Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Właśnie wróciłam od ginka i jestem troszku poirytowana.Usg robiła mi jakaś babka nie powiem,miła, ale skasowała mnie 90zł ,gdzie zawsze za usg tam płaciłam 60zł.No cóż nie będę się wykłócać o 30zł skoro się tam leczę ;) No ale do rzeczy,wszystkie trzy pęcherzyki pękły,jest już duże ciałko żółte.Powiedziałam jej, że wczoraj miałam ból jajnika,ale dzisiaj dopiero zaobserwowałam śluz,na co ona ,że to nie znaczy że owu nie była wczoraj bo śluz mógł już być w szyjce,a dopiero dzisiaj jakby wypłynął:) Znowu ma nadzieja odżyła :):):) xxxxxxx To na marzec dużo iui się szykuje,moja sis też planuje w marcu jak będzie wszystko ok:) Dziewczynki miłego wieczorka dla wszystkich,chociaż pewnie i tak jeszcze swoje trzy grosze tu dzisiaj w trące,ale jestem taka happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula - nadzieję trzeba mieć zawsze, nierzadko te nasze obserwacje śmiech na sali, bo okazuje sie zupelnie inaczej ;) także teraz czekamy 14 dni mi już;) Beti - dziękuję kochana, skorzystam z Twoich ziółek, bo ból już się zaczyna :o Laleczko - mdziękuję za dobre słowa :) ja już też sie ńie mogłam doczekac tego wyjazdu, resetbpotrzebny od zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , @ przyszła równo po 14 dniach od owu, ja to mam wszystko jak w zegarku ale muszę przyznać że odkąd biorę clo to nie mam plamień przed @....dziwne:) Wizyta umówiona na 1 marca 12 dc więc IUI może być 1.03 lub 2.03 eh już sie nie mogę doczekać:) chociaż to już 3...i jakoś to co pisałam przy pierwszej IUI że "do trzech razy sztuka" to jakoś się oddalam od tego założenia....zobaczę co doktorek zaproponuje. Gizulka trzymam kcikuaski :) A Tobie Nati zazdroszczę wyjazdu , tego relaksu...zabawiy....eh.... może tam przejda Ci te bóle głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzeniia - mam nadzieje, ze w Twoim przypadku bedzie do trzech razy sztuka, czego zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniaaa - postaram się zrelaksować za nas wszystkie ;) Giziula - powiedz mi słońce o co chodzi z tym sluzem poowulacyjnym? Bo nigdy tego ńie kontrolowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia - o kurcze ja ja bym chciała miećc cykle regularne jak Ty. U mnie @ powinna być jutro. Ale może też być we środę lub w czwartek i potem jeszcze 19 dni do iui. Już nie mogę się doczekać :) Dziewczyny - ja jeszcze o tym dziecku grudniowym - to byłaby prawdziwa rewolucja! Grudzień jest mega pracowitym m-cem u mnie. Remament w mojej firmie, w firmie rodziców, którzy wyjeżdzają co roku na 2 tygodnie, przygotowania do świąt... No i przyjazd dzieciaków. Tak ich przyzwyczaiłam, że biorę wolne i zabieram je do kina, na basen i na lodowisko. Jesteśmy nierozłączni przez 2 tygodnie. To by kruszyna namieszała :) Oj jak bym chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati śluz owulacyjny jest taki ciągnący,przypominający białko jaja kurzego i występuje jak jest owulacja.U siebie to zaobserwowałam i mniej więcej zawsze sie kochałam kiedy miałam ten śluz.Przypominał on zawsze taki (sorki za okreslenie ) :) glut :) Zawsze myslałm że mam go idealnie wtedy kiedy jest jajeczkowanie,dlatego zmartwiłam się jak zauważyłam go dzisiaj.Jednak lekarz mnie uspokoił że mógł juz być wczoraj,ale w kanale szyjki macicy.Nie wszystkie dziewczyny maja taki sluz,moja siostra mówi że nie zauważyła go właśnie u siebie.Nati a przepisała ci lekarka znowu dupka? Bo ja teraz nie wiem czy brać, to nie była mój lekarka i nic nie powiedziała.Mam jednak jeszcze receptę więc chyba będę brała. Marzenia to super,teraz tylko wyhoduj odpowiednie pęcherzyki i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia dzięki:) i ja mam taką nadzieje:) że my wszystkie jesteśmy na końcowym etapie oczekiwań na II kreseczki:) Oj nati relaksuj, relaksuj my takie znerwicowane że będziesz musiala tylko się relaksować:) Laleczko to jest plus bo wiem czego i kiedy się spodziewać , tylko raz mnie @ zaskoczyła w 23 dc ale to było po HSG i ze trzy raz przyłsza 2 dni później ale wtedy byłam pewna że jestem w ciązy bo " te" objawy byly tak wiarygodne, i zrobiła mi się blokda do czasu zobiena testu :) wariatka ze mnie;) czasami bym chciala być zaskakiwana różnymi cyklami to moze bym tak nie sledziła wszyskiego i niewariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale się rozpisałyście :-) ale nadrabiam dzielnie zaleglości hahaha Chcialabym żeby ten 3 marca już minął i żebym już była po w domciu !!!! Boję się bardzo i nie wiem jak zniosę te niecałe 2 tygodnie czekania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Ja dziś byłam u gina po skierowanie na hsg.Wszystko oki więc w czwartek mam być rano w szpitalu.Ciesze się bo gin powiedział ,że mam już 11mm pęcherzyk a to dopiero 7 dzień cyklu więc jeszcze urośnie.Martwiłam się ,że nie mam w ogóle owulacji widocznie miałam taki miesiąc bez owulacyjny.Dziewczynki mam pytanie w którym dniu cyklu robiłyście hsg? bo u mnie będzie 10 i boję się,że troszke późno ale nie mieli innych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lub 27, potym badaniu mialam nawet 23:) mi ten 10dc bardzo podpasował bo to była sobota i powiem szczerze że gdybym miała isc tego samego dnia lub dzien po do pracy to bym nie dala rady bo z każdym krokiem brzuch mnie bolał i taka zgarbiona bylam, chociaż samo badanie było ok, czułam tylko jak mi ten "sprzet" zakladał troche to trwało bo nie mógł się "tam" dostać i to bolałao jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana za odpowiedz:) ja w czwartek mam badanie a w piątek niestety ide do pracy :( mam nadzieje,że jakoś dam rade.Myśle,że samo badanie nie będzie boleć bo będę miała głupiego jasia ale boję się tego co będzie na drugi dzień.Mam prace siedzącą wiec może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołszki :) Odebrałam dzisiaj wyniki na chlamydię ,czy wiecie może jak je interpretować? Przeciwciała w kl IgG 0.13 Jednostka-index Przeciwciała w kl IgM 0.67 Jednostka-ratio Nie ma podanych żadnych norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziulko - ja-niestety-nie pomogę. Wiecie babeczki, po tej ostatniej nieudanej iui miałam 2 dni lekkiej deprechy. Nic mi się nie chciało, nawet M nie dostał porcji tabletek. Ale werwa wróciła :) Wczoraj znów dostał ich garść i tylko westchnął: jakbyś za m-c zaciążyła, to przestaniesz mnie truć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję doniu :) ale dzisiaj spokój na forum,część dziewczyn powyjeżdżała ,a reszta co robicie? :) my z milką siedzimy w domciu i się nudzimy,nawet z pieskami nie chce się nam wyjść bo tak zimno na dworze :) Dziewczynki dzisiaj tak sobie myslałam,że dzięki temu wszystkiemu jesteście mi jakoś bliskie,jakbyście miały ochotę poznać się lepiej to podaję maila,możemy się znaleźć na facebooku. dominikmagda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja od rana sprzątam, bo dostałam cynk, że teściowie mnie dzisiaj odwiedzą. obiad dwudaniowy, deser i porządek - eh i tak coś znajdzie nie tak :( Ciekawe, jak nasze Juratka z Nati szusują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ziewczyny rzeczywiście dzisiaj cisza u nas zasypało konkretnie mojego pieska prawie na dworze nie widać :) Giziula wyniki w porządku tak jak Donia pisała ja też miałam robioną i mam podobne normy do Twoich nie przechodziłaś i nie masz Chlamydii :) Pozdrawiam , Nati ma świetną pogode na narty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ide jutro na bete ale czuje, ze nic z tego tak jak w poprzednich cyklach nic sie nie dzieje ciekawego, piersi nie bola i innych objawów zwiastujacych tez nie ma tak wiec nastawiam sie juz na pogadanke o ivf chyba dochodze do wniosku ze szkoda czasu na iui skoro nic nie dala a lekarz powiedzial, ze juz dawno z naszymi wynikami powinna byc ciaza tak wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za kciuki :) ale to sie czuje a ja tego nie czuje tak wiec nawet mi przez mysl nie przechodzi a widze, ze chyba zaczynam niteczkami plamic wiec w czwartek/piatek @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Hejka dziewczynki, ja jutro ide na podglondanko:) Ale zastanawia mnie jeden fakt? Jutro będe miała 10-ty dzień cyklu,czy to aby nie za wcześnie? Jak mówiłam mu że w czwartek bym podeszła na usg tzn.w 11-tym dniu to powiedział że to może być za późno na podgląd:o A wy dziewczynki w którym dniu cyklu macie robione inseminacje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×