Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Witajcie! Jestem tu nowa, ale czytałam Was trochę na poprzednim forum. To mi znacznie bardziej przypadło do gustu i więcej się tu dzieje. Jestem po swojej pierwszej inseminacji połączonej ze stymulacją (gonal f- ovitrele-luteina). Pewnie łatwiej by było to gdzieś pod spodem napisać, ale jeszcze tego nie ogarniam, wiec wybaczcie. IUI miałam 15.01.2013, w drodze na zabieg rozbiliśmy auto, wiec niezłą mieliśmy jazdę ;/ IUI miała być o 12:00 a była o 20:00 i jeszcze na niepękniętym pęcherzyku. Mój lekarz kazał mi testować jutro, trochę wcześnie, ale z drugiej strony jak będzie kucha, to będę miała więcej czasu żeby się ogarnąć. Bo plan jest taki, że w przyszłym cyklu też próbujemy ze stymulacja i IUI... To właśnie mój sposób na przetrwanie, zawsze trzeba mieć jakiś plan w razie w. Dziewczyny macie naprawdę jaja, że tak dzielnie walczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jestem z Tarnowskich Gór :) Dziewczyny a wy co wszystkie sprzątacie,czy co? :) Ja już mam porządki za sobą,m w pracy a potem z kolegą na piwko idzie,a ja sama w domu :( No nic trzeba sobie zajęcie znaleźć,może jakieś małe zakupy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia fajnie że w końcu nas nalazłaś :) Tu kochana piszemy o wszystkim i niczym,także luzik.Beti się niestety teraz nie udało.Ale daje radę :):):) Dziubasek to z tą stłuczką to takie szczęście w nieszczęściu.Bo skoro tyle godzin później robiliście iui i pęchcerzyk był dalej nie pęknięty,to znaczy że o godzinie 12 mogłoby być za wcześnie.Także może tak miało być,żebyś ty mogła idealnie się wstrzelić i ustrzelić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula, jak on idzie na piwko, to ty nie zamulaj tylko tez sobie do znajomych wyjdź. U nas jest tak że nieraz ja ide z koleżanką się spotkać a on z kolegą i potem, wieczorkiem sie schodzimy i idziemy razem do domku. Ja bym nie wysiedziała w domku sama jakbym wiedziała że mój poszedł na piwko a ja sama w domu, z reszta nawed jak sie nie raz pokłócimy i mój w nerwach gdzieś wyjdzie z domu, to ja też a później i tak zawsze sie gdzieś spotykamy i razem wracamy do domu:) Tak że ty tez sobie wyjdź, nie zmulaj w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia nie udało się dzisiaj przyszła @. Dziubas nie za szybko na testowanie tylko się będziesz kochana martwić jak wyjdzie niska beta dzisiaj chyba 11 dzień po IUI. To mieliście niezła przeprawę przed IUI wspólczuje :( Na niepękniętym mówisz to może i lepiej a jaki był duży??? I czy byłaś sprawdzić czy pękł ???? Pozdrawiam mamy jaja mamy twarde z nas babki z Ciebie też :) Giziula ja sprzątam za niedługo m wraca z pracy obiad trzeba podać księciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula: Ja cie nie szpuntuje!;) Żeby nie było...;) hehe,tylko nie chcę kochana żebyś siedziała w domu i zmulała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana: Strasznie mi przykro,nawed sobie nie wyobrażasz jak,ale....głowa do góry, no przecież kiedyś musi być dobrze!;) A jakie teraz kroki poczynisz? Nast.iui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja obiadek będe robić a wy w między czasie piszcie, ja będe podczas robienia obiadu słuchać mojego kochanego al Bano;) i was podpatrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariunia, dziubas - witajcie wśród nas ńiezniszczalnych :D Agnesz - :) musisz wpisać tak [ kwiatek] tylko bez tej pierwszej spacji co zrobiłam po tym nawiasie. Ja musiałam tak zrobić, bo i aczej by ci nie napisała :D to samo robisz jak cchesz wrzucić serce. Dzisiaj byliśmy z moim m oglądać samochody - kazał mi udawać ciężarną. Co mi świetnie poszło hehe :) miałam za zadanie mówić jak malo miejsca w samochodzie dla dziecka abyśmy dostali większy rabat :D tak sie wczułam, że przestać nie mogłam hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe uśmiałam się z księciunia,ale to prawda że takie z nich księciunia są :) Marunia spoko,ja sobie czas jakoś zorganizuję i postaram się nie zamulać :):) Jeszcze póki co obiadu nie ugotowałam bo nie mam kompletnie weny i pomysłu :) Teraz przyszykowuję mini kąpiel w brodziku :) odprężę się troszku,tyle na ile pozwolą warunki :) a potem na zakupy,bo to jest to co lubie najbardziej :) czyli wydawać mamonę hhehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia narazie przerwa na jakieś trzy miesiące w tym czasie możemy się starać naturalnie, musimy zrobić badania genetyczne czeka się ok. 1 miesiąca pozatym ja na bank laparo i mój m szczegółowe badanie nasienia. Nati ale macie pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnia letnia zimowa
A jeśli cudu nie będzie? Bierzecie to w ogóle pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula też tak sobie myślę, że szczęscie w nieszczęściu. Stłuczka to to nie była, a wywrotka- do góry kołami leżeliśmy. Tylko teraz auta nie ma, a leczenie tez kosztuje. Ciężko to przetrawić. Mojego M też wysłałam do kumpli, żeby się odstresował :) Troche wcześnie, ale wieczorem ma być mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana pomarańczo wiadomo, że może być różnie każda zdaje sobie z tego sprawę tym bardziej że mało kogo stać na in vitro ale my będziemy walczyć na tyle na ile starczy nam sił i pieniędzy, są jeszcze inne wyjścia także spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - sikańca się zrobi -a co tam ;) Nie łudzę się aż tak bardzo brzuch boli na @ i kompletnie żadnych objawów ciąży (chociaż w ciąży nigdy nie byłam). Czyżby mój Lekarz źle policzył...hm do niego to całkiem podobne - zakręcony koleś jak nie wiem. Nigdy mnie nie pamięta, a wyraz twarzy ma taki jakby staczał jakąś wewnętrzną walkę hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha dobre dziubas :) Ja bym poczekała do 14 dnia po IUI wtedy będziesz miała pewność na 100% ale to tylko moja opinia. Kochana co do objawów ja mam zawsze takie na @ a jednak ciąża była po 2 IUI także trzymam mocno kciuki :) A Aniaszy jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu coś wspominał o sprzątaniu ja właśnie jestem w trakcie...ale coś mi nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2929
Juz po :-) pecherzyk mial 21,6mm i z tego co gin mowil powinien niedlugo peknac...no teraz pozostaje 14dni oczekiwania. Dzis i jutro odpoczywam na maxa, a M sprzata he he... moj gin twierdzi ze w moim wieku (29) najwieksza szansa jest przy 5 lub 6 Iui wiec no stress ;-) milego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee toczył walkę wewnętrzną :) Beti jak będziesz wiedziała cosik więcej o tych badaniach genetycznych to daj znać.Czemu aż miesiąc trzeba czekać? Czy to jest między innymi badanie dna plemnika? Mi za to nie idzie dzisiaj z obiadem,chyba pójdę na łatwiznę i zrobię pomidorówkę hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kobietki ja juz posprzatalamobiadek zjedlismy zaraz biore sie za grecka salatke i zamietzam zrobic jakis dobry serniczek na zimno cos mnie naszlo;) wieczorem moze wybierzemy sie z m do kina zobacze co graja dzis a w ponedzialek do gina:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to co piszesz wydaje się bardzo logiczne. Pewnie masz rację. Tylko co ja jutro z tej bezczynności pocznę ze sobą :( Dwa dni- jak dwa lata świetlne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas dwa dni zleca najlepiej znalesc sobie extra zajecie zeby zajac czyms mysli zleci;) ja zawsze tak robie i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Beti przykro mi że i Tobie jak zwykle sie nie powiodło mam nadzieje że w ciągu tych trzech miesięcy jednak zdarzy sie cud! życzę Ci tego z całego serca:) Wszystkim dziewczynom za miłe słowa chciałabym serdecznie podziękować jesteście KOCHANE! Ja też właśnie skończyłam sprzątanko a na obiadek robie pizze :) Miałam niby leżeć i odpoczywać ale jakoś mi się nie chce, jestem z tych co w jedym miejscu nie usiedzą przez chwilę:) Pozdrawiam WAS kochane dziewczynki.Jak zwykle trzymam kciuki za testujące a tym którym nie wyszło głowa do góry nie poddamy sie tak łatwo buuuuuzilki dla Wszystkich :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×