Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Anulka ja cykl mialam stymulowany clo po 2 tabletki dziennie.I pęcherzy nie urósł ;-) Laparoskopi nie miałam, tylko hsg. Chociaz moj gin cos wspominal że chyba zrobimy.Narazie kolejna wizyta w piątek chociaż juz bez szans na iui.To bedzie 20 dc :-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja dzisiaj dzwoniłam do mojego gina bo tez mi się tabsy konczą,i nie wiedziałam co zrobić.Napisał esa że mam przyjechać po receptę i brać do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rozumiem ignorować ale to co nieraz jest wypisywane na forum to jest coś odrażającego i okropnego dla ludzi którzy starają się i walczą z wszystkich sił o dziecko, nikt tego nie zrozumie kompletnie nikt tak jak my , osoby które tak po prostu pokochały się i mają dzieci co one mogą wiedziec guzik, a co do in vitro moja kuzynka trzy lata temu wyszła za mąż po jakimś czasie okazało się że jej ukochany mąż jest całkowicie bezpłodny i co miała zostawić osobę ktorą kocha najbardziej na świecię ( to do pomarańczy ) nie tak się nie robi jeśli się kogoś bardzo kocha ale ty nie wiesz co to znaczy do sedna jedyne wyjście in vitro, wszystko się odbyło w klinice w Provicie w Katowicach i ma bliżniaki dwóch synków zdrowych, ślicznych chłopców ( nie kur....a potworów) w marcu skończą roczek. Walczyli razem a teraz są szczęśliwi o to tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaZporcelany
Nati - mój gin kazał brać duphaston do @. Zrobiłam jednak betę, ciąży nie było , więc go odstawiłam, a @ i tak była w terminie. Zatem duphaston nie opóźnia okresu Doniu trzymaj się, jesteś dzielna. Aniaszy - zaj...ste jest to hasło z Betlejem i osłem!!! Już sprzedałam mojemu m :D Giziulo - dzisiaj mam 10dc, brałam clo 5 dni. W piątek idę na monitoring do iui i na estradiol. Mój gin wyjechał na narty z dziećmi, idę więc do prof Szamatowicza (tego, który zrobił 1 in vitro w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko- mój mi nic nie powiedział. A dupek skończy mi sie w sobote, bo dostałam cepte na jedno opakowanie... Chyba, że bede brać 1 tabletke dziennie a nie 2.... Ale bez sensu :) Donia Ty żarłoku :) Giziula - jutro farbuje :) korzystam póki jeszcze mogę i żyję w nieświadomości :) Beti - wiem, nawet jak to marne prowokacje to i tak człowieka skręca maksymalnie! Potwory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laleczkaZporcelany dobry gin ja konsultowalam z nim wyniki mojego m o ja pierd...... nie mam słow do pomaranczy:O::O:O:O:O:O:O:O: i zostawie bez komentarza brak słow boze widzisz i nie grzmisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczko też się uśmiałam z tego teksu Aniaszy i cytowałam go siostrze,internet to takie źródło wiedzy tyle ciekawostek idzie tu wyczytać :):):) Czyli niebawem iui :) teraz już będę wiedziała na jakim etapie jesteś. Kurcze ja chyba też się przełamię,ten odrost dosłownie mnie przeraża,dobrze że zima jest i bez czapki sie z domu nie ruszam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nato_84
Ludzie to kompletni idioci haha... Marna prowokacja nieudaczniku, oj marna!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jak tam samopoczucie ??? Donia ty widzę , niezle sie trzymasz kochana :) Aniaszy zrobisz tą betę??? Paula mam nadzieję, że się nie przejęłaś ??? Ja dzisiaj jade do kliniki ciekawe co nam powie, to że trzeba poszerzyć diagnostykę to już wiem ale co dalej ostatnio mi powiedziała że robią trzy IUI bo nie chcą naciągać pacjentów bo przy 4 IUI juz skuteczność maleje hmmm do in vitro nie ma konkretnych wskazań także sama mam mętlik w głowie co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiii iiiiiii
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiii iiiii
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ws Beti
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ws Beti
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ws Beti
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaZporcelany
do Pauliii - 2 dzieci masz to je howaj a nie niezapraszana po forum latasz Paula - czyżbyś była z B-stoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ws Beti
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm ws Beti
wskazaniem do in vitro u ciebie sa slabe plemniki jak iui nie pomaga dajmy na to 4-5razy to trzeba myslec o in vitro wtedy byc moze jest cos czego nie wiecie przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pobożnej -
mamuni ojca Rydzyka. Pusta i żałosna egoistka to Ty jesteś skoro jako ''matka'' wypisujesz takie rzeczy. Nie ma sensu tłumaczyc ci spraw których twój ciasny móżdzek i tak nie ogarnie więc nie wypowiadaj się w kwestii o których nie masz pojęcia. Taka z Ciebie pobożna katoliczka a sama masz diabła za skórą stara dewotko! Jakie dasz wychowanie swoim dzieciom z takim zaściankowym podejsciem do zycia , takie własnie jak ty produkują kolejnych tępaków co pozniej stoją pod budką z piwem i tłuką swoje żony i dzieci a w najlepszym razie pod posredniakiem po zapomoge. Zastanów się dobrze nad sobą bo to Ciebie kiedyś ktoś osądzi na górze za to jaka byłas dla innych tu na dole. Na szczęscie jestesmy w Europie i taki margines społeczny twojego pokroju nie maja wpływu na znaczące decyzje dotyczące in vitro i innych spraw , więc jeśli chcesz wyrazić swoj sprzeciw to wez transparent i wyjdz na ulice albo jedz mocherze bronic krzyża pod belweder a nie dajesz upust swojej głupocie w internecie. Dziewczyny codziennie na ulicy mijamy takie mendy , pracujemy z nimi i nie wiemy olać tą ''pobozna'' swołocz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny czym bliżej testowanka tym mam mniejszą nadzieję i większy stres,wiem że marudzę tu trochę,ale dziwne by było jak bym była w ciąży i kompletnie brak jakichkolwiek objawów. Dziubasek zrobiłaś ten test powtórnie? Aniaszy a ty co w końcu postanowiłaś? Doniu jak samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Buractwo się szerzy!!!!!!!!! Bogu- zajmij się swoją dwójką bo siedząc w necie to je zaniedbujesz!!!! Nie mów co jest grzechem a co nie a jak nie wiesz jakie są procedury in vitro to się dokształć BURAKU!!!!! A jak by Bóg wiedział jakim jesteś człowiekiem to pewnie by się sto razy zastanowił czy Ci je dać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uważaj bo los jest przewrotny i w jednej chwili możesz je stracić więc zamknij się i nie bądź wysłannikiem Boga bo dużo Ci jeszcze brakuje!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Beti nie byłam dziś na becie bo hehe nie chciało mi się wstać w wyrka :-P jutro pojadę bo mam troszkę później do pracy a wyniki będą wtedy pewnie po 14. Luteine biorę bo mam jeszcze 2 listki a dziś mam 29 dc :-P M chodzi i pyta przyjechała ciocia?? hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti na którą jedziesz do tej kliniki? Daj od razu znać jak wrócisz co ciekawego się dowiedziałaś,pewnie masz już stresa,co? Ach dziewczyny jak już w końcu wszystkie zafasolkujemy to może podzielimy się zdjęciami naszych pociech? W końcu po tym wszystkim to jesteśmy jak ciocie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@@@@@@@@@
dziewczyny nie warto odpisywać takim ludziom! Ci którzy maja naturalanie poczęte dziecko nic a nic nie rozumieją z tego co sie czuje i myśli! Myśle ze ponad 90% byłoby za in vitro gdyby znalazło sie na naszym miejscu! I tak mamy jeż dużo stresu i zmartwień aby jeszcze tu na forum jadu wysłuchiwać! Pan Bóg nas osądzi.Tylko On wie dlaczego podejmujemy taką a nie inną walkę o dziecko! Pozdrawiam staraczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Giziula ja jutro idę na bete a Ty nie rób za szybko testu bo ja sie rozczarowałam a teraz mam ciut ciut nadziei :-) A Ty coś bierzesz luteine lub dupka?? Do kiedy masz brać?? Ja nie czuję @ nic a nic żeby miała dostać. Nigdy nie miałam dłuższych cykli niż 28 dni chyba że coś się popierdzieliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam tylko przypomnieć. NIE KARMIMY TROLA. Aniaszy przeczytaj definicję trolowania ze strony 21 którą przesłała Ania,tam jest wszystko świetnie opisane :) Naprawdę odpisywanie jest głupotą,ale jak chcecie się nakręcać to wasza sprawa.Ja totalnie leje na te wpisy,trol może mi naskoczyć i te durne wpisy nie robią na mnie żadnego wrażenia ani tyci tyci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje nie robię jeszcze testu,później od razu na betę.Ja biorę dupka i mam brać do wystąpienia miesiączki,albo do czasu jak będę pewna że nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Giziula wiem ale mi się nóż w kieszeni otwiera ale już nie karmię TROLA haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSzy
Wiem panikara jestem ale martwię się że luteiną wstrzymuję @ :-( Jutro idę na bete na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×