Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Dziewczynki ja chyba jestem z was wszystkich najstarsza,co ? :) kiedyś musiały skończyc się dobre czasy jak n.p w szkole ,gdzie zawsze byłam najmłodsza w klasie.... :) bo 31 grudzień Aniaszy brzmi obiecująco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wszystkie jesteście z dołu polski tylko ja, donia i marzenia z góry :-))) hihi same szczuplutkie laski nie widać tych pupek po hormonach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, czytam na innych forach o stosowaniu estrofemu i Ja mam go brać jakoś strasznie krótko, bo tylko od 2-6 dc. Niektóre dziewczyny biorą przez 21 dni w cyklu. Nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula chyba jestesmy ten sam rocznik z tym, ze ja jestem z lutego więc wiode prym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio większość z nas to rocznik 84 :-) Marzenia jaka z Ciebie śliczna blondyneczka jak Giziulka i Milka ah i Beti też :-) reszta brunetki :-) Beti kiedy brałaś ślub?? Giziulka chyba są starsze dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniu ja też brałam tak krótko estrofen, także to chyba zależy od tego jakie ci rośnie endo bo jak bardzo małe to pewnie dlatego dziewczyny biorą tak długo, a jak takie nawet, nawet to taki krótki okres brania jest na jego wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 85 to napisz mi maila wcześniej podawałam a ja Cię znajdę i dam namiary dziewczynom :-) jeśli tylko chcesz bo jeśli nie to po prostu powiedz że chcesz być anonimowa i już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ma ok 7 mm w okolicach owulacji. Dzisiaj mam 30 dc i ma 10 mm, więc chyba tragedii nie ma. Gusiu Ty to jesteś dzielna babka:) moja koleżanka dzisiaj nie zdążyła dojechać do szpitala i urodziła w domu małego michalka:) i dopiero po tym karetka odwiozła ją z malenstwem do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie umiem odszukac was po mailu na fb masakra jakas ;/ jak na tym ustrojstwie was odszukac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dziękuje:) ja juterko postaram się jakoś was wyszukać i może mi bedzie ładowało stronkę do końca:)tylko ja Ty i Donia z północy? eh malutko nas:) to ten morski klimat tak działa?:) dziewczyny z południa przyjezdzajecie nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszy wyslalam ci maila :) mam nadzieje, ze teraz jakos was pododaje :) ide cos poczytac i spac... oczekujac na @ alleluja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak gusia jeszcze 2w1 i to jeszcze do pracy chodzi :) Gusiu Ty to masz zdrówko ale to super ze się czujesz na siłach, Aluni jest chyba za dobrze u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to Ja po części też z południa:) urodziłam się w górach a wychowałam nad morzem. Śmieją się ze mnie, że góralka niskopienna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy kochana ja brałam ślub w 2010 w kwietniu , a Nati jaka laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a ja 12 kwietnia 2009 r :-) dlatego się pytam bo widziałam u Ciebie w fotkach :-) Gusia to twarda babka ja tam pewnie szybko na zdzwonieniu wyląduje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam Nati - Beti podpowiedz. Agusia ja Ci zaraz wytłumaczę na FB ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy wszystkie jestescie sliczne laski co do ivf nigdy nie myslalam ze bede przygotowywac sie do ivf i czekac az ponad 5lat dla mnie to juz wiecznosc ale jak juz wszystko zaczne to napewno bede pisac co i jak przebiega anula moze akurat kolejna iui sie uda i nie bedzie trzeba podejmowac tak trudnej decyzji zeby to chociaz bylo tansze o polowe i do tego nie ma 100%szans ze sie uda a kosztuje sporo kasy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam chwilowy problem z połapaniem się,ale myślę że już jest ok :) Nati ja ciebie też jeszcze niem mam. Dobranoc kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zapisalam zeby wiedziec ktora jest ktora ;D a co do slubu to ja z mezusiem 18pazdzienika bedziemy juz miec 5lat po slubie leci ten czas,mam nadzieje ze na ta 5rocznice zamieszka maly obywatel w brzusiu :) czego i wam zycze rowniez noi mam nadzieje ze pojawia sie wkrotce dobre wiesci i bety beda wysokie jak narazie tylko ja po 1iui i ostatniej szykuje sie do IVF mam nadzieje ze nie bedziecie musialy takiej decyzji podejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przeciwciała plemnikowe robiłaś Ty czy Twój M?? Jakie było to badanie i jak to gin tłumaczył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie była Nati sorki to Anulka85 taka śliczna wybaczcie dużo nas :) Dobranoc kochane moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje miło widzieć wasze buźki;) Teraz juz wiem z kim pisze;) Nati ja też Ciebie jeszcze nie mam na fb ale to jak juz z giziula sie znajdziecie to ja od niej wezne namiar na Ciebie;) dziewczynki jutro mam hsg i bardzo się boje:( trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze było.Odezwe sie jutro wieczorem jak dam rady dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam super,że utworzyłyście tą grupe na fb:) teraz wszystkie w jednym miejscu jesteśmy lepiej się znaleść.Ja tego fb do końca nie ogarniam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuSzy dopiero stronke fb mi działa:) chyba wcześniej jednak jakieś przeciązenie było, nono musze przyznać że bardzo Ci ładnie w tej króciutkiej fryzurce strasznie podoba mi się tak ułożona grzywka:) I musze przyznac że m poszalal z iloscia zdjęć:)az 2 to ślubne:) I ja nie wiem kto jest kim, jak narazie mam 2 koleżanki na fb:) jedna to aniaSzy a druga....pojęcia nie mam, aniu licze na maila prześlij mi kontakty do dziewczyn jak już je masz namierzone:) Dziś tak dlugo....czekam na moją drugą polowę:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Co tam znalazłam to zaproszenia wysłałam, maile też poszły! Nie mam jeszcze Ciebie Anulka i Milki, Laleczki, jak sie ogarne to sprawdzę resztę :) wysyłać na adres natalkas_84@tlen.pl Giziula - Ty nasza ślicznoto! No i marzeniaa - łaaaaałłł! :D Fantastycznie Was widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×