Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny Choć u mnie jak na razie cisza to i tak codziennie was podczytuje :) Wielka szkoda że do tej pory nie posypały sie fasolki ale mam nadzieje że już niedługo bedzie wielkie fasolkowanie :) podczytałam że zmówiłyście sie na FB także jeśli macie ochotę to i ja podaję swoj email marta5000@poczta.onet.pl Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim upragnionych dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka trzymam kciuki nie bój się to nie jest aż takie straszne badanie do przejścia powodzenia :) Maja wysłałam Ci na meila moje konto na fc :) Aniaszy to kiedy testujesz dokładnie ??? Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim:) Majka próbowałam wysłać ci maila,ale pisze że jest niepoprawny,także spróbuj podać inny :) xxxxxx Nati ty moja pozytywnie zakręcona dziołszko,fajnie że już cię mam:) Uważaj tam na tych nartach żebyś przypadkiem upadku nie zaliczyła by się cosik tam nie odkleiło :):):) A tak na marginesie,jak samopoczucie? czujesz coś? bo ja nic :( xxxxxx Dziewczyny laleczka nie ma fc tylko nk. Laleczko załóż fc żeby dziewczyny też mogły zobaczyć cię i twojego ślicznego synusia :):):) xxxxxx Doniu widzę że też już masz konkretny staż małżeński :) xxxxx Marzenia może to mnie masz,bo zaprosiłam twojego m :) jestem magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam @ dziwne bo w 27dc wcześnie jak na mnie ale spoko IUI bedzie wcześniej przed 10 marca super :) to pochodzone na babski wieczór hi hi ale ciesze się niezmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta5000@poczta.onet.pl Beti powiem Ci szczerze że tak właśnie wyobrarzałam sobie Ciebie Piękna kobieta z lekką nutą szaleństwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mi sie za tym /onet/ spacja wcina i dlatego giziula nie możesz wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nic tylko się cieszyć :) xxxxxx Majka poszło,wtedy dawałam kopiuj wklej,a że było z błędem to nie chciało się wysłać :) xxxxxx Ide z moją gadzinką na dwórek i do sklepu po cukier puder,biera się dzisiaj za wypieki :):):) Acha badałam TSH i przez kilka dni z 3,6 spadło do 2,9 także nie ma źle,ale nie powiem faszeruje się dawką euthyroxu 100,na szczęście jeszcze tylko do weekendu :) Dzięki dziewczyny za rady żeby dużo zwiększyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Majka za komplement , dla mnie wszystkie jesteście śliczne kobitki zresztą uważam , że każda kobieta jest piękna :) Mam nadzieje, że w tym roku wszystkie czy to po IUI czy in vitro a może i naturalnie będziemy najszczęśliwszymi kobitkami pod słońcem :) Maju bo ja niekumata jestem czasami to twoja córcia na zdjęciu prześliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tak tak to moja córka :) kawał babki już z niej jest heh Giziula powiem Ci że masz siostre bliżniaczke heh Moja znajoma to dosłownie wypisz wymaluj Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti31xxx tez mam taka nadzieje ze beda same brzusie w tym roku i kazda po kolei zajdzie to widze ze ty tez IUI tuz tuz i dobrze nie ma na co czekac AniaSzy tak jak miałam badania na przeciwciała z krwi nie mam przeciw ciał ,tylko w sluzie mam wrogość,natomiast mój maż ma przeciw ciala robi badanie z krwi a mozna i tez z nasienia on ma przeciw ciała i stad ma takie złe nasienie i sie nie porawia stad przewaznie jedyna droga jest IVF:( Milka no jestescie bardzo podobne z gizilka ja chodz mam dwie siostry wszystkie jestesmy rózne jakby po innych rodzicach;) nie takie straszne hsg jak go maluja dasz rade;) nie bój zaby:P mileczko wszystko jest do przejscia kochana wszystko donia28o prosze to prawie w tym samy czasie bedziemy świetować :D 5 lat hihih leci ten czas? giziula1982TG ja tez dzis bede piekła :D babeczki kruche z nadzieniem krówkowym :P dziewczyny jak była by któa zainteresowana jeszcze ivf to na moim blogu umieszczam troche na temat UVF ale jak juz przejde tą droga to bede pisac jak to wszystko przezylam po zakonczeniu prodedury juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja tylko na sekundkę,bo mam dużo pracy dzisiaj. Tak, ja mam tylko Nk. W weekend zakładam fejsa - zmotywowałyście mnie :) AniaSzy - miałam podobne objawy w ciąży :) Jeśli Ci się uda, to prześlę Ci zajebisty strój, mój mały wczoraj w nim śmigał - śpiochy z napisem: mały marynarz:) Paula - mamy urodziny tego samego dnia:) Beti - znalazłam kolejne podobieństwa. Mamy ten sam rocznik (jestem 3 tygodnie starsza) i taki sam staż małżeński. Uciekam,zalecę późnym wieczorem. Miłego dnia :) P.s. dostałam @ Beti,będziemy podobnie podchodziły do iui. Pewnie ja po Tobie,bo ja 19dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki:) Dzisiaj to ja odpoczywam, bo mam takie zakwasy, że łazić nie mogę. Na obiad jedziemy samochodem, bo nie da rady inaczej :) :) Giziulko - staram się spokojnie ale dwa razy leżałam na dupie haha :D oczywiście próbuje być ostrożna, bo nigdy nie wiadomo ale tak się psychicznie wyluzowałam, że aż tak bardzo nie myśle... A co do odczuć to od wczoraj czuję coś tam w podbrzuszu, takie napięcie jak na okres który powinien przyjść za jakieś 10 dni hehe... Cieszę się, że zię wszystkie zobaczyłyśmy! Milkaa - przyjmuj zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka to rzeczywiście niezły zbieg okoliczności szkoda że nie mieszkamy blizej siebie, ciesze się że będziemy razem testować w grupie razniej , pewnie zakładaj fc, miłej pracy :) Nati a jak samopoczucie , bóle głowy przeszły uważaj tam na siebie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to ja też poproszę o dodanie mnie. W związku z tym, że jestem ułomna i nie umiem Was poznajdować, to proszę o wyszukanie mnie :P maria.wojtas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIsa Panda szukamy cię a masz na fc wpisaną miejscowość z jakiej jesteś??? Laleczka ale to zdjęcie z synkiem coś pięknego oj jak ja też bym takie chciała :) Dawno się tak nie cieszyłam że dostałam @ i to jeszcze za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co jak co, ale ja z WAS chyba jestem najstarsza, w sierpniu bede miec 33 lata, co mnie nie cieszy, ale coz... Mnie dziś dopadła jelitówka...masakra... LisaPanda - szukałam Cie, ale nie moge znalezc, jak mozesz podaj jeszcze miejscowosc... Udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy, mam wpisane Warszawa, Targówek i zdjęcie kota na profilowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa - po mailu kurcze nie moge Cie znalezc... masz takie dane imie i nazwisko jak jest w mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda wysłałam ci dane na FB moze w końcu cie znjadziemy:P Emcia32 to i tak nie ma zle lepiej sie starac teraz niz pózniej a wiadomo im pózniej tym gorzej zajsc w ciaze majac juz takie problemy z niepłodnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda wysłałam ci zaproszenie:D tam na zdjęciu jest kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy Cię Lisa panda hi hi :) Maria Rutka a w nawiasie Wojtas fajny kicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże skąd masz tyle kiciów jakie śliczne uwielbiam koty zawsze chciałam ale mój M niestety nie za bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa- juz znalazlam:) Paula - chciałabym do 35 lat miec juz dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Was! :) Ale śmiesznie zobaczyć Wasze twarze :)))) Tak, u mnie jest kotek na profilowym - ostało mi się kilka sztuk z czasów, jak mi powiedzieli: "zajmij się czymś innym, to na pewno się uda". Jak widać niespecjalnie się to sprawdza, ale w kotach zakochałam się doszczętnie ;) xxx Dziewczyny, wracając do tematu inseminacji, chciałam zapytać, czy któraś z Was miała/ma mega upławy około 20-21 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kiedy masz IUI? Ja bym chciała już tabletki Chociaż zacząć brać a tu jak na złość @ nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ponoć każdy ma gdzieś w świecie swojego sobowtóra :):) xxxxxx Lisa panda ja takowych nie posiadam w tych dniach xxxxxx Emcia to możemy sobie rękę podać bo ja też po 30 :) xxxxx Nati milka jest w szpitalu na badaniu hsg,jak wróci to zaakceptuje:) xxxxx Doniu wiem co czujesz też się cieszę jak biorę clo,bo jest to juz jakieś przygotowanie do iui i mam wtedy takie poczucie że to juz tuż tuż. Powiem wam dziewczyny że cosik mi nie wyszły te oponki,piekłam z przepisu sąsiadki,później ją zawołałam żeby coś pokazać i od razu mówię-oczywiście was też poczęstuję,na co ona-nie,nie madziu zjedz sama,dziękuję.a dodam ,że ona często mi przynosi różne wypieki i ja jej też czasami,i nigdy nie odmawiała :):):)no nieźle mi to wyszło hehe :):) a kuchnia cała w mące... ;) A tak w ogóle to ciekawe która z nas jako pierwsza obwieści dobre nowiny,hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia 4 marca mam podglądanko zobaczymy jak tam będzie :) jeśli wszystko będzie w porządku to 6 lub 7 marca IUI :) Giziula nie przejmuj się ja umiem tylko babke upiec :) za to gotuje calkiem niezle coś za coś :) Lisa Panda ja nie mam czasami właśnie tydzień przed @ obfite upławy ale to u mnie norma a Ciebie to martwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia,gizula j a tez po 30tce w tym roku 31wiec nie jestescie same:Pale tak czy inaczej wiek na nasza korzysc jest jak narazie i tego trzeba sie trzmac moje panie laleczko o prosze czyli razem swietujemy urodzinki:D sama jestem ciekawa ktora obwiesci w najblizszym czasie te dobre wiesci ty razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula o te przeciwciała pytam bo mój gin zarządził badanie krwi a w nim przeciwciała plemnikowe bo on szuka powodu aglutynacji :-( ale wyników jeszcze nie mam więc czekam. Generalnie badania ma spoko po A to 68%, później 71% więc nie wiem co jest grane. Chyba po prostu chce przyspieszyć sprawę z ivf w razie czego. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Betinko kochana dupek kończy mi się w pon rano więc jeśli wcześniej nie dostanę @ to zrobię test bo we wtorek to 26 dc będę miała. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Hehe Laleczko mój m się posika jak zobaczy takie śpiochy haha :-)) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja 12 kwietnia mam 4 lata stażu małżeńskiego i nie wiem kiedy to przeleciało. Strasznie bolą mnie sutki ale w tym nie dopatruję się ciąży jakoś. Mam jakieś negatywne myśli po tej chorobie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×