Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Marunia
Oj wy chyba myślicie że to ja, bo nie w sumie to tylko ja nie ma fc , napiszcie mi jeśli myslicie że to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Beti w miarę odżyłam ale nadal czuję jak by mnie ktoś nawalił po brzuchalu. Dziękuję że się tak martwisz :-* xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Pomarańcza ma problem ze sobą, mimo wszystko ja uważam że to żadna z nas podawałyśmy swoje maile to na fb łatwo nas znaleźć ale grupa jest zamknięta więc nie wiem co tam piszemy, jeśli będzie wiedzieć to któraś z nas. Ja bym się nie przejęła tym czymś :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też bym chciala wiedzieć. Jakos żadna z nas mi nie pasuje do tego typu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to niekoniecznie musi byc ktoras z Was.. Wszystkie podalyscie swoje maile i kazdy mogl Was znalezc na fb. Moja rada, olejcie to.. Im wiecej bedziecie pisac do tej osoby, tym wiecej bedzie sie udzielac.. Przesylam 7 tygodniowe wiruski, Anulka trzymam kciuki za wysoka bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
dobra, ja spadam narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie olać to i się nie przejmować.Dziewczyny może podejrzewacie mnie bo wkońcu mało sie udzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana ja już Ci też pisałam jesteś dla nas cenna i nas także interesuje temat ivf. Niech się goni do Betlejem osioł jeden :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja też uważam tak jak dziewczyny , a pozatym jeszcze mamy fc tam mozemy pisac do woli :) jestes dla nas wazna. I olać trola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
tak to ja glupie krowy:P spadam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
przyznam sie nie zartuje to ktos inny ja nie jestem zdolna do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie to, że wszystkie przeżywamy tak naprawdę ogromne tragedie i jedna z nas jeszcze do tego wszystkie ma czas, siłę i energię robić coś takiego. Może to jakaś taka histeryczna reakcja na to, że nie może zajść? Anonimowo się na nas wyżywa. Wstrętna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie ważne czy invitro czy iui cel ten sam.przykro mi,że tak Cie to dotkneło.Olej to.Nie mam sesnu się denerwować.Do mnie pomarańcza może pisać co chce i tak to po mnie spłynie.Mam gdzieś wszystko co napisze.Bo po drugiej stronie siedzi napewno jakiś gówniarz albo zakompleksiony kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Napiszę szczerze , nie przejmujmy się tym co pisze ta głupia , tchorzliwa pomarancza!!!! Niech spada na drzewo. Paula zostan z nami . Domyslam się , że cię to mogło wkur..... ale pewnie niedługo kolejna z nas stanie się ofiarą tej złośnicy. AniaSzy ty łakomczuszku :-)Daj brzuszkowi troche odpocząć od tych smakowitości, choć sama jakąś dobrą sałateczkę bym wciągnęła. Anula czekamy na potwiedzenie tych dwoch kreseczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA pierdole ,ten pomarańczowy wieprz znowu się podemnie podszywa! Dwie poprzednie wypowiedzi z moim pseudonimem to nie ja pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestanmy poświęcać temu trolowi czas i odpisywac to szybko sie znudzi i przeniesie sie gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci zazdroszczę kochana,to cudownie :) :) :) Normalnie po tych wszystkich porażkach aż trudno w to uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka gratulacje Kochana:) teraz dbaj o siebie i maleństwo:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!!! GRATULACJE !!!! DBAJ NAM O SIEBIE I PISZ JAK SIĘ CZUJESZ KOCHANA SUPER WIEŚCI TERAZ BĘDĄ SAME CIĄŻE OJ BĘDĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka gratulacje!!!!!! hip hip hura!!!!!!! dbaj o siebie i o lokatora lub lokatorkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANULKA GRATULACJE!!!T tez ci zazdroszcze w pozytywnym znaczeniu tez mam nadzieje ze po tylu latach uda sie tyle ze po ivf coz musze podejsc swietna wiadomosc naprawde milka ja wiem ale nie jest to mile jak ktos pisze ze moje dziecko z ivf nie bedzie dzieckiem ehhhh swoje przeszlam i nie bedzie mnie jakas debilka obrazac b gowno wie co przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka opowiadaj szybko, w ktorym dc, jakie mialas pecherzyki, jakie endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, duphaston kupujecie na miejscu w aptece czy zamawiacie przez internet? Bo własnie mi sie przypomnialo, ze zawsze zamawialam przez www.doz.pl i opakowanie wychodzilo 10 zl taniej. Co jest oplacalne jak np bierze sie od razu 3 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratulacje! W końcu jakies dobre wiadomosci. Teraz czekamy na resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no teraz tylko zeby bylo dobrze... co do objawów nie mam praktycznie zadnych jedyne co to tylko od tygodnia po wszystkim co zjem jest mi poprostu niedobrze ale nie bralam tego za objaw bo to za wczesnnie, kilka dni temu zaczely bolec mnie sutki ale nie bola mnie jakos super mocno, kiedys mialam takie bole ze spac nawet na nich nie moglam a teraz to taki kosmetyczny bol bardziej i w sumie tyle brak @ co do iui byla na nie peknietych, mialam ja o 20,30 wiecerem w provicie a okolo 12 w poludnie napewno pekl mi jeden z pecherzyków bo jak juz wczensiej pisalam u mnie sie tego nie da nie czuc, a cykl byl na clo moj pierwszy raz z tym lekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniu pecherzyki mialam okolo 23/24 pekaja mi 25/26 wiec w sumie takie standardowe wielkosci a endometrium heh prawidlowe ttylko tyle wiem wynikow meza nei znam bo tez ws umie nie pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulko to moze ci tez to clo pomoglo ta cala stymulacja i tym razem sie udalo bravo !!! pewnie jestes w szoku hihihi po 4latach sie wkoncu udalo super teraz dbaj o siebie i dzdzie i zeby juz wszystko bylo dobrze tego ci zycze i wysylaj fluidy ciazowe dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×