie jesteś załamana. Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no gdzie tam, wczoraj wymusilam łaskawie wizyte u mojego gina bo pani recepcjonistka stwierdzila ze dopiero za 2 tydnie to jej powiedzialam, ze chyba sobie zartuje, ide w 3 dniu cyklu bo chce z nim pogadac o tym moim amh, moze mi da jakies leki na stymulacje a jescze rano chce do laboratorium jechac zrobic fsh lh i takie tam, ktore sie robi 3 dnia cyklu zeby mial na wieczor wynik i mogl mi cos wiecej powiedziec wiec zobaczymy w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dzisiejszy wieczor w domciu ni ciekawego nie graja dzis a mojemu m jakos sie odechcilo:D ehh te cholerne pomarancze dziewczyny ignorujcie je nie widzicie ze ten trol sie tym zywi:O nie warto beti olej to szkoda nerwow powaznie ze tez ktos ma tupet proponuje wizyte u psychiatry gizela dobrze napisalas teoja dprawa czy pracujesz czy nie i gowno komu do tego bezczelnosc i wyrachowanie anulka przykro mi:o i co dalej zamierzacie kolejna IUI? mam pytanie do Syl8209 co jest u was przyczyna niepowodzen?podziwiam ci ze podeszlas az do 6prob i planujesz 7jeszcze i sie tak zastanawiam czy jest sens w twoim wypadku az tyle prob nie myslalas zeby podejsc do ivf skoro tylevprob juz sie nie udalo?ale oczywiscie to jest twoja decyzja i masz swiete prawo bron boze tego nie neguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti wspulczuje choroby :( i nikomi sie nie spowiadaj a tym bariej jakiejsc durnej pomaranczy kochana nie warto sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Was super , że masz takie podejście do sprawy ja też się nie łamię bedzie dobrze :) Giziula zgadzam się z Tobą za bardzo się przejmuję nie potrzebnie:) Ale najlepszy jest mój M tak to skomentował ta rozmowa z pomrańczami to się nazywa tak cytuję " rozmowa chuja z butem, odejdź chuju bo Cię kopnę " Całuje Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula w sumie to Wam i tak chciałam z czasem powiedzieć ale nie jest źle troche oczy szwankują na razie jak to mój m mówi ślepa jak krecik ale moja kochan żonka nie oddam :) i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ignorujcie te wpisy od trolli, nei czytajcie nawet tego, niech sobie tam pisza co chca, olejcie to jak beda widziec ,ze nikt tego nie czyta pojda gdzies indziej robic zamieszanie a tak jak czytaja, ze wy komentujecie ich wpisy to beda znowu robic to samo i kolo sie zamyka... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz co do iui podchodze ale najpierw wizyta u gina z wynikami amh itd musze z nim przeprowadzic powazna i konstruktywna rozmowe bo wydalismy juz 10 kola i gowno a kazdy worek ma swoje dno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dobrze godosz,apropos wiadomo czego :):) A co do twojej @ która znowu się wprosiła to nie pozostaje jak tylko powiedzieć,że mi przykro. Kurcze muszę jeszcze z moim małym włochatym czworonogiem wyjść,ale nie umiem się do tego zabrać jak widzę ten mróz na dworze,brrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JESCZE JEDNO Obrona przed trollowaniem Nie karmić trolla Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie. Kasowanie cudzych wiadomości wywołuje konflikt, gdyż jest powodem oskarżenia o cenzurowanie wypowiedzi, jest dodatkowym argumentem do podtrzymania konfliktu. Zazwyczaj konsekwentne ignorowanie trolla skutkuje jego zniechęceniem i przeniesieniem się w inne miejsce lub całkowitym zaprzestaniem działalności. W praktyce jednak rzadko do tego dochodzi, ponieważ na forum bardzo często znajdą się jakieś osoby, które będą jednak z trollem dyskutowały i tym samym zachęcały do kontynuacji działalności. Dodatkowo niektóre trolle potrafią stworzyć wokół siebie krąg osób, które ich wspierają, chronią przed oponentami, podsycają dyskusję z udziałem trolla etc. na szczęście jest to zjawisko czasowe, bo trolle swoim pogardliwym i nacechowanym wyższością zachowaniem w stosunku do tych osób, szybko je do siebie zniechęcają. W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy karmić czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa wysłannica
Pomarańcza to w 100% wysłannnica Ojca Rydzyka (nie obrażam wierzących) plująca jadem i nienawiścia do innych.Nienawidząca wszystkich i wszystkiego do okoła.Naj mądrzejsza i wszechwiedząca mocherowa pustaczka, słuchająca radja maryja 24h na dobe.Mająca ołtarzyk w swoim pokoiku :) kobieto weż idz posmakuj życia a zwłaszcza kuta..a bo tego widocznie ci trzeba.Chodzisz nadeta jak baranie jaja a uwierz po ostrym przetrzepaniu du..ska od razu zeszło by z ciebie powietrze i od razu leepiej byś sie poczuła,choć na ludzki rozum kto by cie chciał na bank jesteś starą panną bez dziecka i dlatego zatruwasz życie dziewczynom na tym forum.A nawet jesli kogoś masz to wspołczuje z całego serca tak wrednego babsztyla bo inaczej takiej mendy nazwac nie można, a jeśli masz dziecko to ja pier....e całkowicie jej/jemu albo i im współczuje takiej matki a wręcz jedzy starej wredne i bez serca Bujaj wora stara obleśna pomarszczona i zwiotczało pomarańczo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bujaj wora hehe :) Dziewczyny to wcale nie koniecznie jest kobieta,także nie wysilajcie się,ja jestem prawie w 90% pewna że to coś ma ptaszka,także wasze apele do kobiety są bezsensu :),zresztą do mężczyzny też :) Lepiej będzie jak napiszecie co porabiacie albo jak sie czujecie,żebyśmy mogły sobie pogęgać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, okres jest zawsze dokladnie 14 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka-bezapelacyjnientrafia do mnie twoja definicja trollingu :) Dziewczyny, szczególnie Beti- ja wiem, że to jest mega trudne ale ńie dajmy się prowokować! Zauważcie ile postów napisałyśmy do tej pustej głowy a i tak nic nie trafilo. To po prostu bez sensu! Ona to robi specjalnie i z premedytacją. Jak długo bedziemy jej odpowiadać to tak długo będzie obrażać nas i nasze rodziny!!! Nowe forum zostało stworzone po to aby skończyć z tą prostaczką/prostakiem. Nie niszczmy tego... Wszystkie Was mocńo 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzieki dziewczyny. I nie odpisujmy wiadomo komu. Tez uwazam, ze szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o objawach? Hehe w ogóle staram się nie wczytywać w to bo raz jak już byłam w ciąży to czułam to samo co na okres więc wiesz.... Narazie zaczęły mnie boleć piersi, są mocno nabrzmiałe ale tak też raczej mam :) a Ty jak? Kiedy testujesz? Ja w tym miesiącu jestem tak zajęta myśleniem o tym strasznym bólu glowy który przechodzę, że jakoś mi czas moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje czytam od kilku chwil i normalnie masakra z tą pomarańczową gnidą.Nie zwracajcie na nia uwagi wkońcu się znudzi.A co do krewetek hmm spróbuję mniamuśne muszą być.A i moja suczka też nie lubi czesania Pozdrawiam gorąco jesteście super {uśmiech}{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×