Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Dziewczynki polecam Wam tą stronkę ja też jestem na niej zarejestrowana i jest naprawdę super, polecam Tu macie darmową rejestrację: OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b 2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaszy głowa do góry wyniki twój m ma świetne, choroba nie ma tutaj znaczenia mam nadzieję , że tym razem się udało :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doskonale wiem kiedy jest największe prawdopodobieństwo zajścia w moim przypadku a i tak z tego dupa blada!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki napiszcie po kolei która z Was teraz testuje, a która podchodzi do IUI . Pogubilam się już:) wiem tylko, że Beti teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 85 bo ty jesteś z Katowic gdzie się leczysz ??? W której klinice ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko czasami sie połapać kto na jakim jest etapie.:) a anie nie testuje ani IUI narazie niet. Czekam na @ i nie bede niczego planowac bo poprzedni miesiąc bardzo mnie rozczarował:( więc tym razem pójdę wczesniej na monitoring i jeszcze poproszę o clo. Bo szkoda cyklow na IUI bez stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuję we wtorek jeśli wcześniej nie dostanę @. Chyba jestem pierwsza w najbliższym czasie :-) Ale na mnie nie liczcie bo ta gorączka ugotowała nawet te super wybrane plemniczki :-P Dziewczyny widziałyście kiedyś ile plemników macie wpuszczanych? U mnie tak tyci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Dziewuszki, nic mi nie pomogły te wasze maile w tym żeby was zobaczyć, otóż: Marzenia jak masz konto na nk to podaj mi swoje namiary i cie znajdę. Beti-ty też z łaski swojej jak masz konto na nk to daj mi na maila namiary. Donia-nie znalazłam was? Może miejscowość mi podaj? Giziula- też cię nie znalazłam, tzn. znalazłam osobę o tym samym nazwisku i imieniu tylko to napewno nie ty bo tamta ma 38 lat!:) No to was naoglądałam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
DoniA: Ja mam w sobotę podglondanko, tj.11 d.c. i pewnie w niedz.iui:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia załóż konto na fc i będzie z głowy ja nie siedze wogóle na nk i tam nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
To jak chcesz mnie zobaczyć to teraz wejdź na nk, bo właśnie oglądałam twój profil:) znalazłam cię jako jedyną z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Beti a masz jeszcze kogoś z forum na nk? Jak tak to podaj mi namiary:) na mila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
dobra, spadam najwyżej jutro tu zaglądne:) albo później,to się jeszcze zobaczy;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marunia
Donia i giziula, nie mogę was znaleść, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Przetrwałam.Jestem już w domku nie było źle.Prawie w ogóle nie bolało a co najważniejsze oba jajowody drożne;)) Więc jeszcze czekam tylko na wynik przeciwciał przeciwplemnikowych i test mar musi mąż zrobic.Jak to okaże się w porządku to również będę miała iui w marcu:) bardzo się ciesze.Dziekuje Wam za wsparcie i słowa otuchy buziaczki kochane moje;** Nati zaakceptowałam już Twoje zaproszenie śliczna dziewczyna z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super milka bardzo się ciesze że już po to może razem z Laleczką bedziemy testować :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu ja z Nati testujemy gdzieś koło 2 marca.Ja też mam wątpliwe nadzieje,mimo tego że iui była o 11.00 a owu tak mi się wydaje wieczorem,więc niby powinnam się załapać.Jednak jakoś powątpiewam żeby żołnierzyki mojego m tyle wytrzymały,bo jak robiłam spermiogram to wyszło że po 24 godz nie żył juz żaden, a powinno być 4%,czyli ogólnie pomijając ruchliwość i ilość,z żywotnością nie jest dobrze. xxxxx Anulka jak tam u ciebie sprawy wyglądają,przyszła @ czy nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez macie tak, ze jakis tydzien przed @ zaczynaja was bolec jajniki, zwłaszcza ten w którym była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Doniu jutro jadę na podglądanko i w sobote lub poniedziałek IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wiec melduje że ja dopiero podglądanko mam 1.03 i mam nadzieje ze IUI w marcu:) eh ten marzec nam się taki fajny robi:) agusia ja raczej nie czuje bólu jajników, może coś tak zakłuje przed @, ale nic szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ja bym już chciała @ dostać. Jak zwykle spóźnia się wtedy co nie powinna. Mam 31 dc i póki co to bolą mnie tylko piersi i klują jajniki co jakiś czas. Nawet nie plamię, tak jak zwykle przed okresem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze do końca tyg, bo ost cykl miałam aż 34 dni. Jak nie przyjdzie to idę na betę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę bo mój m ma przerwę w meczu także korzystam :) Doniu sorki ale zapomniałam,czy ty miałaś iui,czy naturalnie się staraliście? Jeśli iui to napisz na jakich pęcherzykach i czy były pęknięte,czy nie i kiedy wyczułaś owu po .U Aniaszy to pamiętam bo wyhodowała spore trzy okazy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu właśnie odczytałam na drugim forum że dopiero czekasz na 2iui,także już sprawa jasna naturalne staranka :)Przepraszam,ale tyle nas tutaj że trochę się czasami gubię :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziulko ja też nie pamiętam kto i kiedy:) miałam laparo w tym cyklu i słyszałam, że duże prawdopodobieństwo zajścia jest zaraz po laparoskopii, więc próbowaliśmy naturalnie. Chociaż nawet nie wiedziałam kiedy mam owulacje:) więc to było bardziej dla przyjemności niż prokreacji:) tak zupełnie na luzie, bez liczenia i stresu, że już trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniu moze akurat sie uda my z M caly czas na luzie od dwoch lat bez liczenia,mierzenia a i tak nie ma ciazy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×