Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Ja mam kochana dopiero 26dc także do niedzieli powinnam mieć @ mam nadzieję że badania genetyczne ok bo jeszcze nie ma wyników i ,że uda się zrobić IUI w marcu. Pewnie idz sprawdz dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu wysłałam ci maila z moimi danymi :) Ale sie cieszę że was widzę,później tu zajrzę kochane bo właśnie zaraz koleżanka na kawkę przyjedzie i muszę ogarnąć ten bajzelek :):):) Beti nie wiem czemu ale myślałam że masz ciemne włosy tak sobie ciebie wyobrażałam,a tu blondi:) Inne dziewczyny jak macie ochotę to dawajcie maila w końcu jesteśmy teraz sobie najbliższe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula mam Cię:) dziewczynki większość z Was jest z południa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z południa, Giziula dużo się nie pomyliłaś moje naturalne to są ciemne szatynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z was tez fajne babeczki pełna gembą ;):P miło sie tak poznać ja moze malo sie udzielam ale podczytuje was i wszystkim kibicuje i za wszystkie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Fajne z Was laseczki:)gizula mi podała Wasze dane i wysyłałam Wam zaproszenia na fejsie.Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się nie smiejcie.... ja nie jestem biegła na facebook .... czy możecie mi powiedzieć jak się szuka mając wasze e-maile albo mnie wyszukajcie .... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl po mailu nie znajdziesz. Musisz mieć nazwę użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - i jak tam? pojawiła się wredna @? Moja jeszcze nie, a czekam na nią niecierpliwie. Już sie nie mogę doczekać kolejnej iui. Jak rozmawiam z koleżankami, które też mają pcos, to wychodzi, że powinnam się cieszyć z cykli 33 dniowych. Bo miewają i takie 60 dniowe. Kurcze, ale jak te dni wolno lecą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja mam aż dwa opakowania estrofemu w domu kazali wykupić a potem stymulacja tylko na clo ci lekarze , ale z tego co pamiętam to Siacha 1 brała estrofem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi was zobaczyć paula , beti donia :-) przepraszam , ze nie umiem wyszukać niektórych dziewczyn ale gdyby ktoraś miała ochotę to mój e-maile to sylwia8209@wp.pl miasto jarocin w wielkopolsce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalkas_84@wp.pl i co dalej? Jak was znaleźć na fb? Czekam na instrukcje, bo już się niecierpliwię ;) Właśńie wróciłam ze stoku....łaaaaaaaaał, jest zajebiaszczo ;) czy po iui mogę iść do saueńki czy raczej odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati fajnie masz aż zazdroszcze przeslę ci moje imię i nazwisko na meila i zdjęcie wtedy znajdziesz :) a idz co Ci bedzie nic tylko uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuck, sorry dziewczyny, zły adres :) podaje prawidłowy natalkas_84@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja Ciebie po tym mailu też nie moge poszukać wpisz mojego maila w wyszukiwanie znajomych i mnie znajdziesz :-) Kurde dziewczyny jakie Wy jesteście ładne kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaprosiłam Was na fc :) Te ktore znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia ja Ci wysłałam na konto moje namiary :) Aniaszy zgadzam się z Tobą fajne z Nas wszystkich kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti -dzieki :) juz Ci odpiasałam:) Faktycznie, super laski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny zrobił sie nam wątek towarzyski:) chetnie was sobie poogladam ale musze najpierw dopasc komputer bo teraz pisze z telefonu więc nie ma szans żeby to ogarnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u gin. Wymusiłam estrofem i duphaston:) skierowanie na IUI już też mam. Zrobiła usg, była owu znowu po prawej stronie:) endo 10 mmo dziwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia robisz inseminacje panstwowo? Jakies masz odczucia co do naszej służby zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam na nfz. Nie narzekam. Lekarze mili i kompetentni. Obchodzą się z pacjentka jak z człowiekiem. O wszystko mogę zapytać. Jedyny minus to taki, że muszę 3 dni odleżeć w szpitalu przed IUI. Ale zaraz po zabiegu do domu. Ale nie muszę za to płacić przynajmniej. W prywatnej klinice w sznie IUI z usg kosztuje prawie tysiaka:( więc póki mogę na fundusz robić to korzystam, a w to miejsce odkładać na ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jak któraś z Was będzie miała dane dziewczyn to mi podeślijcie plisss to zaczne wysyłać zaproszenia :) bo po adresie mailowym nie wiem jak wyszukac a szukam na fb. Przesyłajcie: natalkas_84@tlen.pl Beti i Paula - dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Agus7ia Aga K. to ty:)? Bo nie wiem czy to ty czy z kimś innym piszę, bo jak podałaś adres mailowy dziewczynom to nie był ten co ja mam. Chyba że ty jesteś inną Agą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×